PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.459
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
online
PlayStation 4

https://www.pcgamer.com/kojima-productions-is-going-to-start-making-movies/

 

Evo, kao što sam mu i predviđao, bolje nek brije na filmove. :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

nikako ne kužim to padanje sa konja u RDR2, meni ak se to dogodilo maksimalno 3 puta tokom cijele te igretine. možda kontrole nisu najprirodnije na prvu (iako su meni bile sasvim normalne), ali itekako se isplati prilagoditi zbog svega drugoga što igra nudi

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Ma neda mi se zaj*** sa šarafima mogu je jedino odvesti na benzinsku i ispuhati kompresorom.

Kao što radim i sa kompom. 

P.S. gledam na forumu kako su ljudi napaljeni na RDR2 na PC-u baš me zanima kakve će reakcije biti nakon tjedan dva.

Mnogi su pre-order napravili.

 

Ja sam kupio, javim :-)

Bitanga

 Ma daj me nemoj zafrkavati Bitanga.

Igra je dosadna na trenutke.

Tebi se sigurno neće svidjeti.

Ima svojih trenutaka priča je dobra, doduše možda će sa mišem biti bolja. 

Probaj pa javi dojmove samo nemoj odustati nakon 2 dana.

Igra ima potencijala.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Ma neda mi se zaj*** sa šarafima mogu je jedino odvesti na benzinsku i ispuhati kompresorom.

Kao što radim i sa kompom. 

P.S. gledam na forumu kako su ljudi napaljeni na RDR2 na PC-u baš me zanima kakve će reakcije biti nakon tjedan dva.

Mnogi su pre-order napravili.

 

Ja sam kupio, javim :-)

Bitanga

 Ma daj me nemoj zafrkavati Bitanga.

Igra je dosadna na trenutke.

Tebi se sigurno neće svidjeti.

Ima svojih trenutaka priča je dobra, doduše možda će sa mišem biti bolja. 

Probaj pa javi dojmove samo nemoj odustati nakon 2 dana.

Igra ima potencijala.

 

Ma znam, pa kupio sam na playki na releaseu, i nikad odigrao. Ali na PCu ću odigrati ako ništa drugo na 60 FPSa :-)

Tako sam i sa GTA V napravio. Al kad sam glup pa nikako da naučim da ne kupujem takve igre na konzolama. :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

@Bitanga pa prema tvojim postupcima mi se cini da igras igru samo radi fps a ne radi igre kao igre. Ti si jedan od osoba koji su najvise popljuvali igru a kupio si je na ps4 i sad nakon toga opet kupujes na pc. Nije mi jasno ako ti se bas ne svidja i toliko zamjerki imas zar je taj veci fps to sve mijenja?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Meni je uginuo konji. Toliko sam bio potresen, da vise nisam upalio RDR2. I na kraju ga prodao.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
6 0 hvala 3
15 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

@Bitanga pa prema tvojim postupcima mi se cini da igras igru samo radi fps a ne radi igre kao igre. Ti si jedan od osoba koji su najvise popljuvali igru a kupio si je na ps4 i sad nakon toga opet kupujes na pc. Nije mi jasno ako ti se bas ne svidja i toliko zamjerki imas zar je taj veci fps to sve mijenja?

 

Pa rekao sam ti maloprije gore da sam glup, i sad mi ti hoćeš naglasiti da sam glup :-)

 

Popljuvao sam ju prije radi katastrofalnih performansi na PS4 Pro u 4k gdje je izgledala lošije nego na 1080p, a o HDRu da i ne pričam. Plus padovi frameratea u gradovima.

Dao sam im par tjedana da poprave i nikad nisu.

 

Taman sam tu negdje i prestao igrati jer me počelo nervirati ciljanje s kontrolerom i nisam mogao nikog ubiti u brzim napucavanjima. Nisam htio nastaviti s pričom i patiti se s gameplayom.

Sad ću odigrati s mišem kako spada. Ako bude super, super. Ako mi se i dalje ne bude svidjelo, ah, bit će to još jedna igra koju sam bezveze kupio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

@Bitanga pa prema tvojim postupcima mi se cini da igras igru samo radi fps a ne radi igre kao igre. Ti si jedan od osoba koji su najvise popljuvali igru a kupio si je na ps4 i sad nakon toga opet kupujes na pc. Nije mi jasno ako ti se bas ne svidja i toliko zamjerki imas zar je taj veci fps to sve mijenja?

 

Pa rekao sam ti maloprije gore da sam glup, i sad mi ti hoćeš naglasiti da sam glup :-)

 

Popljuvao sam ju prije radi katastrofalnih performansi na PS4 Pro u 4k gdje je izgledala lošije nego na 1080p, a o HDRu da i ne pričam. Plus padovi frameratea u gradovima.

Dao sam im par tjedana da poprave i nikad nisu.

 

Taman sam tu negdje i prestao igrati jer me počelo nervirati ciljanje s kontrolerom i nisam mogao nikog ubiti u brzim napucavanjima. Nisam htio nastaviti s pričom i patiti se s gameplayom.

Sad ću odigrati s mišem kako spada. Ako bude super, super. Ako mi se i dalje ne bude svidjelo, ah, bit će to još jedna igra koju sam bezveze kupio.

 Bitanga

 

Bolje da si kupio Untitled Goose Game

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 22:25 (hummer0).
5 godina
offline
PlayStation 4

Koja je sada najbolja stranica za narucivanje igara? Prije sam narucivao na shopto ali sad im je postarina oko 7 funti. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
djhuby kaže...

Koja je sada najbolja stranica za narucivanje igara? Prije sam narucivao na shopto ali sad im je postarina oko 7 funti. 

 

https://www.thegamecollection.net

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 9:29 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Koliko oni naplacuju dostavu za hrv ?

15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Koliko oni naplacuju dostavu za hrv ?

 

2 funte, fiksno po igri. Ako naručiš tri igre platit ćeš 6 funti.

Često imaju dobre akcije, ali i cijene su više nego povoljne. Evo neki dan je baš bio popust 5% tako da je poštarina ustvari bila free.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4

Simplygames.com je isto dobar, kod njih je 2.5 funte po igri

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

@Bitanga pa prema tvojim postupcima mi se cini da igras igru samo radi fps a ne radi igre kao igre. Ti si jedan od osoba koji su najvise popljuvali igru a kupio si je na ps4 i sad nakon toga opet kupujes na pc. Nije mi jasno ako ti se bas ne svidja i toliko zamjerki imas zar je taj veci fps to sve mijenja?

 

Pa rekao sam ti maloprije gore da sam glup, i sad mi ti hoćeš naglasiti da sam glup :-)

 

Popljuvao sam ju prije radi katastrofalnih performansi na PS4 Pro u 4k gdje je izgledala lošije nego na 1080p, a o HDRu da i ne pričam. Plus padovi frameratea u gradovima.

Dao sam im par tjedana da poprave i nikad nisu.

 

Taman sam tu negdje i prestao igrati jer me počelo nervirati ciljanje s kontrolerom i nisam mogao nikog ubiti u brzim napucavanjima. Nisam htio nastaviti s pričom i patiti se s gameplayom.

Sad ću odigrati s mišem kako spada. Ako bude super, super. Ako mi se i dalje ne bude svidjelo, ah, bit će to još jedna igra koju sam bezveze kupio.

 Nisam ti sigurno htio reci da si glup :) A dobro, sada mi je lakse razumljivo nakon ovog pojasnjenja. Cudno mi bilo da neko dva puta kupuje igru koja mu se ne svidja, ali ocito je kod tebe "Ima se, može se" 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
15 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

@Bitanga pa prema tvojim postupcima mi se cini da igras igru samo radi fps a ne radi igre kao igre. Ti si jedan od osoba koji su najvise popljuvali igru a kupio si je na ps4 i sad nakon toga opet kupujes na pc. Nije mi jasno ako ti se bas ne svidja i toliko zamjerki imas zar je taj veci fps to sve mijenja?

 

Pa rekao sam ti maloprije gore da sam glup, i sad mi ti hoćeš naglasiti da sam glup :-)

 

Popljuvao sam ju prije radi katastrofalnih performansi na PS4 Pro u 4k gdje je izgledala lošije nego na 1080p, a o HDRu da i ne pričam. Plus padovi frameratea u gradovima.

Dao sam im par tjedana da poprave i nikad nisu.

 

Taman sam tu negdje i prestao igrati jer me počelo nervirati ciljanje s kontrolerom i nisam mogao nikog ubiti u brzim napucavanjima. Nisam htio nastaviti s pričom i patiti se s gameplayom.

Sad ću odigrati s mišem kako spada. Ako bude super, super. Ako mi se i dalje ne bude svidjelo, ah, bit će to još jedna igra koju sam bezveze kupio.

 Nisam ti sigurno htio reci da si glup :) A dobro, sada mi je lakse razumljivo nakon ovog pojasnjenja. Cudno mi bilo da neko dva puta kupuje igru koja mu se ne svidja, ali ocito je kod tebe "Ima se, može se" 

 

Ma, puno igara sam kupio na više platformi. Ja igram na PCu, klinci na playki i nintendu. Neke igre imam i na PCu, i na playki i na nintendu i na iOSu npr. A neke i na PCu imam dva puta (plus još i na playki), npr. Overwatch (jedan meni, jedan klincu).

Katastrofa, al kaj ćeš. A nekad mi je jedan poznanik rekao da je tenis skup sport. Sad bih mu rekao "probaj gaming, pa da te vidim ribice" :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 10:30 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

evo bas gledam novi cod sa dostavim ispadne 405kn, medievil sa steelbook-om 200kn doduse rasprodan.
kod nas je iz ne znam kojeg razloga 250kn igrica negdje i 300. racunao sam funtu 8,62 hrk.
pa svakako cu baciti oko uoci black fridaya :D

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja čekan samo ps+ da padne cijena,da uzmen odma i novi COD i pretplatu u paketu...nadan se šta prije da će popust jer mi se igra jebeno

Sinoć započea Ratchet&Clank,igra je top znači produkcijski i gameplay isto,grafika je bombona....prvo san mislia igra za dicu et' čisto da proban,kad ono enti miša zalipila prdonju od 24g za ekran do 2:00 bogami :D

PSN: CrasherLuka
 
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam pitanje, namjeravam jednom decku kupiti Playstation 4, ali kod bake i djeda nema interneta, a tamo bi ga on drzao.

Dali ima smisla to uopce uzimat bez interneta ? Ili mse mogu koristiti fizicke igrice na dvd/cd pa onda radi ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 11:01 (Rayban1).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Rayban1 kaže...

Imam pitanje, namjeravam jednom decku kupiti Playstation 4, ali kod bake i djeda nema interneta, a tamo bi ga on drzao.

Dali ima smisla to uopce uzimat bez interneta ? Ili mse mogu koristiti fizicke igrice na dvd/cd pa onda radi ?

 Internet pristup treba samo ako ce skidati digitalne igre i igrati online. Sa diska singleplayer radi bez konekcije u skoro svim igrama (osim par izuzetaka).

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Rayban1 kaže...

Imam pitanje, namjeravam jednom decku kupiti Playstation 4, ali kod bake i djeda nema interneta, a tamo bi ga on drzao.

Dali ima smisla to uopce uzimat bez interneta ? Ili mse mogu koristiti fizicke igrice na dvd/cd pa onda radi ?

 Internet pristup treba samo ako ce skidati digitalne igre i igrati online. Sa diska singleplayer radi bez konekcije u skoro svim igrama (osim par izuzetaka).

 ok hvala ti

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa , koliko imate godina, tj ima li starijih od 40 koji igraju Playstation..ja se sjecam moga PS 1 ...prije puuno godina, ona siva konzol.

 
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Rayban1 kaže...

Ekipa , koliko imate godina, tj ima li starijih od 40 koji igraju Playstation..ja se sjecam moga PS 1 ...prije puuno godina, ona siva konzol.

 28, ali vjerujem da cu igrati i u 40+ ako ih dozivim :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

31....and still loading

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

27 u ožujku koji ce jako brzo i 28. ali se osjecam kao mladić od 16 :D
sjećam se i ja svoje prva je bila ps1 slim. vise ni ne sjecam 99te, 00te.
pa usljedila dvojka nakon operacije bruha u 5om razredu. i onda je 3ica bila preskocena.
i vec druga 4orka kod mene, nadam se da ce i 5ice biti. :D

a 4orku sam planirao pokloniti nekome djetetu preko jedne udruge mali zmaj kojemu roditelji ne mogu priustiti konzolu.

Moj PC  
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Rayban1 kaže...

Ekipa , koliko imate godina, tj ima li starijih od 40 koji igraju Playstation..ja se sjecam moga PS 1 ...prije puuno godina, ona siva konzol.

 45 na leđima i guštam ko malo dite u igrama, nebitno dal na konzoli,tablet-mobitelu ili laptop-PC-iju.

Jbg tako je kako je, nemrem iz ove kože, pa ja još čitam dan danas stare stripove Alan Forda, Zagora, Mister NO, Marti Misteriju,Dylan Doga i mnoge mnoge druge, rađe neg knjige haha 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
32 i peglam nekad vise nego prije a nekad nista. Ovisi kako kad.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Ušao sam u fazu života kada sam bliže 40-ima nego 30-ima. I dalje uživam u igrama, no više kvalitativno nego kvantitativno kao što sam u mlađim danima. :)

 
8 0 hvala 0
10 godina
online
PlayStation 4

40god,inače dijete Amige i PC-a,gledao recenzije za OLED pa uz njega i kupio PS4 pro početkom ove godine,do sada ono što mi se najviše sviđalo i završio je fantastični GOW, u prvom redu,Zombie trilogy,Evil Within i World War Z(nježna sam duša,slab na Zombie)

RDR 2 zbog kojeg sam najviše i kupio ps4 jedva da sam sat-dva igrao i prešao na drugo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 13:45 (torente 35).
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel Sony brisao neke PS+ igre? Bas sam htio opet igrati ratcheta ali vidim da ga vise nemam u ps+ ??? Kako to. A uzeo sam ga u ps+ zajedno sa bloodborneom i jos imam save file i trofeje. Jel ga imate vi koji ste ga uzeli? Uopce mi vise nije u ps+ library. 😟
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

29 bome imam u dupetu. ali ne vidim u nekoj skoroj budućnosti da će mi dosaditi igre

 

imam sina koji je 5 mjeseci, scenarij koji očekujem je da ću samo nastaviti igrati s njim

Moj PC  
5 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice