PS 4 Pro ili Xbox One X

poruka: 20
|
čitano: 11.867
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PS 4 Pro ili Xbox One X

Dobar dan,

 

Gledam da si kupim PS4 PRO ili XBOX ONE X ali ne znam što da kupim.

 

Dajte mi neki prijedlog, nije samo za igranje već i za multimediju, itd.

 

Hvala, pozdrav!

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X
mabencic kaže...

Dobar dan,

 

Gledam da si kupim PS4 PRO ili XBOX ONE X ali ne znam što da kupim.

 

Dajte mi neki prijedlog, nije samo za igranje već i za multimediju, itd.

 

Hvala, pozdrav!

 Ono što ti većina frendova ima... 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
14 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X

Ma nije mi to bitno, bitnije su mi igrice, onaj Store na XBOX ne znam kakav je, pa multimedia.

 

LP

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
15 godina
odjavljen
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X
mabencic kaže...

Ma nije mi to bitno, bitnije su mi igrice, onaj Store na XBOX ne znam kakav je, pa multimedia.

 

LP

 Xbox igre tj većina njih ti i ovako i onako dođu i na windowse tako da relativno malo exclusiva imaš na xboxu a vidim da imaš dobar PC (skoro pa ista kombinacija ko i moj) tako da bi ja išao na PS4. Manje ćeš "propustit". Ne znam kakav je PS4 za multimediju, bio je banana na izlasku...

steam: skank666 origin:IhrvojeI
7 godina
protjeran
offline
PS 4 Pro ili Xbox One X

Po svemu je Xbox One X snazniji - i po multimediji, jer podrzava 4K HDR BD filmove.

 

PS4 ima veci izbor igara od XBox-a, dok Xbox ima mogucnost da igre koje kupis jednom, igras i na PC-u.

 

Sve u svemu, oba su dobra. Al ni jedan nema eksluzive kao Switch, te ga ne mozes koristiti za igranje na putu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X

OK jer sada mi jedan što samnom radi govori da ne radi MP3 na PS-u, da je slab za gledanje filmova, itd.

 

Kako izgleda Store na XBOX-u? Je isto OK?

 

LP

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
7 godina
protjeran
offline
PS 4 Pro ili Xbox One X

 

XBox Store, Windows Store, to ti je sve univerzalno povezano,

konzola, PC, mobitel.

 

https://www.xbox.com/en-US/xbox-store

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PS 4 Pro ili Xbox One X

Ovako ja sam imao prvi xbox one, imao sam ps4 i sad nemam niti jednu konzolu tj imam Nintendo Switch uz pc.

 

Ono što ti ja savjetujem da pomno proucis naslove kod jednih i drugih.

Btw nije istina da sve Xbox One igre dolaze i na PC a kada i dodu na Windows Storu su puno skuplje..

 

Recimo ja sam na ps4 igrao GT Sport zadnje i menji je Forza 7 dosta bolja (upravo igran na pcu)

BD podrška kod Xbox One je super stvar.

Kontroler Xboxa meni osobono je bolji, ak se ne varam Xbox kao konzola ce ili je dobila podrsku i za Freesync u prijevodu nema screen tearinga ako ces igrat na freesync monitoru.

Grafički će iste igre kao što su BF, COD sto dolazi na obje konzole bolje izgledati na Xbox One jer je konzola jednostavno snažnija.

Trenutno mislim da Ps4 ima kvalitetnije naslove ali ništa za cem ja osobno ceznem

 

Dakle ja dajem blagu prednost XOne

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X

NetFlix, HBOGO i te aplikacije rade na XBOX?

 

LP

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
12 godina
offline
PS 4 Pro ili Xbox One X
Osobno imam Xbox one, nije X verzija. Na njusci Jako puno jeftinija od ps4. Dostupnost igara je drukcija nego na ps4, jer jednostavno svaka konzola ima svoj partnership za ekskluzive, tako da na Xbox one nemas Gran Turismo sport vec Forzu.
Također xbox je slican Windows Phone-u i windows-u 10. Imas aplikacije za instalirati. Recimo imas Blue Ray aplikaciju za filmove, na joysticku imas tab i lako se spusta prozor, postavljas appove u pinove. Ako nisi imao win phone, to su ti appovi kao na win10 start-u. Konzola je brza recimo ja otvorim twitch tv, youtube (aplikacije) i samo tab-am sa joystickom mjenjam na 107cm dijagonale TV-u :D. Predobro.

Ps4 nisam imao, ali ps3 je bio katastrofa sto se tice menu-a. Zato sam Xbox uzeo, jedino mi je zao sto nemogu kupiti GT Sport. tj. nepostoji za xbox one :/.
everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X

Još zadnje pitanje... Filmovi skinuti s torrenta sa .srt titlovima?
Dali to radi na jednoj od tih konzola?

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
13 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X
mabencic kaže...

Još zadnje pitanje... Filmovi skinuti s torrenta sa .srt titlovima?
Dali to radi na jednoj od tih konzola?

ja koristim PS4 kao media device i odlican mi je, HBO GO, Netflix, YT, media player sve radi odlicno, .srt titlove cita ali za nase dijakritičke znakove jos nema podrske, tak da ce ti izbacivat neke simbole umjesto č,š,ž...

podrsku za DTS nema, isto kao i Dolby digital + ilti eac3 kao i h265...

 

Ak imas dost jak PC (nisam gledao kaj imas), ja bi isao na PS4 Pro jer si time pokrio oba tabora  

11 godina
offline
PS 4 Pro ili Xbox One X

Ma uzmi PS4 PRO, dosta veca baza igraca, pogotovo U HR, bolje ekskluzive od igara, igre dosta jeftinije i dostupnije, pogotovo ako na njuskalu uzimas polovnu mozes proc jako povoljno, a ustvari ti ista stvar kao nova. A da ne govorim o PSN storu kad naidu akcije na dosta novih naslova i itd. Za nase trziste nemas sto razmisljat.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X

OK, PS4 Pro ću uzeti... Lakše ću do igrica doći, itd.

 

PlayStation Plus servis, vrijedi to uzeti ili ne?

 

Pozdrav!

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
6 godina
neaktivan
offline
PS 4 Pro ili Xbox One X

Ps4 pro jednostavno ima mnogo više korisnika. Također i ekskluzivnih igara i igrica.

Xboxone X je jača konzola ali za nju i treba 4K Hdr televizija.

Ako se već odlučiš za xbox onda radije uzmi s verziju. Ostane ti novca i za igre. Jer većina developera prave igre za basic ps4 i xboxone. Za pro i x se rade enhanced verzije kojih ima jako malo. Možda još bolje da uzmeš osnovne verzije ovih konzola možeš i polovne. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 11:37 (Lemtez).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X
Spike1983 kaže...
mabencic kaže...

Još zadnje pitanje... Filmovi skinuti s torrenta sa .srt titlovima?
Dali to radi na jednoj od tih konzola?

ja koristim PS4 kao media device i odlican mi je, HBO GO, Netflix, YT, media player sve radi odlicno, .srt titlove cita ali za nase dijakritičke znakove jos nema podrske, tak da ce ti izbacivat neke simbole umjesto č,š,ž...

podrsku za DTS nema, isto kao i Dolby digital + ilti eac3 kao i h265...

 

Ak imas dost jak PC (nisam gledao kaj imas), ja bi isao na PS4 Pro jer si time pokrio oba tabora  

 Ovo gore sto si naveo xbox one ima. netflix etc... također ima dolby digital ;), Nisam probavao probava sa torrenta, ali sa dvd-a od 9kn iz konzuma je ucitao slova normalno. Kupio sam također optički kabel SPDIF i spojio sa kucnim kinom sve stima.

A za filmove sa torrenta google pomaze, osobno ih negledam... ako me zanima koji film pogledam ga 1 put mjesecno.

 

XBOX ONE je bolja konzola, ali sto se tice igara vece je trziste na  ps4, tako da ovisi sto zelis igrati.

 

Recimo na xbox one isto imas fortnite, pubg, db fighterZ itd.

Ali najveci problem je monopol sa ekskluzivama gdje je ps4 jaci.

 

Stvar je izbora osobno Xbox one, ako ces ga uzet konzolu za igranje igara onda ps4. Zbog dostupnosti igara, ali opet PC cd keys rade i na xbox one... a baza igraca u europi je veca na ps4.

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X

Kupio sam ja XBOX ONE X, odličan je samo se moram malo snaći još.

 

LP

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
15 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X
mabencic kaže...

Kupio sam ja XBOX ONE X, odličan je samo se moram malo snaći još.

 

LP

 kaj nisi naveo gore da ces uzeti ps4 pro? kako to da je odluka pala na xone X?

14 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X

Ma neću PS4 kada druge godine izlazi PS5....

 

Dajte mi preporučite neku stranicu gdje da gledam ja review-e od tih igri?

 

LP

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
9 godina
offline
Re: PS 4 Pro ili Xbox One X
mabencic kaže...

Ma neću PS4 kada druge godine izlazi PS5....

 PS5 izlazi najranije krajem 2020.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice