PS3 Joystick na PC

poruka: 24
|
čitano: 48.414
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
PS3 Joystick na PC
pitanje

Evo zanima me da li se može sa PlayStation 3 joystickom igrat na PC-u npr. PES preko USB kabela za punjenje (prijatelj ima višak joysticka)?

Kako se spajaju PS3 joystici s konzolom - preko Bluetootha ili nekako drugačije?

90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2009 15:24 (Šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
PS3 Joystick na PC

mislim da se moze al sa nekim programom

amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/ http://www.njuskalo.hr/oglas486234
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: PS3 Joystick na PC

I da se moze, vecina igara nece podrzavati taj dojstik na PC-u. Rade si uzmi joystick od X360 koji je napravljen posebno za PC.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2009 16:05 (Independent).
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 Joystick na PC
autorov komentar
Independent kaže...

I da se moze, vecina igara nece podrzavati taj dojstik na PC-u. Rade si uzmi joystick od X360 koji je napravljen posebno za PC.

 Neću si kupovat joystick od X360 kad mogu nabavit ovaj za besplatno, a i bezveze mi je izgled tog joysticka i ne leži mi u ruci kao ovi od PS-a.
Već imam joystick od PS1 i radi savršeno na PES-u, ali je ovaj od 3-ce bolji i ljepši.
90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
PS3 Joystick na PC
prihvaćeno rješenje

Evo, ovdje piše (na engleskom) kako iskonfigurirati i koje drivere skinuti da bi ti windowsi prepoznavali joystick

Ima i link za skinuti te drivere, al evo 

Također, pročitaj EDIT prvog posta na tom forumu, ako naiđeš na probleme, ako i upute pri dnu stranice s driverima....

 

Samo da ti velim, motion sensor ti ne radi (još) tako da ga možeš koristiti samo u klasičnom smislu...

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2009 19:14 (FlyBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
PS3 Joystick na PC

Ima li neki adapter da ukljucim Gamepad od PS 1-2, na PC, tj. onaj utor na USB, da mogu spojit sa kompjutorom, imam 3 gamepada, a neda mi se kupovat za PC.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 Joystick na PC
Šef kaže...
Independent kaže...

I da se moze, vecina igara nece podrzavati taj dojstik na PC-u. Rade si uzmi joystick od X360 koji je napravljen posebno za PC.

 Neću si kupovat joystick od X360 kad mogu nabavit ovaj za besplatno, a i bezveze mi je izgled tog joysticka i ne leži mi u ruci kao ovi od PS-a.
Već imam joystick od PS1 i radi savršeno na PES-u, ali je ovaj od 3-ce bolji i ljepši.
 prodaj taj od ps3 i kupis za pc dizajniran ko taj od ps-a i jos ces zaradit
amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/ http://www.njuskalo.hr/oglas486234
16 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 Joystick na PC

Ja sam uz kupnju Smartboxovog PS2/PC(koji ima kabel s PS2 završetkom) dobio i adapter s ženskim tipom PS utora, koji ima USB konektor na kraju, pa onda kad se koristi na PC-u spojim taj dodatni adapter i špilam....

Sad nisam siguran da li to postoji odvojeno za kupiti u maloprodaji...

tak je kod mene tak je kod mene
Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2009 22:44 (FlyBoy).
15 godina
offline
RE: PS3 Joystick na PC
FlyBoy kaže...

Ja sam uz kupnju Smartboxovog PS2/PC(koji ima kabel s PS2 završetkom) dobio i adapter s ženskim tipom PS utora, koji ima USB konektor na kraju, pa onda kad se koristi na PC-u spojim taj dodatni adapter i špilam....

Sad nisam siguran da li to postoji odvojeno za kupiti u maloprodaji...

 E to mi treba, samo sad odo ja leć, vidit cu sutra ima li igdje, ako neko zna nek kaže gdje ima !
I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 Joystick na PC
markoal kaže...
FlyBoy kaže...

Ja sam uz kupnju Smartboxovog PS2/PC(koji ima kabel s PS2 završetkom) dobio i adapter s ženskim tipom PS utora, koji ima USB konektor na kraju, pa onda kad se koristi na PC-u spojim taj dodatni adapter i špilam....

Sad nisam siguran da li to postoji odvojeno za kupiti u maloprodaji...

 E to mi treba, samo sad odo ja leć, vidit cu sutra ima li igdje, ako neko zna nek kaže gdje ima !
 Ima u Chipoteke (15-ak kuna)
ako ti nema cipoteke u tvom gradu mores slobodno provjeriti u ovim shopovim s tehnikom,compovim itd.
I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 Joystick na PC
autorov komentar
hrvatskafarkasevec kaže...
Šef kaže...
Independent kaže...

I da se moze, vecina igara nece podrzavati taj dojstik na PC-u. Rade si uzmi joystick od X360 koji je napravljen posebno za PC.

  Neću si kupovat joystick od X360 kad mogu nabavit ovaj za besplatno, a i bezveze mi je izgled tog joysticka i ne leži mi u ruci kao ovi od PS-a.
Već imam joystick od PS1 i radi savršeno na PES-u, ali je ovaj od 3-ce bolji i ljepši.
  prodaj taj od ps3 i kupis za pc dizajniran ko taj od ps-a i jos ces zaradit
  Kako ne kužiš, ako hoću od PS3-ce onda neću nikoji drugi. Susjed mi je kupovao te posebno napravljene za PC i nisu mu trajali ni mjesec dana, prominio ih je jedno 7-8. I nema napravljenih za PC kao ovih od 3-ce, jedino kopije PS2-ce.
Ako netko ima konkretno rješenje neka kaže, a neka ne govori gluposti. 
90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
PS3 Joystick na PC
autorov komentar

Nitko ne zna?

90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 Joystick na PC

jednostavno, uzmeš si od logitecha rumblepad II i miran si, koristim ga već godinama, i nikakvih problema, prije njega sam promjenio kojekakve jeftinjare koje su radile po mjesec- dva i žali bože para što sam davao za njih, također imaš istu izvedbu tog kontrolera koji ti nema vibro motore i dosta je jeftiniji dual action.

 

više informacija na ovoj stranici:

 

http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/gamepads/&cl=roeu,en

 

i usput imaš gore post gdje ti je sve objašnjeno šta gdje trebaš skinuti za ps3 kontroler

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2009 8:14 (multiaccount).
14 godina
neaktivan
offline
PS3 Joystick na PC

kupi normalan gamepad za 50 kn i miran si

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 Joystick na PC
autorov komentar
FlyBoy kaže...

Evo, ovdje piše (na engleskom) kako iskonfigurirati i koje drivere skinuti da bi ti windowsi prepoznavali joystick

Ima i link za skinuti te drivere, al evo 

Također, pročitaj EDIT prvog posta na tom forumu, ako naiđeš na probleme, ako i upute pri dnu stranice s driverima....

 

Samo da ti velim, motion sensor ti ne radi (još) tako da ga možeš koristiti samo u klasičnom smislu...

  Uspio sam i radi sve 5 ali ne sa tim programom nego sa drugim. Probao sam sa 2 joysticka na PES-u, jednom radi i analog i obične tipke, a drugom ne radi analog, jer to program ne podržava.

Ipak ti hvala

90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 Joystick na PC
Šef kaže...
FlyBoy kaže...

Evo, ovdje piše (na engleskom) kako iskonfigurirati i koje drivere skinuti da bi ti windowsi prepoznavali joystick

Ima i link za skinuti te drivere, al evo 

Također, pročitaj EDIT prvog posta na tom forumu, ako naiđeš na probleme, ako i upute pri dnu stranice s driverima....

 

Samo da ti velim, motion sensor ti ne radi (još) tako da ga možeš koristiti samo u klasičnom smislu...

  Uspio sam i radi sve 5 ali ne sa tim programom nego sa drugim. Probao sam sa 2 joysticka na PES-u, jednom radi i analog i obične tipke, a drugom ne radi analog, jer to program ne podržava.

Ipak ti hvala

daj reci s kojim programom,

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 Joystick na PC
autorov komentar
JURGOLINHO kaže...
Šef kaže...
FlyBoy kaže...

Evo, ovdje piše (na engleskom) kako iskonfigurirati i koje drivere skinuti da bi ti windowsi prepoznavali joystick

Ima i link za skinuti te drivere, al evo 

Također, pročitaj EDIT prvog posta na tom forumu, ako naiđeš na probleme, ako i upute pri dnu stranice s driverima....

 

Samo da ti velim, motion sensor ti ne radi (još) tako da ga možeš koristiti samo u klasičnom smislu...

  Uspio sam i radi sve 5 ali ne sa tim programom nego sa drugim. Probao sam sa 2 joysticka na PES-u, jednom radi i analog i obične tipke, a drugom ne radi analog, jer to program ne podržava.

Ipak ti hvala

daj reci s kojim programom,

Skinuo sam ga s ove stranice. Potraži malo ako ne uspiješ reci pa da ti uploadam.

90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: PS3 Joystick na PC

Koristio sam ovu stranicu.

PS3 gamepad na PC

The Last Remnant, rade svi gumbi samo se malo treba pomuciti u samoj igri da podesite koji gumb da sta radi.

Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
PS3 Joystick na PC

instalirao sam preko motionini joy programa i sve radi osim analoga, a za fifu su mi potrebni analozi plsss pomoc..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Joystick na PC
Ludak kaže...

instalirao sam preko motionini joy programa i sve radi osim analoga, a za fifu su mi potrebni analozi plsss pomoc..

 

15 godina
offline
Re: PS3 Joystick na PC
Radi li kretanje/dodavanje u 360 stupnjeva kada se PS3 Gamepad spoji na PC?
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
12 godina
neaktivan
offline
PS3 Joystick na PC

ljudi moze pomoc,gdje ima za kupiti taj prikljucak da si spojim joystick od ps1 na komp?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 Joystick na PC

kako da mi rade pc dzojstik na PS3 konzoli analog i strelice u Pesu?

 
0 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Joystick na PC
Postovanje kako namjEstit josyk za nogomet na ps3 neca da puca po golu hvala na razumjevanju
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice