Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.223
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Xbox 720
Weky kaže...

Ja se iskreno samo nadam da će konzole imati snažan GPU unutra i onda koju godinu nebi trebala kočiti PC industriju po pitanju kvalitete grafike (čast izuzetcima, Crytek, 4A Games, Bohemia Interactive).

Zašto tebe toliko ždere ta grafika. Nije mi to nikako jasno. Naime sigurno je da će nova konzola, novi PS ili novi Xbox biti puno jači hardverski ali isto je tako sigurno da će kroz par godina biti osjetno slabiji od prosječnog gaming kompjutera kako je sad slučaj. Međutim i dalje su igre grafički vrhunske, ne razumijem tu potrebu za mega grafikom i bog te pitaj čim.

 

Nije li svrha igre pružiti ti dobar gameplay, dobru radnju i uživanciju? Pa zar si postao jedan od onih koji igru smatraju dobrom samo ako je grafički bolja od neke igre prije nje? Zar nije grafika najmanje bitan aspekt gaminga?

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 720
Weky kaže...

Ja se iskreno samo nadam da će konzole imati snažan GPU unutra i onda koju godinu nebi trebala kočiti PC industriju po pitanju kvalitete grafike (čast izuzetcima, Crytek, 4A Games, Bohemia Interactive).

Više njih koči nedostatak memorije nego snaga GPU-a.

 

I usput grafika je već danas vrlo dobra i kvalitetna tako da će se sve manje vidjeti taj jaz između dobre i loše grafike.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Xbox 720
Danny_HR kaže...

Zašto tebe toliko ždere ta grafika. Nije mi to nikako jasno. Naime sigurno je da će nova konzola, novi PS ili novi Xbox biti puno jači hardverski ali isto je tako sigurno da će kroz par godina biti osjetno slabiji od prosječnog gaming kompjutera kako je sad slučaj. Međutim i dalje su igre grafički vrhunske, ne razumijem tu potrebu za mega grafikom i bog te pitaj čim.

 

Nije li svrha igre pružiti ti dobar gameplay, dobru radnju i uživanciju? Pa zar si postao jedan od onih koji igru smatraju dobrom samo ako je grafički bolja od neke igre prije nje? Zar nije grafika najmanje bitan aspekt gaminga?

  Pa ovaj nekih 5 godina igram Operation Flashpoint (2001.) a svi znamo kakva je grafika. I to mi je uvjerljivo najbolja igra što sam igrao. I dan danas igram multiplayer i zabavljam se u mission editoru. A grafika je na razini Quakea 1.

 

No, ono što hoću reći da grafika /može) donekle učiniti bolju atmosferu. Podiže cjeloukupni doživljaj. Naravno, loša igra neće postati dobra preko noći sa novom grafikom. Ali grafika moze biti samo jedan plus igri. Grafika podize na neki način cjeloukupnu atmosferu i opceniti dojam i replay value.

 

A konzole koče razvoj, jer bi definitivno volio vidjeti najbolje trenutno što PC može dati. Zanima me to. Neka vrsta vraga, isto kao da ti na Steamu snize sve igre pa srklaš 100 eura na igre. Hoću da vidim, zanima me najbolja grafika.

 

Još nepostoji igra koja neradi na maksimalnim postavkama kod mene (Izuzev AA i zasada još uvijek nebitnog DX11 API-a), stoga jednostavno zelim vidjeti ultra uber naprednu grafiku ma bez obzira koliko priča bila katastrofalna, gameplay jadan, atmosfera loša.

 

Oduvjek sam volio vidjeti tehnološki najnaprednije, eto jedva čekam da izađe nova Bulldozer arhitektura od AMD-a. Zašto? Zato što ću kupiti? Ne, nego zato što me zanima da vidim to.

 

Tako i grafika.

 

Grafika nije presudna u igri, ali je bitna.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2010 20:21 (Weky).
16 godina
offline
Xbox 720

Zadnji puta molim, raspravu Konzole vs PC preselite u za to odgovarajuću temu.

Ovu temu nemojmo zagađivati sa tim baljezgarijama.

 

Ako imate što reći na temu idućeg Xboxa recite, ako nemate pokupite se u drugu temu.

Hvala.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 720

E kada izađe novi xbox ja uzimama 360 tako i u slučaju playstationa.

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 720
XXL Gamer kaže...

E kada izađe novi xbox ja uzimama 360 tako i u slučaju playstationa.

WOW

ovo nema apsolutno nikakve logike. Šta ti čekaš 5 godina nakon što igra izađe da ju odigraš ili?

Pa sad ima konzola novih za 1500kn...

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 720
Ige kaže...
XXL Gamer kaže...

E kada izađe novi xbox ja uzimama 360 tako i u slučaju playstationa.

WOW

ovo nema apsolutno nikakve logike. Šta ti čekaš 5 godina nakon što igra izađe da ju odigraš ili?

Pa sad ima konzola novih za 1500kn...

 Ne daju mi se pare za konzole rađe svaku kunu bacim na pc.

ma da
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 720
Danny_HR kaže...
Weky kaže...

Ja se iskreno samo nadam da će konzole imati snažan GPU unutra i onda koju godinu nebi trebala kočiti PC industriju po pitanju kvalitete grafike (čast izuzetcima, Crytek, 4A Games, Bohemia Interactive).

Zašto tebe toliko ždere ta grafika. Nije mi to nikako jasno. Naime sigurno je da će nova konzola, novi PS ili novi Xbox biti puno jači hardverski ali isto je tako sigurno da će kroz par godina biti osjetno slabiji od prosječnog gaming kompjutera kako je sad slučaj. Međutim i dalje su igre grafički vrhunske, ne razumijem tu potrebu za mega grafikom i bog te pitaj čim.

 

Nije li svrha igre pružiti ti dobar gameplay, dobru radnju i uživanciju? Pa zar si postao jedan od onih koji igru smatraju dobrom samo ako je grafički bolja od neke igre prije nje? Zar nije grafika najmanje bitan aspekt gaminga?

Na ovom forumu je veoma jak drž-ne daj-hoću internet generacija klan korisnika, i na to moraš računati. Ili okači u SS-u svoj 3D Mark i Super Pi score,ili zauvijek šuti. O igrama,ni i..

 

Još samo čekam da netko uleti sa spikom da će kupiti box 720 ako ga Sophos lab hakne i takvog bude prodavao. EvoX software FTW i to..

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2010 20:57 (thedream).
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 720

Za ovu konzolu cu minimalno ostavit 1500 kn od krizme i recu bratu kada bude na brodu da on mi nadoplati ostali iznos :)

Jedva cekam da izade novi Xbox jer je puno bolji od PS jer ipak je to MicroSoft,i trenutacno najprodavanija konzola!!!

A sta se tice konzole 720,gleda sam intervju u kojem je receno da ce podrzavat Xbox 360 dok god se prodaje i da ce najvjerovatnije izac oko kraja 2012!!!

Žene umiju odglumiti orgasam,zato muškarci mogu cijeli brak! :D
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 720

Nove generacije konzola nisu u planu jos par godina.

balkan-gaming.net - za sve pes igrace voljni sudjelovati u organiziranim ligama.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 720

da, nove generacije konzola se inače planiraju par dana prije proizvodnje.

15 godina
offline
Xbox 720

Ko što je nedavno bila vijest o tome kako CEO THQ-a govori da novih konzola neće biti prije 2014. Microsoft još uvijek nije isplatio svoja ulaganja u konzolu, a pogotovo tek Sony koji je tek sad, kad je malo stabilizirao gubitke, došao na udar piratima, dolazimo do zaključka da je taj čovjek donekle bio u pravu. Jedini tko ima, a na neki način i mora, izdati konzolu 2012. je Nintendo.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 720
Ad4pt3r kaže...

Ko što je nedavno bila vijest o tome kako CEO THQ-a govori da novih konzola neće biti prije 2014. Microsoft još uvijek nije isplatio svoja ulaganja u konzolu, a pogotovo tek Sony koji je tek sad, kad je malo stabilizirao gubitke, došao na udar piratima, dolazimo do zaključka da je taj čovjek donekle bio u pravu. Jedini tko ima, a na neki način i mora, izdati konzolu 2012. je Nintendo.

Microsoft je već dosta vremena u plusu s konzolom. Jeftiniji za proizvodnju od PS3, kupovanje dodataka poput HDD-a i Wi-Fi antene, a da ne govorim o Xbox Live koji sam donosi preko milijardu dolara godišnje.

 

PS3 donosi neku siću sada i u plusu su, ali nisu pokrili stare dugove.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 720
minko kaže...

da, nove generacije konzola se inače planiraju par dana prije proizvodnje.

Moj se komentar odnosio na ovog iznad mene koji ce cuvat pare od krizme ocekujuci da ce se Xbox 720 izdat u 2012. Citaj s razumijevanjem molim lijepo.

balkan-gaming.net - za sve pes igrace voljni sudjelovati u organiziranim ligama.
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 720

Samo me jedna stvar stufala kod Xboxa,a to je ako zelis igrat igre na MP moras plat Gold acc u inosu nea pojma kolikon oko 500-injak  kuna za cilu god!

Žene umiju odglumiti orgasam,zato muškarci mogu cijeli brak! :D
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Xbox 720

nije nego je oko 250

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 720

onda oldicno!!

Žene umiju odglumiti orgasam,zato muškarci mogu cijeli brak! :D
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Xbox 720

Amd tvrdi da će na novom BOX-u biti grafika poput one iz filma Avatar 

 

http://www.examiner.com/game-news-in-national/amd-xbox-720-graphics-will-look-like-avatar

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 720

Dali da kupim sada xbox 360 ili da pričekam da izađe novi xbox 720? Mene samo brine hoće li i dalje proizvodti igre za xbox 360 ili će prekinuti, kao što će se najvjerovatnije desiti kod psp kada izađe nova prijenosna konzola ps vita.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 720
XXX kaže...

Amd tvrdi da će na novom BOX-u biti grafika poput one iz filma Avatar 

 

http://www.examiner.com/game-news-in-national/amd-xbox-720-graphics-will-look-like-avatar

da upare 4 gtx 580 u sli-u ne bi bila takva grafika... za takvu grafiku se koriste računala koja koštaju po nekoliko milijuna$. tak da nemoj se tome nadati

16 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox 720
domac1986 kaže...
XXX kaže...

Amd tvrdi da će na novom BOX-u biti grafika poput one iz filma Avatar 

 

http://www.examiner.com/game-news-in-national/amd-xbox-720-graphics-will-look-like-avatar

da upare 4 gtx 580 u sli-u ne bi bila takva grafika... za takvu grafiku se koriste računala koja koštaju po nekoliko milijuna$. tak da nemoj se tome nadati

Nisam ni napisao da se tome nadam nego sam samo prenio vijest.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2011 11:10 (XXX).
14 godina
offline
Xbox 720

Grafika na konzolama ovisi i o tv-u :D

Mislim da si najbitnije performanse hardvera i grafika igara...može on imat grafiku 3x jaču od nvidie GF580gtx a igre imaju grafu koju možeš igrati i na pc-u s dual core procesorom i GF8800gt

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 720
vtibor kaže...

Dali da kupim sada xbox 360 ili da pričekam da izađe novi xbox 720? Mene samo brine hoće li i dalje proizvodti igre za xbox 360 ili će prekinuti, kao što će se najvjerovatnije desiti kod psp kada izađe nova prijenosna konzola ps vita.

Hmmm.

 

Teško pitanje...

-Xbox 360 je konzola koja je dosta stara i dosta slaba, ali za današnje potrebe ona je uredu. Za ps2 su igre još izlazile mada je ps3 bio vani.

 

-Xbox 720 još nije službeno ni najavljen, nezna se ni kada će izaći, tako da mislim da se sada nemože dati odgovor na tvoje pitanje

 

-Windows 8 če moći pokretati igre za x360 kolko sam ja čuo, pa mislim  da je isplativije čekati xbox 720 i win8...ušparaš si malo..a igre koje nisi stigo odigrati na 360 odigraš na kompu :D

 

AKO SE NE BOJIŠ SMAKA SVIJETA ČEKAJ Win8 I XBOX720

 

 

 

 

 

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
14 godina
offline
Xbox 720

.

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2011 13:02 (nul-3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox 720
Na win 8 igrat igre s x360? Nebi Bas reko, pa svaka igra se mora posebno optimizirat za pc ne moze se samo stavit konzolaska verzija na pc.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox 720

EMULATOR?

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox 720
Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox 720
Ma neznam bas ti emulatori mi nikad nisu bili dobri. A i microsoft ce onda izgubit prodaju x360 kad ce svi igrat besplatno na pc-u.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox 720

http://hardocp.com/article/2011/07/07/e3_rumors_on_next_generation_console_hardware/

 

ps4 amd apu ??

isto slicno kazu i za box

u svakom slucaju cya nvidia u next konzolama :))

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 720

nije bitno do kad ce se prodavat vec do kad ce izlazit novi serijali za nju, ako x720 izađe 2012 a tada se prestanu pravit igre za 360...odma ce predhodnik past u vodu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice