Beyond: Two Souls

poruka: 30
|
čitano: 7.463
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Beyond: Two Souls

Stvarno s vama PC igračima nikad izać na kraj. Još nemate temu o ovom remek-djelu Quantic Dreama? {#}{#}

Igra ima hrvatske titlove!

 

Developer: Quantic Dream
Izdavač: SCEE
Žanr: Avantura
Platforma: PlayStation 3
Datum izlaska: 9.10.2013.

 

Beyond: Two Souls je nova igra Quantic Dream-a. Glavnoj zvijezdi igre Jodie, lice i pokret daje oskarom nominirana glumica Ellen Page.
Jodie je posebna djevojka, posjeduje nadaravne moći tj. psihičku povezanost s stanjem/osobom koju naziva Aiden.
U Beyondu ćemo sudjelovati u potresnijim trenutcima Jodie-na života, kroz odluke i kontrolu nad Jodie/Aidenom u igri kreirati ćemo njezinu sudbinu.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mOWN7d0125o

...kradem avatare
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2013 1:51 (briatore).
 
4 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Beyond: Two Souls

igrao sam demo 2 puta i dosta scena sam dobio razlicito za razliku od heavy rain-a 
nadam se da cu ovo odigrat prije nego posaljem ps3 u mirovinu  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Beyond: Two Souls

Igra dobiva dosta mješanih recenzija... Trenutno je 74/100 na Metacriticu.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Beyond: Two Souls

eto nakon 3 sata mi je dosta za dns {#}

 

igra je fenomenalna, totlano te uvuce u pricu , suosjecas se sa jody i pa cak i adieno-m

 

intezivna je do bola ... cuo sam da je oko 10ak sati duga meni se cini i duze(special edition je duza za pola cuke jos k tome) jer jos nisam doso do prologa

 

{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2013 22:45 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Beyond: Two Souls

Igrao nisam,nemam ps3, ali sam gledao toweliea kako igra na streamu.

Otprilike 5h gameplaya sam odgledao i prica mi se cini fenomenalna.
Imao sam osjecaj kao da gledam film,a ne igru.
Sto se tice gameplaya,nemam pojma kakav je, ali prica je super,barem meni.

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Beyond: Two Souls

gle da te nagovaram da kupis ps3 radi igre necu... al probaj od nekog posudit stvarno se isplati posudit i odigrat valja neko od tvojih bliznjih ima 3kicu {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Beyond: Two Souls

Igra je vrh i uz mnoge druge ekskluzive itekako dobar razlog za kupnju PS3 konzole. Završio...od mene 9/10.

...kradem avatare
 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Beyond: Two Souls

takodjer dns zavrsio ! pod dojmom cu bit barem narednih par dana {#} isplatila se svaku lipu ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2013 19:45 (4mal).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Beyond: Two Souls

Evo i ja sam sad završio igru. Kad sam vidio recenzije mislio sam da je neka prosječna igra. A kad sam se malo zadubio u igru, sve više sam ostajao zbunjen o recenzijama. Kako je moguće da IGN za ovo remek djelo da ocjenu 6/10? Nista mi nije jasno, ovo samo može biti namještaljka jer se CIA u igri spominje u negativnom kontekstu. Pa hajd navode da je gameplay loš, ali opet ako će mo tako strogi biti igra najmanje mora da ima nekih 9/10. 

Be Water My Friend
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 3:01 (bruslii).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Beyond: Two Souls

Ma meni je smijesno kada ljudi gledaju recenzije i po tome odlucuje da li ce igrati neku igru, ja na to uopste paznju ne obracam nego probam igru pa kako mi se svidi...

 

A imam je jos prije na 5 dana od release date-a al jos mi se nije dalo igrati, samo malo pocetak odigrao pa cu zasjest kada budem imao vremena :)

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Beyond: Two Souls
arnes_king kaže...

Ma meni je smijesno kada ljudi gledaju recenzije i po tome odlucuje da li ce igrati neku igru, ja na to uopste paznju ne obracam nego probam igru pa kako mi se svidi...

 

A imam je jos prije na 5 dana od release date-a al jos mi se nije dalo igrati, samo malo pocetak odigrao pa cu zasjest kada budem imao vremena :)

Ima tu istine, ali opet je pametno pogledati sto kupujes, dok tebe sto skidas boli briga :)

16 godina
offline
Beyond: Two Souls

fakat nemogu vjerovat ovi kaj danu TD,to su totlano nezrele osobe koje ocito naviknute na puchaine , ratne igre i tome slicno(a i nisu iskusli zivot kao osobe ocito pa im se ta cijela fabula ne svidja sto se desava u igri tj . pracenje jedne osobe korz odredjeni preriod ), e pa kad malo odrastete od tih klishejskih igri a i upoznate sto je pravi zivot(obitelj, djeca. dom posao , neimastina i tome slicno ) ce se i vama ja se nadam svidjet 100 % ,do tada jest jos griza, pit mljeka u uzivat dok ste maldi i zbrinuti u domu svojih roditelja {#}

 

 

a sada on topic idem odigrat sve krajeve ima ih brijem jos 6 za vidjet  ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 16:48 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Beyond: Two Souls

Evo i ja prešao igru i meni je odlična. Za razliku od Heavy Rain-a koju sam prešao samo jednom izgleda da ću ovu morati još koji puta . Gamespot je dao ispravnu ocjenu.

yIn nI' yISIQ 'ej yIchep
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Beyond: Two Souls

Nemam PS 3 pa sam malo gledao gameplay na jutjubu. Moram priznati da me je igra dosta zaintrigirala (baš me zanima tko (ili što) je Aiden).

 

Ova godina je stvarno "labuđi pjev" PS trojke.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 19:52 (ph3nom_gamer).
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Beyond: Two Souls

vi koji imate special edition {#} nemogu pokrenut onih 30 minuta bonusa (kaj se dobio sa codom)odem pod dodatni sadrzaj i preuzimanje sadrzaja i onda napredni eksperiment kliknem i pise mi da bi otvorio PS moras ugasit igru , a ispod sustav ne podrzava beyound touch aplikaciju .upotrijebite bezicni upravljac lol i wtf ! {#} pliz help !

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 20:50 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Beyond: Two Souls

Najbolja igra ove godine, a nitko ništa. Bitno da se o kompleksnom gempleju Kol ov Djutija raspravlja.

...kradem avatare
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 18:37 (briatore).
 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Beyond: Two Souls

Odigrao demo, i mogu samo reći, {#}

ovi sa argumentima tip interaktivni film i sl. se mogu pokrit po ušima.

Igra je VRH.

 

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Beyond: Two Souls

Upravo završio BEYOND: Two Souls. Remek-djelo!

 

Što se tiče mog završetka, odabrao sam "Life". Iako mislim da je u Beyondu jako dobro, jer je tako mogla živjeti sa svima koji su preminuli; mislim da zaslužuje proživjeti život što ga sada može napokon živjeti.

 

Na pitanje sa kime će dalje nastaviti, sam odabrao Ryana jer ju on stvarno voli i njih dvoje su mi baš simpatični, jedno za drugo.

 

Mindblowing je bilo kad sam saznao da je Aiden zapravo njezin brat. Ono kad je otišao zauvijek u Beyond mi je bilo baš žao.

Ali ugodno sam se iznenadio kad sam saznao da je na kraju zapravo Aiden i dalje sa njom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Beyond: Two Souls

Upravo pogledao walktrough od RadBrad-a.

Prvo,lik je vrh a igra hebeni Mount Everest!!!

Cak mi je i suza krenula na kraju.{#}

Na pocetku mi je nekako izgledao Heavy Rain bolji,

ali kako je isao prema kraju to se izjednacilo.

Jedina zamjerka mi je kamera,koja se ponekad

lose postavi.Ali to je to ljudi.Kamera i to je to.

Svidio mi se taj koncept igre od Fahrenheita,

kojeg sam prosao 4 puta i ostao zatecen,sta sve ljudi

mogu izmisliti.Takav,ajmo reci film,nisam do sada vidio.

I nadam se jos takvih igara.I da OST mi vuce na Inception

and that i like {#}

 

Grafika-10/10

Zvuk-10/10

OST-11/10

Gluma-11/10

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Beyond: Two Souls

E ljudi,mi moze netko objasniti onaj kraj kada:Jodie se popne na ono brdo

i u gradu bude taj ulaz u drugu dimenziju?Da li to ona sanja ili se stvarno to desilo?

Ako se to desilo,onda ce biti 2 nastavak???

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Beyond: Two Souls

kako dobit hr titlove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Beyond: Two Souls

Sad bi bilo fora,da naprave film.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Beyond: Two Souls
mar123 kaže...

kako dobit hr titlove?

PAL verzija tj. EU 
drugacije nikak  

15 godina
offline
Re: Beyond: Two Souls
Arnold Layne kaže...
mar123 kaže...

kako dobit hr titlove?

PAL verzija tj. EU 
drugacije nikak  

a *ebemu, ja ima us verziju, pa mi nudi samo eng i franc, a nista prec cu sad ovako a onda mozda naknadno skinem eu verziju pa probam samo nase titlove.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Beyond: Two Souls
mar123 kaže...
Arnold Layne kaže...
mar123 kaže...

kako dobit hr titlove?

PAL verzija tj. EU 
drugacije nikak  

a *ebemu, ja ima us verziju, pa mi nudi samo eng i franc, a nista prec cu sad ovako a onda mozda naknadno skinem eu verziju pa probam samo nase titlove.

kolko sam uspio vidjet na demo verziji nisu mi bas sjeli nekak mi je prirodnije sa engleskim titlovima 
valjda zato jer sam tak naviko u igrama ,a niti filmove vise ne gledam sa nasim titlovima

ne velim da su losi i da je nesto krivo prevedena samo meni ne pasu bas 

13 godina
offline
Re: Beyond: Two Souls
mar123 kaže...
Arnold Layne kaže...
mar123 kaže...

kako dobit hr titlove?

PAL verzija tj. EU 
drugacije nikak  

a *ebemu, ja ima us verziju, pa mi nudi samo eng i franc, a nista prec cu sad ovako a onda mozda naknadno skinem eu verziju pa probam samo nase titlove.

Nema ni kod mene hr titlova, valjda ih je Duplex izbacio :(

Be Water My Friend
11 godina
offline
Beyond: Two Souls

Imam jedno pitanje.

Mozda malo idem u OFF TOPIC ali nema veze.

Posto sama igra ima savrsen OST,zanima me da li postoji

negdje live koncert od OST-a za pogledati.Vidio sam na YT

da ima od Inception-a ali nema cijeli.Ili je to samo bilo napravljeno

radi fore.Ali volio bi da se malo vise probije takva vrsta glazbe na sceni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Beyond: Two Souls

Da se netko hoce sjetit pa pravit walky s nasim titlovima to bih bio vrh. Nije bed eng ali napokon da vidim kako jedna nasa igra ima nase titlove :D Nemam PS3 pa sam bar na taj nacin htio nekako dozivit igru. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Beyond: Two Souls

Pozdrav!

Danas mi je došla igra iz UK i nemogu nikako dobit HR prijevod..jel neko zna da li postoji neka mogućnost da se to dodatno skine ili sam osuđen na eng? molim pomoć :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Beyond: Two Souls

Prešao ima nekoliko dana tu igru, tek sam sad vidio temu.
Iskreno, razumijem zašto je dobila ovakvu ocjenu na metacriticu.
To je zato što ju se gleda samo kao igru, ali ne kao nekakvu interaktivnu dramu.

Ovdje je priča sve, a ne gameplay. Kad igra na nekoga ostavi dojam kao što je na meni ostavila, to znači da je nešto.


Osim toga, ova igra sve svoje čari pokazuje tek na kraju kad se sve spoji, a vjerujem da ju mnogi nisu ni završili zbog malo zbunjujuće radnje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice