Crash Bandicoot

poruka: 81
|
čitano: 35.986
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Crash Bandicoot

Imam ps1 i imam tri djela, igrica je zakon presal sam ju par puta i nikad da dosadi.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crash Bandicoot

Bazuka na jabuke je bila u 3. nastavku!! 

 

Sad me puca nostaligija, kad se samo sjetim! Bili su to dani osnovne skole i plejke :D

 

CB sve dijelove (PS1) presao sam nekoliko puta, a evo sto sam jos igrao:

 

Gran Turismo 1,2

Silent Hill

Metal Gear Solid

Tomb Raider 1,2,3

 

Da mi je sve to opet zaigrati!

 
4 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Crash Bandicoot

Ja se toga isto sjecam stvarno lijepa sjecanja.

S prijateljima bi znao odma poslije skole (naravno nakon zadaće i učenja) provodit sate prelazuci crash bash ili crash bandicot.

Volio bi da jednom izadje i za komp neki dio.

Live for nothin or die for something
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crash Bandicoot
Paolo2612 kaže...
horizon kaže...

Ja imam ePSXe 1.60 i za neke igre 1.52, jer noviji iz nekog razloga ne radi, i do sad nisam naletio na igru koja mi ne radi (osim final fantasy 9 na drugom disku, zasteka u nekoj animaciji).

PS2, bar od onih emulatora koje sam ja probo, se nemre dovoljno dobro emulirat da bude igrivo. Ne znam razlog, al eto...

 

I ja se prikljucujem pitanju o igrama tipa crash. Dobri platformeri prakticki ne postoje na PC-u.

Zadnje sta sam igrao bilo je Psychonauts, a na gamespotu pod platformer samo Rayman, od kojeg mi nijedan nastavak nije bio nimalo zabavan.

Nesto tipa Jak & Daxter, Ratchet & Clank itd?

Obavezno probaj Trine. Postoji Rayman 2 za PC.

Trine sam preso, jako dobra igra, skroz sam zaboravio na to.

I znam da rayman ima za pc, to sam i napiso da nalazim na gamepostu pod pc platformer, ali rayman mi stvarno nikak ne sjeda, neznam...

 

Sad sam se sjetio alundre za ps1, to je bilo nes izmedju platformera i rpg-a.

I ape escape mi je bio nevjerojatno dobar, iako on nije dobro ostario ko crash, igro sam ga nedavno i jednostavno je dosadno... valjda jedna od onih stvari koje se sjecamo kao zakon dok smo bili klinci, al sad...

www.dice3d.com - Online portfolio
16 godina
offline
Crash Bandicoot

Malo offtopic. jel zna netko neki dobar torrent tracker gdje ima svih tih starih igara za PS i PS2?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crash Bandicoot

Inače dobrih PSX ISO-a (dakle igara) ima po raznim stranicama i forumima, gdje su samo članovi originalne igre ripali/prebacivali u .iso

 

Recimo ja osobno sve igre skidam s http://www.snesorama.us  pod PSX ISOs sekcijom. Tamo imate podjeljene topice na Sport, Arcade, Fighting itd. ovisi kakvu igru tražite.

 

 

Ako se malo kopa stvarno se svašta može naći.

 

P.S. Evo i direktnog linka na forum ako se netko ne snađe s prvim linkom: http://snesorama.us/board/forumdisplay.php?f=21 

 

P.S. 2 Naravno ovaj site je sasvim legalan, i ISO-e bi trebali skidati samo ako imate org. igru koju želite igrati na emulatoru.

Sad, baš oni znaju koju ja igru imam, a koju ne.

 

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2009 11:56 (FlyBoy).
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Crash Bandicoot
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crash Bandicoot

Aaaaaaaaaaaa nostalgijaaaa

Nisi mi to trebo pokazat sad cu morat nac crasha opet i igrat...

www.dice3d.com - Online portfolio
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crash Bandicoot

Što igro,što prešo- crash 1,,2,3,bash,crash team racing,crash nitro racing,crash tag team racing,crash wrath of cortex, crash of the titans, jedino nisam mind over mutant. Super su mi 3,bash i wrath of cortex, ali mi je mozda cak i najbolji crash tag team racing zbog humora i svega.

Ja sam među onih 8% normalnih. Ako ste i vi normalni ne mojte kopirati ovaj potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Crash Bandicoot
zanima šta moram napravit, šta moram skinuti koje emulatore (gdje) i šta još da bih mogao igrati crash bandicoot 3 na pc-u?
14 godina
neaktivan
offline
Crash Bandicoot

Tu su ti biosi,emulator i pluginovi:http://thepiratebay.org/torrent/4497381/ePSXe_1.7.0___PSX_BIOS_and_plugins

A igru ces morat sam nac jel mislim da ti to tu nemogu dat.

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Crash Bandicoot
jel mogu igru skinuti sa torrenta?
14 godina
neaktivan
offline
Crash Bandicoot

Imas je i na googlu za downloadt u iso formatu.

Moze je ti skinut di hoces samo je vazno da je cijela igra u image-u

 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
RE: Crash Bandicoot

za skidanje je najbolja stranica romulation.com,samo se regajte.ima sve.

 

ja imam sve ja na hardu imam jedno 30gb ps1 igara(sve image) koje sam igrao kao klinaci koje su mi dobre, i kad me pukne da igram,odem kupiti par praznih cdova,zaprzim i igram na ps1(psone radi kao nov)

 

 

tu sam si pokskidao sve sta mi treba i od nes,snes,sega,genesis,ps1,ps2(ima na torrentima sve)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Crash Bandicoot
bugonja kaže...

za skidanje je najbolja stranica romulation.com,samo se regajte.ima sve.

 

ja imam sve ja na hardu imam jedno 30gb ps1 igara(sve image) koje sam igrao kao klinaci koje su mi dobre, i kad me pukne da igram,odem kupiti par praznih cdova,zaprzim i igram na ps1(psone radi kao nov)

 

 

tu sam si pokskidao sve sta mi treba i od nes,snes,sega,genesis,ps1,ps2(ima na torrentima sve)

Mislim da ovaj post nisi smio napisat.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Crash Bandicoot
ti te igre koje si skinuo igraš i na kompu?
13 godina
neaktivan
offline
RE: Crash Bandicoot
e jel bi mi mogao netko pomoci i dati mi link gdje mogu besplatno skinuti igricu (crash bandicoot 3) jer ni na stranici koju je naveo "bugonja" je nema a nema je ni na googlu tj. na torrentu me navlači da se registriram i platim. -.-
15 godina
protjeran
offline
RE: Crash Bandicoot
dixy12 kaže...
e jel bi mi mogao netko pomoci i dati mi link gdje mogu besplatno skinuti igricu (crash bandicoot 3) jer ni na stranici koju je naveo "bugonja" je nema a nema je ni na googlu tj. na torrentu me navlači da se registriram i platim. -.-

pa nije ta igra besplatna da bi ju mogo besplatno skinut

13 godina
protjeran
offline
RE: Crash Bandicoot
Skizzy kaže...
bugonja kaže...

za skidanje je najbolja stranica romulation.com,samo se regajte.ima sve.

 

ja imam sve ja na hardu imam jedno 30gb ps1 igara(sve image) koje sam igrao kao klinaci koje su mi dobre, i kad me pukne da igram,odem kupiti par praznih cdova,zaprzim i igram na ps1(psone radi kao nov)

 

 

tu sam si pokskidao sve sta mi treba i od nes,snes,sega,genesis,ps1,ps2(ima na torrentima sve)

Mislim da ovaj post nisi smio napisat.

  zasto ne?pa ja to sve imam orginal ovo mi je samo backup lol pa mi rvati smo nadaleko znani po origigi softveru,pa zar si uopce i posumnjo u mene?

15 godina
protjeran
offline
RE: Crash Bandicoot
bugonja kaže...
Skizzy kaže...
bugonja kaže...

za skidanje je najbolja stranica romulation.com,samo se regajte.ima sve.

 

ja imam sve ja na hardu imam jedno 30gb ps1 igara(sve image) koje sam igrao kao klinaci koje su mi dobre, i kad me pukne da igram,odem kupiti par praznih cdova,zaprzim i igram na ps1(psone radi kao nov)

 

 

tu sam si pokskidao sve sta mi treba i od nes,snes,sega,genesis,ps1,ps2(ima na torrentima sve)

Mislim da ovaj post nisi smio napisat.

  zasto ne?pa ja to sve imam orginal ovo mi je samo backup lol pa mi rvati smo nadaleko znani po origigi softveru,pa zar si uopce i posumnjo u mene?

pa ak velis da nema na torrentu gdje ima drugdje,ako imas orginal napravi svoj backup :PNamigiva

13 godina
protjeran
offline
RE: Crash Bandicoot

volim skidat sa torrenta,neda mi se ubacit CD.

 

imam toliko brzu vezu da mi se to skine za 1h max

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 23:27 (bugonja).
15 godina
offline
RE: Crash Bandicoot
bugonja kaže...

volim skidat sa torrenta,neda mi se ubacit CD.

 

imam toliko brzu vezu da mi se to skine za 1h max

prvo ne kenjaj drugo ako ti se to skine za 1h onda ti brzina stvarno nije velika....

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 23:30 (R4zOR229).
15 godina
offline
RE: Crash Bandicoot

I ja ću se uključit u ovu temu :D

Crash 3 je bio jedna od prvih igrica koje sam igrao na ps1 (uz Tekken, Fifu i James Bonda nekog koliko se sjećam), i uz tu igru prošli su mi brojni lijepi sati. Crash Team Racing je bio glavna fora kad su bili rođendani jer je jedan frend imo multitab, i onda u četvero... e to su bila vremena...

 

A nedavno sam si te sve igrice poskidao i igram preko emulatora na kompu, još jednom proživljavam mladost :D Trenutno sam na Crashu 3 na N-Ginu (4.boss) i nikak da se tog primim jer sam poludio zadnji put kolko me put ubio :D

 

Nema do starih igrica sa ps1... kasnije samo jaka grafika, a igrivost i priča pala u drugi plan...

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Crash Bandicoot
evo uspio sam skinuti igru ali ne znam s kojim programom je mogu otvoriti?
15 godina
offline
RE: Crash Bandicoot
dixy12 kaže...
evo uspio sam skinuti igru ali ne znam s kojim programom je mogu otvoriti?

Ja igram sa ePSXe, i nisam imao problema s njim. Već je netko stavio link na ovoj temi.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
offline
Crash Bandicoot

Skinuo sam crash bandicot 3(PS) i sad me zanima mogu li je igrat na PS 2(čipiranom)?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crash Bandicoot
Ivan_hacker kaže...

Skinuo sam crash bandicot 3(PS) i sad me zanima mogu li je igrat na PS 2(čipiranom)?

Naravno da možeš.

ma da
13 godina
protjeran
offline
Crash Bandicoot

uhhh tu se raspljava o crashu.....vrhunska igrica...kad sam bio manji prešao sam crash bandicoot 2,crash bandicoot 3,crash bash,crash team racing...a sadkad sam opet kupio ps1 igram crash bandicoot 1.....crash banmdicoot 2 mi je bio najbolji xD

bc
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crash Bandicoot

Sad je i mene pukla nostalgija kad sam vidio ovu temu :)

 

Dajte mi recite u kojem nastavku je misija na Kineskom zidu (ili nečemu što liči na to)?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crash Bandicoot
betmen kaže...

Sad je i mene pukla nostalgija kad sam vidio ovu temu :)

 

Dajte mi recite u kojem nastavku je misija na Kineskom zidu (ili nečemu što liči na to)?

  3 dio, prvi svijet, prva misija

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice