Gran Turismo 5

poruka: 1.135
|
čitano: 288.900
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gran Turismo 5

Evo fotka.

 

speedy56 ima ideju.

Gran Turismo 5 je igra u kojoj je grafika fenomenalna te ima puno automobila i staza.

Zašto nebi u ovoj temi napravili natjecanje u screenshotovima?

Jednostavno. Netko stavi screenshoot igre i mi ga ocjenjujemo klikanjem na onu tipku palac gore ili hvala (ako želite može i palac dolje :))

Vi recite koju na koju tipku ćemo (ako) ćemo ocjenjivati.

EDIT: Molim bez copy/pastenja s neta

 

Evo mojih slika. 

Ako nekoga čudi što sam tek počeo igrati, a već imam BMW M3, neka zna da imam Colectors Edition (treba se i pohvaliti malo :)) pa M3 i još neke aute kao recimo R8 imam đabe :)

Malo driftanja... Malo driftanja...
... i moje Benđole :) ... i moje Benđole :)
Dobrovoljno pomažem onima koji ništa ne rade !!! ////////////////////////////// Ima puno F1 momčadi na svijetu, ali ipak je samo jedan Ferrari
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 20:32 (speedy56).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Kako pravis SS u igri?

Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 5

Lagano.

Kada završiš utrku ideš na replay, onda u Photo mode, okineš, uđeš u My Gt (ili kako god se onaj meni već zove) i na Photo Album, slike koje želiš staviš na XMB (100% znaš što je to;)) i na komp.

 

Izgleda komplicirano, ali cijela stvar traje 5 min (niti toliko)

Dobrovoljno pomažem onima koji ništa ne rade !!! ////////////////////////////// Ima puno F1 momčadi na svijetu, ali ipak je samo jedan Ferrari
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 20:37 (speedy56).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5
speedy56 kaže...

Lagano.

Kada završi utrku ideš na replay, onda u Photo mode, okineš, uđeš u My Gt (ili kako god se onaj meni već zove) i na Photo Album, slike koje želiš staviš na XMB (100% znaš što je to;)) i na komp.

 

Izgleda komplicirano, ali cijela stvar traje 5 min (niti toliko)

Hvala :)

Ja sam GT 5 kupio prije par mjeseci ali ga se nisam nesto naigrao,nisam imao vremena... a i ja sam dosao do tih japanski auta i nije mi se dalo razmisljati :D

Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5

Znam hvala.

Uncharted 2 sam prešao i odličan je.Heavy rain nisam siguran kakav je(ipak je to više film nego igra)

Tu je još i Red Dead Redemption koji je pored GT5 drugi razlog kupovine PS3.To su must have igre.

 

Evo za sve vas koji možda planirate kupiti PS3 zbog ove igre samo ću vam reći-isplati se.

A sadržaja ima....ja već igram preko mjesec dana svaki dan po nekoliko sati i uvijek se ima nešto za raditi u igri.

Evo neke slikice mojih najboljih auta

 

 

Legenda Legenda
Moj najdraži auto u igri Moj najdraži auto u igri
što reći što reći
stvoren za rally stvoren za rally
The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
12 godina
offline
Gran Turismo 5

Heacy Rain ti je malo čudan. Igrao sam demo. Skini i probaj. - OFFTOPIC

 

Hoćemo onda ocjenjivati ili ne (ah, znam, dosadan sam vam) - ONTOPIC

 

Evo još SS-a:

 

NEma do talijana. NEma do talijana.
A niti clasic ameri nisu čoši A niti clasic ameri nisu čoši
Dobrovoljno pomažem onima koji ništa ne rade !!! ////////////////////////////// Ima puno F1 momčadi na svijetu, ali ipak je samo jedan Ferrari
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 20:01 (speedy56).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 5

Evo jednu za ocjenu...

13 godina
offline
Gran Turismo 5

neki dan zaigrao opet GT5 i opet se razocarao...srecom pa sad imam play doma pa cu malo detaljnije analizirati, ali svejedno nije mi nes

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Evo mojih skrinova: 1 set  i 2 set

Imam pitanje u vezi updateova.

Ja bih htio skinuti 2.02 update, ali imam loša iskustva sa GT5 Prologue pa me zanima da li ću nakon updatea izgubiti saveove, jer mi se baš i ne gube (ostale su mi samo pola endurance trka i Formula GT kup, sve licence zlatne.

 

Pitam da li updateati zbog toga što nemam pravi internet paket već dnevno imam samo 1GB, a sam update ima više od 1.5GB pa moram do frenda sa flat ADSL da ga gnjavim zbog updatea.

 

Hvala, pozdrav!

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 5

Update 2.0 pa onda i 2.02 prošli bez problema, svi save-ovi ostali netaknuti....

16 godina
offline
Gran Turismo 5

Sretna Nova i puno friške kilometraže GT-ovcima ovde :)

 

Ak ste zainteresirani za neki neki prigodni online event danas (a i bilo kad, online općenito), navratite tu

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Ljudi pojavio mi se problem.

Vozio sam Laguna Seca 200 miles endurance i igra kao da mi je počela lagat.Auto se nakon nekoliko desetaka sekundi mrvicu pomakne.

Nešto kao kad trčite u nekom fpsu pa se od laga malo teleportirate naprijed ili nazad.Jer to samo meni i jer ima netko ideju kako to riještiti?

 

Ok,skužio sam da je to samo kad vozite s kamerom iza auta,na dužim utrkama kao što su endurance. Ja inače vozim s onom iz kabine,ali moj suvozač  {#} najviše preferira ovu iz vana.

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 12:11 (NFSPredator0010).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

jel netko uspio kupiti formulu gt?

impossibru!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5
Armor kaže...

Sretna Nova i puno friške kilometraže GT-ovcima ovde :)

 

Ak ste zainteresirani za neki neki prigodni online event danas (a i bilo kad, online općenito), navratite tu

Hvala, već imam preko 15k u A-Specu {#}

NFSPredator0010 kaže...

Ljudi pojavio mi se problem.

Vozio sam Laguna Seca 200 miles endurance i igra kao da mi je počela lagat.Auto se nakon nekoliko desetaka sekundi mrvicu pomakne.

Nešto kao kad trčite u nekom fpsu pa se od laga malo teleportirate naprijed ili nazad.Jer to samo meni i jer ima netko ideju kako to riještiti?

 

Odvozio više od pola endurancea bez ikakvog problema. To ti je bilo samo taj put, ili?

anshika05 kaže...

jel netko uspio kupiti formulu gt?

Nije tako teško. Uštediš tih 5 milijuna(koliko već dođe) i odeš pod licence(bilo koje). Uđeš u testove i samo pet puta ideš desnu strelicu za idući test (jer se used car lot mijenja svakih pet utrka). I brzo je nađeš.

Ali nažalost nisam kupio, nisam mogao odoliti onom Escudu, kako mi se smješkao. :D

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Evo mala anketica:

 

Pri vožnji najčešće koristim:

 

8 kameru iz kabine
2 kameru na haubi
3 kameru izvan auta
3 kameru sa prednjeg dijela auta
The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5

Kameru bez icega i sa naljepsim brzinomjerima :D!

 

 

i da skinuo sam NURB za 6:45 sa BNR34 jel to dobro vrijeme?

Legit naravno,bez ijedne pasice i sudara :)! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 23:39 (BMK).
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 5
BMK kaže...

Kameru bez icega i sa naljepsim brzinomjerima :D!

 

 

i da skinuo sam NURB za 6:45 sa BNR34 jel to dobro vrijeme?

Legit naravno,bez ijedne pasice i sudara :)! 

Nije loše, nego, daj ti nama sliku mašine ;)

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Ljudi ajmo savjeti:

S kojim autom da se bacim na Laguna Seca 200 Miles i Nürburgring 4-Hour?

Ne mogu se nikako odlučiti,pa ako je netko već vozio...

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5
NFSPredator0010 kaže...

Ljudi ajmo savjeti:

S kojim autom da se bacim na Laguna Seca 200 Miles i Nürburgring 4-Hour?

Ne mogu se nikako odlučiti,pa ako je netko već vozio...

Laguna Seca sam odvozio s Chevrolet Corvette ZR1 RM verzijom. Protivnici imaju većinom muscle aute, do najviše 500 konja i svi imaju oko tonu i pol, tako da ih spržiš samo tako. A nisam uzeo Toyotu 88-CV jer ona previše troši gume i benzu.

A Nuerburgring nisam vozio jer nemam zadnji patch da mogu pauzirati duže endurance trke.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
16 godina
offline
Gran Turismo 5

U srijedu dolazi novi DLC, s novim autima i test stazom, kao i update 2.03!

Više o svemu ovdje

Na kraju vijesti je i "pingback", tj. poveznica na novi trailer, koji je i leakal test stazu.

 

BTW, vozimo sve više, tj. ima nas sve više, a dobrodošli su i svi novi...

Svaku večer vozimo, a ponekad (recimo danas) se more i po danu.

Stoga, ak ste zainteresirani za PS&GT svijet (a i šire naravno), evo pravi podforum za vas

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Da li se online igra s istim autima koje dodijeli server ili svako svoj od savea uzme?

Posto imam na PS3 ACC koj nije moj,bio sam prodo svoj PS3 i sad imam ovaj ali s ne-mojim saveom i pokusavam se uloginat na PSN ali nemrem iz navedenog razloga.

Mogu li to ikako zaobici da mogu igrat s tim accom?

I napravio sam jos jednog usera pa mogu li igrat online isto tako,iako nemam nikakve aute?

Posto mi je porelagano vec sve ovako,ubijam bolesna vremena pa :D. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gran Turismo 5

Pa pridruži se onda, lovu je bar lako zaraditi sad, kad je 200%, a recommended aute ti da igra.

 

A odgovore na sva pitanja gotovo sigurno budete dobili, pošto su na CSR-u čak 3 vlasnika platine...

 

Inače, online igramo sa ovim pravilima, koja su vrlo jednostavna (riječi jednog velikog poznavaoca GT-a) ; assists off, fair play on ;)

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Ljudi novi sam na PSN-u i pokušavam već milijunti put kupiti car pack   (racing pack) no nikako da uspijem.

Kad unesem podatke o kreditnoj kartici (Master card) kaže mi da nevaljaju,da probam ponovo.Izludit ću.

Koga da kontaktiram ili pitam za pomoć?Jer ima Playstation support u RH?

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2012 18:18 (NFSPredator0010).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Moj GT5 album -- http://perica.imgur.com/


 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 5

Pozz dobio sam novi PS3 i sad opet moram prelaziti. pa bih zamolio da mi netko pošalje neke dobre aute da mogu brže prelaziti i igrati MP
PSN: RobyV1995

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Zanima me jeste li prešli Loebov rally challange stazu Eiger Nordwand K-trail.

Jednostavno mi je prezahtjevno.Pogotovo kad započne drugi dio staze,spust niz planinu.Ako i odvozim bez udaranja ne stignem na vrijeme.Baš me izluđuje to.

3 osvojio sam zlato
1 srebro
0 broncu
0 nisam pokušavao
0 pokušavam ali bez uspjeha
The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gran Turismo 5

Evo vam malo "slatkiša" iz kolekcije top vožnji CSR-a:  CroSimRacing GT5 Online race - Part 1 & 2

Sve je naravno off, manual, default gume...

 

 

Vozimo svaki dan/večer...dogovori na forumu, dobrodošli svi koji se drže fair playa.

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5
NFSPredator0010 kaže...

Zanima me jeste li prešli Loebov rally challange stazu Eiger Nordwand K-trail.

Jednostavno mi je prezahtjevno.Pogotovo kad započne drugi dio staze,spust niz planinu.Ako i odvozim bez udaranja ne stignem na vrijeme.Baš me izluđuje to.

Ja zlato, sa Dualshockom. I ja sam bio isfrustriran, ali već sam imao Subaru Imprezu 2005 RM za rally i vježbao sam Chamonix, Nordwand i Toscanu i razvalio sam. Samo vježbaj, isključi sva elektronička pomagala i to je to. + Namjesti si onaj quick settings na Dualshock (mapiraj si funkcije poput onih na volanu Logitech Driving Force GT) tako da možeš podešavati omjer vuče F-R i brake bias.

Nauči kako uklizivati u zavoje i brzo klizati van (nemoj driftati jer tako samo gubiš vrijeme).


+ Da se pohvalim, sad maloprije kupio Formulu GT, sada napokon mogu napraviti Formula Trophy na levelu 24 koji mi je ostao. A jučer sam uzeo Ford GT LM Spec 2 (onaj iz Ford dealershipa, premium model za 3 mil i 600). Nije ništa posebno, brži je onaj kojeg dobijete (bijeli, standard model).

Mene izluđuje Sebastian Vettel challenge. Ne mogu nikako, ludim.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
16 godina
offline
Gran Turismo 5

Jedan veliki dvoboj Mustanga na Laguni, defaultne, comfort soft gume:

 

 

 

Moj zaostatak na kraju:

 

 

 

Zahvale za snimanje i upload našem Kimiu, koji je uploadal već nekoliko fantastičnih utrka!

 

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2012 10:42 (Armor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Evo dečki, nova vijest!

Započela produkcija GT6.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Gran Turismo 5 freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice