Gran Turismo Sport

poruka: 595
|
čitano: 189.503
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Odlučili su još više oslabiti Mercedes u Gr3? Ne vidim zašto, ionako se nije mogao nositi sa M6 i Porsche-om.
U Gr4 su također oslabili Audi TT, koji se nije mogao utrkivati s BMWom. BMW su oslabili, ali su mu i smanjili kile tako da je vjerojatno tu negdje.
Mislim da će sad auto odabira za Gr3 biti i dalje Porsche, a uz njega Corvette. U Gr4 Atenza.
Čekam da se skine update pa da probam.
11 godina
offline
Gran Turismo Sport

meni vecina odluka PDa nema bas nekog smisla - eto BoP npr, ali i odabir auta ili staza

 

...kako izrada jedne Tsukube moze imati prednost pred legendarnom Spa, a da ne pricam o izradi layouta na onom ovalu umjesto izrade bilo koje klasicne GT staze...

 

...ili izrada 13-og modela GTRa, uz toliko mnogo klasicnih i aktualnih modela koje mogu izraditi umjesto toga (volim GTR, ali ne zelim voziti samo 5 razlicitih generacija GTRa)...

 

I forsiranje Toyote...jebote pa zadnji sportski auto su napravili prije valjda 20 godina, dok ih je jedan BMW, Mercedes ili Audi u medjuvremenu svaki napravio 20.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Maddog_HR kaže...

meni vecina odluka PDa nema bas nekog smisla - eto BoP npr, ali i odabir auta ili staza

 

...kako izrada jedne Tsukube moze imati prednost pred legendarnom Spa, a da ne pricam o izradi layouta na onom ovalu umjesto izrade bilo koje klasicne GT staze...

 

...ili izrada 13-og modela GTRa, uz toliko mnogo klasicnih i aktualnih modela koje mogu izraditi umjesto toga (volim GTR, ali ne zelim voziti samo 5 razlicitih generacija GTRa)...

 

I forsiranje Toyote...jebote pa zadnji sportski auto su napravili prije valjda 20 godina, dok ih je jedan BMW, Mercedes ili Audi u medjuvremenu svaki napravio 20.

 Kaj ovaj ursuc priljepio TD na sasvim normalan post :D Lagana opraljotka. 

 

 

Kad sam vidio da je Atenza sada top auto, dobio sam napadaj. Volim voziti u Gr.4 sa GTRa, a kaj mi to vrijedi kad je auto ziva koma. Volim vozit Lamborghinia u Gr.4 isto tako je banana. Nije mi jasno kako je jedan Atenza iskocila ispred svih. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Evo upravo testirao, danas je baš Nurburgring GP Gr3 u Daily Race, inače mi je to staza na kojoj najviše vježbam.
Dakle, Mercedes AMG '16 (HPT Team) 1.56.200. A njega vozim savršeno i tako sam odvozio da možda bi još negdje skinuo stotinku. Taj je auto prije puno vozača vozilo na NR GP u Daily Race ispod 1.56, čak neki i 1.55.5.
Corvette C7 1.55.800, a stvarno nisam odvozio baš dobro, dosta grešaka, uvjeren sam da s malo vježbe (pošto nisam vozio taj auto baš nikad) mogu do 1.55.0.
Top 10 vremena su gotovo sva s Porsche-om, odnosno, apsolutno sva vremena ispod 1.55 su s Porsche-om.
Nigdje M6, a kamoli AMG.
Znate nekad kad vam se učini da neki časopis ili emisija tako brutalno favoriziraju neki proizvod (npr. iPhone vs Samsung) da si pomisliš da su sigurno uzeli pare za promociju upravo tog proizvoda pod krinkom stručne receznije?
E pa to se meni čini s Porsche-om i Gran Turismom odkad sam kupio igru (odmah po izlasku). Porsche je toliko prejak, bez obzira što tu i tamo dozvole nekom drugom autu dominaciju do sljedećeg update-a, da kad bi zbrojili sve staze i sva vremena ostvariva na tim stazama, mislim da bi 2/3 staza bile pobjeđivane s Porsche-om.
Maddog, što se tiče x verzija Nissana u igri, ne zaboravi da je ultimativni cilj ove igre ulazak u GT academy program obuke novih vozača, koji inicijalno ulaze u trkaće timove upravo s Nissanovim Nismo autima. Mene ne čudi da ima štatijaznam koliko verzija GT-R Nissana. Na prvim testovima, filtriraju konkurenciju upravo s tim autima, svi se utrkivaju u one make utrkama do finala, a uvijek su ti one make Nissani.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 17:57 (shrikehyp).
15 godina
online
Gran Turismo Sport

Previše brijete na igru. :-)

Ja odvozim malo singleplayera i to je to :-)

Uopće se ne nerviram.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Bitanga kaže...

Previše brijete na igru. :-)

Ja odvozim malo singleplayera i to je to :-)

Uopće se ne nerviram.

 Kaj ne smijemo osjetit malo kompeticije kad igramo ? Ako ti volis SP super za tebe. Ja ne volim igrat protiv generickog AIa, volim kad imam nepredvidljivog protivnika ispred sebe ( ne debila ). Brijemo na igru jer se volimo natjecat, a ona nam to omogucava.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
SimeKZ kaže...
Bitanga kaže...

Previše brijete na igru. :-)

Ja odvozim malo singleplayera i to je to :-)

Uopće se ne nerviram.

 Kaj ne smijemo osjetit malo kompeticije kad igramo ? Ako ti volis SP super za tebe. Ja ne volim igrat protiv generickog AIa, volim kad imam nepredvidljivog protivnika ispred sebe ( ne debila ). Brijemo na igru jer se volimo natjecat, a ona nam to omogucava.

 

Pa tko je rekao da ne smijete. Samo kažem da previše brijete. Šta ja ne smijem to reći? :-P

Previše se živcirate oko nepravednih "suđenja", gubljenja rankinga, izbora staza, auta.

Voljenje kompeticije je nešto sasvim drugo. Upali i vozi brate.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

What if I told you... da se nitko ne zivcira ? Pa normlano se komentira, a nekome tko vozi Sport mode je ovo jako bitno. Neke stvari nisu logicne bas i to je ljudima cudno.

 

Igras SP, pa to je ko da stalno igras Counter Strike sa botovima.

---------------------------

Po meni nije trebalo dirat previse stari BOP 
M6 nije bio tolko uopce dominantan. Mozda i napravi  najbolji krug na vise staza od drugih no to ne znaci da je najbolji odabir za utrku kad recimo Corvetta Gr.3 moze kroz bokeseve (stednju goriva) to nadoknadit

M4 je malo drugacija stvar, no TT nisu trebali dirat. 

Alfa Romeo 4C Gr.4 ce sad dominirat na stazama bez puno ravnog tipa Brands Hatch jer je i prije update-a bila najbolji auto za stazu. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Uopce se ne zivciram...dapace iznimno sam cool. No GT vozim od jedinice, nakon toliko godina si mogu dopustiti malo kritike.

Igra je u uvijek bila najbolji izbor od svih vozackih igara. Sto zbog platforme, sto zbog ne prezahtjevnog fizikalnog modela. No, ono sto ju je uvijek krasilo je kolicina sadrzaja i sirina izbora. E pa tu su ga failali. Izbacili su poluzavrsen proizvod i sad kroz updejte pokusavaju vratiti dio starih igraca koji su presli na neke druge igre upravo zbog nedostatka sadzaja. E jbga i tu ga failaju umjesto da slusaju community i fokusiraju se na ono cega najvise fali - a to su staze - oni trose resurse na 13-u verziju GTRa u igri i MR2.

Ne znam kako vama, ali utrkivanje na istih 4-5 staza u Gr.3 i Gr.4 na dailyu je vec pomalo dosadno....Cinjenica je da je vecina staza u igri neiskoristiva upravo za trkace aute, a oni su fokus igre. Jos jedna od PDovih nelogicnosti.

...a ursus ima fetis na TD, to valjda svi vec na forumu znaju.
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
Santana kaže...

 

Igras SP, pa to je ko da stalno igras Counter Strike sa botovima.

---------------------------
 

 

Ma ne, to je kao da se utrkujem po gradu dok svi voze po propisima :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Meni je AI u ovoj igri tako smiješno glup da nakon dvije tri singleplayer trke više mi ne pada na pamet igrati protiv igre. Koče usred zavoja, sve jednog možeš preteći s divebomb jer koče brutalno jako prema vanjskoj strani zavoja (što vjerojatno utječe na igrače da nakon što im je to prošlo u singleplayeru isto tako voze i online), nakon tri kruga odjednom se stvori auto kojeg si pretekao prije tri kruga ko jadnika, a sad vozi i odeeeee hahahahahaha nevjerojatno. Kao Need for Speed. U svakoj trci ima jedan, općenito prvi AI, e taj vozi ko na tračnicama i njegov auto može što tvoj ne može. Uglavnom, loše.
Što se tiče nerviranja oko BoP-a ili drugih aspekata igre, GTS definitivno ima prednosti u odnosu na konkurentne naslove, o čemu smo već pričali i istakli iste. I onda programeri te iste igre promijene stvari koje nije trebalo mijenjati. Nijr to samo moje ili naše mišljenje ovdje prisutnih na forumu, gomila igrača se žali zbog nelogičnih odluka.
Što se tiče gomile vozila, tu nemam što reći, vjerujem da će s vremenom PD dodati stvarno puno auta. Po meni ih i sad ima daleko više nego što je realno potrebno, ali dobro, nostalgičari GT serijala su navikli na puno auta i vjerojatno vole isprobavati kojekakva vozila na svim mogućim stazama.
Online natjecanje je sve bolje. Ljudi su sve brži i tjeraju te da i ti budeš brži. U odnosu na prije mjesec ili dva dana, top10 vremena na svim stazama su po sekundu ili dvije brža. Stalno nailazim na sve brže igrače. Nema boljeg nego pobijedit nekog u napetoj, čistoj, ali na nož voženoj trci.
Nema toga kod AI-a.
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
AI je kriminalan. Bas ovih dana rijesavam GT ligu pa sam se nagledao botova. Jedino za sto dobro dodju je ucenje kako izbjeci kontakt, a iskljucivo kao trening za Sport. Izazov nisu nikakav, to je cinjenica.

Dodat ce oni sadrzaje, to ne sumnjam. Ali dojam je da je igra trebala izaci s vecinom toga sto oni dodaju kroz updejte.

Kad pogledas s cim je izasao npr. GT6 to je neusporedivo s GTSom. A u GT6 su kroz updejte dodali samo 3 staze i nesto VGT auta... i M4. Sve drugo je bilo bug fixing i poboljsanja same igre.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Ma necu se zalit puno dok je god besplatno, a rekli su da ce bit i dalje. 

Bolje da je i tak nego da smo cekali jos 2 godine.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 20:53 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Maddog,
da ga jebeš, ne znam di sam to vidio, google mi izbacuje one neke članke ispod tražilice pa tako stalno nešto interesantno, pročitaš članak i makneš ga, više se ne pojavi. Uglavnom, vidio sam da misle izdat zasebnu Gran Turismo igru, odnosno igru koja bi bila baš takva kao GT6. Grind, garaža, tuning ko onaj stari, tako to sve. A GTS bi postao punokrvna FIA trka.
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Maddog,
da ga jebeš, ne znam di sam to vidio, google mi izbacuje one neke članke ispod tražilice pa tako stalno nešto interesantno, pročitaš članak i makneš ga, više se ne pojavi. Uglavnom, vidio sam da misle izdat zasebnu Gran Turismo igru, odnosno igru koja bi bila baš takva kao GT6. Grind, garaža, tuning ko onaj stari, tako to sve. A GTS bi postao punokrvna FIA trka.

 Sigurno ce tak i bit kad budu imali dovoljno sadrzaja za takvu igru. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Pa sve ovo iz ove igre plus 400 dodatnih auta plus neke legacy staze, eto ti GT7.
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Spomenuo je Kaz negdje da vec rade na novoj igri.

Ma sve ovo sto sad rade je priprema za sljedeci GT, zato sve modele rade u 4k....e sad je jedino pitanje hoce li cekat PS5 ili ce na cetvorki jos izbacit.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Meni je AI u ovoj igri tako smiješno glup da nakon dvije tri singleplayer trke više mi ne pada na pamet igrati protiv igre. Koče usred zavoja, sve jednog možeš preteći s divebomb jer koče brutalno jako prema vanjskoj strani zavoja (što vjerojatno utječe na igrače da nakon što im je to prošlo u singleplayeru isto tako voze i online), nakon tri kruga odjednom se stvori auto kojeg si pretekao prije tri kruga ko jadnika, a sad vozi i odeeeee hahahahahaha nevjerojatno. Kao Need for Speed. U svakoj trci ima jedan, općenito prvi AI, e taj vozi ko na tračnicama i njegov auto može što tvoj ne može. Uglavnom, loše.
Što se tiče nerviranja oko BoP-a ili drugih aspekata igre, GTS definitivno ima prednosti u odnosu na konkurentne naslove, o čemu smo već pričali i istakli iste. I onda programeri te iste igre promijene stvari koje nije trebalo mijenjati. Nijr to samo moje ili naše mišljenje ovdje prisutnih na forumu, gomila igrača se žali zbog nelogičnih odluka.
Što se tiče gomile vozila, tu nemam što reći, vjerujem da će s vremenom PD dodati stvarno puno auta. Po meni ih i sad ima daleko više nego što je realno potrebno, ali dobro, nostalgičari GT serijala su navikli na puno auta i vjerojatno vole isprobavati kojekakva vozila na svim mogućim stazama.
Online natjecanje je sve bolje. Ljudi su sve brži i tjeraju te da i ti budeš brži. U odnosu na prije mjesec ili dva dana, top10 vremena na svim stazama su po sekundu ili dvije brža. Stalno nailazim na sve brže igrače. Nema boljeg nego pobijedit nekog u napetoj, čistoj, ali na nož voženoj trci.
Nema toga kod AI-a.

 

Ja odvozio 3 utrke koje su došle s patchem. Malo isprobao jedan VR time trial. I ugasio :-)

Sutra ću isto tako, a možda i neću. Odvozim da riješim daily ako stignem i dobijem auto. Ako ne, sutra je novi dan.

Mene nitko ne tjera da budem brži :-P

 

Single player nije loš, ali je u GT Sportu prejako retardiran jer nema postavki difficultya kao u drugim igrama.

MP je dobar, al mi je čisto gubljenje vremena na kvalifikacije uvijek iznova i predugo čekanje na utrku. Jednostavno izgubim volju.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Nis Bitanga....morat ces se spojit vikendom u lobby. Meni najbolje utrkivanje u GTSu....
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Jutros pobijedim tri trke na NR GP i dobijem oko 1400 DR bodova, a zadnju trku se vozim iza drugog vozaca i izletim van da njega ne lupim, on je dosta ranije kocio nego ja. Uglavnom, dobijem 17 sekundi penaltya jer sam izletio. 17 sekundi. Pustim da me svi prodju i zavrsim zadnji.
Izgubim 1600 DR bodova. Hahahahahaa
Ma nek se napuše u PDu, koji su to konji.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...
Jutros pobijedim tri trke na NR GP i dobijem oko 1400 DR bodova, a zadnju trku se vozim iza drugog vozaca i izletim van da njega ne lupim, on je dosta ranije kocio nego ja. Uglavnom, dobijem 17 sekundi penaltya jer sam izletio. 17 sekundi. Pustim da me svi prodju i zavrsim zadnji.
Izgubim 1600 DR bodova. Hahahahahaa
Ma nek se napuše u PDu, koji su to konji.

 

Meni je glupo što ta ista penalty pravila ne vrijede u single playeru kako bi čim bolje trenirao prije pravih MP utrka.

U single playeru možeš doslovno sjeći zavoje, zabijati se i nikom ništa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Gran Turismo Sport

Ja sam opet izgubio 25000 bodova jer se našla dva lika koja su nas napucavala cijelo vrijeme, a od updejta penalty sustav je smješan.

Šta meni znači što su njih DNF kad su mi upropastili mjesec dana voznje. 

Znači na unutarnjoj strani sam i frajer me pogodi ko kreten i ja dobijem pebalty. Ugl. Odustajem od igre i vraćam se na Fifu. 

Ako neko želi povoljno kupiti igru neka se javi na p.m.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo Sport

 

- Collisions between players with DR A or higher apply a penalty to both players involved, but we will be adding a fault adjustment to this time penalty.

 Pa ti reci da je ovo normalno. Znaci nisam nikoga napucao, frajer je mene samo napucavalo i meni padne dr za 25000 samo zato što sam imao dr-a. 

Ekipa pazite se, biti će još ovakvih situacija gdje će trolovi namjerno raditi sranja kako se i meni sinoć dogodilo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 15:29 (Grga1984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Grga1984 kaže...

 

- Collisions between players with DR A or higher apply a penalty to both players involved, but we will be adding a fault adjustment to this time penalty.

 Pa ti reci da je ovo normalno. Znaci nisamnnikoga napucao, frajer je mene samo napucavalo i meni padne dr za 25000 samo zato što sam imao dr-a. 

Ekipa pazite se, biti će još ovakvih situacija gdje će trolovi namjerno raditi sranja kako se i meni sinoć dogodilo.

 Znaci vele nemamo pojma ko je kriv pa evo svima penalty...

 

 

Samo trebaju vratit penalty od prije 2 update-a i gotovo, ali treba maknut da se da kroz zavoje skidat relativno normalnom voznjom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 15:48 (Santana).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Čini mi se da se pomalo gube sa penalty sistemom i više ne znaju ni sami šta napravit.
U općenito prihvaćenim pravilima utrkivanja stoji da vozač ispred, ukoliko vozi trkaću liniju očekivanom brzinom (dakle, ne vozi čudno i ne koči više nego treba i gdje ne treba), NE MORA prilagođavati svoju putanju i brzinu vozaču iza sebe, jer vozač koji je iza MORA prilagoditi svoju putanju i brzinu tome da sigurno pretekne vozača ispred sebe.
Ne jebe to PD.
13 godina
offline
Gran Turismo Sport

By teramoto_pdGT Developer

 

Hi Everyone,


 

The penalty judgements have been updated in the last update.

 

- Depending on the player's network environment, the communications time lag (where a car's position moves or wavers momentarily) was creating a large increase in collision speed, even when it only appeared to be a slight/mild collision incident to the player . As a result, the penalty judgement system was overreacting to these incidents. We have now adjusted the penalty judgement standard to alleviate this issue.

- Reduction of the additional time penalties applied when a time penalty is ignored.

 

- Collisions between players with DR A or higher apply a penalty to both players involved, but we will be adding a fault adjustment to this time penalty.

 

- If a car pushes another car into a wall, the penalty applied to the player of the car that caused the incident will now be more severe;

 

- In a collision between two cars, the car behind will no longer receive a more severe penalty;

 

- A Time Penalty will no longer be applied to cars spinning out of control;

 

- No penalties for collisions will be applied while a Time Penalty is counting down. (*In a future update, we plan to make cars under such condition semi-transparent);

 

- Cars over a lap behind will now be ghosted depending on the distance from the player's car.

 

We apologize for the overly strict penalty judgement this had caused.

 

The penalty system will continue to be improved, so if you find judgement in certain situations that you do not find justified, it would be great if you could report it on this thread. 
It will be easier to evaluate when is a movie attached, so when you make a report please attack a replay movie if you can. 
(Please try using limited publication links on Youtube)

 

The current penalty judgments take into account the following:

 

- The Penalty Judgement system monitors the on-track conditions for some time after a contact/collision, and determines a penalty after seeing the resulting conditions of the drivers involved after the collision.

 

Please note that the severity of the penalty judgment differs / increases depending on your DR.

 

The following improvements to the penalty system is planned for the future:

- Improvements to penalty judgments when network lag is occurring. 
- Notification of penalty information for both parties involved in an incident

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 15:48 (Grga1984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo Sport

Jucer navecer vozim utrke. Nurnbering Gr.3. 4. zavoj od ciljne ravnine lik stane na sredinu staze i krene skidati penalty. U tom trenutku nailazim iz zavoja, naglo cuknem gljivicu i izvrtim se ko nista. Jedva vratim poziciju. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Je, to me posebno živcira, likovi koji se ne maknu u netrkaću liniju skidati penalty, nego to rade na trkaćoj liniji ili nasred staze.
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Sad sam vozio Kyoto Gr.4.
Lexus , Megane i Alfa u prvom planu, onda su tu TT i Lambo. M4 nema nigdje na vidiku. 

Inace vozilo se dobro osim na jednoj utrci gdje je neki debil gura sve ispored sebe i zato sam pao na B, ostale utrke se fino vozilo i nije bilo problema, no samo je 3 kruga pa mi se rank nije nist dignuo :\

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 18:04 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Lik mi upravo napravio divebomb, mene izgurao i onda ja dobio penalty... Mislim da ide online igranje malo na led :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice