Gran Turismo Sport

poruka: 595
|
čitano: 189.995
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gran Turismo Sport

Bitno da se vi ne nervirate :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Bitanga kaže...

Bitno da se vi ne nervirate :-P

 Hehe ne jos treba znat kad prekinut. Lako za nerviranje.. Sport rating ce mi tolko past da ga necu dvije godine moc dignut pa bolje da ne igram dok ne dođe do promjene.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ja sam danas stigao samo malo probat dnevne trke i odlučio ne zamarat se ni s jednom. Taj Kyoto u Gr4 s tako malo krugova je otvoreni poziv na hrkljuš, kao i one make na Lago Maggiore, uvijek kad je onemake svi su tako izjednačeni da je guranje itekako prisutno.
A i nakon jutarnjeg fijaska stvarno čovjek teško nađe volje za ponovno igranje, bar taj dan.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ma ko se ne nervira? Danas sam bio nadomak toga da ju dam u oglas za 100 kuna tako da budem siguran da će odma otić. Al onda ipak jebga, šta ćeš, trenutno ipak nema bolje trke pa eto...
Zato za liječenje živaca odigrao malo FFXV, ma lijek za dušu i utapanje u HDR 4K, čista relaksacija i uživanje u predivnoći. Bacim magiju, roknem mačem, sve gine, a mislim si "možda ako onaj zavoj prođem s višom brzinom, možda će zadnji kotači imat više gripa pa tu dobijem dvije stotinke..."
11 godina
offline
Gran Turismo Sport

bit ce to ok kad napokon zavrse igru, po broju izmjena je jasno da to sad nije slucaj

 

...btw jucer u lobbyu nisam mogao poceti utrku, stalno ostajao u auto driveu...ne znam jel su nesto zeznuli ili je do mene

 

shrike - ti si cistio cache nekako pa je bilo ok poslije, ako se ne varam...daj upute pls

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Gran Turismo Sport
Također. Igrao i ja sinoć tj. pokušao i auto stalno u auto DRIVE zaglavljen
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2018 12:12 (ursusc355).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Upute za sviju kako očistiti cache u igri:
Idete na GT logo u gornjem lijevom kutu početnog ekrana i otvori se padajući izbornik iz kojeg
Odaberete Options iz kojeg
Odaberete Network u kojem se kad kliknete
Otvori Delete temporary data što stisnete i onda u sljedećem dijaloškom okviru igra nudi
Delete temporary data downloaded from network? što potvrdite i to je to, upravo ste očistili cache.
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Danas sam ipak igro Brands Hatch Gr.3 i odnio pobjedu !

No nebi se to dogodilo da ovaj koji je bio cijelu utrku prvi nije napravio nesto izuzetno glupo. 
Iso je u boks i nije stavio nove gume. Jos mi je cudno bilo kak je nakon izlaska iz boksa tolko ispred mene, no to mu se nije isplatilo kad je kasnije izgubil previse vremena i izletio par puta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Svaka čast, Santana, pobijedit na Brands Hatch nije mala stvar, bravo.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Stvarno im je update takav da bolje da ga nije bilo.
Sad sam u dnevnoj trci imao onaj bug kad je igra bez ikakvih zvukova osim nekog okljaštrenog zvuka motora, nema šanse tako vozit, probao par krugova, nemaš osjećaja jel ti auto kliže, koliko jako koči, ništa, prekinio trku, naravno opet popušio gomilu bodova.
Utrku prije dobio penaltye za idiote iza mene koji nisu kočili kako treba, što me koštalo par pozicija. Po onome što sam čitao na GT planet, dobio sam penalty i ja samo zato jer sam DR A. Volio bih da mi netko objasni, u situaciji u kojoj na granici mogućnosti kočim u zavoj dakle ni rano ni blago, nego na nož, a lik iza mene me bubne jer se preračunao, volio bih da mi netko objasni što sam mogao drukčije napraviti.
Nadam se da će sljedeći update skoro.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
https://www.gtplanet.net/another-gt-sport-update-is-on-its-way-this-week/

Nikad PD ne daje detalje o tome što planiraju popraviti u penalty sistemu i BoP-u, ali nadam se da će ovaj update popraviti i te aspekte igre, osim ovog što je navedeno u članku.
Inače, iskusio taj sound bug u tri trke, baš je bezveze.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Gran Turismo Sport

Pozdrav. Pošto planiram uzeti prokletu psn pretplatu ne bi li odvozio koji krug online, možete li mi reći koliko dugo stoji izbor istih staza u daily utrkama? Znam da budu 3, ali ne znam da li se mjenjaju jednom dnevno, jednom tjedno ili? I da li se mijenjaju sve 3 odjednom ili odvojeno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
AFARON kaže...

Pozdrav. Pošto planiram uzeti prokletu psn pretplatu ne bi li odvozio koji krug online, možete li mi reći koliko dugo stoji izbor istih staza u daily utrkama? Znam da budu 3, ali ne znam da li se mjenjaju jednom dnevno, jednom tjedno ili? I da li se mijenjaju sve 3 odjednom ili odvojeno?

 Jednom dnevno, oko 9 ujutro dolazi novi set. 


8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Dodali Audi Vision GT

https://www.gtplanet.net/this-is-audis-new-vision-gran-turismo-car-and-yes-its-actually-real/

I novi BOP update 

https://www.gran-turismo.com/ie/gtsport/news/00_8516995.html

Popravili M4 , oslabili mi Mazdu u Gr.4 i promjene su dosle kod potrosnje goriva 
Bit ce zanimljivo. 



Nema govora o promjeni kod Penalty sustava koji ce sigurno bit uskoro

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

 

Kad ti igra u zadnjem krugu od 15 krugova odluči napraviti network disconnect, u tu stvarno popizdiš.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...

 

Kad ti igra u zadnjem krugu od 15 krugova odluči napraviti network disconnect, u tu stvarno popizdiš.

 

 Uf shit.

8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...

 

Kad ti igra u zadnjem krugu od 15 krugova odluči napraviti network disconnect, u tu stvarno popizdiš.

 

 To je Gr.2 utrka od jucer ? 

Ja sam katastrofa bio, radim dobre krugove i onda izletim pa onda moram stiskat pa opet izletim... uglavnom slabo me islo jako
Prekjucer na Lago mi je odlicno islo :)

 

 

A ovo tvoje je tragedija haha.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport

Meni je jučer ta staza bila čisto milkanje DR bodova, iz trke u trku, ne znam ni sam koliko sam odvozio, ukupno zaradio 6200 DR-a, uglavnom ova zadnja je bila baš najbitnija jer ovaj ispred mene, berz185__ i ovaj iza mene Diesel-Zee, su obojica bolji od mene, kad završiš na podiju s takvima, dobiješ gomilu DR-a. I baš na toj trci server odluči prdnit. Malo reć da smo svi popizdili.

Na Brands je bitnije voziti sigurno i brzo, nego na granici i ultrabrzo, baš zbog izlijetanja.

 

11 godina
protjeran
offline
Gran Turismo Sport

Jel valja ovo

za igranje gt ... ili čekati da g29 bude na akciji nekoj

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport

Ne valja ti to, a nit je podržano od strane igre.

Minimum da se igraš je Thrustmasterov T150, a minimum da se igraš pristojno i kako treba je upravo Logitech G29.

Mada, da bi bio brz i da bi rasturao u ovoj igri, stvarno volan nije nužan. Nakon što sam dugo ispočetka mislio da jest, uvjerio sam se da nije.

Jedino zbog tvog nekog doživljaja realizma, ono da ti je baš gušt voziti i to, naravno tu će volan dat svoje i s volanom je lakše bit konzistentan iz kruga u krug.

13 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
ursusc355 kaže...

Jel valja ovo

za igranje gt ... ili čekati da g29 bude na akciji nekoj

 Ursusc355 pa na akciji ti je u SD 1699 Kn možeš na rate24-36 rata ovisi koju karticu imaš. 

Na njuškalu sam vidio i za 1400 kn.

 

https://www.sancta-domenica.hr/logitech-volan-g29-driving-force-za-ps4.aspx

 

-15% piše ti u opisu.

8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...

 

Kad ti igra u zadnjem krugu od 15 krugova odluči napraviti network disconnect, u tu stvarno popizdiš.

 

 Izgleda  da je to svima bilo 



Snimio je 3 utrke, a u drugoj si i ti (no u toj mu nije bas islo) u 3. mu se dogodio disconnect dok je bio prvi 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 20:41 (Santana).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport

Je, svima je bilo, svi koji su i sa mnom bili u trci imali su isti problem, nije ni do čijeg interneta nego do igre.

A ovaj Super GT baja, gledao sam nekoliko njegovih videa, ima čovjek isti problem kao i svi njegovi fredovi britanci jutuberi. Kad on nekog lupi, to je njemu "slight bump, no harm done" uopće on tu ne vidi nešto strašno, ali kad njega netko, e onda je to "massive moment, punted me off the track", nanijelo mu nepopravljivu štetu i to baš na osobnoj razini, baš eto njega se netko usudio dirnit. Toliko se okomio na španjolce da ga sad španjolci namjerno jebu gdje god ga vide. Baš sam pratio nekoliko utrka, puste ga nek vozi i onda ga netko pogura malo van zavoja, nije baš da se on zna spasit.

A šteta, baš je zanimljiv lik sa svojim komentarima, duhovit je totalno, šteta da ne zna baš vozit i da si je tako nacrtao metu na guzici.

14 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...

Ne valja ti to, a nit je podržano od strane igre.

Minimum da se igraš je Thrustmasterov T150, a minimum da se igraš pristojno i kako treba je upravo Logitech G29.

Mada, da bi bio brz i da bi rasturao u ovoj igri, stvarno volan nije nužan. Nakon što sam dugo ispočetka mislio da jest, uvjerio sam se da nije.

Jedino zbog tvog nekog doživljaja realizma, ono da ti je baš gušt voziti i to, naravno tu će volan dat svoje i s volanom je lakše bit konzistentan iz kruga u krug.

 Minimum da se igra pristojno je isto T150, nemojmo se pres...

8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...

Je, svima je bilo, svi koji su i sa mnom bili u trci imali su isti problem, nije ni do čijeg interneta nego do igre.

A ovaj Super GT baja, gledao sam nekoliko njegovih videa, ima čovjek isti problem kao i svi njegovi fredovi britanci jutuberi. Kad on nekog lupi, to je njemu "slight bump, no harm done" uopće on tu ne vidi nešto strašno, ali kad njega netko, e onda je to "massive moment, punted me off the track", nanijelo mu nepopravljivu štetu i to baš na osobnoj razini, baš eto njega se netko usudio dirnit. Toliko se okomio na španjolce da ga sad španjolci namjerno jebu gdje god ga vide. Baš sam pratio nekoliko utrka, puste ga nek vozi i onda ga netko pogura malo van zavoja, nije baš da se on zna spasit.

A šteta, baš je zanimljiv lik sa svojim komentarima, duhovit je totalno, šteta da ne zna baš vozit i da si je tako nacrtao metu na guzici.

 Haha, a cuj u Forzi je "baja" dok su ga tu malo spustili pa je frustriran jer ipak je u GT Sport brza i ozbiljnija ekipa.  

 



Inace vozio sam jucer(?) gr.4 suzuka i super su utrke bile. Nisam imo bas bog zna kaj kvalifikacije, al u utrci me dobro islo i fer se vozilo iako su samo 4 kruga bila. 
Ima par tih staza gdje su vozi odlicno bez obzira na sve i bas se veselim kad budu u daily. (Lago, Suzuka, Brands, Kyoto, Dragon Trail i Nürburgring GP.)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport

Ne preseravam se, nego razlika u cijeni između T150 i G29 ne opravdava kupovinu T150, obzirom da je G29 stvarno na dobroj akciji (nekih 1600 kuna u Sancta Domenici), a ima nemjerljivo bolje pedale od T150. T150 samo volan je solidan, ali na pedalama su stvarno štedili. T150, evo koliko sam uspio na nabava.net vidjeti, je 1500 kuna. Da je razlika drastična, sve OK, T150 i ćao, ali za 100-200 kuna više mislim da se stvarno nema šta razmišljati između ta dva volana.

Ako već ideš investirati u volan, koji nikako nije mala investicija da ne znam koliko daš, zar nije bolje kupiti volan s kojim ćeš duže bit zadovoljan, nego lošiji za koji ćeš ubrzo početi razmišljati o tome da kupiš one T3PA pedale umjesto onih koje si dobio s njim? A razlika je 100-200 kuna?

Ko ide u kupovinu volana, uobičajeni motivi su:

1. želim uživati u realnijoj vožnji

2. želim biti precizniji u skretanju jer nisam precizan s gljivama na kontroleru

3. želim biti brži i bolje kočiti jer nisam to sposoban sa analognim pedalicama na kontroleru.

I T150 i G29 će ti pružiti ovo prvo, ali ovo zadnje će G29 itekako pristojnije odraditi nego T150.

14 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
shrikehyp kaže...

Ne preseravam se, nego razlika u cijeni između T150 i G29 ne opravdava kupovinu T150, obzirom da je G29 stvarno na dobroj akciji (nekih 1600 kuna u Sancta Domenici), a ima nemjerljivo bolje pedale od T150. T150 samo volan je solidan, ali na pedalama su stvarno štedili. T150, evo koliko sam uspio na nabava.net vidjeti, je 1500 kuna. Da je razlika drastična, sve OK, T150 i ćao, ali za 100-200 kuna više mislim da se stvarno nema šta razmišljati između ta dva volana.

Ako već ideš investirati u volan, koji nikako nije mala investicija da ne znam koliko daš, zar nije bolje kupiti volan s kojim ćeš duže bit zadovoljan, nego lošiji za koji ćeš ubrzo početi razmišljati o tome da kupiš one T3PA pedale umjesto onih koje si dobio s njim? A razlika je 100-200 kuna?

Ko ide u kupovinu volana, uobičajeni motivi su:

1. želim uživati u realnijoj vožnji

2. želim biti precizniji u skretanju jer nisam precizan s gljivama na kontroleru

3. želim biti brži i bolje kočiti jer nisam to sposoban sa analognim pedalicama na kontroleru.

I T150 i G29 će ti pružiti ovo prvo, ali ovo zadnje će G29 itekako pristojnije odraditi nego T150.

 Ok kada je na akciji, ali sa standardnom cijenom nije opravdana razlika.

8 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
AFARON kaže...
shrikehyp kaže...

Ne preseravam se, nego razlika u cijeni između T150 i G29 ne opravdava kupovinu T150, obzirom da je G29 stvarno na dobroj akciji (nekih 1600 kuna u Sancta Domenici), a ima nemjerljivo bolje pedale od T150. T150 samo volan je solidan, ali na pedalama su stvarno štedili. T150, evo koliko sam uspio na nabava.net vidjeti, je 1500 kuna. Da je razlika drastična, sve OK, T150 i ćao, ali za 100-200 kuna više mislim da se stvarno nema šta razmišljati između ta dva volana.

Ako već ideš investirati u volan, koji nikako nije mala investicija da ne znam koliko daš, zar nije bolje kupiti volan s kojim ćeš duže bit zadovoljan, nego lošiji za koji ćeš ubrzo početi razmišljati o tome da kupiš one T3PA pedale umjesto onih koje si dobio s njim? A razlika je 100-200 kuna?

Ko ide u kupovinu volana, uobičajeni motivi su:

1. želim uživati u realnijoj vožnji

2. želim biti precizniji u skretanju jer nisam precizan s gljivama na kontroleru

3. želim biti brži i bolje kočiti jer nisam to sposoban sa analognim pedalicama na kontroleru.

I T150 i G29 će ti pružiti ovo prvo, ali ovo zadnje će G29 itekako pristojnije odraditi nego T150.

 Ok kada je na akciji, ali sa standardnom cijenom nije opravdana razlika.

 Joj uvijek ga ima na akciji 
Ja sam G29 kupio za 1300kn novi iz trgovine 

 

IMO nit ne vrijedi puno vise od toga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 18:41 (Santana).
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Evo shrikehyp naso sam te u jos jednom videu 

 

 

EDIT: a sad vidim da si i ti vidio hehe :)

Bas me zanima kak bi mu to proslo da nije bio 1. na startu 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 10:11 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport

Ma daj, bogte, lik je ne znam... ne znam jel tolko već napušen svojim uspjesima u igri da je high cijelo vrijeme i smatra da je to njegova igra ili šta.

Jesi čito komentare? Pokušo sam mu objasnit da taj njegov fuel save ubija sve nas ostale, ma ne, on dere po svom, on je isprobavo stragije. Na sljedeći moj komentar više nije htio ni odgovorit, a taman sam ga čeko. Kaže kao imao sam ja gomilu prilika da ga prestignem, ne znam koliko si možda vozio Gr1 na Nurburgringu, stvarno je teško prestizat s tim autima, brutalno ubrzavaju i nemožeš nekoga dobit na kočenju, a da ne riskiraš sudar. Pošto sam bio drugi, nije mi se riskiralo 10 sekundi penaltya koliko bih dobio da sam ga lupio.

Baš mi je radio prljave stvari u zavojima. Šikana na izlazu iz ovog dugog lijevog zavoja na početku staze, ja u toj šikani odmah počnem ubrzavati čim počnem izlaziti na desno. Frajer pusti gas taman toliko da ja moram pustit ili čak kočit i onda izlazi iz zavoja. Sljedeći zavoj lijevi pa desni, on zakoči odmah na izlasku iz lijevog zavoja gdje se ubrzava do kočenja u desni. Opet, u tri kruga sam ga tu skoro lupio jer se tu ne koči tako, ako hoćeš odvest brzi krug kako se spada. U zadnjem desnom zavoju prije ciljne ravnine tri puta mi je isto kočio previše, tu se uklizava u taj zavoj, a lola uspori mene iza sebe pravo tako da nemam exit speed i s tim anulira što se vozi na slabijoj mješavini, a zna da ga neću lupit. Sve su to zavoji u kojima nemaš kako preteć, ako odeš na unutarnju stranu gubiš strašno puno vremena.

Sve to što je on napravio, jebiga, dvojbeno je je li blockanje, ali svejedno. Vozili smo trku ko sa dizelašima.

A najviše me smeta što nas sviju uvjerava da je isprobavao različite strategije. U prvom videu, di se trka s menom i ostalima, to je soba s A i A+ igračima, e tu nas je štopo. Ovaj sljedeći video je sa sporijim igračima, e tu on daje maksimum. Ma mislim, jel može bit prozirnije? Šta nisi isprobavo fuel save sa sporijim igračima koji te svejedno možda ne bi stigli... U ovoj trki di sam bio, iz prvih nas deset s grida, trojica ili četvorica smo bili iz top10. A vozili smo se eto vidiš kako smo se vozili.

Postalo je simtomatično za te koji komentiraju svoje videje, da sve svoje postupke objasne kako je to baš divno krasno, a sve postupke protivnika ili omalovažavaju ili se ljute kako rade gluposti, on to radi, onaj SuperGT to radi, prestao sam gledat većinu tih debila, valda si umisle, šta li. Sad kad i gledam nečiju trku, gledam ove što voze brzo i šute, tipa jaime995 ili Lewis Bentley (mclaren6) ili onaj Orma_Snow.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice