Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.358.688
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
mRvac kaže...
Independent kaže...
mRvac kaže...

Kao prvo duboko se ispricavam sto nisam gramaticki tocan kao vi gospodine pa cu ovaj put i ubuduce pisat bez kvacica i crtica tako da vam udovoljim

Kao drugo koliko ja znam moderatori mogu imjeniti naziv teme ako se igra bude drukcije zvala

 

 

Bolje pisati bez kvacica nego ih pogresno stavljati... Uostalom to je offtopic, svejedno kada netko vidi temu da je neka igrica najavljena onda ocekuje da jest, a ne sto je netko nasao iz dosade na nekim raznoraznim internetskim stranicama.

 

 EDIT

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 23:07 (mRvac).
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

ocel bit isto zahtjevno ko onaj GTA IV i neoptimizirano?

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Fico jos se nista nezna.

BTW. Samo da bude prica slicna. Osjecao sam se kao u filmu dok sam igrao igru. A sto se tice grafike meni je po volji, samo da malko optimiziraju.

EDIT: I da mude malo duza. 1. put sam je presao u 25h, a drugi put  u cak 17h. Ima 90 misija ja mislim, a GTA SA je imao oko 400.

Spirit...
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 23:43 (Neutral).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Nista me ne bi cudilo da izadje novi GTA, a isto tako me ne bi ni cudilo da se iduci nastavak zove GTA 4 Vice City posto kazes da ce raditi na GTA 4 enginu. Vjerovatno da ce biti isti sistem kao i sa GTA 3 i njegovim nastavcima. Za sad su krenuli tim smjerom, GTA 3 i GTA 4, a u obe igre se radnja odvija u Liberty City. Ovo nam na neki nacin dodje kao neka obrada starih dijelova GTA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
// gta serija... hmm... ja sam malo "mlađi", pa ću spomenuti da sam igrao gta 1, tada na 486/dx4/100MHz a grafička mi je bila monstrum s 8mb. I evo kako godine prolaze, izlaze sve "ljepša" rješenja, ali onaj osjećaj da uživaš u igri... to se polako gubi... vjerovatno je to zub vremena.
"U bezptičju i krava zvuči kao slavuj"
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Ja sam bio na Rockstarovoj stranici i dolazi GTA: The ballad of gay Tony... Radi se od GTA IV Lost and damned i GTA LCS

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Otjad GTA 4 ima ovakve zahtjeve, izgubi sam svu volju za tu igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
FiCo_Ri kaže...

Ja sam bio na Rockstarovoj stranici i dolazi GTA: The ballad of gay Tony... Radi se od GTA IV Lost and damned i GTA LCS

LOOOOLCINA! :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Luka kaže...
FiCo_Ri kaže...

Ja sam bio na Rockstarovoj stranici i dolazi GTA: The ballad of gay Tony... Radi se od GTA IV Lost and damned i GTA LCS

LOOOOLCINA! :D

Bas da lolcina

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
benko kaže...
odlicno :) jos kad bi netko sazno dali ce igra biti dx10 ili dx11?

ne zna se da li će uopšte izaći, a možda je neće raditi za PC

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

E ovo stvarno..radit će se za kompjuter, štancat će se kao i uvijek, fanovi će biti zadovoljni a svi ostali će šutiti

S obzirom na obzir da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir nije u obziru te je stoga moj obzir obzirniji od tvog obzira i zato tvoj obzir ne dolazi u obzir!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTA 5 najavljen

Hm GTA V, Niko Belic junior kakav će počet harat po izmišljenom gradu,a za to će mu trebat i7, 8GB RAM-a i dvije GTXxxx kartice...

Četvorka mi je bila zanimljiva za ubit vrijeme, ali brate šta napraviše sa zahtjevima i onim sjenama....strašno... Sumnjam da će i nastavak (ako izađe) biti bolji jer je njihov teren konzola i opet će po mogućnosti za*rat stvar...

 

Smrt KONZOLITISU sloboda PC-u!!!

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 11:06 (doktor1).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

A valjda ce biti malo vise optimiziran i malo manji zahtjevi ono sa gta 4 je stvarno prtjerano moras dati 10k kuna da igras na maximum sa 100fps to nije normalno.

mp14
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
doktor1 kaže...

Hm GTA V, Niko Belic junior kakav će počet harat po izmišljenom gradu,a za to će mu trebat i7, 8GB RAM-a i dvije GTXxxx kartice...

Četvorka mi je bila zanimljiva za ubit vrijeme, ali brate šta napraviše sa zahtjevima i onim sjenama....strašno... Sumnjam da će i nastavak (ako izađe) biti bolji jer je njihov teren konzola i opet će po mogućnosti za*rat stvar...

 

Smrt KONZOLITISU sloboda PC-u!!!

aha, da,

 

ali imam ja bolje rjesenje, a da probam uzed grafičku iz svog PS3 onu chipovanu, pa da je probam u komp xD tada bi mi mogao, jer evo slika GTA V za PS3

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
offline
GTA 5 najavljen

Pazite,gta 5 nece vise bit tolko zahtjevan jer su iz konzola rekli da konzole to nemogu podrzat kak treba pa ce smanjit zahtjeve da konzole to mogu podrzat...I da,igrica ima pre malo misija i dosta mi je vise liberty cityja,non stop jedno te isto..Mislim da mi je SA bio najbolji gta,uzemm si ekipicu i idemo muriju ubijat i slicno Cool.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Fake_Alert kaže...

Pazite,gta 5 nece vise bit tolko zahtjevan jer su iz konzola rekli da konzole to nemogu podrzat kak treba pa ce smanjit zahtjeve da konzole to mogu podrzat...I da,igrica ima pre malo misija i dosta mi je vise liberty cityja,non stop jedno te isto..Mislim da mi je SA bio najbolji gta,uzemm si ekipicu i idemo muriju ubijat i slicno Cool.

U potpunosti se slažem!

15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
Fake_Alert kaže...

Pazite,gta 5 nece vise bit tolko zahtjevan jer su iz konzola rekli da konzole to nemogu podrzat kak treba pa ce smanjit zahtjeve da konzole to mogu podrzat...I da,igrica ima pre malo misija i dosta mi je vise liberty cityja,non stop jedno te isto..Mislim da mi je SA bio najbolji gta,uzemm si ekipicu i idemo muriju ubijat i slicno Cool.

 

A cuj, GTA IV i na medium detaljima na PC-u izgleda bolje nego na konzolama, tako da oni ce smanjiti zahtjevnost ali ne znaci da ce prebaciti istu takvu igru na PC-u, mah, di su ona vremena kada su svi mogli igrati GTA 3 i Vice City bez da imaju bestiju od kompa...

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen

Independent, slazem se s tobom... Ja igram GTA 3 na 70fps, GTA VC na 30-40, a gta sa na 10-20 (maximum postavke).... u 12. mjesecu kad sam kupio gta iv sam znamo samo kako koristit PC... i nisam kuzio zas mi gta iv ne radi... skidao sam sve i svasta... pa sam procito readme i vidio zahtjeve... umro samBelji se lol...

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD
15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen

to ce minimalka zahtjevi biti i7 920, gtx 295, 12gb ram_a, 1000000000GB prostora :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen

a i ti ga bubneš,za to mi treba odma i vlastita elektrana:)

"you hit me we hit you"-mafia
14 godina
offline
GTA 5 najavljen

kako sam sretan kad ovo čujem gta mi je naj draža igra sve sam ih igrao od gta 1 preko  gta vice city do gta4 jeva čekamSmijeh

michael
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
benko kaže...
odlicno :) jos kad bi netko sazno dali ce igra biti dx10 ili dx11?

he he he... bit ce isto kao i GTA4 , znaci DX9

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
online
GTA 5 najavljen

ma najavljen kak da ne.... najavljen je i gta 6 i već ima milione slika a neki imaju već igru iak nije proizvedena.... LoL....hahahhahaha....
ma lol kaka 5-ica.... jedva dovršli četvorku a ak izađe petica neće još skoro.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA 5 najavljen

Bolje nek ju rade dugo ali da je optimizirana, oni se patili sa zastitom protiv cr*cka umjesto

da su ju optimizirali, i opet su hakeri probili cr*ck za 2 dana.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Jedan moj prijatelj ima GTA 4 i isfuro ga mi je na 4 DVD-a i to installer!!! A onda (ako uopće i bude) GTA 5 trebati ćeš imat kompjuter kupljen na datum izdavanja igrice da bi mogla normalno radit

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Ovo nije istina, prvo se moraju posvetit drugom DLC-u za X360. Zatim bi eventualno dosla igra za PSP, pa mozda tek ovo. Racunajte najranije 2011.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Naso sam trailer od GTA V!

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

I ovaj, al mi lici na GTA IV samo drugi lik

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
FiCo_Ri kaže...

Naso sam trailer od GTA V!

 haha dobar pokusaj mozda i stvarno bude smjestena radnja u tokyo

STA me gledas kad mi NEDAS
16 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
FiCo_Ri kaže...

Naso sam trailer od GTA V!

FAKE do bola!

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice