Igre za ps2 na ps3 ikako na balkanu?

poruka: 5
|
čitano: 6.799
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Igre za ps2 na ps3 ikako na balkanu!??!?!

ovako, znam da ima način da se igraju igre za ps2 na ps3, preko playstation store download onaj addon ps2 system itd...

 

e sad, vlasnik sam ps3 igre Dragon Ball Z Burst Limit, ali sam razočaran u odnosnu na mogučnosti u budokai tenkaichi 3!!!

 

jedino što je bolje na burst limitu jeste grafika i efekti, no, 3d kretanje je ograničeno za razliku u bt3, te u bt3 ima skoro pa više od 50 charactera, a u BL ima samo glupih 10-ak uz neke saiyane... također tamo je moguće znači spajati sa vegetom i gokuom u vegito-a i gogeta-u!!! a ovdje se to ne može, i totalno me nervira što u burst limitu nema full paket svih saiyan gokuha, nema gotanksa, nema POČETNIH formi broley-a!!! najbolje je sa onim mlohavim broley-em se postepeno razvijat u onaj krkanski izgled, ok, priznajem, u igri su dobro uraženi drama pieces, priča (koja je itekako povezana sa crtanim filmom) te biranje specijalnog napada, i također priznajem da pošrujem što barem Frieza i Cell imaju sve forme u igri, a i razočaralo me što u budokaiu ima 4 priče tj.:

 

1. Saiyan Saga

2. Frieza Saga

3. Cell Saga  i

4. Buwu Saga, a u burstu BUWU-A NEMA, JEDNOG OD MOJIH NAJDRAŽIH LIKOVA, PA I NJEGOVE FORME, meni je osobno budokai 3 najbolji, tj njemu dajem ocjenu 9/10 samo zbog grafike (ps2)

 

a bzrst limitu 4/10 zbog skoro svega

 

 

jer veći mi je gušt se iz gokuh-a transform u Kaikou Gokuh (tak nes) pa u super saiyan 1, pa 2, pa 3, pa onda onaj 4!!!!!!!

 

nadam se da će ovaj budokai tenkaichi 4 koji je "navodno" najavljen iz atari-ja biti bolji od bursta, no da se vratim

 

htio bih igrati budokai tenkaichi 3(nemam sad ps2) na svom ps3 umjesto bursta, pa ako ima ikakav drugi način osim addona sa PS Store, jer nemože, a ako sam u krivu, ispraviteme i pomozite, jer ima još samo par dana do škole, a ja bih još malo SA GUŠTOM igrao!!!!

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Igre za ps2 na ps3 ikako na balkanu!??!?!

Dragon Ball Budokai Tenkaichi 4 je već izašao za PS3 i XBox360 samo pod nazivom DBz: Raging Blast evo

a evo i officielnog

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 20:34 (4ucker).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igre za ps2 na ps3 ikako na balkanu!??!?!
4ucker kaže...

Dragon Ball Budokai Tenkaichi 4 je već izašao za PS3 i XBox360 samo pod nazivom DBz: Raging Blast evo

ok, hvala ti puno, no, neki dan sam kupio ovaj svoj dbz za ps3, pa nemam trenutno novaca za tek izašlu igru... pa možeš li mi pomoći na to kako da igram budokai 3 na ps3 bez da skidam addon preko ps store, a ako se to moze sa balkana, preciznije iz bosne, super

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
offline
RE: Igre za ps2 na ps3 ikako na balkanu!??!?!
BannedOnThisForum kaže...
4ucker kaže...

Dragon Ball Budokai Tenkaichi 4 je već izašao za PS3 i XBox360 samo pod nazivom DBz: Raging Blast evo

ok, hvala ti puno, no, neki dan sam kupio ovaj svoj dbz za ps3, pa nemam trenutno novaca za tek izašlu igru... pa možeš li mi pomoći na to kako da igram budokai 3 na ps3 bez da skidam addon preko ps store, a ako se to moze sa balkana, preciznije iz bosne, super

Nažalost, to nije moguće, no možeš otići u neki od PlayStation 3 Shopova pa im kazati da ti instaliraju taj addon, jer tako sam ja uradio...

Platiti ces oko 20 KM, a evo i reviewa samog Raging Blasta

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 20:38 (4ucker).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igre za ps2 na ps3 ikako na balkanu!??!?!
4ucker kaže...
BannedOnThisForum kaže...
4ucker kaže...

Dragon Ball Budokai Tenkaichi 4 je već izašao za PS3 i XBox360 samo pod nazivom DBz: Raging Blast evo

ok, hvala ti puno, no, neki dan sam kupio ovaj svoj dbz za ps3, pa nemam trenutno novaca za tek izašlu igru... pa možeš li mi pomoći na to kako da igram budokai 3 na ps3 bez da skidam addon preko ps store, a ako se to moze sa balkana, preciznije iz bosne, super

Nažalost, to nije moguće, no možeš otići u neki od PlayStation 3 Shopova pa im kazati da ti instaliraju taj addon, jer tako sam ja uradio...

Platiti ces oko 20 KM, a evo i reviewa samog Raging Blasta

ok, tnx, a review mi se sviđa, također i teaser

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice