Legalan download backup igara zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 3.017
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Legalan download backup igara
S obzirom da su torrenti sve slabije dostupni i vecinom lose kvalitete, predlazem da u ovoj temi na zahtjev, mozemo dobiti backup kopiju za download od nekog clana foruma.

Stvar bi funkcionirala slicno kao u temi za razmjenu igara.

Primjer

trazim: bf4
nudim (nije obavezno ali zasto ne ako imate..) : shadow of mordor

Nakon toga bi uploadali backup kopiju igre na mega.nz ili neki drugi besplatni servis (npr. g-drive), a linkovi za download ne bi se postali u temu, vec bi se razmjenjivali preko PM. (da se ne krse pravila foruma)

Na taj nacin dobili bi provjerenu kopiju, a u slucaju da ne radi ili se pojavi bilo koji drugi problem, tu bi sve rjesavali,takoder mogli bi ocjenjivati clanove i njihove backupe.

Tema je univerzalna, ali bilo bi pozeljno da uz trazenu igru dodate za koju platformu trazite. npr trazim bf4 za ps3
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Legalan download backup igara

to je sve dobro samo ko ce ti uploudat po 20gb,a to ti je isto mislim jedna vrsta piratstva i zabranjeno je

12 godina
offline
Legalan download backup igara

Ili se jednostavno ubacis u neku privatnu torent zajednicu, i imas sve kaj si nabrojio gore.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Legalan download backup igara

Bilo bi super da ljudi stave igre koje kupe na originu/steamu pa se s clanovima dogovore za download. Recimo fifa 17, pes 2017, fm 17 itd. Jer ako ce netko kupit recimo fifu/pes da moze probat drugu igru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 22:29 (JohnnyBlaze).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Legalan download backup igara
velika vecina danas ima brzi net pa sumnjam da bi bilo problema oko uploada, igre mogu biti u rar, iso ili nekom drugom formatu da se barem donekle smanji velicina same igre

s jedne strane i je ali i nije piratstvo, ovisi kak gledas na to

to je samo moj prijedlog, ipak bi bilo lakse skinuti sve potrebne fajlove za koje znas da su ok nego traziti okolo po torentima

ali mozemo napraviti i privatnu torent zajednicu kak je kolega predlozil

Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Legalan download backup igara

Pa to bi bilo super kad bi se tako sta moglo napravit

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Legalan download backup igara
imaiden322 kaže...
s jedne strane i je ali i nije piratstvo, ovisi kak gledas na to

 Piratstvo je. Kako god gledaš.

 

Nezakonito djeljenje sadržaja koji je zaštićen autorskim pravima je nedopušteno. 

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Legalan download backup igara

osim riječi piraterija, može se koristiti (neovlaštena) distribucija. Ideja je jako loša, tj da nije problem oko zakona, jednostavno bi podigao neki torrent seed umjesto izmišljanja tople vode :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Legalan download backup igara

Pa nije losa ideja, ali 2 stvari:

 

1. Los upload kod velike vecine jer bi uplodao cijeli dan, sto znaci da ta osoba cijeli dan nemoze otvoriti stranicu na netu, a kamoli igrati igre.

2. Kome vjerovat? Kako znas da kad si nekome poslao link jedne igre, a ovaj ti ne posalje nista?

 

 

Mozda je bolje, ali zato treba bas privuci ljude, da se napravi 1 torrent sajt za igre, te da svi stave sve igre koje imaju, te naglasiti na sajtu da kada ne koriste internet, kad su vanka, na poslu itd, da stave upload na najvecu brzinu te se time pomogne ostalima.

 

Za hosting, ilegalno,neilegalno koga briga? Uzmes offshore hosting i nemora biti veliki jer ne hostas nikakve torrente na njemu nego je jednostavno sajt za razmjenjivanje i briga te, ali opet kazem, treba se privuci ljude, a to je tesko.

15 godina
moderator
offline
Re: Legalan download backup igara
imaiden322 kaže...
s jedne strane i je ali i nije piratstvo, ovisi kak gledas na to

 

Nema tu ništa legalno,a i pravila foruma su valjda svima jasna...

 

Zakonom zaštićeni materijal - Stavljanje zakonom zaštićenog (copyrighted) materijala na ovaj forum nije dozvoljeno, kao ni linkova s kojih je moguće skinuti takav materijal. Traženje pomoći za piratiziranje softvera, kao i pomaganje u tome, također nisu dozvoljeni. Prekršitelji ovog pravila bit će opomenuti ili će im biti trajno zabranjeno korištenje ovog foruma. 

 

سمندری ڈاکو
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice