Pes 2013 problem

poruka: 21
|
čitano: 10.404
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

Oprostite ako opet otvaram ovu temu,novi sam na forumu ali stvarno trebam pomoć!Imam problema sa igranjem ove igre online na PS3!Stalno mi baca zabranu vezanu uz ruter oko NAT tipa,DMZ-a i takvih stvari a ja sam potpuni blento šta se toga tiče!Ako idem na konzoli provjerit internet konekciju sve mi igra osim tog NAT tipa koji je uvijek 3!Molio bih vas za pomoć jer igra je orginal i neznam šta da napravim?Da kupim drugi ruter i ako da koji?Trenutno imam T-COM Thompson TG782i!!Hvala vam unaprijed!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pes 2013 problem

Prouči ovo, pretpostavljam da i ti imaš problema sa portovima.

 

http://forum.cropes.org/index.php/topic,13063.0.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2013 problem

Budem probao i to pa cu javiti kako je prošlo!Hvala!

11 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem
Evo ovako novi san na ovom forumu ali imam problem sa pesom 2013 tj igranje online.Igrica mi je instalirana preko laptopa, igra je orginal ali neznam zašto kad se prijavim za igrat online ,napisen konami id i login id ,registration code i želim igrat kad ono piše SERVER CERTIFICATE VERIFICATION ERROR !!! Molim pomoć u vezi toga sto treba napraviti da mogu vise igrati online???
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

Pozdrav svima imam problem sa pes 2013,nije orginal!!Upalim igricu i igram bez problema,ali kada bi igrao lihu prvaka cim bi izabrao klub sa kojim bi igrao automacki bi me izbacilo,nemam pojma o cemu se radi!!

Ako netko zna o cemu se radi molim za pomoc!!Tnx

Moze i odg.na mail

goranfumic@yahoo.com

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2013 problem

da li mi netko može pomoći oko pes patch 1.1 kadA ga instaliram i krenem igrati prije nego što uđe u igru izbaciva mi a required security module be activated.this program cannot be executed(6005). molim vas je li tko imao slično ili zna o čemu se radi....

12 godina
offline
Pes 2013 problem

zanima me dal je ikako moguce da prenesem svoj be a legend save na drugu instalaciju ? ako da, kako bi to izveo?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2013 problem

Odeš u my documents i kopiraš si mapu konami na neki externjak i  onda samo na isto mjesto u my documents staviš  tu mapu.

 

Ja pak na osmici imam problem sa nekakvim trzanjima ali samo kad je tekma na određenom stadionu,zaboravil sam kojem,ne znam jel to neki bug ili mi driveri ne valjaju.

12 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

pozzz ljudi imam jedno pitanje kupio sam org PES 2013  i sve bilo ok sad pred 2 tjedna nemogu vise igrat online , pa me zanima dal to greska kod njih i dali vi moze igrat online ? da znam u cem je problem 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

Pozdrav,kupio sam PES 2013 iskljucivo zbog online igranja na ps3 ali moj ruter tg782i mi dopusta samo igranje 1vs1 ranking match.Kada pokusam uci u friendly match lobby javlja mi se ova poruka:You cannot play this mode due to restrictions placed on your connection by the networking devices you are using.This issue may be solved by connecting your hardware directly to the internet or by configuring your networking device such as your router.Apply DMZ. port mapping, NAT table configurations and other router settings to your playstation 3 system... Kada idem na internet connection test pise da imam NAT type 3 a citao sam po netu da bi trebalo biti type 2? Da li je to razlog problema ili nesto drugo? Pokusao sam port forwarding sa ove stranice http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Thomson-Alcatel/TG782/PS3_Pro_Evolution_Soccer_2013.htm ali jednostavno ne mogu pod translate to upisati staticnu ip adresu jer mogu upisati samo 5 brojeva! Molim vas ako mi neko moze pomoci da ovo rijesim, hvala 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 17:13 (croman44).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

Molim vas jel moze ko pomoc?? Ne znam vise sta da radim da dobijem NAT 2

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

Sta se ovo dogodilo samo meni?? Nitko ne moze pomoci??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2013 problem

Probao sam ovo ali nikako ne mogu otvoriti telnet.Kada upisem u run  telnet 192.1.68...  pise connecting i tako stoji.Kako to riješiti?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 16:30 (croman44).
11 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

Bok svima, jel mi moze neko reci kak se slaze turnir. Ak me razumijete sta hocu rec {#} 

hvala :)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pes 2013 problem

Bok,Jel mi može netko poslat poruku gdje i kako da skine Patch online for Pes 2013

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

Ljudi trebam pomoć imam pes 2013 i koju rezoluciju da stavi i grafiku kako da namjestim želim uživati igrajući pes da to bude odlično

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

I  dalje ne mogu dobiti NAT open na thomson tg782i,moze neko pomoc?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

Ja bih htjeo nešto reći.ja na kompu imam RAM od 2.00 GB i PES 2013 treba najmanje 2.00 GB i kad uđem piše da nemam dovoljno RAMA može odgovor!!!!!!hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pes 2013 problem

Ne razumijem se najbolje u ps3 ,odnedavno ga imam pa imam par pitanja.

Da li se patch za pes 2013 na ps3 moze instalirati na ovoj najnovijoj verziji 4.53?

Moze li se igrati online ako nemam tu zadnju verziju i kako namjestiti da igram?

Gubim li sta ako update-am na 4.53 ili da to napravim?

 

prioritet mi je da mogu instalirati patch za pes 2013.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2013 problem

Pozzdrav ja igram pes na 1280 x 960 na low slici :D igraci budu cisti sve to samo malo teren i navijaci budu malo mutnii :D a ti mozes staviti sliku na medium :D u mene na mediumu kad igram bude 30 fps :D al to mi je slabo vako kad igram na low ide fps do 70

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice