Preporuka igre za PS3...

poruka: 35
|
čitano: 23.739
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

kao sto naslov kaze skupio sam nesto novaca i kupio bih neku igru za ps3 a neznam koju...da mi preporucite neku...nesto u stilu gta ili need for speed,cod i takve igre mi nisu bas za ps prvenstveno zbog kontrole... i dali bi bilo bolje kupiti gta iv za komp ili ps3??

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka igre za PS3...
Gman kaže...

kao sto naslov kaze skupio sam nesto novaca i kupio bih neku igru za ps3 a neznam koju...da mi preporucite neku...nesto u stilu gta ili need for speed,cod i takve igre mi nisu bas za ps prvenstveno zbog kontrole... i dali bi bilo bolje kupiti gta iv za komp ili ps3??

Na ps3 se bar nečeš trebat brinit hoće li ti gta radit ili neće tako da bi na tvom mjestu uzeo za ps

15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

KILLZONE 2 FTW!  Najbolja grafika i multiplayer za ps3, mozda cak i najbolja igra za ps3!

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka igre za PS3...
kero kaže...
Gman kaže...

kao sto naslov kaze skupio sam nesto novaca i kupio bih neku igru za ps3 a neznam koju...da mi preporucite neku...nesto u stilu gta ili need for speed,cod i takve igre mi nisu bas za ps prvenstveno zbog kontrole... i dali bi bilo bolje kupiti gta iv za komp ili ps3??

Na ps3 se bar nečeš trebat brinit hoće li ti gta radit ili neće tako da bi na tvom mjestu uzeo za ps

a da mi preporucis neku igru za ps3 neku dobru i dali uzeti  uncharted drakes fortune ili gta iv...ili ako ima neku druga dobra...

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2009 12:23 (Gman).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka igre za PS3...
Fowix kaže...

KILLZONE 2 FTW!  Najbolja grafika i multiplayer za ps3, mozda cak i najbolja igra za ps3!

a o cemu se radi u killzoneu 2??

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

FPS (First person shooter), pucačina. Pogledaj HD videa na youtube-u, odma ces trcat u ducan po igru.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2009 12:22 (Fowix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka igre za PS3...
Fowix kaže...

FPS (First person shooter), pucačina. Pogledaj HD videa na youtube-u, odma ces trcat u ducan po igru.

a to je nesto u stilu coda???dali se boris sa ljudima ili???

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

Da, samo po mome misljenju bolje od cod-a.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

Killzone je odličan. To bih odmah uzeo. Još tu imaš i Metal Gear Solid 4 ako te zanima.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

Evo malo killzone 2 gameplaya u hd rezoluciji. Pogledaj cijeli video, uživit ces se.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

Imaš recenziju Killzona 2 na maxzoni na tportalu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

ali samo mi je malo cudno igrati pucacine sa joystickom....ali naviknut cu se nekako...a dali da uzmem killzone ili gta iv...ili pak nesto drugo...

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

hahahahaha...jesu kraljevi..tata kupi mi ps3 da mogu igrati killzone 2...hahahah...

 

http://max.tportal.hr/Killzone-2-Video_4526_0.aspx

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

cim sam vidio temu odma mi je killzone 2 dosao na pamet

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

a zar mi nitko nemoze predlozit jos neku odlicnu igru za ps3???

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

Little Big Planet, odlična igra, resident evil 5, Metal gear solid 4, Gta 4, Motorstorm, Uncharted 2 sada kada izađe, resistance i Resistance 2.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka igre za PS3...
thuglife kaže...

Little Big Planet, odlična igra, resident evil 5, Metal gear solid 4, Gta 4, Motorstorm, Uncharted 2 sada kada izađe, resistance i Resistance 2.

uncharted:drakes fortune sam igrao i danas bi mi ga trebao donijeti frend...odlicna igra i mislim da ce i 2 biti odlicna...

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2009 12:22 (Gman).
15 godina
offline
RE: Preporuka igre za PS3...

God of War III kad izađe.

AC Milan
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

Uncharted, Heavenly Sword, MGS 4, Killzone 2, GTA IV, LBP, DMC 4, Fallout 3, Bioshock, Resistance serijal, Rachet, Infamous, Lair....

Ima tu dosta igri koje svaki vlasnik PS3 mora jednostavno odigrat.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

evo mene opet...dali je ko od vas igrao na ps3 midnight club los angeles,nfs shift ili nesto tako?u planu mi je sad zamijeniti ninja gaiden sigma i grand turismo 5 prologue za neke druge 2 igre...

Tuning is not a crime......Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

definitivno si nabavi uncharted 2

Ja sam među onih 8% normalnih. Ako ste i vi normalni ne mojte kopirati ovaj potpis
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Preporuka igre za PS3...
nailer kaže...

definitivno si nabavi uncharted 2

tako je uncharted 2,al cekaj 3. mjesec onda dolazi jako puno igara za ps3

heavy rain,gow3 ...

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
16 godina
offline
Preporuka igre za PS3...

Ako si fan metala/rocka obavezno Brutal Legend.

Uzeo sam Killzone2, ali jednostavno suckam na gamepadu. Uzele danak godine fraganja na PC-u, premda sam rasturao na PS1 Quake i Syphon Filter na gamepadu (ocito sam ispao iz forme - godine Plač ).

Namjeravam uzeti Logitech K340 tipkovnicu posto M505 mis radi na PS3 (isprobao), pa se mozda stanje popravi.

U NFS Shift me iznenadilo gas/kocnica na R2/L2, ali na to cu se valjda uspjeti naviknuti dok izade GT5 Sramim se.

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2010 18:02 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

killzone 2

god of war 3 kad izađe

gta 4 - bolje uzet za ps3, na ton kompu ga neš moć vrtit

Chuck Norris je poreza nož!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Preporuka igre za PS3...
Chaky kaže...

Ako si fan metala/rocka obavezno Brutal Legend.

Uzeo sam Killzone2, ali jednostavno suckam na gamepadu. Uzele danak godine fraganja na PC-u, premda sam rasturao na PS1 Quake i Syphon Filter na gamepadu (ocito sam ispao iz forme - godine Plač ).

Namjeravam uzeti Logitech K340 tipkovnicu posto M505 mis radi na PS3 (isprobao), pa se mozda stanje popravi.

U NFS Shift me iznenadilo gas/kocnica na R2/L2, ali na to cu se valjda uspjeti naviknuti dok izade GT5 Sramim se.

na gt5 ce ti bit gas x ili desni analog tj ono normalno

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
16 godina
offline
RE: Preporuka igre za PS3...
Chaky kaže...

Namjeravam uzeti Logitech K340 tipkovnicu posto M505 mis radi na PS3 (isprobao), pa se mozda stanje popravi.

Uzeo sam Logitech K340 tipkovnicu. Mis i tipkovnica rade savrseno u izbornicima i sl., ali u igrama ne Plač

Mozda eventualno u buducnosti budu kakvi patchevi za igre s podrskom za tipkovnicu i misa, ali sumnjam.

A nista morat cu vise vremena provesti s gamepadom da mi se vrati davno izgubljeni osjecaj Smijeh

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
RE: Preporuka igre za PS3...

Ja u petak igram GoW3!!!

emerik
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

Evo da ne otvaram novu temu pa da pitam koju bi ste mi igru preporučili za PS3, a da košta nekih 20-30 funti na gamestation.co.uk. Uz to ću uzet AC2 i God of War 3. (I nemojte mi preporučat Dantes Inferno jer mi igra i nije nešto)

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre za PS3...

GTA IV,COD MW 2,Bad Company 2,God of War 3.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka igre za PS3...
lordlojkus kaže...

Evo da ne otvaram novu temu pa da pitam koju bi ste mi igru preporučili za PS3, a da košta nekih 20-30 funti na gamestation.co.uk. Uz to ću uzet AC2 i God of War 3. (I nemojte mi preporučat Dantes Inferno jer mi igra i nije nešto)

BC2

Heavy Rain

Uncharted 2.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice