Ps3 igre vs Xbox igre

poruka: 96
|
čitano: 28.270
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox 360 igre

Evo jedne teme u kojoj se moze raspravljati koja konzola trenutno nudi bolje igre i koja konzola nudi bolje nadolazece igre

 

i jedno pitanje jel istina da gta v dolazi samo za ps3?

 
2 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Ma koji gta 5 ?! Ajme

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Ja samo kazem sto sam cuo i jos sam pitao jel to istina pa se nemoj praviti pametan

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

PS3 naravno, ima bolju grafiku

EDIT: Pogriješio sam i dajem glas za xbox.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.8.2010 15:19 (captain_soap_McTawish).
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Evo vam neke od ps3 eskluziva: Metal Gear Solid 4, Unharted 1, Uncharted 2, Killzone 2, Resistance 1 i 2, Little Big Planet, inFamous, Rachet and Clank...itd.

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Nadolazece xbox 360 ekskluzive:

HALO REACH , ALAN WAKE , SHADOW COMPLEX , MILO(PROJECT NATAL) , MASS EFFECT 2 , CRACKDOWN 2 ,SPLINTER CELL:CONVICTION , GEARS OF WAR 3 , FABLE 3

 

I NARAVNO U 2010 STIZE PROJECT NATAL

 

I METAL GEAR SOLID NECE BITI SAMO PS 3 EKSKLUZIVA JER DOLAZI ZA XBOX 360

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2010 20:37 (riboo).
 
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 igre vs Xbox igre
riboo kaže...

Nadolazece xbox 360 ekskluzive:

HALO REACH , ALAN WAKE , SHADOW COMPLEX , MILO(PROJECT NATAL) , MASS EFFECT 2 , CRACKDOWN 2 ,SPLINTER CELL:CONVICTION , GEARS OF WAR 3 , FABLE 3

 

I NARAVNO U 2010 STIZE PROJECT NATAL

 

I METAL GEAR SOLID NECE BITI SAMO PS 3 EKSKLUZIVA JER DOLAZI ZA XBOX 360

Ne dolazi Metal Gear Solid na Xbox360 nego dolazi spin-off Metal Geara i nagađa se da ćemo igrati sa Raidenom, a ne sa Snakeom kao i uvijek.

14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre
xbox 360 ekskluzive....onaj ko je reko da ps3 ima bolju grafiku grdo se prevario tu su negdje ....evo primjer.http: //www.youtube.com/watch?v=d0Hrsygp6j4


GRAFIKA NUMBER 1

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Vidiš ti si stavio link za Mass Effect 2. To je jedna od otprilike 5 igara koje su 1080p(za XBOX) . ;-)

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Gledaj......ja nisam jedan od onih koji govore.....ps3 je sranje itd.

ja smatram da su obje konzole vrhunske....no eto odlučio sam se za box....samo zbog igrica:mass effect 2, halo 3 , gears of war 2, fable2 i naravno L4D 1 i 2......isto tako ps3 ima odlične igre...i exluzive.....

ali ne mislim da ima bolju grafiku od boxa....u određenim igricama je trojka bolja u određenim box.....

obje konzole su izvrne samo je stvar odabira igra....;)

pozzCool

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Najvažnije od svega, PS3 ima neke naslove koji imaju "ime" kod veće populacije gamera (starije - koja ima para jel).

Treba još "sto godina" da Boks dobi ime poput Gran Turisma ili Snakea, jel?

Nije to ni na ovu niti onu stranu...

 

EDIT: Da se nadodam i pojasnim.

Uzmimo u obzir PC i strategije.

Izlazi Starcraft 2, stvorena je zaglušujuća buka, iako bi se velika prašina digla i da izađe novi BFME, koji se itekako dokazao.

Ista je stvar recimo između Forze 3 i nadolazećeg GT5, tu su usporedbe samo reda radi

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 14:52 (Armor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

nisam neki ljubitelj ni utrka a niti stategije...

za mene je više neka dobra pucačina ili nogomet...Cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ps3 igre vs Xbox igre
branezg kaže...

nisam neki ljubitelj ni utrka a niti stategije...

za mene je više neka dobra pucačina ili nogomet...Cool

Pa dobro ja samo dajem primjer, a taj je primjer itekako jak.

Naime, kod mene FPS nije stvar koju bi previše trebalo isticati kod konzola...

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Pa dobro...svako ima svoje mišljenje....

kada bi sva mišljenja bila ista...bilo bi sranjeIzlanuo se

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Naravno, treba dodati da je svako mišljenje jedan tekst kojeg treba poštivati

 

Da sam FPS/TPS igrač - X360

Sve ostalo - PS3

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Još jedna fenboj tema.Svaka konzola ima svoje ekskluzive i ne da mi se uopće raspravljat o tome.Npr. za box očekujem Alan Wakea,a žao mi je kaj nemrem igrat GT 5.I to da je ps3 jača konzola je istina ali ta razlika je mini minimalna i bolja grafika (teksture,sjenčanje) se vidi samo u eksluzivama.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

gle nemozes graficki uspoređivat platformske igre 

npr AC2 se radi primarno za xbox i logicno je da je tam bolja grafika nego na ps3 iako na ps3 moze bit bolja(iako je neprimjetno)

 

a kad se igra radi primarno za ps3 onda je to druga stvar npr novi final fantasy izgleda prelose na xboxu 

ima rezoluciju od sramotnih 480p dok na ps3 ide na 1080p i na toj igri se vidi kolko je ps3 bolja konzola 

 

ili god of war 3 xbox nema ni jednu igru koja bi joj konkurirala (graficki a ni bilo kak drugacije )

onda heavy rain..nema ni jedna igra slicna njoj ni na pc ni na xboxu

 

a i neznam kaj cete vi sa xboxom radit za koju godinu kad ce svaka druga igra bit preko 20gb 

(za usporedbu gow3 je velik 40gb)

Death Cube K
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 16:21 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

dobro...necemo bas da box nemrem grafički konkurirat....naci stavio sam primjer...:mass effect 2,alan wake....to ce sve bit izuzetno dobre grafičke igre....

 

PS:zna možda netko šta ovo znači kada je na cd-ovima:bio bi zahvalan na odgovoru;)

 

naci imam FABLE 2 I HALO 3 zajednička kutija...i na kutiji mi piše BUNDLE COPY...i na cd-ovima je ovako(samo HALO3 I FABLE 2)::http://farm4.static.flickr.com/3658/3463080153_daf81ab755.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 16:26 (branezg).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 igre vs Xbox igre
branezg kaže...

dobro...necemo bas da box nemrem grafički konkurirat....naci stavio sam primjer...:mass effect 2,alan wake....to ce sve bit izuzetno dobre grafičke igre....

 

PS:zna možda netko šta ovo znači kada je na cd-ovima:bio bi zahvalan na odgovoru;)

uskoro nece....xbox ima jacu grafick....ali cell procesor od ps3-a moze radit grafiku sam developeri napocetku to nisu znali iskoristit 

al sad je vec druga prica igre za ps3 izgledaju sve bolje i bolje...a xbox ce ostat gdje je

Death Cube K
15 godina
offline
RE: Ps3 igre vs Xbox igre
hrvatskafarkasevec kaže...

gle nemozes graficki uspoređivat platformske igre 

npr AC2 se radi primarno za xbox i logicno je da je tam bolja grafika nego na ps3 iako na ps3 moze bit bolja(iako je neprimjetno)

 

a kad se igra radi primarno za ps3 onda je to druga stvar npr novi final fantasy izgleda prelose na xboxu 

ima rezoluciju od sramotnih 480p dok na ps3 ide na 1080p i na toj igri se vidi kolko je ps3 bolja konzola 

 

ili god of war 3 xbox nema ni jednu igru koja bi joj konkurirala (graficki a ni bilo kak drugacije )

onda heavy rain..nema ni jedna igra slicna njoj ni na pc ni na xboxu

 

a i neznam kaj cete vi sa xboxom radit za koju godinu kad ce svaka druga igra bit preko 20gb 

(za usporedbu gow3 je velik 40gb)

GOW3 i je velik 40gb jer ps3 ima bluray.I neće sve igre bit igre bit preko 20gb što si vjerojatno zaključio po final fantasyu koji je k tome po meni i najgori FF do sad.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 igre vs Xbox igre

GOW3 i je velik 40gb jer ps3 ima bluray.I neće sve igre bit igre bit preko 20gb što si vjerojatno zaključio po final fantasyu koji je k tome po meni i najgori FF do sad.

pa da velik je tolko jer moze i nista ga ne ogranicava....pa nece bit sve igre na 20gb al ce bit puno vise neg danas (znaci za koju godinu) 

pa dvd9 vec sad stvara probleme xboxu (npr. lost planet 2 nece bit isti ko na ps3..neg ce neki sadrzaj izrezat i prodavat ko dlc)

a ovo sa 2-3 dvd-a mi je cista debilana 

..a taj novi ff je los al to nije bitno u ovoj prici

Death Cube K
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 16:37 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Xbox ima Gears of War i Halo, velike (djelomične) ekskluzive i ja tome dajem svu čast.

No PS3 ima puno više, iako za Boks možda ide više igara van...

 

Teško je o tome raspravljati, svi mi volimo neke igre i sukladno tome, platforme.

Za rat konzola možete glasovati

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 igre vs Xbox igre
hrvatskafarkasevec kaže...
branezg kaže...

dobro...necemo bas da box nemrem grafički konkurirat....naci stavio sam primjer...:mass effect 2,alan wake....to ce sve bit izuzetno dobre grafičke igre....

 

PS:zna možda netko šta ovo znači kada je na cd-ovima:bio bi zahvalan na odgovoru;)

uskoro nece....xbox ima jacu grafick....ali cell procesor od ps3-a moze radit grafiku sam developeri napocetku to nisu znali iskoristit 

al sad je vec druga prica igre za ps3 izgledaju sve bolje i bolje...a xbox ce ostat gdje je

hahaha...a .oke....ps3 ce imat bolju grafiku...sve super....

al nisam jedan od onih koje previse dira grafika....

smatram da je trenutna razina grafike(gow3,mass effect 2,uncharted 2,nadolazeći:alan wake....)

sve su to igre sa  odličnom  grafikom...i meni netreba više.....Sve koje jako dira grafika nek si uzmu trojku...al mene to ne dira tolko...a kao drugo smatram da još uvjek ps3 grafički nije bolji, nego su tu negdje...!Cool

 

PS:jel neko mozda zna za ovo:BUNDLE COPY!

15 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 igre vs Xbox igre
branezg kaže...
xbox 360 ekskluzive....onaj ko je reko da ps3 ima bolju grafiku grdo se prevario tu su negdje ....evo primjer.http: //www.youtube.com/watch?v=d0Hrsygp6j4


GRAFIKA NUMBER 1

 

branezg kaže...

hahaha...a .oke....ps3 ce imat bolju grafiku...sve super....

al nisam jedan od onih koje previse dira grafika....

smatram da je trenutna razina grafike(gow3,mass effect 2,uncharted 2,nadolazeći:alan wake....)

sve su to igre sa  odličnom  grafikom...i meni netreba više.....Sve koje jako dira grafika nek si uzmu trojku...al mene to ne dira tolko...a kao drugo smatram da još uvjek ps3 grafički nije bolji, nego su tu negdje...!Cool

 

PS:jel neko mozda zna za ovo:BUNDLE COPY!

haha sad te nedira grafika cccPoljubacBelji se

Death Cube K
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

HAHAHA...ma..jok.....

samo me izivciralo to kaj kaze da kao ps3 pere sa grafikom..

ja sam pokazao grafički izvrnu igru...iako kao sto rekoh...grafika mi nije na prvom mjestu...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Ali PS3 ekskluzive su puno bolje. Što može biti konkurencija recimo GOW3 ili Unchartedu 2.... :)

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

ALAN WAKE I MASS EFFECT 2

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 igre vs Xbox igre
branezg kaže...

ALAN WAKE I MASS EFFECT 2

wtf alan wake i mass effect su potpuno drugacije igre od gow i uncharted 

konkurencija gow-u moze bit dantes inferno al on je prelos da bi se mogo nazvat konkurencija 

Death Cube K
15 godina
offline
RE: Ps3 igre vs Xbox igre
branezg kaže...

ALAN WAKE I MASS EFFECT 2

Mass Effect 2 ima i na PC-u, pa nije ekskluziva

14 godina
neaktivan
offline
Ps3 igre vs Xbox igre

Poljubacxbox je najaci

 
2 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice