Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 662.453
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ma ne branim ja steam kao steam. To su pohlepni klošari i zbog njih danas imamo 10 različitih računa, nego općenito volim da su mi igre na jednom mjestu pogotovo ovakvi naslovi, čisto kolekcionarski, a imam steam već godinama i eto. Ja potpuno razumijem da ste vi uzeli igru preko rockstara i apsolutno podržavam, samo ja sam izrazio svoje osobno mišljenje kako ću ja napraviti. Svatko ima svoje naravno :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Ma ne branim ja steam kao steam. To su pohlepni klošari i zbog njih danas imamo 10 različitih računa, nego općenito volim da su mi igre na jednom mjestu pogotovo ovakvi naslovi, čisto kolekcionarski, a imam steam već godinama i eto. Ja potpuno razumijem da ste vi uzeli igru preko rockstara i apsolutno podržavam, samo ja sam izrazio svoje osobno mišljenje kako ću ja napraviti. Svatko ima svoje naravno :)

 Uzmi u obzir da preko rockstara daje 100% love rockstaru  dok preko steama ide im 70%, a preko onih key shopova upitno je dal i 1% dođe do njih.

I kaj je najgore steam verzija kasni mjesec dana :P

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

steam ima sve više konkurencije a poboljšanja su im minimalna. ako nastave ovako svi će ih pregaziti. planirao sam kupiti rdr2 na steamu ali ne želim čekati mjesec dana. zadnje što sam na steamu kupio je bio borderlands paket sa the presequel itd. s itemima koje sam već imao dao sam samo 3.44 eura i to je bilo 5-tog svibnja. a prije toga sam u siječnju prodao par kartica na marketu. 

achievements me ne zanima a ako nekome želim pokazati screenshot igre i to je lako, imam stari dobri fraps pa samo uploadam sliku na discord. rockstar će dobiti 100% novaca jer je igra fenomenalna

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pokleko sam i ja ipak, neda mi se čekati 12 mjesec za steam to može biti i kraj 12 mjeseca do tad će svi već preći igru. Malo sam razmislio i ovako komentirati igru sa ekipom koja bude prelazila ovdje na forumu i super. Uzeo sam special edition i dalje je na popustu bez obzira što se igra sada može kupiti i na humble bundle,epicu itdu... No tamo su standard editioni 60 eura dok je na rockstaru special edition 60 eura i ja sam mogao izabrati još jednu igru uz to, vi koji ste ranije prednaručili mogli ste dvije :D

Moj PC  
6 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Pokleko sam i ja ipak, neda mi se čekati 12 mjesec za steam to može biti i kraj 12 mjeseca do tad će svi već preći igru. Malo sam razmislio i ovako komentirati igru sa ekipom koja bude prelazila ovdje na forumu i super. Uzeo sam special edition i dalje je na popustu bez obzira što se igra sada može kupiti i na humble bundle,epicu itdu... No tamo su standard editioni 60 eura dok je na rockstaru special edition 60 eura i ja sam mogao izabrati još jednu igru uz to, vi koji ste ranije prednaručili mogli ste dvije :D

s obzirom da mi se nije dalo čekati infogamer, black friday ili božić za kupnju nove konfe, kupnja igre preko launchera mi je bio najmanji problem. Naravno special edition, jer je online boost totalno nebitan. ali standard edition nikad ne bih uzeo, jer želim sve stvari iz single playera.

rockstar games cijenim već 15 godina, a steam baš i ne, tako da za mene nije bilo dileme. archievmente imam na social clubu i zapravo izgledaju lijepo.

main story sam već prešao, ali nemam konzolu, pa je to bilo na brzinu. sad idem raditi isto što sam svojevremeno sa san andreasom i gta iv - istraživanje, modovi i online (prije neslužbeni nego službeni..toliko o ultimate editionu)

10 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

jel ima neko problema sa Launcherom? meni se ne moze spojiti sa serverom vec danima, uopce mi ne da da se loggiram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Sve radi kod mene, nikakvi error ili tako nešto. Eh kad će konačno peti...... Nadam se da bude preload par dana ranije jer ću 150 giga skidati kojih 15-16 sati

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ja sam ocito idiot jer sam skinio rockstar launcher i ne vidim di se naruci / kupi igra?
R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

igra je 100kn manja u ostalim shopovima nego na rockstaru.. 46eura naspram 60 i to bas nije mala razlika..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
njuskac kaže...

igra je 100kn manja u ostalim shopovima nego na rockstaru.. 46eura naspram 60 i to bas nije mala razlika..

 U rockstar shopu je special edition, a drugima normalna verzija.

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
njuskac kaže...

igra je 100kn manja u ostalim shopovima nego na rockstaru.. 46eura naspram 60 i to bas nije mala razlika..

 Ma u kojem je to shopu 46 eura? Evo na Epicu košta standard edition 60 a special edition 75 https://prnt.sc/pogkd8, na humble bundle isti slučaj https://prnt.sc/pogl8y tako da na rockstaru se dobije po cijenu standard editiona special edition, ja ne vidim ni na jednom shopu 46 eura pa ni za standard edition.

10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

koliko dana prije očekujete preload?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...

koliko dana prije očekujete preload?

u srijedu, ali je moguće i u ponedjeljak ili petak, jer obično tim danima najavljuju nešto za RDR2.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
njuskac kaže...

igra je 100kn manja u ostalim shopovima nego na rockstaru.. 46eura naspram 60 i to bas nije mala razlika..

 Ma u kojem je to shopu 46 eura? Evo na Epicu košta standard edition 60 a special edition 75 https://prnt.sc/pogkd8, na humble bundle isti slučaj https://prnt.sc/pogl8y tako da na rockstaru se dobije po cijenu standard editiona special edition, ja ne vidim ni na jednom shopu 46 eura pa ni za standard edition.

 Na all key shop ima nekoliko, a i to kolko vidim aktivacije je na Rockstar Social Clubu, znači ne na novom launcheru, nego baš onom starom social clubu haha

 

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ako bude čim prije tim bolje

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...
Ja sam ocito idiot jer sam skinio rockstar launcher i ne vidim di se naruci / kupi igra?

 

Moram priznati da je veći uspjeh u Rockstar Launcheru promašiti RDR2 nego ga pronaći. Kako je moguće da od ukupno tri ikone i tri opcije koje launcher ima ne uspijevaš naći kako kupiti igru? 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Pisano nakon svjeze instalacije..I nisam nigdje vidio..Bio jucer iopet i naso..

E sada hoce li to na mom i5 4690k 16gb rama i geforce1060 ici glatko na 1080p grafici??

R33mba#2892
10 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

Pisano nakon svjeze instalacije..I nisam nigdje vidio..Bio jucer iopet i naso..

E sada hoce li to na mom i5 4690k 16gb rama i geforce1060 ici glatko na 1080p grafici??

 trebal bi ici jednako dobro, ako ne i bolje, nego na konzoli.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Dosao update za R* launcher, valjda ubacili za enkriptane preloade i za dekriptat isti, tako bar kazu sa gtaforumsa di su kopali po launcheru jos jutros. Tako da preload ce ocito bit, i bit ce enkriptiran, e sad tih 100-150 giga poslje trebat ce barem sat sat i po na jacim konfama da dekripta, a mozda i vise, sve ovisi kakvu metodu koristi R* i dal ce zapravo trebat duplo od download velicine kad se bude dekriptalo, dal ce R* dekriptat postojece ili ce dekriptat i radit novu verziju faila, u tom slucaju ako je igra 150giga nakraju ce trebat za instalaciju i dekriptanje 300 gba

Origin ID: ReaLazio
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

ssd mi je 256, jesu oni normalni sa tih 300? gluposti iskreno

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Dosao update za R* launcher, valjda ubacili za enkriptane preloade i za dekriptat isti, tako bar kazu sa gtaforumsa di su kopali po launcheru jos jutros. Tako da preload ce ocito bit, i bit ce enkriptiran, e sad tih 100-150 giga poslje trebat ce barem sat sat i po na jacim konfama da dekripta, a mozda i vise, sve ovisi kakvu metodu koristi R* i dal ce zapravo trebat duplo od download velicine kad se bude dekriptalo, dal ce R* dekriptat postojece ili ce dekriptat i radit novu verziju faila, u tom slucaju ako je igra 150giga nakraju ce trebat za instalaciju i dekriptanje 300 gba

Riješenje je jednostavno. Nemojte radit preload! 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Doso preload, oko 100 gba

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 13:48 (TheDarkSide).
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Kud preload tjedan dana ranije? 

 

Da neće ranije izać? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Sad je samo pitanje dal ce tokom instalacije trebat dodatnih 110 gb-a sta dolazi na 220 gb-č, al to cemo ocito saznat na izlazak igre :D Ili ako igra nakon raspakiravanja bude veca, onda sve proporcionalno raste.

Origin ID: ReaLazio
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

ssd mi je 256, jesu oni normalni sa tih 300? gluposti iskreno

 A ti si mislio igru utrpat na postojeći SSD?  

 

Ovo je jedna od onih igara koja zaslužuje svoj disk, na koji se napiše flomasterom "RDR2".

Live long and prosper.
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

preload poceo :)

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
_itsmoriarty kaže...

preload poceo :)

 Tebi s tom brzinom vise se isplati da cekas sam izlazak igre i lijepo skines onda normalno dekriptanu igru, jer tebe ce nakraju ispast dekripcija barem dvaput duza od samog downloada.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

 3.10. još nismo ni znali hoće li igra uopće ikada izaći tako da su sve sad samo slatke brige 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...
_itsmoriarty kaže...

preload poceo :)

 Tebi s tom brzinom vise se isplati da cekas sam izlazak igre i lijepo skines onda normalno dekriptanu igru, jer tebe ce nakraju ispast dekripcija barem dvaput duza od samog downloada.

 hehe ma neka :) ionako nemam nista drugo vise instalirano u kompu. eh koliko puta se brisao GTA 5 zbog nervoze :D pa opet skinio :P

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Dosao update za R* launcher, valjda ubacili za enkriptane preloade i za dekriptat isti, tako bar kazu sa gtaforumsa di su kopali po launcheru jos jutros. Tako da preload ce ocito bit, i bit ce enkriptiran, e sad tih 100-150 giga poslje trebat ce barem sat sat i po na jacim konfama da dekripta, a mozda i vise, sve ovisi kakvu metodu koristi R* i dal ce zapravo trebat duplo od download velicine kad se bude dekriptalo, dal ce R* dekriptat postojece ili ce dekriptat i radit novu verziju faila, u tom slucaju ako je igra 150giga nakraju ce trebat za instalaciju i dekriptanje 300 gba

 sumnjam, system requirements je trazio 175gb prostora

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice