Red Dead Redemption

poruka: 636
|
čitano: 155.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora
15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption

Rockstar radi novu igru i neki dan su nas počastili prvim trailerom. Riječ je o nekakvom westernu open-worldom kojeg već nazivaju GTA igrom na Divljem zapadu. Zvuči prilično zavnimljivo pa rekohg zašto ne otvorit topic kad ga već nema. Da vidimo šta mislite o igri.

 

Evo trailera, screenshota i prvih informacija o igri:

 

Red Dead Redemption trailer, screenovi, informacije

Gaming Portal Hrvatske Cyber Lige - www.hcl.hr
 
1 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption

Priznajem da sam bio skeptičan u vezi igre, no nakon što sam ovo vidio... uff

.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Red Dead Redemption
Ementaler kaže...

Rockstar radi novu igru i neki dan su nas počastili prvim trailerom. Riječ je o nekakvom westernu open-worldom kojeg već nazivaju GTA igrom na Divljem zapadu. Zvuči prilično zavnimljivo pa rekohg zašto ne otvorit topic kad ga već nema. Da vidimo šta mislite o igri.

 

Evo trailera, screenshota i prvih informacija o igri:

 

Red Dead Redemption trailer, screenovi, informacije

jedva cekam igru izgleda mi jaako zanimljivo,ali to vam je igra za xbox 360 i ps3

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption
hrvatskafarkasevec kaže...
Ementaler kaže...

jedva cekam igru izgleda mi jaako zanimljivo,ali to vam je igra za xbox 360 i ps3

 

Igzra izgleda odlično, podseća me na Call of Juarez, samo se nadam da će AI biti malo podnošljivij. Nadam se da će open world koncept dobro iskoristiti. Šteta što igra izlazi samo za konzole ali postoji mogućnost da će biti portana na PC nedugo nakon izlaska.

15 godina
offline
Red Dead Redemption

Nevolim kauboje šta su sada krenuli u prošlost hebo ih, trebaju se okrenut budućnosti i svemiru.

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Red Dead Redemption
Hyperion kaže...

Nevolim kauboje šta su sada krenuli u prošlost hebo ih, trebaju se okrenut budućnosti i svemiru.

 

 

hehe meni se ovo bas sviđa samo da svijet bude velik

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption

Čovječe, ako svjet bude onako živ kako su rekli i bude onoliko dodatnog sadržaja, uff, odmah se sjetim San Andreasa.

Ipak ga radi Rockstar, sumnjam da će nešto zahebati, ljudi znaju svoju rađu. Namigiva

Btw. Meni Wild West svijet ne smeta, smeta mi samo što je nema za PC, to mi itekako smeta. Viče. Hebeni konzolitis strikes again.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption

Evo još jedan traler, izgleda da će igra biti izvrsna.

Link.

EDIT: Evo još jedan trailer, prikazuje lijepšu polovici.

Link2.

"The harder the battle the sweet of jah victory."
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2010 14:05 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption
BUCKETHEAD /// http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption
hrvatskafarkasevec kaže...

Ovo izgleda dobro. Još nisam siguran kako će uspeti da naprave sandbox igru na temu divljeg zapada, ali po onome viđenom biće dosta dobro. S obzirom da se radi o timu koji već godinama pravi GTA nastavke ne sumnjam da će priča biti na mestu i da će varirati od gameplaya tipa: pogledaj brifing > ukradi konja (prije je bio auto), projaši prerijom (provozaj se gradom) i ubij nekog tipa, a koliko vidim krajolik će biti svakakav.

 

Za sada, koliko vidim, igra je samo za konzole - trend koji sve više i više developera usvaja, ali se nadam da će u dogledno vreme nakon izlaska izaći i za PC, samo da se ne ponovi GTA 4 slučaj sa neoptimiziranošću, jer obe igre koriste isti RAGE (isti se koristi u izradi Max Payna 3) engine a Red Dead Redemption koristi i Euphoria engine zadužen za fiziku u igri, znači verovatno će biti i zahtevnij od GTA 4.

If you play a Windows. installation disk backwards, a Satanic voice commands you to kill puppies! - Oh come on, that's nothing. If you play it forwards, it installs Windows
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2010 20:36 (Quark).
14 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption

Najava na hcl.hr. Imate i slike tamo, uglavnom sve odlično izgleda.
Igrica mi se sviđa i po slikama i po samoj ideji, molim Boga da ne bude samo ekskluziva za konzole, već da iziđe i za PC kao što je to bilo sa GTA San Andreas i GTA IV(te pripadajuće expanzije).

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption
BUCKETHEAD /// http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption

ovo je u stvari genijalna vijest, jer previse dobrih naslova izlazi unutar 30 dana ili je vec izaslo (Heavy Rain, FF XIII, GoW 3, Just Cause 2, GTA: Episodes From Liberty City...)

treba malo i kreditnu rasteretit hihi Izlanuo se

s druge strane, bolje da ju ispoliraju i srede nedostatke, nego da forsaju release sa bugovima

15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption

Novi trailer. Jedna od zgodnih mogućnosti je što će biti moguće loviti divljač. odrati ih i prodati kožu. Već se osećam kao Walker - Teksaški rendžerOsmijeh.

Ako pustiš Windows instalacijski cd unatrag, Satanistički glas će ti narediti da siluješ device. Nije to ništa, ako ga pustiš normalno instaliraće Windows.
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption
Quark kaže...

Novi trailer. Jedna od zgodnih mogućnosti je što će biti moguće loviti divljač. odrati ih i prodati kožu. Već se osećam kao Walker - Teksaški rendžerOsmijeh.

Zakon izgleda igra. Ajme, samo neka iziđe za PC...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption
stipica_zd kaže...
Quark kaže...

Novi trailer. Jedna od zgodnih mogućnosti je što će biti moguće loviti divljač. odrati ih i prodati kožu. Već se osećam kao Walker - Teksaški rendžerOsmijeh.

Zakon izgleda igra. Ajme, samo neka iziđe za PC...

Zaspamaj Roskstarov inbox, možda i pomogne...i sam se nadam da neće propustit priliku za izdavanjem ove igre na PC, neću reć "ne bi bilo fer" jer njima je to najmanja briga.

Ako pustiš Windows instalacijski cd unatrag, Satanistički glas će ti narediti da siluješ device. Nije to ništa, ako ga pustiš normalno instaliraće Windows.
14 godina
offline
RE: Red Dead Redemption

Ako ju misle optimizirat kao GTA IV bolje da ju ni ne portaju..

 

Inače igra izgleda dobro, mogla bi biti odlična..

 

 

Plod nepouzdanosti kontracepcije
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption
nontryer kaže...

Ako ju misle optimizirat kao GTA IV bolje da ju ni ne portaju..

 

Inače igra izgleda dobro, mogla bi biti odlična..

 

 

Inače bih se složio sa tim stavom, ali pošto igra izgleda predobro, reću daj šta daš, ali mislim da su naučili nešto na prošlim iskustvima.

Ako pustiš Windows instalacijski cd unatrag, Satanistički glas će ti narediti da siluješ device. Nije to ništa, ako ga pustiš normalno instaliraće Windows.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 23:14 (Quark).
16 godina
offline
Red Dead Redemption

Mislim da će PC verzija izači nekih 6-8 mjeseci nakon konzolaške inačice.

Tako je bilo i sa Star Wars: The Force Unleashed-om koji je isto trebao biti samo za konzole Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption
Quark kaže...

Novi trailer. Jedna od zgodnih mogućnosti je što će biti moguće loviti divljač. odrati ih i prodati kožu. Već se osećam kao Walker - Teksaški rendžerOsmijeh.

Šit! Sad sam se još više narajco na igru. Treba pokrenut neku peticiju da Rockstar napravi port igre za PC.

16 godina
offline
Red Dead Redemption

Kako inače fali igara western tematike a RDR je zaista visoko kvalitetan naslov, zasigurno će biti hrpa zainteresiranih gamera na svim platformama. 

Stoga bi me čudilo da Rockstar Games ne napravi PC inačicu kroz neko vrijeme (sigurno bi se prodala u preko 200.000 primjeraka što je solidna dodatna zarada od oko 10 milja eurića).

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption
http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption

Najbolja fraza trailera. "I ain't wash in six months". Ako im igra bude ovako životopisna sa gomilom interakcije, biće zabavno.

Ako pustiš Windows instalacijski cd unatrag, Satanistički glas će ti narediti da siluješ device. Nije to ništa, ako ga pustiš normalno instaliraće Windows.
14 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption
http://crotrailers.co.cc CRO TRAILER-Traileri i gameplay snimke video igara
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption

Ajme samo da iziđe na komp...baš mi se igra nešto takvo...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption
stipica_zd kaže...

Ajme samo da iziđe na komp...baš mi se igra nešto takvo...

evo i multiplayer trailer  - http://crotrailers.co.cc/2010/04/08/red-dead-redemption-mp/

http://crotrailers.co.cc CRO TRAILER-Traileri i gameplay snimke video igara
15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption

Preduhitri me.

Ovo izgleda i više nego odlično, organizuješ svoju bandu, lutate prerijom, pljačkate i puškarate sa drugim bandama, kad  se ogladni oni na najamnjem levelu odu ulovit kojeg jelena a naveče se uz vatricu pričaju pripovesti toga dana. Samo radi free roama se isplati multiplayer.

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption

Nikako da se službeno potvrdi ta PC verzija Neodlučan

(mada svakako će je biti, samo treba strpljenja..  kak je i GTA došao, pa čak i 'razvikani' SW:TFU)

 

Čisto da imamo nekakvi okvirni datum - ljeto, jesen, (tek) zima?

Nedaj bože da PC verziju odgode skroz za 2011. Šutim

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Red Dead Redemption

sjeti se samo San Andreasa. kolko im je trebalo za to? godinu i pol?

14 godina
offline
RE: Red Dead Redemption

tako je isto bilo i sa resident evil 5 da će izaći samo za ps3 i xbox360, isto i sa mirror's edge ali su ipak napravili i za pc

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice