Strategije ili rpg igre za ps2

poruka: 7
|
čitano: 4.519
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Strategije ili rpg igre za ps2

Koju nabolju strategisku ili rpg igru preporucujete

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Strategije ili rpg igre za ps2

romance of the three kingdoms neki, dobar tbs i final fantasy xii, najbolji rpg za ps2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Strategije ili rpg igre za ps2

E o cemu se tu radi na stretegiji kolko sam ja skuzio gradi se naselje i vojska

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Strategije ili rpg igre za ps2

shema ti je da na pocetku dobijes grad-dva, zapovijednika i par pomocnika, svi sa odredenim statistikama itd. onda grad unaprijedujes u ekonomskom, militarnom ili agronomskom smislu tako da pojedine zapovjednike stavljas u jedan od ta tri sektora. te likove takodjer mozes slat na npr diplomatske zadatke, da idu vrbovat mlade potencijale ili na neke kao questove na kojima mogu postat jaci, slavni, naci neki jaki item ili cak mislim da u novijim ima naci izgubljenog brata/sina itd... onda, naravno radis i vojske i ratujes s njima, imas i duele izmedju tih zapovijednika (koji nisu bas najbolje napravljeni, ali barem su tu) itd. dobra igra, ima se dosta toga za radit. isto tako kad zapocinjes igru izabires eru iz kineske povijesti, pa ovisno o tome dobijes odredene protivnike i opcenito situaciju u zemlji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Strategije ili rpg igre za ps2

e dobra grafika i je tesko igrat ako je ne kupujem i koji djel da kupim

15 godina
neaktivan
offline
Strategije ili rpg igre za ps2

uzmi 8 ili 9 (nisam igrao ali na ign.com pise da je jednostavnija od 8) ako ti 2d grafika ne smeta. ako smeta, uzmi 11. mozda je igra teska na prvu ruku, al kad se malo uigras sve to ide...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Strategije ili rpg igre za ps2

naci 11 je u 3d modu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice