Gdje skidati igrice za mobitel !?

poruka: 46
|
čitano: 77.543
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Gdje skidati igrice za mobitel !?

Kako skinuti na STRANICI Mobile9 odem na softvare i klikće ono mi se svidi što hoću i ja download sve lijepo uradim i nesto mi izađe neće da mi skine zbog cega trebali neki program plizzzzzz treba mi odgovorrrrrrrrrrrrrrrrrr.Unatoč Hvalaaaaaaaaaaaaaa

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: lg gt540

Usao sam u stranicu Mobile9 i isao sam na softvare verziju na softvare verziji mi neda ništa skinut zbog čega možete li mi odgovorit ako treba nešto treba mi pod hitno odgovor UNATOČ HVALAAAAAAAAAA!!!

12 godina
neaktivan
offline
Gdje skidati igrice za mobitel !?

Za mobitel mozete skinu vsun ili vboy :D to su vam emulatori super nitenda i gameboy advanca koji omagućavaju igranje igrica za gore navedene konzole na mobitelu čak ima emulator od ps1 za androide

two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the the universe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gdje skidati igrice za mobitel !?

Mobile9 baš neradi ako očeš skinut igre s mobitela. Radije si skini na PC i  ako imaš USB prebaci na mob

ProFile007
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gdje skidati igrice za mobitel !?

bok. imam mobitel lg t385 i treba mi stranica da skinem igru rally 3d ili ninja jump, ali na mobitelu ne na kompu . plis treba mi nemam usb kabal.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 20:36 (vekyON).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje skidati igrice za mobitel !?
Tomislav95 kaže...
asi kaže...

Znam neke stranice za skidanje igrica za mob, ali bi li mi vi mogli pomoči sa još nekim stranicama.

Najbolje ti je na Mobile 9,mobilclub,svijet igra...

Probaj i nešto u google upisat baš kao što je Razer Mamba rekao

Dodao bih mobiles24 i 4shared.

11 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje skidati igrice za mobitel !?
13 godina
neaktivan
offline
Gdje skidati igrice za mobitel !?

Ako imaš Android mobitel, skidaš preko mobitela, jer tamo dobiješ Google Play, ako imaš iPhone skidaš preko App Store!

 
0 3 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Gdje skidati igrice za mobitel !?

getjar.com

mobilneigre.net

12 godina
neaktivan
offline
Gdje skidati igrice za mobitel !?

Za vas koji imate android mobitele, a nemate kabel za prebacivanje, jedan mali savjet. Skinite si s marketa aplikaciju Airdroid. Nakon šta ju skinete, upalite je i povežete se na net(u novoj verziji ne mora bit wireless može i 2g/3g) i onda u svom browseru otvorite stranicu od airdroida i ulogirate se kodom koji vam izbaci aplikacija kad se povežete. Na tom siteu možete onda bežično prebaciti aplikacije koje želite. Nakon toga im standardno pristupate nekim file managerom po izboru. Sretno s tim :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Gdje skidati igrice za mobitel !?

Baš i nije. Skupi 100kn, daj svojima i nek ti dignu poklon karticu (Visu Electron) u npr. ZABI i sa njom napravi google wallet i plati.

 

Piece of cake.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje skidati igrice za mobitel !?

Ja sam u Zabi i imam debitnu Visu Electron i ne mogu placat preko google walleta. Navodno, ZABA jos nema ugovor s njima dok recimo moj brat ima karticu u PBZ-u i uredno kupuje.

10 godina
neaktivan
offline
Gdje skidati igrice za mobitel !?

Mobile 24

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gdje skidati igrice za mobitel !?

Treba mi neki sajt za Iphon. Ako neko ima nesto puno bi mi znacilo!

Draka
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gdje skidati igrice za mobitel !?

Pirate bay i udri.

Tamo sve imas, samo .apk file stavis na SD karticu i instaliras, nista lakse :)

i ako ima neki obb folder on ide u android folder/obb.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gdje skidati igrice za mobitel !?

Skini 4shared aplikaciju .. Ja sam tamo nalazio puno igara, jedini problem sto na nekima imas neke reklame pri instalaciji, ali to mi nije pretjerano smetalo .. 

GL&HF
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice