Kako staviti igru na mobitel?

poruka: 44
|
čitano: 63.925
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
žeto kaže...
žeto kaže...

Hej ljudi ! Ja bih stavio na svoj Samsung SGH J700V klasičnog SuperMario Forever. Da lio je tomoguće i kako, molim. Step by step...

  Citiram sam sebe : molim ako zna tko... ( evo, prošlo več šest sati od mojeg vapaja i nitko da čuje i vidi?!)

 

  http://cellphoneforums.net/samsung/t244746-how-put-games-your-samsung.html

 

pogledaj tu

13 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

ajmo ljudi molim pomoc i bez smijanja... ovako imam Samsung GT -S 5600T koji nema nijedne ige osim kockica i sad ja bi skinula i prebacila neku igru gore a neznam kak... molim pomoc al korak po korak..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?

1. idi na stranicu zedge.com (ima i boljih al evo za brz primjer) i odaberi svoj mob uredaj.

2. pod katerogije igre odaberes igru, zatim opcija download na pc.

3. pri dowloadanju provjeri da je ekstenzija fajla .jar, a ne .jad.

4. usb-om ili bluetoothom prebacis .jar fajl u neku mapu na mob.

5. zatim nadji taj fajl u mobu i instaliraj igru, jednostavno je.

6. igras.

/\Lying on my bed, thinking were to die, or to mastrubate/\
14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

nisam siguran, al mislim da na samsunge nemres prebacivat igrice (.jar) neg ih sam skidat (slucaj s mojim d600e),kaze da je nepoznata vrsta fajla

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 16:36 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
jacka kaže...

ajmo ljudi molim pomoc i bez smijanja... ovako imam Samsung GT -S 5600T koji nema nijedne ige osim kockica i sad ja bi skinula i prebacila neku igru gore a neznam kak... molim pomoc al korak po korak..

Procitaj post iznad svoga Namigiva

13 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

molim da mi neko fino objasni korak po korak kako da skinem i prebacim igrice na samsung S8300.. koje programe moram skinuti da bi mogla prebaciti igrice.. samo molim od pocetka,znaci korak po korak..pokusavala sam par puta,ali ne ide mi.. hvala unaprijed :D

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Kako staviti igru na mobitel?

prekasno protjeran je xD

SA:MP servers scripter/coder -helpdesker
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?

ja sam već skinula više igara na pc i prebacila na mob sgh j700 ali kako da ih instaliram???????????

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
Schumix kaže...

Da, za SE je lako s igrama, a što se tiče s..sunga i igara, zaboravi.

Zasto?Ja imam samsung,mislim jest da nemogu instalirat igre koje su vece od 300 kb,al ipak je dobro :D

 

fleki13 kaže...

ja sam već skinula više igara na pc i prebacila na mob sgh j700 ali kako da ih instaliram???????????

E vako,prvo moras imati .jar file,ako imas jar file onda downloadas i instaliras na PC JADmaker,kad to instaliras samo kliknes na .jar file i prebacis na jad maker kako bi on stvorio .jad file,onda prebacis na mob ta 2 filea ali moraju biti potpuno istih imena samo da se razlikuju .jar i .jad imenu,i fino instaliras,samo javi ako imas problema

ko tebe kamenom ti njega isto kamenom jer je kruh poskupio
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2011 11:18 (GREBATOR).
13 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

trebam pomoc molim vas.evo ovako skinuo neke igre za  xperiu arc  u jar formatu 

i sa kompa prebacim na telefon u folder game  i onda nemogu nikako nac taj fail na mobu

pa vas molim za pomoc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

zna li netko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti igru na mobitel?
piki340 kaže...

trebam pomoc molim vas.evo ovako skinuo neke igre za  xperiu arc  u jar formatu 

i sa kompa prebacim na telefon u folder game  i onda nemogu nikako nac taj fail na mobu

pa vas molim za pomoc?

daj me nemoj zayebavati...imas xperiu arc s androidom i ti ides skidat java igrice??? imas marketplace na mobu pa skidj ili jednostvano skini android igre...

vatefak is going on :D
14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

i mene interesuje kakao da prebacim koju igricu preko pc u sony ericsson arc,kojim putem,ne moze se sve naci na marketplace

GI
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti igru na mobitel?
dziga kaže...

i mene interesuje kakao da prebacim koju igricu preko pc u sony ericsson arc,kojim putem,ne moze se sve naci na marketplace

nadji igru na internetu, prebaci ju na sd karticu mobitela i nadji ju u nekom file manageru(npr Astro) i instaliraj. SVE aplikacije za android su u *.apk formatu.

Ko da me briga za potpis...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice