Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

poruka: 29
|
čitano: 10.505
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

Osobno sam igrao njihov soccer,bilijar i striptiz poker :D na svojoj nokiji i mogu reci sto se tice igara za mob da su glavni. Vasa iskustva?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

Takoder... Princ of Persia, Splinter Cell ... odlicni za ubijanje dosade

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)
Zaboravio sam Prince of Persia i to sam igrao. Ma da se ubije dosada u skoli extra :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)
nisu mi nešto mobilne igre jednstavno nisu napravljene da se igraju na mobu ali kad mi je dosadno igram free kick
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)
Takode znam odigrati koju free kick-a ali na samsungovim telefonima (gdje dolazi cesto kao default) ne znam ni ko je proizvodac te igre:D
16 godina
protjeran
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

      A kako stojite sa šahom?


Skupljam Kinder-jaja!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)
Lumen_Štrumpf kaže...

      A kako stojite sa šahom?


Kud to spomenu, to kad igram na mobu toliko se iznerviram da su to dramice ne mozes covjeka pobijediti da si hljeb :D 
16 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

Nisu glavni, samo su najpoznatiji.

 

Inače, jedni od boljih developera su Fish Labs, imaju neke stvarno odlične igre. A odlične su i od Id Softwarea, pogotovo Orcs & Elves

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)
Gameloft je bio dobar do unazad nekih godinu i pol. A onda su se pretvorili u "mobilni Electronic arts" i počeli štancati razne igre osrednje kvalitete ali s poznatim imenom. ima puno boljih developera/izdavaca, a Fishlabs je definitivno jedan od tih.
16 godina
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)

Hm..  nisu loši za skratiti vrijeme u nekoj čekaonici, ali općenito baš ne preferiram igre na mobačima, pa me tako ni gore navedene nisu impresionirale. U tom slućaju su mi puno bolji naslovi na recimo Nintendovom Gameboy Advance-u Namigiva


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4
16 godina
moderator
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)
scorpion667 kaže...
Gameloft je bio dobar do unazad nekih godinu i pol. A onda su se pretvorili u "mobilni Electronic arts" i počeli štancati razne igre osrednje kvalitete ali s poznatim imenom. ima puno boljih developera/izdavaca, a Fishlabs je definitivno jedan od tih.

S ovim se ne mogu nikako sloziti. Odigrao sam vecinu igara koje je Gameloft izdao u zadnjih nekoliko godina i mislim da sam u tom periodu naisao na jedan jedini los naslov - svi ostali bili su jako dobri ili fantasticni!

Work is for people who suck at video games.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)
Davor kaže...
scorpion667 kaže...
Gameloft je bio dobar do unazad nekih godinu i pol. A onda su se pretvorili u "mobilni Electronic arts" i počeli štancati razne igre osrednje kvalitete ali s poznatim imenom. ima puno boljih developera/izdavaca, a Fishlabs je definitivno jedan od tih.

S ovim se ne mogu nikako sloziti. Odigrao sam vecinu igara koje je Gameloft izdao u zadnjih nekoliko godina i mislim da sam u tom periodu naisao na jedan jedini los naslov - svi ostali bili su jako dobri ili fantasticni!

 Neznam. Meni sve te njihove igre idu na istu foru. Gortovo da nema razlike između raznih platformskih igara kao što su Beowulf, Shrek, Assasins Creed, Americas Army itd. dok s druge strane imaju igara koje su mi vjerovatno najbolji predstavnici u svome žanru kao npr. fantastični Real Football, midnight pool, open season itd. Ipak razni drugi developeri/izdavači u gotovo svim ostalim žanrovima tuku gameloft do koljena. Voliš Asphalt serijal? Nije loš, ali kada odigraš Project Gotham Racing 3D bude ti jasno koliko je asphalt zapravo prosječan. mogao bih nabrajati ovako hrpu igara ali neda mi se više tipkati.Smijeh

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

Nisu mi baš nešto posebno, imaju neke jako dobre naslove ali fishlabs radi čuda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)
scorpion667 kaže...
Meni sve te njihove igre idu na istu foru. Gortovo da nema razlike između raznih platformskih igara kao što su Beowulf, Shrek, Assasins Creed, Americas Army itd.

 
Potpis na ovo, sve igre su im iste, samo je grafika malo drugačija .. prije su bili bolji ali danas .. ne
16 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

PoP je zakon,mission impossible 3,..

 

H-MAN RULES!!!11
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 19:28 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)

Ako nam je dosadno, igramo njihove igre...


http://bux.to/?r=budi5875
http://bux.to/?r=budi5875
16 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

definitvno jedna od boljih marki i jamstvo kvalitete za igru...

 

mada su skoro sve na siti kalup...

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2008 19:47 (Lord Angel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

new york nights

rpg

rules

 


škola.odbojka.pc
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

po meni igre su im super, u zadnje vrijeme igram njihov CSI Miami i CSI Las Vegas. Obje su mi super, isplati se igrat hehe

|| MBO: Asus P5Q Pro || CPU: Intel Core 2 Duo E8400 || GPU: Sapphire Radeon HD4870 || RAM: DDR2 4Gb (2x2Gb) PC8500 Corsair || HDD: WD 640GB || PSU: CORSAIR 650W TX Series || Eh da mi je Golf III VR6
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

Gameloft ima jednu odličnu igru, super izgleda i radi na većini novijih Sony Ericssona, Nokia i sl. Igra je rpg i zove se Might and Magic 2 (nije prerada stare igre sa PC-a). fenomenalna radnja, ima dosta sidequestova, borba je super, max level je 40. grafički je jako lijep 2D, kada prođete kroz grm on je onako animiran, zatrese se, atmosferske i vremenske prilike i neprilike, detalji poput ptica u zraku i miševa na podu, ma milina. igrivost je odlična, zbog fenomenalno odrađene borbe. super stvar, svakak preporuka!

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 55 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 47
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

btw, nedavno sam si uzeo iPhone i Gameloft je i na toj platformi totalno jak. ima sada jedna arkadna igra, zove se Castle of Magic, jednostavno je nevjerojatno da ovako šta "tjera" mobitel. filmić na:

 

https://www.youtube.com/watch?v=aIqKU5AyxpI&feature=fvst

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 55 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 47
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2009 2:37 (Sims).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)

gameloft stvarno izdaje extra igre za iphone......evo jedne,tacnije tennis

         assanins creed

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2009 9:14 (dogman).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)

malo je offtopic ali kad smo kod igri za iPhone, definitivno po meni najbolja igra za iPhone i tesko da ce ju tko skinuti je Firemintov Real Racing...kad sam to vidio...pa na mom psp-u neke igre ne izgledaju tako dobro...

amd athlon64 x2 5400+ @ 2,8 Ghz ASRock ALiveN570SLI-eSATA2 2x2gb Kingmax 800 Mhz XFX 9600 GT 512 MB GDDR3 xxx-edition
15 godina
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)

Stvarno svaka čast,koja kvaliteta

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)
Alen kaže...
Zaboravio sam Prince of Persia i to sam igrao. Ma da se ubije dosada u skoli extra :D

Za ubijanje dosade kazes, ako se stvarno uzivis mozes cak i sebe ubita(pazi kak baratas s tim nozevima)Smijeh

14 godina
odjavljen
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

Ja sam oduvijek preferirao Gameloft... Pogotovo na iPhoneu, gdje su im igre fenomenalne (npr. Modern Combat: Sandstorm)... Nemam iskustva s ostali proizvodjacima igara za iPhone, ali smatram da ce biti tesko skinuti Gameloft s vrha... Cool

iPhone user
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

po meni je najbolja a i jedna od težih igraa za mobitele(ne smartphone) gravity defied

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D)

a zašto ne reći IGRICE ? možda meni smeta kad kažete spržiti dvd ili tipkara,ili pekač ili masa glupih naziva... a igre su tako minorne i nebitne za život da ih stvarno ne moramo zvati još IGRE VELIKE ;)

Z
8 godina
neaktivan
offline
Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

Meni je osobno Asphalt 8 najdraza gameloftova igra i super je za malo gubljenje vremena

***ERROR 404***
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice