Call of Duty: WWII

poruka: 537
|
čitano: 125.561
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

To je nažalost postalo normalno unatrag 5 godina aaa naslova, patch za patch, ali hej, bar je free upgrade.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

Ma ja mislim da ću pauzirati dok ne riješe to, nabio sam 24 rank ali ovo me ubija u pojam, radi na lockanih 60 fps-a i svako nekoliko zašteka,ubilo mi volju za igrom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

...meni zasad igra radi ok od početka,zna se desit da random zalaga/pucam bez hitmarkera kad ulete padobranci sa visokim pingom/nekad i ja ali to se vidi na tab-u da je problem do konekcije.

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
11 godina
offline
Call of Duty: WWII

 

 

nazalost sve sto je rekao stoji...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...

To je nažalost postalo normalno unatrag 5 godina aaa naslova, patch za patch, ali hej, bar je free upgrade.

 Hvala vam na savjetima, sad sve radi kako treba :) Sto se igre tice, tocnije SP-a, 11 misija, samo, znao sam da je kratka kampanja, ali bas ovako to nisam. 'ko voli MP nek izvoli, sve u svemu, kako je netko rekao, overhajpana igra.

13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Igra nije fantastična ni vrhunska, igra je ok. Za te novce sam zaasad zadovljan iako me nekad izluđuje. Kako je trenutno na p2p ima partija da ne mogzu nikog ubit, samo padam i to me izluđuje ta prednost hosta i ko mu je bliže.

Inače je igra sve u svemu fora i shema je otključavat i rankat se..

 

mape su stvarno loše, bez ideje, lijepo izgledaju, ali to je sve. Gustav cannon je najgora mapa ikad u povijesti jebenog coda majke mi.

Svi hoće bit jebeni pro sniperi, ide mi to na kurac kad neka lowara dobije lucky shot dok ga ti gađaš barom koji vidi čuda nekad i ne ruši nakon 6 metaka a trebao bi nakon 4 što je smiješno, ali manje je takvih situacija srećom.

 

balans je užas, svai put se spojim u team debila i gubimo redovito, mislim da mi je omjer 80-110 u losing sideu.

 

War je ludnica, ali nekad štecka radi smokea i to, a i ljudi su loši, ne kuže što treba radit i boli ih birga. Tu i tamo se sretne zbilja objective igrača, ali rijetkost.

Zanima me što će dalje, koliko će ulagati u igru i hoće li na pc i dalje bit živa do božića, u svakom slučaju, ja igram konstantno otkako je izašla.

 

sve i jedan point, kapa dolje

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2017 1:37 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: WWII

GAME UPDATE: 11/17 10AM PT

17 NOVEMBER - SLEDGEHAMMER GAMES
Hey everyone, 

Thank you all for your patience as we continue to optimize the game for PC and enforce in-game security. We’d like to share an update with you on the changes we just pushed live:
  • Fixed an issue where the Daily Login Reward popup was not showing up correctly after initially breaking the login streak.
  • Fixed an issue where certain game modes were not counting towards objective wins
  • Increased the time in which players can load back into the game lobby before timing out
  • Security improvements
  • Fixed an issue with entering the Headquarters after leaving the Store
  • Additional fixes and improvements with the Quartermaster
There’s still more to come; we are not done yet! We hope this makes your experience on PC better. Please continue to stay tuned to Steam and our Twitter @SHGames for more updates.

- Sledgehammer Games Dev Team
Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Morma prizant dugo nisam igro ovakvo smece od SP-a. Ko da si u Fury-u,ali barem 2x gore.

 

Wow.

13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Meni je kampanja bila osvježenje, odlični likovi, i veze između njih, zajebancija dok meci lete. Ima cheesy momenata, tenk i avion su užas za upraljati, ali misije su taman dugačke i svaka nosi nešto novo.

Kad se desi obrat nakon Hill 453 ili koji već broj, bude ti onako malo šok, i vidi se kako to ostavlja utjecaja na druge likove. Belgija je odlična, kao band of brothers...sve u svemu, cod kampanje sam odavno prestao igrat, ali ova je baš sjela.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

?? pisano za 10godisnjake, kak netko moze uzivat u tolko glupom A.I i preholivudiziranom smecu?

S likovima se nemos ni poistovjetit ,sve je tolko fors na forsu boze dragi

13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Rocinante2112 kaže...

?? pisano za 10godisnjake, kak netko moze uzivat u tolko glupom A.I i preholivudiziranom smecu?

S likovima se nemos ni poistovjetit ,sve je tolko fors na forsu boze dragi

 Ako isključiš mozak, a cod igre su baš za to, kampanja je čist ok.

Holivud servira smeće svugdje pa ga pušimo, ono, pustiš mozak na pašu i pucaš u švabe.

 

Poistovijetit, ne, jer nisam ležao u rovu, ali imao sam groznog zapovjednika kao pierson, i njemu nadređenog koji je bio legenda pa sam se toga sjetio kad su turner i pierson uvijek imali neki problem.

 

Žao mi je da ti se igra nije svidjela, ali eto, ja sam odigrao i čak mi se i svidjelo. Podsjetilo me na stare dane cod 2 i to, one epske trentuke koje si ko klinac 100x više doživljavao nego danas.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...
Rocinante2112 kaže...

?? pisano za 10godisnjake, kak netko moze uzivat u tolko glupom A.I i preholivudiziranom smecu?

S likovima se nemos ni poistovjetit ,sve je tolko fors na forsu boze dragi

 Ako isključiš mozak, a cod igre su baš za to, kampanja je čist ok.

Holivud servira smeće svugdje pa ga pušimo, ono, pustiš mozak na pašu i pucaš u švabe.

 

Poistovijetit, ne, jer nisam ležao u rovu, ali imao sam groznog zapovjednika kao pierson, i njemu nadređenog koji je bio legenda pa sam se toga sjetio kad su turner i pierson uvijek imali neki problem.

 

Žao mi je da ti se igra nije svidjela, ali eto, ja sam odigrao i čak mi se i svidjelo. Podsjetilo me na stare dane cod 2 i to, one epske trentuke koje si ko klinac 100x više doživljavao nego danas.

 #1 nemogu,necu.
#2 i to pucanje u švabe je toliko... em lete ko muve bez glave na metke,em su mutavi ko 3 kurca. kak to ikom moze bit gušt,jebi me neznam

10 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: WWII

Nema tu neke filozofije. Igra je sprdnja ww2-a i namjenjena konzolama. Preso kampanju, ostao razocaran, multiplayer igrao betu ostao zgrozen. Jedino zombiji bi mobli bit fun jel sam uvijek bio fan tog moda, ali zbog toga se ne kupuje igra od 60 eura.

 
2 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...

Meni je kampanja bila osvježenje, odlični likovi, i veze između njih, zajebancija dok meci lete. Ima cheesy momenata, tenk i avion su užas za upraljati, ali misije su taman dugačke i svaka nosi nešto novo.

Kad se desi obrat nakon Hill 453 ili koji već broj, bude ti onako malo šok, i vidi se kako to ostavlja utjecaja na druge likove. Belgija je odlična, kao band of brothers...sve u svemu, cod kampanje sam odavno prestao igrat, ali ova je baš sjela.

 TI SE ŠALIŠ ILI ?

9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Rocinante2112 kaže...
fila2208 kaže...

 #1 nemogu,necu.
#2 i to pucanje u švabe je toliko... em lete ko muve bez glave na metke,em su mutavi ko 3 kurca. kak to ikom moze bit gušt,jebi me neznam

 ...mrki sp kampanja ima osim pussy moda i veteran mode...tu ne lete ko muhe bez glave 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
ZGamer kaže...
Rocinante2112 kaže...
fila2208 kaže...

 #1 nemogu,necu.
#2 i to pucanje u švabe je toliko... em lete ko muve bez glave na metke,em su mutavi ko 3 kurca. kak to ikom moze bit gušt,jebi me neznam

 ...mrki sp kampanja ima osim pussy moda i veteran mode...tu ne lete ko muhe bez glave 

 A.I je i dalje isti,samo umreš prije na vecoj tezini.


I naranvo,sve igre se moraju igrat na najtezem inace brejkaju imerzju (mislim brekaju je i ovak) al ono...

Uvjeren sam da ima ljudi kojima je ovo super,al opet uvjeren sam i da 90% tih ljudi jos ide u srednju i tako to...

9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

...nema boljeg od mlade konkurencije...i još ih ownaš a kao imaju reflekse...nije cod za svakoga slažem se 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
6 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

O multiplejeru se moze diskutovati, ali kampanja je skoro pa savrsena. Bila bi savrsena da nije onih nevjerovatno debilnih komandi za tenk i avion. Za ono bi neko trebao dobiti otkaz, narocito za dio s tenkom...srecom pa su kratke dionice.

 
1 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty: WWII
Obradjivac kaže...

O multiplejeru se moze diskutovati, ali kampanja je skoro pa savrsena. Bila bi savrsena da nije onih nevjerovatno debilnih komandi za tenk i avion. Za ono bi neko trebao dobiti otkaz, narocito za dio s tenkom...srecom pa su kratke dionice.

 Ako si igrao ijednu igru smjestenu u ww2 unazad vise od 10 godina po cemo je ovo savrseno ili nedaj Boze mozda bolje napravljeno od mnogih drugih igara ove tematike? I da, multiplayer nije vrijedan ni spominjanja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 21:25 (IvanDado).
12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

urpavo to,moze bit dobro nekom kom su fury i spasavanje vojnika jajana dobri filmovi...

6 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Ne odgovaram na postove CoD hejtera koje smatram obicnim trolovima i isfrustriranim kompleksasima. Mozete samo skociti s mosta od muke jer ce CoD i ove godine biti najprodavanija igra. Hvala na paznji, prijatno :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Obradjivac kaže...

Ne odgovaram na postove CoD hejtera koje smatram obicnim trolovima i isfrustriranim kompleksasima. Mozete samo skociti s mosta od muke jer ce CoD i ove godine biti najprodavanija igra. Hvala na paznji, prijatno :)

 Garantiram da neće. MP im je već u rasulu btw.
2017ta i nemaju dedicated servere.

 

Čemu tolki fanatizam? Sagledaj objektivno stvari covjece. To nije onaj CoD koji nas je navuko (2 i 4orka),to nije ni blizu. Flashy al isprazno

Koji su ti argumenti? Jel znas kako rasprava inače izgleda?

15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Rocinante2112 kaže...
Obradjivac kaže...

Ne odgovaram na postove CoD hejtera koje smatram obicnim trolovima i isfrustriranim kompleksasima. Mozete samo skociti s mosta od muke jer ce CoD i ove godine biti najprodavanija igra. Hvala na paznji, prijatno :)

 Garantiram da neće. MP im je već u rasulu btw.
2017ta i nemaju dedicated servere.

 

Čemu tolki fanatizam? Sagledaj objektivno stvari covjece. To nije onaj CoD koji nas je navuko (2 i 4orka),to nije ni blizu. Flashy al isprazno

Koji su ti argumenti? Jel znas kako rasprava inače izgleda?

 Bitno da je BF serijal odlican.

 

Od katastrofe BF HD do BF1 jedan gori od drugog..

 

9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Nije ovo BF fan...pub bez pive 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
toxic kaže...
Rocinante2112 kaže...
Obradjivac kaže...

Ne odgovaram na postove CoD hejtera koje smatram obicnim trolovima i isfrustriranim kompleksasima. Mozete samo skociti s mosta od muke jer ce CoD i ove godine biti najprodavanija igra. Hvala na paznji, prijatno :)

 Garantiram da neće. MP im je već u rasulu btw.
2017ta i nemaju dedicated servere.

 

Čemu tolki fanatizam? Sagledaj objektivno stvari covjece. To nije onaj CoD koji nas je navuko (2 i 4orka),to nije ni blizu. Flashy al isprazno

Koji su ti argumenti? Jel znas kako rasprava inače izgleda?

 Bitno da je BF serijal odlican.

 

Od katastrofe BF HD do BF1 jedan gori od drugog..

 

 BF je isto smeće.
Dvojka je bila the shit,3ojka i Bad company 2 su u jako lijepom sjecanju ostali...ovo ostalo nema veze s vezom više

12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Opet ponavljam,koji su vaši argumenti?

 

Jel ima itko ko zna sastavit par rečenica pa napisati nešto o ovome CoDu kojeg tako očito volite?

6 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Probao i zombije. Nije lose, vidi se da su se potrudili ali mi sve to nekako ne lezi, zombiji me nisu nikad pretjerano zanimali. 

Ko voli zombije, vjerovatno ce mu se svidjeti.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Rocinante2112 kaže...

Opet ponavljam,koji su vaši argumenti?

 

Jel ima itko ko zna sastavit par rečenica pa napisati nešto o ovome CoDu kojeg tako očito volite?

Ne,mi ga ne argumentiramo već igramo...nije pitanje zakaj ga mi volimo i igramo već zakaj tebe to u tolikoj količini dira/smeta? 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Ne,upravo je pitanje o tome zasto ga toliko volite. Opet nisam dobio odgovor,vjerojatno ni neću.

 

 

9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Kad hoću fast paced mp napucavanje moj izbor je bio i ostao Cod i to je uglavnom to,još nije ništa izašlo na tržištu čime bi ga mogao zamijeniti/zanemariti.Jel ti to zadovoljava apetite za odgovorom?

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice