Call of Duty: WWII

poruka: 537
|
čitano: 125.372
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Vrhunski update, sad ne možeš ni upaliti igru, odlična podrška za PC

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: WWII

SVAKE GODINE ISTA PRIČA!!!

 

Dali ste im pare, šta se sad žalite.

Dali ste im podršku da to što sad rade naprave OPET.

Bravo za vas koji ste kupili ovo govno.

Naravno da se ja neću žalit koji sam igru skinuo sa torrenta i odigrao 1 minutu SP-a obrisao sve i gotovo. I to je previše što sam dao, bilo mi žao tih nekoliko minuta života što sam to hendlao.

Igrajte PUBG ili BF4, Metro i Locker serveri su puni ...

 

 
3 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Glavas_ZG kaže...
Dali ste im podršku da to što sad rade naprave OPET.

To ti je kao i naša država, svi se žale i istovremeno podržavaju one koji rade nered.

14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Ovo je prvi COD koji sam uzeo od MW3, jednostavno sam htio podržati povratak u normalnu okolinu i odmak od onog svemirskog letenja, uz to uzeo sam isključivo jer sam mogao preko ruskog steama, ne bi im dao punu EU cijenu ni u ludilu.

Dakle za one koji imaju problem, spektakularno rješenje koje su nam ponudili je da se prvo upali task manager a onda pokrene COD, odlična podrška za PC, dobro je ako skoro rješenje ne bude da se pomolimo prije pokretanja igre pa možda i upali

 

Samo nemoj PUBG molim te, izreklamirano trend sranje, nezavršeni neoptimizirani poluproizvod u kojem trčiš i kriješ se 15tak minuta da bi te razvalio neki cheater, ne ložim se na te modne trendove kao klinje, ako svi igraju ne moram i ja biti u tom vlaku pošto potom.

Rađe upalim BF4 koji je još uvijek na disku ili Rising Storm 2 Vietnam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 10:54 (zrimo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Glavas_ZG kaže...

SVAKE GODINE ISTA PRIČA!!!

 

Dali ste im pare, šta se sad žalite.

Dali ste im podršku da to što sad rade naprave OPET.

Bravo za vas koji ste kupili ovo govno.

Naravno da se ja neću žalit koji sam igru skinuo sa torrenta i odigrao 1 minutu SP-a obrisao sve i gotovo. I to je previše što sam dao, bilo mi žao tih nekoliko minuta života što sam to hendlao.

Igrajte PUBG ili BF4, Metro i Locker serveri su puni ...

 

 Aj ne budi dosadan, bf3 i 4 su završene priče, a pubg je overhypano smeće, kao i ovaj cod, samo je zabavno ownat scrubove dok igra radi. 

bf 3 4 i bf1 su bili problemi, sjećam se bf4 rsod, dakle red screen pri loadingu, bf3 cant connect itd pa smo srali i tad.

 

Meni igra začudo radi bez beda evo ne mogu se požaliti, jedino navečer su serveri užas, a tokisičan komunity nije problem od igre nego do ljudi.

 

Idem prema 200 sati igre i rugam se, odigram sat dva dnevno i ugasim, popizdim nekad, ali u suštini igra je zabavna jer mi je setting predobar, a ako bude bf ww2 sigurno će bit još bolji .

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Toksičnije igrače ne sretoh nego u ovom pišljivom COD-u, to svaki drugi match get cancer i slične gadosti, vidi se da većinom igra balavudija, za njih je i prilagođeno ovo.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

pozz, ocu kupit ovu igru, preko steama mi je previse 60 eura odmah dat, laptop mi nema dvd citac pa nemogu ni kupit na snizenju od 300kn (jer ak kupim i citas dode me 500kn ) 
da ima negdje za isprobat nekak multiplayer ili nesto? ili neka stranica di je jeftinije? 

Danilo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: WWII

zapoceo sam igrati ovu igru i mogu rec da mi je fora, dodajte me na steam da zaigramo.

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198324915899

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Broj igrača konstantno opada na PC-u, dlc će biti neigriv a season pass uzimati ludost. I ovako mali playerbase će se podijeliti. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

ma jasno, igrači se hlade, igra ne ide naprijed, na pc spori updateovi, prazan hq, premalo sadržaja.

 

igram samo zato jer nemam što drugo, puknuo sam 220+ sati i isplatio si igru tako da se rugam, skupljam sve puške i master na njima i tako.

I dalje je gunplay fantastičan, iako ništa drugo u igri nije baš fantastično i samo zato je fora.

Šteta što em nema igrača ni community, em će igra umrijet do ljeta kad su svi na battle royale shemama

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Call of Duty: WWII

Tražim ekipu za zaigrati, pogotovo zombije i ak imate dlc :)

 

https://steamcommunity.com/id/zvonexp78

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
suspendiran
offline
Call of Duty: WWII

Igram na PS4 Pro, a mislim se da uzmem i za računalo. Ono što me zanima je ima li puno "cheatera"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Izzy kaže...

Igram na PS4 Pro, a mislim se da uzmem i za računalo. Ono što me zanima je ima li puno "cheatera"?

 Ima cheatera ALI daleko veci problem od tog je manjak igraca..., igra na PC-u je doslovno propala i polako ali sigurno umire..., 5-6k aktivnih igraca dnevno dok CSS GO ima 300k ili RS Siege 60k (ovaj broj je bar dva puta veci jer ne racunas igrace direktno s Uplay-a. Ovo znaci da ne mozes naci uopce igru za neke modove, stalno naljeces na iste ljude, igras protiv i sa ljudima iz drugih regija (uzasan ping) za konzole ne mogu reci nista ali na PCu ovo smece zaobici u sirokom luku!!!! 

 

http://steamcharts.com/app/476620

 

http://steamcharts.com/app/730

 

http://steamcharts.com/app/359550

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Cod je odavno umro na PC-u kad je umro i modern warfare 2 više manje.

Kupio sam ovaj cod za nekih 250kn i puknuo 250 sati u njega i mogu reć da me zabavio, vratio u dane ww2 i coda 2 i solirao malo.

Nema igra nikakvu comptetitive komponentu ili nešto, čisti run and gun.

 

Sad je ded i to je to, ali meni osobno se isplatila recimo, iako ima hrpu manjakovsti.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
suspendiran
offline
Call of Duty: WWII

Onda neću kupiti. Pa nije izdržalo niti pola godine... Na ps-u dobro radi i zabavno mi je. Lakše mi je igrati cod, nego bf1. Lakše mi je ciljati i glađe radi. A i mape su manje i borbe su na blizinu, pa je to valja razlog manje zahtjevnosti i nije toliko potrebna finoća ciljanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Izzy kaže...

Onda neću kupiti. Pa nije izdržalo niti pola godine... Na ps-u dobro radi i zabavno mi je. Lakše mi je igrati cod, nego bf1. Lakše mi je ciljati i glađe radi. A i mape su manje i borbe su na blizinu, pa je to valja razlog manje zahtjevnosti i nije toliko potrebna finoća ciljanja.

 Ma cista katastrofa, da se razumijemo ne izvlacim podatke iz "guzice" osim steamchartsa imam 400ish sati u CoDu na PCu i osim prvih par dana novog eventa vise ne igram zbog prethodno navedenih razloga nego cisto pokupim daily bodove. Jos veca katastrofa je igrati non stop iste mape, a platiti za DLC kad igra tako malo ljudi je suludo. Izbjegni u SIROKOM LUKU! 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Igra je ded jer su je oni ubili, Condrey je ubijao dok je mogao pa pobjegao negdje drugdje pa je došao novi manager, on kao pokušava reviveat igru , ali ne ide to. Ded je, premalo sadražaja, repetativnost, sve naučiš i prođeš brzo i onda dosadi.

kažem 250 sati izbio, ubio od 11 - 2mj i vratio se na siege. Nije ni siege bajan, ali je krivulja učenja veća i još imaš puno za učiti.

 

Devil se vratio na pubg, tamo može čučati u grmu cijelu partiju i pobijediti, ipak za to treba skilla 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Pozdrav! Imam problem sa navedenom igrom, pri pokretanju javlja se poruka sa greškom 0xc000007b, windows 10, ažurirani, pokušao sam reinstalirati NET framework , vcc++, directx, itd.

Radi se doduđe o piratskoj verziji jer sam prvo htio vidjeti dali mi se sviđa igra, pošto su kritike podijeljene. Što bih još trebao eventualno pokušati i dali je do piratske verzije?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
vlatko kaže...

Pozdrav! Imam problem sa navedenom igrom, pri pokretanju javlja se poruka sa greškom 0xc000007b, windows 10, ažurirani, pokušao sam reinstalirati NET framework , vcc++, directx, itd.

Radi se doduđe o piratskoj verziji jer sam prvo htio vidjeti dali mi se sviđa igra, pošto su kritike podijeljene. Što bih još trebao eventualno pokušati i dali je do piratske verzije?

 Ukopcaj mikrofon :D 

 

Odnosno u rozi utor iza u kucistu, stavi zeleni "ćinč" u rozi utor. Ako vec nemas mikrofon ili imas al na USB. Probaj pa javi. :) 

Finger Up :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
razermario kaže...
vlatko kaže...

Pozdrav! Imam problem sa navedenom igrom, pri pokretanju javlja se poruka sa greškom 0xc000007b, windows 10, ažurirani, pokušao sam reinstalirati NET framework , vcc++, directx, itd.

Radi se doduđe o piratskoj verziji jer sam prvo htio vidjeti dali mi se sviđa igra, pošto su kritike podijeljene. Što bih još trebao eventualno pokušati i dali je do piratske verzije?

 Ukopcaj mikrofon :D 

 

Odnosno u rozi utor iza u kucistu, stavi zeleni "ćinč" u rozi utor. Ako vec nemas mikrofon ili imas al na USB. Probaj pa javi. :) 

 Ma ne pomaže ništa. Zanima me samo dali bi problem ostao i kada bih kupio original igru preko Steama?

11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
vlatko kaže...
razermario kaže...
vlatko kaže...

Pozdrav! Imam problem sa navedenom igrom, pri pokretanju javlja se poruka sa greškom 0xc000007b, windows 10, ažurirani, pokušao sam reinstalirati NET framework , vcc++, directx, itd.

Radi se doduđe o piratskoj verziji jer sam prvo htio vidjeti dali mi se sviđa igra, pošto su kritike podijeljene. Što bih još trebao eventualno pokušati i dali je do piratske verzije?

 Ukopcaj mikrofon :D 

 

Odnosno u rozi utor iza u kucistu, stavi zeleni "ćinč" u rozi utor. Ako vec nemas mikrofon ili imas al na USB. Probaj pa javi. :) 

 Ma ne pomaže ništa. Zanima me samo dali bi problem ostao i kada bih kupio original igru preko Steama?

 Imao bi 100% Probaj napraviti reinstalaciju windowsa, ako ti vec ovo sa mikrofonom nije pomoglo.

Finger Up :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
razermario kaže...
vlatko kaže...
razermario kaže...
vlatko kaže...

Pozdrav! Imam problem sa navedenom igrom, pri pokretanju javlja se poruka sa greškom 0xc000007b, windows 10, ažurirani, pokušao sam reinstalirati NET framework , vcc++, directx, itd.

Radi se doduđe o piratskoj verziji jer sam prvo htio vidjeti dali mi se sviđa igra, pošto su kritike podijeljene. Što bih još trebao eventualno pokušati i dali je do piratske verzije?

 Ukopcaj mikrofon :D 

 

Odnosno u rozi utor iza u kucistu, stavi zeleni "ćinč" u rozi utor. Ako vec nemas mikrofon ili imas al na USB. Probaj pa javi. :) 

 Ma ne pomaže ništa. Zanima me samo dali bi problem ostao i kada bih kupio original igru preko Steama?

 Imao bi 100% Probaj napraviti reinstalaciju windowsa, ako ti vec ovo sa mikrofonom nije pomoglo.

 Evo samo da javim da original najnormalnije radi preko Steama.

14 godina
offline
Call of Duty: WWII

Sa svim sto su uradili bi se nekako pomirio, ali izostanak crosshair-a 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

pozdrav drustvo jedno pitanje imali tko poroblema s call of duty WWII,tj s grafikom jako mi je nešto mutno kao da igram u magli...

znaci procesor mi je ryzen 7 2700X,grafa je  geforce gtx 1050ti.igricu igram pšutem steama,ne znam dali je problem s tim serverom ili s grafom.

jer isto igram i battlefield v grafa je super ali u ovoj  callof duty sve je mutez ne znam dali takva mora da bude grafika ili je to dista nemam pojma do cega,

monitor mi je  SyncMaster P2770HD samsung pomoc.....

15 godina
online
Call of Duty: WWII

Pozdrav ekipa,

 

Da li ima nekog ko još igra MP?

 

Ja i moja ekipa smo instalirali neki dan pa igramo (ima nas 7).

 

Pa ako ima neko ko bi se priključio neka se javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Se isplati uzeti sada na ps4,da li je mp jos aktivan?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Imao netko ovaj problem?Isto mi se dogadjalo i u modern warfare i cold war,ali tamo sam promjenio deadzone ili osjetljivost lijevog analog i normalno sam mogao sprintati.U ww2 u postavkama ne pronalazim tu opciju?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice