Cod 4 dual monitors

poruka: 3
|
čitano: 976
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Cod 4 dual monitors

Dobivan bannove po serverima zbog crnih slika a prepostavljam da je problem zbog dva monitora. Iako koristim samo jedan monitor ovaj drugi mi je uglavnom upaljen radi mjuze te čim se konektam na server igra mi se automacki minimazira, a cua san da je cesto na win x64 to  razlog crnihscreena. Iskljucia san antilizing i antivirus, firewall i opet ista stvar. E sad ako iskljucim monitor comp svejedno misli da su ukljucena dva tako da bi monitor tribalo iskljuciti iz maticne sto mi se naravno neda svaki put raditi prije igranja igrice :D

Imali netko savjet ili nešto :D?

...living in my own world, in my own illusion...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cod 4 dual monitors
labrovic kaže...

Dobivan bannove po serverima zbog crnih slika a prepostavljam da je problem zbog dva monitora. Iako koristim samo jedan monitor ovaj drugi mi je uglavnom upaljen radi mjuze te čim se konektam na server igra mi se automacki minimazira, a cua san da je cesto na win x64 to  razlog crnihscreena. Iskljucia san antilizing i antivirus, firewall i opet ista stvar. E sad ako iskljucim monitor comp svejedno misli da su ukljucena dva tako da bi monitor tribalo iskljuciti iz maticne sto mi se naravno neda svaki put raditi prije igranja igrice :D

Imali netko savjet ili nešto :D?

Taj dio ne kuzim,sta oni slikaju PB screen pa onda vise sam crnu sliku ili? Reci im da su kreteni,da imas dva monitora a ne cheat..

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
14 godina
offline
RE: Cod 4 dual monitors
labrovic kaže...

Dobivan bannove po serverima zbog crnih slika a prepostavljam da je problem zbog dva monitora. Iako koristim samo jedan monitor ovaj drugi mi je uglavnom upaljen radi mjuze te čim se konektam na server igra mi se automacki minimazira, a cua san da je cesto na win x64 to  razlog crnihscreena. Iskljucia san antilizing i antivirus, firewall i opet ista stvar. E sad ako iskljucim monitor comp svejedno misli da su ukljucena dva tako da bi monitor tribalo iskljuciti iz maticne sto mi se naravno neda svaki put raditi prije igranja igrice :D

Imali netko savjet ili nešto :D?


da to je dosta cesti problem na sedmici, mene je kikalo dok sam imo AA on, jesi probo sam sa jednim monitorom ?? ako te i tad kicka onda se zapitaj Izlanuo se

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice