Dragon Ball Xenoverse 2

poruka: 3
|
čitano: 886
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Xenoverse 2

Krajem ove godine izlazi nastavak jedne od najboljih DB igara,Dragon Ball Xenoversea.

Igra se zove Dragon Ball Xenoverse 2,te izlazi za aktualne platforme(XONE,PS4 PC)

Igra će u odnosu na prethodnika imati malo bolju kameru(iako meni s mišem nije smetala kamera),malo bolju grafiku,otvoren svijet,puno više likova,te priča iz filmova(Legend o Bardock)

Igra će također imati drukčiju priču nego prethodnik,priča se da ćemo imati izbore šta da napravimo,te će se priča prikazivati na "Što bi bilo kad bi bilo način".

Ova igra neće imati PS3 i X360 inačicu,što znači da last-gen konzole,polako,ali sigurno padaju u zaborav među developerima

Službeni zahtjevi za PC nisu poznati,no igra ne bi trebala biti toliko zahtjevnija od prethodnika.

Inače,moći čemo se doslovno pretvoriti u velike majmune(Great Ape)

 

 

 

Prvi trailer:

 

MP trailer:

 

Gameplay trailer:

 

Članak na HCL-u:http://www.hcl.hr/vijest/najavljen-dragon-ball-xenoverse-2-i-jak-je-preko-devet-tisuca-92966/

                         

Entuzijast
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Xenoverse 2

Što nikog ne zanima ovo,jesam li ja jedini obožavatelj DB-a na forumu?

Entuzijast
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Xenoverse 2

Nisi jedini obožavatelj, ima nas dosta (klik) , samo smjestio si temu u krivi podforum, dobila bi vise pogleda na podforumu PC igre.

 

Zanima me ova igra i nadam se da ce popraviti greske iz XV1. Također će igra dobiti open i closed betu, ali jos nisu spomenuli kada i na kojim platformama.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice