Fifa 12 - prva slika

poruka: 10
|
čitano: 3.327
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12 - prva slika
FIFA 12 (in game) Bad quality :(
Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Fifa 12 - prva slika

a šta se može reći iz 1 slike? skoro ništa.

jel već objavljeni službeni release date? ne pratim baš, a zanima me

hvala

No more can they keep us in, listen damnit, we will win.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 22:24 (The Unforgiven).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12 - prva slika
The Unforgiven kaže...

po slici se vidi da je engine isprogramiran u engleskom programskom jeziku i  vb-u 2008

nisam mogao odoljeti :D

a šta se može reći iz 1 slike? skoro ništa.

 pa zato pise PRVA SLIKA znaci samo jedna nadam se da ce ih biti jos jedva cekam da izadje

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
14 godina
offline
Re: Fifa 12 - prva slika
The Unforgiven kaže...

po slici se vidi da je engine isprogramiran u engleskom programskom jeziku i  vb-u 2008
nisam mogao odoljeti :D

a šta se može reći iz 1 slike? skoro ništa.

jel već objavljeni službeni release date? ne pratim baš, a zanima me

hvala

a svake godine izađe krajem 10. ili početkom 11.mjeseca,ali čudno mi je to što ove godine još nisu počela prepucavanja FIFA vs PES,prošle godine se u ovo vrijeme znalo puno više detalja o igrama,pogledajte samo na teme Fifa 11 i Pro Evolution Soccer 11 i vidjet će te da se krajem 4.mjeseca već dosta toga znalo,nadam se skorom objavljivanju detalja...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12 - prva slika
antimadridista kaže...
The Unforgiven kaže...

po slici se vidi da je engine isprogramiran u engleskom programskom jeziku i  vb-u 2008
nisam mogao odoljeti :D

a šta se može reći iz 1 slike? skoro ništa.

jel već objavljeni službeni release date? ne pratim baš, a zanima me

hvala

a svake godine izađe krajem 10. ili početkom 11.mjeseca,ali čudno mi je to što ove godine još nisu počela prepucavanja FIFA vs PES,prošle godine se u ovo vrijeme znalo puno više detalja o igrama,pogledajte samo na teme Fifa 11 i Pro Evolution Soccer 11 i vidjet će te da se krajem 4.mjeseca već dosta toga znalo,nadam se skorom objavljivanju detalja...

 da i meni je cudno. mozda dodju informacije u petom mjesecu

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 12 - prva slika

Jedva čekam igru, ove godine  bar neću morat skidat ups kupovat PES, odma se bacam na FIFU.

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 22:19 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12 - prva slika
Praetorian1 kaže...

Jedva čekam igru, ove godine  bar neću morat skidat ups kupovat PES, odma se bacam na FIFU.

 UPS a? pirate jedan

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 20:59 (Mr.Croatian100).
13 godina
neaktivan
offline
Prvi FIFA 12 detalji
Novo sučelje, šarenija grafika i prirodnija umjetna inteligencija glavni su noviteti nove Fife

Francusko izdanje službenog PlayStation magazina dočepalo se ekskluzivne najave ovogodišnje FIFA-e. A obzirom da je naše poznavanje francuskog zaista vrsno, iz nje smo uspjeli izvući najvažnije dijelove koji će zanimati ljubitelje virtualnog nogometa. Dakle, ovoga puta nije najavljena nikakva revolucija, barem ne za sada, ali zato je tu niz dodatnih elemenata koji će obogatiti igru. Po pitanju prezentacije: sučelje je redizajnirano i sada je intuitivnije, dobit ćemo nešto izmijenjenu kameru, živopisnije boje i novi model osvjetljenja.
Po pitanju gameplaya: integriran je tzv. Impact engine za još preciznije i vjernije simuliranje kontakta igrača, AI je unaprijeđen pa sada ima tendenciju presijecanja dodavanja te reagiranja na profil suparničkog igrača pred sobom, a značajan novitet dobiva i sustav ozljeda pa ćemo tako vizualno moći vidjeti koji dio tijela je igrač ozlijedio. Pored toga dobit ćemo nove dribling poteze, tri dodatne arene, i klupu za pričuve u punom sjaju. Na što se to točno odnosi zasad nije poznato, ali otkrit ćemo uskoro. FIFA 12 na vjerojatno sve dostupne platforme stiže u listopadu ove godine

(izvor: HCL Gaming Portal)
Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fifa 12 - prva slika

Meni je najbitnije da PC i X360/PS3 verzije budu identične. Poslije toga bih volio vidjeti da je najteži AI ustvari realno težak, a ne cheater. A ove ostale sitnice su dobrodošle ionako odličnoj igri.

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12 - prva slika
crystal6 kaže...

Meni je najbitnije da PC i X360/PS3 verzije budu identične. Poslije toga bih volio vidjeti da je najteži AI ustvari realno težak, a ne cheater. A ove ostale sitnice su dobrodošle ionako odličnoj igri.

 upravo to

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice