Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito

poruka: 12
|
čitano: 16.658
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Grand Theft Auto serijal - Modovi - Općenito

Tema već postoji no ona nije konkretno vezana uz mod nego uz program za modove, a u jednoj temi je već izraženo mijenjanje imena no, eto, nije uspjelo pa sam ja otvorio temu.

 

U njoj raspravljajte o modovima za cijeli GTA serijal (naravno ako ne postoje modovi za GTA1 npr. nećete ni pisati lol).

Koji su vam najbolji, mišljenja o njemu, bugovi, iskustva i ostalo.

 

Najpoznatije stranice za skidanje modova su:

 

The GTA Place - stranica sa modovima za sve igre iz GTA serijala te ima i forum.

 

GTA Garage - stranica isključivo sa modovima i raznim trainerima.

 

GTA Inside - jedna od najpopularnijih i sa najvećim databaseom za modove ikad, no isključivo za GTA serijal.

 

GTA Gaming - stanica sa modovima i ostalim alatima.

 

NAPOMENA: OVO VRIJEDI SAMO ZA GTA: SAN ANDREAS.

 

Kako skinuti ili instalirati mod? / NAČIN BR. 1

 

Postupak skidanja ili instaliranja moda je lagan, no trebati će vam program koji će omogućiti implementaciju moda u samu igru.

To možete uraditi sa programom IMG.TOOL (zasad nastabilnija i najpopularnija verzija je 2.0). Link za skinuti imate na dnu stranice.

Nakon što skinete mod, morate ga i implementirati, to radite tako što - ako vam je zadano da zamjenite .dff i .txd fajlova zamjenite fajlovima koje ste skinuli sa jedne za to predviđenih stranica (GTA Garage npr.).

Nakon što to uradite pokrenete program i napravite restore gta3.img fajla koji je u folderu gdje je instalirana igra. Nakon toga pritisnete F2 i napišete ključnu riječ filea koji trebate zamjeniti, nakon toga pritisnete replace i pronađete fajl koji će zamijeniti prethodni i snimite te napravite restore baze.

Nakon toga pokrenete igru i uživate ;)

 

 

 

Kako skinuti ili instalirati mod / NAČIN BR. 2 (VRIJEDI ZA GTA SA, VC, GTA3)

 

Najjednostavniji način je pomoću CLEO3 dodatka za igru koji se instalira tako da ga skinete, instalirate te skinuti mod (mora pisati da je za CLEO3) kopirate u CLEO3 folder gdje je instaliran GTA: SA.

 

LINK: IMG TOOL 2.0

LINK: CLEO3/4

 


Vremenom ću postaviti i tutoriale kako instalirati ostale modove.

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 15:55 (4ucker).
Moj PC  
5 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito

Samo jedna mala napomena (pošto uglavnom mlađi forumaši ovo igraju), tema je ISKLJUČIVO o modovima, dozvoljena je samo rasprava, pitanje za pomoć oko instalacije, ako vam je mod zeznuo igru a ne želite reinstall opet možete tražiti pomoć, također bi dobro došlo stavljanje linkova bilo kakvih modova, od muhe u zraku u San Fierru iznad garaže, do čitave nove mape pa do Resident Evil moda...

 

Enjoy Smijeh

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito

Da. Slažem se, znači bez spama, samo problemi s modovima, pitanja, možete mala iskustva, koji su vam najdraži, linkove do njih itd.

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito

Evo jedan CLEO mod za San Andreas, točnije, zombie mod...

 

Skinove za zombije možete skinuti tu.

CLEO Res mod možete skinuti tu.

 

CLEO Library možete naću TU za san andreas, vice city i gta 3

 

Za aktiviranje "zombie misije" izaći na ulicu i stisnuti Backspace.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito

 

Evo CLEO modovi, uz svakog slijedi opis tako da znate da li vam treba ili ne:

 

  • Portal gun: kao što ime kaže, to je portal gun iz "Portala",može teleportirati aute, ljude, bilo što.

 

  • Vremenska bomba: CTRL+B i postavljate bombu koja eksplodira nakon 30 sekundi. Odlični efekti.

 

  • Anti-Material Rifle: skripta koja poboljšava snajper. Upisivanjem "amr" poput šifre snajper može uništiti bilo koji auto, otkidati udove itd.

 

  • Missile: poboljšava ponašanje raketa, omogućuje pucanje raketa u hydri iako je meta još "u zelenom" locku

 

  • Air weapons: Na svim helikopterima(osim na hunteru) možete dodati komplet od 2 miniguna i 2 bacača raketa sa strane. Pali i na Hydri i Rustleru.

 

 

 

  • Airstrike: omogućava bacanje bombi, tradicionalnih željeznih, napalma ili torpeda.

 

  • Flare: umjesto dosadašnjeg jadnog mamca za rakete, ovim dobijate puno detaljniji i funkcionalniji flare.

 

  • HUD: dodaje hud sučelje u avion ili helikopter. Utipka se kao šifra "hud", OBAVEZNO DISABLEATI PRIJE IZLASKA IZ ZRAKOPLOVA, INAČE CRASHA.

 

  • Zračna podrška: upisuje se kao šifra "airs", dostupan je raindance minigun, sea sparrow, hunter i hydra bombe. Samo nanišanite fotoaparatom na područje gdje želite podršku.

 

  • Nuke:šalje nuklearku na željenu poziciju, odličan efekt.

 

 

  • Level 6+: mijenja 6. level tako da nema šanse da preživite.

 

 

  • Bullet: mijenja fiziku oružja tako da odgovara stvarnom životu.

 

 

Evo još modela vozila tako da odgovaraju real life pandanima:

 

 

  • AC-130: Također zamjenuje Beagle, iz njega se može nišaniti kao na CoD4 misiji sa AC130.

 

 

  • AV-8 harrier: zamjenjuje Hydru, ako baš hoćete real life pandan.

 

  • F-18 Hornet: Također zamjenjuje Hydru, odlučite se za bilo koji od ova dva.
PSN: filip99 // Ako piše neaktivan, znači da sam mrtav. // Zetor Black Edition - SADA SA NOVIM GEFUFNAMA!!!
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
offline
Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito

LOL,otvorio si temu za gta san andreas,igru staru 5 godina koji niko ziv ne igra osim onih na SAMP-u Dm ili /RP...Kasnis.

xfire:hole3store |LoL EU: Cro Fake |msn: musared@hotmail.com |PM: "on"
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito
Fake_Alert kaže...

LOL,otvorio si temu za gta san andreas,igru staru 5 godina koji niko ziv ne igra osim onih na SAMP-u Dm ili /RP...Kasnis.

Da, i?

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito
4ucker kaže...
Fake_Alert kaže...

LOL,otvorio si temu za gta san andreas,igru staru 5 godina koji niko ziv ne igra osim onih na SAMP-u Dm ili /RP...Kasnis.

Da, i?

Pa mogo si otvorit temu kak instalirat pac man igru na komp...Niko ziv se ne interesira za san andreas vise osim samp igraca.

xfire:hole3store |LoL EU: Cro Fake |msn: musared@hotmail.com |PM: "on"
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito
Fake_Alert kaže...

LOL,otvorio si temu za gta san andreas,igru staru 5 godina koji niko ziv ne igra osim onih na SAMP-u Dm ili /RP...Kasnis.

Nije istina ja i dalje igram singleplayer i nikada mi nije dosadna malo istražujem misterije i tako stavljam modove ali o ukusima se ne raspravlja Osmijeh ponekad znam zaigrat i mp (ćak sam i admin na jednom serveru :D)

 

Ontopic: ja sam probao instalirati onaj misterix mod ali kada pokrenem igru svaki se puta crasha kod loadinga (nisam u img toolu pravio backup :/ jbg nije mi se dalo) jeli ima neki naćin da se popravi ili moram reinstall pravit ?

14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito
brnivi kaže...
Fake_Alert kaže...

LOL,otvorio si temu za gta san andreas,igru staru 5 godina koji niko ziv ne igra osim onih na SAMP-u Dm ili /RP...Kasnis.

Nije istina ja i dalje igram singleplayer i nikada mi nije dosadna malo istražujem misterije i tako stavljam modove ali o ukusima se ne raspravlja Osmijeh ponekad znam zaigrat i mp (ćak sam i admin na jednom serveru :D)

 

Ontopic: ja sam probao instalirati onaj misterix mod ali kada pokrenem igru svaki se puta crasha kod loadinga (nisam u img toolu pravio backup :/ jbg nije mi se dalo) jeli ima neki naćin da se popravi ili moram reinstall pravit ?

Pa igra i jos i je dobra jer nema puno igri sa gangovima i otvorenim prostorom za free roam ali prozvakana je i to dosta puta..(presao sam je barem 15 puta na PC-u).

xfire:hole3store |LoL EU: Cro Fake |msn: musared@hotmail.com |PM: "on"
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito

Čekajte malo, govorite da nikoga više ne interesira San Andreas osim SAMP igrača?

 

LOL, pa ja još uvijek igram Gta3 i Vice City, ponekad zaigram VCMP...

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto Serijal - Modovi - Općenito

Moze neko da savi link od stranice za GTA: vice city di su modovi Za CEO3 ali da su modovi za Gta: vice city {#}{#}

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice