Ima li igraći PC šanse pored novih konzola? zaključana tema

poruka: 2.425
|
čitano: 234.065
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

daj. vi igrate njegovu igru. on vas trola i zavlači. i smije vam se u facu, a kad zamre tema onda će za par dana ponovno neki video ubacit {#}

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
antimadridista kaže...

ufff cut-scene trailer od 30 sekundi, nešto neviđeno dosad, zapanjen sam jednostavno {#}

 

To je real time render.

14 godina
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

To pitanje grafike uopće nije bitno.

Jedan Mario Kart za Wii je prodan u više primjeraka nego pet najprodavanijih igara na PS3 zajedno.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

meni nije jasna ta priča o tome kako developerima treba vremena da "nauče" raditi ljepše igre. pa su onda  početku više manje ružne a kasnije fakat lijepe (halo4 npr). 

jel to oni kenjaju i namjerno doziraju ili...?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
skank666 kaže...

meni nije jasna ta priča o tome kako developerima treba vremena da "nauče" raditi ljepše igre. pa su onda  početku više manje ružne a kasnije fakat lijepe (halo4 npr). 

jel to oni kenjaju i namjerno doziraju ili...?

Ozbiljan si ili? Nije mi jasno uopće pitanje.. Pa grafika izmedju Halo i Halo 4 je neusporediva. Razlika u godinama, razlika u snazi računala, tad i da se mogla napravit grafika kakvu viđamo danas, računalaa koja smo imali doma tad to nebi mogli upalit nikad.

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
14 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Antonio kaže...
skank666 kaže...

meni nije jasna ta priča o tome kako developerima treba vremena da "nauče" raditi ljepše igre. pa su onda  početku više manje ružne a kasnije fakat lijepe (halo4 npr). 

jel to oni kenjaju i namjerno doziraju ili...?

Ozbiljan si ili? Nije mi jasno uopće pitanje.. Pa grafika izmedju Halo i Halo 4 je neusporediva. Razlika u godinama, razlika u snazi računala, tad i da se mogla napravit grafika kakvu viđamo danas, računalaa koja smo imali doma tad to nebi mogli upalit nikad.

Mislim da se on pita kako to da dvije generacije igre imaju značajan pomak grafike na istoj konzoli.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Sinatra kaže...

Ovo sigurno nije izvedivo na PC-u

 

Kako nije? Upravo gledam trailer koji se izvodi na PC-u.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

da, upravo to. zašto, npr,  halo 3 izgleda ko govno u usporedbi sa halo 4? 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Sinatra kaže...
antimadridista kaže...

ufff cut-scene trailer od 30 sekundi, nešto neviđeno dosad, zapanjen sam jednostavno {#}

 

To je real time render.

NHF ali tebi treba pod hitno oduzet sve sa cega trolas.. nije mi jasno zasto moderatori nisu vec obrisali ovo brdo gluposti. skupa sa tvojim acc{#}

xfact
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 11:51 (=xfact=).
12 godina
neaktivan
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

ova tema je najzabavnija stvar danas na poslu :D

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
=xfact= kaže...
Sinatra kaže...
antimadridista kaže...

ufff cut-scene trailer od 30 sekundi, nešto neviđeno dosad, zapanjen sam jednostavno {#}

 

To je real time render.

NHF ali tebi treba pod hitno oduzet sve sa cega trolas.. nije mi jasno zasto moderatori nisu vec obrisali ovo brdo gluposti. skupa sa tvojim acc{#}

Zato jer moderatori žele da jedan ovakav ..... zatrola pa da se potakne rasprava koja će izrodit brdo postova i samim time će forum dobti na važnosti jer će prštati od "aktivnosti" isto kao i cijeli portal. Zato je njima u interesu da se "uzgaja" jedan ovakav trol. Bez trolova ovaj forum bi bio polu mrtav.

16 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Sinatra kaže...

Ovo sigurno nije izvedivo na PC-u

 

A na čemu su to sve napravili? Sa gamepdom u editoru na PS4 ili boxu.

 

Toliko se kažnjava ljude na ovom forumu, a Sinatra trolla od kada je napravio account i ništa se ne poduzme....

 

 

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
12 godina
neaktivan
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

Primate se ljudi ko saučešće...

A da nije slučajno...?
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Sinatra kaže...

Ovo sigurno nije izvedivo na PC-u

 

 

Zapanjujuče šta radi taj PS.Ovo PC neće moći još za 10 godina {#}

11 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

I dalje ljepsi i dalje jeftiniji ali i dalje smece igre izlaze.(Barem meni)

16 godina
odjavljen
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

I trolovi su ljudi. Čovjek voli podbadati jer ima neke traume vezene uz PC platformu ili jednastavno voli zajbavati i onda uživa kada ga se grupno napada. Čak i ako je u pravu voli izazavati ovakve reakcije trljajući sol na ranu.

 

Što se teme tiče dobrim dijelom je u pravu. PC gaming gubi od pojave PSone konzole. Neke ekskluzive se nisu pojavile nikada i to traje već preko petnaest godina. Da li će PC kao gaming platforma zbog toga propasti? Neće sigurno jer je tržište ogromno, podjeljeno na razne generacije i interese a još će rasti. Da PC nije profitabilna platforma ugasio bi se odavno. Ovakav pitanja su se postavljala   dolaskom PS2 konzole a javljati će se i dolaskom PS5/X4 konzola.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
XXX kaže...

I trolovi su ljudi. Čovjek voli podbadati jer ima neke traume vezene uz PC platformu ili jednastavno voli zajbavati i onda uživa kada ga se grupno napada. Čak i ako je u pravu voli izazavati ovakve reakcije trljajući sol na ranu.

 

Što se teme tiče dobrim dijelom je u pravu. PC gaming gubi od pojave PSone konzole. Neke ekskluzive se nisu pojavile nikada i to traje već preko petnaest godina. Da li će PC kao gaming platforma zbog toga propasti? Neće sigurno jer je tržište ogromno, podjeljeno na razne generacije i interese a još će rasti. Da PC nije profitabilna platforma ugasio bi se odavno. Ovakav pitanja su se postavljala   dolaskom PS2 konzole a javljati će se i dolaskom PS5/X4 konzola.

 Ma sve OK,shvati to kao zezanciju jer svima nam je jasno da je ova tema uzalud,ali eto na neki način zanimljiva pa si možemo malo dati oduška {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
crocro23 kaže...

Neupitno je da je pc i da ce pc ostati no1 gaminga po pogledu grafike, ps4 te xbox nemaju sanse, jedino je pitanje 'kakav pc i koliko pc koji to moze košta'

 

Pc od 4500kn nece moc mjeriti se sa ps4 ali ce pc od 8-9000kn moci vrtiti na max sve igre koje izadu u 2014godini pa znaci i GTA V, nemoj 'sinatra' rec da pc sa 16gb memorije, Intelom i5 te SSD-om u neku graficku od 2000kn nece moc vrtiti gta V, to je apsurd a za 10 000kn slozis pc od kojeg ti oci iz glave ispadnu :) dok na ps4 potrosis 5000kn na konzolu i 5000kn na prvih 10 igara koje kupis, gaming na pc-u ostaje i dalje ljepsi i daleko jeftiniji.

 pc od 4500kn je vec sada u rangu ps4 i xbox one-a,a pc od cca 10000kn je next-gen za pc4 i xbox one...bolno,ali istinito jbg

dobus
10 godina
protjeran
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

naslov vrh  {#}

 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

još kad vidiš da samo high-end grafa košta ko cjela konzola i onda se oni pitaju dali konzole mogu parirat lol i rofl i opet lol{#}

dobus
13 godina
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

usporedivanje pc-a sa konzolama je isto kao usporediti krusku i jabuku

stabilizirajte se

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Nije bas kruske i jabuke, pogotovo ne ove nove konzole koje su u biti pc u malom.
Konzola je mali autek s 100 konja kojeg su spimpali da ima 200 konja. Pravi PC sa pravim komponentama je muscle car od 2 tone sa 1000 konja.
13 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
NEW_MAN kaže...
Nije bas kruske i jabuke, pogotovo ne ove nove konzole koje su u biti pc u malom.
Konzola je mali autek s 100 konja kojeg su spimpali da ima 200 konja. Pravi PC sa pravim komponentama je muscle car od 2 tone sa 1000 konja.

em konzola nije pc neko igraca konzola

15 godina
neaktivan
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

Mislim da ce se dogoditi suprotni efekt. Konzole ce katapultirati pc na Vrh jer ce sve buduce igre biti optimizirane za višejezgrene procesore što dosad nije bio slučaj , svi su se bunili da igre nemogu ujednačeno iskoristiti više od 2 jezgre. Mislim da ce se sada to promjeniti i tu sad nastupaju AMD procesori od 6 i 8 jezgri ( a i intel ce nesto slicno izbacit) Na ovaj nacin cemo dobiti samo kvalitetnije igre što je veliki plus za PC.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

Kad izađu novi Civilization, Total War i Wasteland na nekoj od navedenih konzola, odmah kupujem. Do onda je PC moj odabir{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

Ne mogu razumijet zašto mislite da bi moderatori morali ovu temu lock-at i/ili banat sinatru. Da je u krivu je, ali da zbog toga zaslužuje ban sigurno ne.

Možda ste zaboravili što je zapravo forum. Bar po mojim skromnim saznanjima forum je mjesto gdje ljudi izmjenjuju svoja mišljenja o nekoj temi. On je iznio svoje mišljenje, a to dali trola ili ne nije stvar admina već sinatre koji očito nema veće zanimacije u životu..

 

P.S. Konzole nikad, ali nikad, pa ni tad neće bit jači od PC-a. Zašto? Zdrav razum bi sam trebao odgovoriti na to pitanje.

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

Zašto The Division izlazi za PlayStation 4 i Xbox One, ali ne i za PC?

Zašto PC, ako je već tako moćan i za sitne novce se složi jača konfiguracija od nadolazećih konzola, ne može imati ljepšu fantasy igru od Dark Sorcerera?

 

 

Napadate me, a baš nitko u ove tri stranice nije stavio niti jedan video ili sliku iz igre koja bi demantirala to što pišem.

Ispada da je većina u ovoj temi "troll" (uopće ne znam što bi to trebalo značiti) i koji prema meni pišu takvo nazivlje, jer su im jedini argumenti "rofl", "PC najjači" i "moja grafička košta više od tvoje konzole".

I koja onda strana iz perspektive kulturnog izražavanja i raspravljanja zaslužuje da ga se potjera s foruma? Ja nikoga ne vrijeđam, niti ikoga ne prozivam za ban jer je to nekulturno i nepotrebno. Meni niti jedan od vas ne smeta.

 

 

Tonči piše da ja ne razumijem materiju. Ali razumijem da imam oči koje vide da su igre na novim konzolama puno ljepše od onoga što mogu vidjeti danas na PC-u.

Ako nije tako, razuvjerite me.

 
4 16 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Sinatra kaže...

Napadate me, a baš nitko u ove tri stranice nije stavio niti jedan video ili sliku iz igre koja bi demantirala to što pišem.

 

 

Nadam se da ti sa ovim uspijevam dokazat da si u krivu.

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Antonio kaže...

 

Nadam se da ti sa ovim uspijevam dokazat da si u krivu.

Uspoređuješ prošlu generaciju konzola, mislim da se njegovo pitanje odnosi na PS4/XBone vs PC.

 

Ukratko, Sinatra, možda (veliko razvučeno možda) si u pravu sada, ali vjerojatno će se dogoditi ono što se događa svaki put, kratko vrijeme će konzole biti u prednosti, a onda će PC trpiti zbog "konzolitisa".

No koliko mi se čini, IMHO, obrnuto je jer konzole (barem MS tako govori o svojoj) pokušavaju preuzet ulogu HTPC-a, što i nije toliko loše, ali PC uvijek ima prednost što se tiče nadogradnje.

 

Na koji igrači PC se tvoje pitanje uopće odnosi?

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2013 8:58 (xhopeon).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Sinatra kaže...

Zašto The Division izlazi za PlayStation 4 i Xbox One, ali ne i za PC?

Zašto PC, ako je već tako moćan i za sitne novce se složi jača konfiguracija od nadolazećih konzola, ne može imati ljepšu fantasy igru od Dark Sorcerera?

 

 

Napadate me, a baš nitko u ove tri stranice nije stavio niti jedan video ili sliku iz igre koja bi demantirala to što pišem.

Ispada da je većina u ovoj temi "troll" (uopće ne znam što bi to trebalo značiti) i koji prema meni pišu takvo nazivlje, jer su im jedini argumenti "rofl", "PC najjači" i "moja grafička košta više od tvoje konzole".

I koja onda strana iz perspektive kulturnog izražavanja i raspravljanja zaslužuje da ga se potjera s foruma? Ja nikoga ne vrijeđam, niti ikoga ne prozivam za ban jer je to nekulturno i nepotrebno. Meni niti jedan od vas ne smeta.

 

 

Tonči piše da ja ne razumijem materiju. Ali razumijem da imam oči koje vide da su igre na novim konzolama puno ljepše od onoga što mogu vidjeti danas na PC-u.

Ako nije tako, razuvjerite me.

Joj sada zvučiš patetično i praviš se nevješt. Dobro znaš da je tako kod svake nove generacije konzola unazad desetak i više godina pa su svejedno PC igrači dobili svoju šansu, kužiš. O tome mi pričamo a ti pričaš o propasti PC gaminga.

 

Da li bi PC mogao pokretati npr. The Division ili neki drugi next gen naslov sa najnovije konzole? Naravno da da ali koji PC i koliko njih je dobro pitanje. Kao prvo ne dolazi na PC kako bi igra prodala konzole, kao drugo samo najjače konfiguracije koje su dosta skuplje od novih konzola bi ga mogle vrtjeti na istim detaljima sobzirom da je riječ o portu. Da su htjeli izdati tu igru za PC mogli su je prilagoditi ali valjda su dobili bolju financijsku ponudu.

Kako ne shvaćaš, da sutra prestanu izlaziti svi AAA naslovi i presele se samo na konzole, PC kao igrača platforma će preživjeti jer je riječ o najbrojnijoj platformi te je mnogima i dalje debelo isplativa. Ali to se neće dogoditi niti to itko najavljuje. Upravo suprotno, dolaze AAA naslovi ekskluzivno za PC platformu poput npr. Company of heroes 2 , ARMA III, Total War itd. Ali ti to sve znaš samo se praviš grbav.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2013 9:26 (XXX).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice