Ima li igraći PC šanse pored novih konzola? zaključana tema

poruka: 2.425
|
čitano: 234.222
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Ezio kaže...
Pa cak je i bf igriviji na konzoli. Samo zahtjeva bolju koordinaciju palceva, kazipsta i srednjaka. Ali je zato uzivanje u igri neizmjerno vece.

Čekaj ti si zbilja 77' godište, ali zbilja {#}

12 godina
neaktivan
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Neda mi se objasnjavat,quad core konfa nije moja al da ocu bilo kaj igrati,mogu.
šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

te prepirke o ekskluzivama su još najsmješnije. A vrlo je jednostavno, oni koji se igraju na PC-u će reći da su bolje PC ekskluzive, a oni koji se igraju na konzolama će reći da su bolje na konzolama.

 

Ni jedni ni drugi niste igrali ekskluzive na onoj drugoj platformi pa je rasprava stvarno presmiješna i besmislena. U toj djetinjastoj raspravi pokušavate dokazati da je platforma na kojoj se vi igrate bolja od one druge na kojoj ekskluzive niste ni probali.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
bancic123 kaže...
Doktore,smiri se,puknut ces. Te sve igre su skoro jedno te ista igra s drugim teksturama.

Vidiš koliko seres u svojim postovima i nemaš pojma o čemu pričaš

Jer bi znao da Planetside 2 nije strategija već online napucavanja isto kao i HAWKEN

Isto tako da je Memoria PnC avantura...

 

I onda u svojim postovima ljudima govoriš da sude, a nisu odigrali mnoge druge naslove. A ti kao jesi

 

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 21:18 (doktor1).
12 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
antimadridista kaže...

te prepirke o ekskluzivama su još najsmješnije. A vrlo je jednostavno, oni koji se igraju na PC-u će reći da su bolje PC ekskluzive, a oni koji se igraju na konzolama će reći da su bolje na konzolama.

 

Ni jedni ni drugi niste igrali ekskluzive na onoj drugoj platformi pa je rasprava stvarno presmiješna i besmislena. U toj djetinjastoj raspravi pokušavate dokazati da je platforma na kojoj se vi igrate bolja od one druge na kojoj ekskluzive niste ni probali.

Zapravo se radi o tome da bancic i ezio trolaju a ostali ih pod*ebavaju :)

WordPress ❤
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
antimadridista kaže...

te prepirke o ekskluzivama su još najsmješnije. A vrlo je jednostavno, oni koji se igraju na PC-u će reći da su bolje PC ekskluzive, a oni koji se igraju na konzolama će reći da su bolje na konzolama.

 

Ni jedni ni drugi niste igrali ekskluzive na onoj drugoj platformi pa je rasprava stvarno presmiješna i besmislena. U toj djetinjastoj raspravi pokušavate dokazati da je platforma na kojoj se vi igrate bolja od one druge na kojoj ekskluzive niste ni probali.

 

Ja jesam,imam konzolu naravno i PC,ali vecina mudrijasa ovdje koji pricaju kako si konzole losije od PC-a naravno nemaju konzolu trenutne generacije.
šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
12 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
bancic123 kaže...
Neda mi se objasnjavat,quad core konfa nije moja al da ocu bilo kaj igrati,mogu.

Znaci mama neda? Sve jasno.

WordPress ❤
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
doktor1 kaže...
bancic123 kaže...
Doktore,smiri se,puknut ces. Te sve igre su skoro jedno te ista igra s drugim teksturama.

Vidiš koliko seres u svojim postovima i nemaš pojma o čemu pričaš

Jer bi znao da Planetside 2 nije strategija već online napucavanja isto kao i HAWKEN

Isto tako da je Memoria PnC avantura...

 

I onda u svojim postovima ljudima govoriš da sude, a nisu odigrali mnoge druge naslove. A ti kao jesi

 

 

Ja sam sad pricao o strategijama,jer su one vecina PC ekskluziva.
šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
12 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
bancic123 kaže...
antimadridista kaže...

te prepirke o ekskluzivama su još najsmješnije. A vrlo je jednostavno, oni koji se igraju na PC-u će reći da su bolje PC ekskluzive, a oni koji se igraju na konzolama će reći da su bolje na konzolama.

 

Ni jedni ni drugi niste igrali ekskluzive na onoj drugoj platformi pa je rasprava stvarno presmiješna i besmislena. U toj djetinjastoj raspravi pokušavate dokazati da je platforma na kojoj se vi igrate bolja od one druge na kojoj ekskluzive niste ni probali.

 

Ja jesam,imam konzolu naravno i PC,ali vecina mudrijasa ovdje koji pricaju kako si konzole losije od PC-a naravno nemaju konzolu trenutne generacije.

To je zato sto konzola trenutne generacije ne postoji. Dok izadje nova verzija, vec je par generacija iza, tako da nikako ugrabiti jednu trenutne generacije. Aj barem se trude...

WordPress ❤
16 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
antimadridista kaže...

te prepirke o ekskluzivama su još najsmješnije. A vrlo je jednostavno, oni koji se igraju na PC-u će reći da su bolje PC ekskluzive, a oni koji se igraju na konzolama će reći da su bolje na konzolama.

 

Nije istina!

 

Već davno sam rekao da sam prešao mnoge igre na trenutnoj zalazećoj generaciji konzola i da su mi bile odlične! Poput recimo Uncharteda! Serijal mi je odličan i neću pizzdit kao ovaj mali da je to sve isto sa drugim teksturama i slična sranja.

One tabačine poput primjerice God of Wara su mi užas užasa, ali nekome se sviđa i pošteno! I opet draže mi je odigrat odličnu TBS strategiju, fantastičnu avanturu ili odlični RPG! I di je tu problem? To su vražiji ukusi!

Več sam prije rekao da sam probao Ni No Kuni kod prijatelja i igra je vrhunska i žao mi je šta je nemogu odigrat na računalu radi toga šta je PS3 ekskluziva...

 

Ali trubit ista srranja iz posta u post poput onog Ezia i bancica je jednostavno smješno!!

Ali moderatori to dozvoljavaju i tu nema ljeka

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 21:27 (doktor1).
12 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

Sta, ne svidja ti se tvoja vlastita juha?

 

Sad znas kako je s tobom voditi "raspravu" {#}

WordPress ❤
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Doktore,bolje da pricam ono sto mislim nego da vrijedjam kao neki... Da me modovi kazne radi trollanja nebi bilo ok,jer je to moje osobno misljenje.
šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
doktor1 kaže...
antimadridista kaže...

te prepirke o ekskluzivama su još najsmješnije. A vrlo je jednostavno, oni koji se igraju na PC-u će reći da su bolje PC ekskluzive, a oni koji se igraju na konzolama će reći da su bolje na konzolama.

 

Nije istina!

 

Već davno sam rekao da sam prešao mnoge igre na trenutnoj zalazećoj generaciji konzola i da su mi bile odlične! Poput recimo Uncharteda! Serijal mi je odličan i neću pizzdit kao ovaj mali da je to sve isto sa drugim teksturama i slična sranja.

One tabačine poput primjerice God of Wara su mi užas užasa, ali nekome se sviđa i pošteno! I opet draže mi je odigrat odličnu TBS strategiju, fantastičnu avanturu ili odlični RPG! I di je tu problem? To su vražiji ukusi!

Več sam prije rekao da sam probao Ni No Kuni kod prijatelja i igra je vrhunska i žao mi je šta je nemogu odigrat na računalu radi toga šta je PS3 ekskluziva...

 

Ali trubit ista srranja iz posta u post poput onog Ezia i bancica je jednostavno smješno!!

Ali moderatori to dozvoljavaju i tu nema ljeka

pa to sam ja i mislio, takve argumente da su ekskluzive bolje na ovoj ili onoj platformi koriste fanboyi koji nisu igrali na drugoj platformi ali žele druge uvjeravati da je njihova bolja. Ostale to toliko ne dira i igraju što im se sviđa.

 

uglavnom, u ovome što si me citirao sam mislio na fanboye, ne na one normalne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 21:32 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
vrinho kaže...
Ezio kaže...
Pa cak je i bf igriviji na konzoli. Samo zahtjeva bolju koordinaciju palceva, kazipsta i srednjaka. Ali je zato uzivanje u igri neizmjerno vece.

Čekaj ti si zbilja 77' godište, ali zbilja {#}

 

Skoro. Zasto pitas? Pa igriviji je, to je fakt. Imam dosta sati na pc verziji ali bome 5-10 puta vise na ps3.
Potpis!
13 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Ezio kaže...

 

Skoro. Zasto pitas? Pa igriviji je, to je fakt. Imam dosta sati na pc verziji ali bome 5-10 puta vise na ps3.

Da,jednom od 50 ljudi je igriviji i ti si među njima. Dobro, prihvaćam i poštujem tvoj izbor ali meni osobno je to znanstvena fantastika jer nitko više me nebi mogao natjerati da igram fps s gljivama, totalno mi je neigrivo.

14 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
Nije ni meni bilo u pocetku i treba privikavanja definitivno vise nego na misu i tipkovnici. Ali nakon sto se prilagodis, gust je veci.
Potpis!
13 godina
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

Ja sam skočio iz gamepada na tipkovnicu i miša tako da povratka za mene nema. Meni osobno bi to bio prijelazak s konja na magarca.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

bancic123 troll expert lvl. 5000

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

nebi bas reko vlada,don kihoty  i onaj iz bioschoka su veci bili od njega {#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 22:32 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

Dakle zaključili smo da su nove konzole ograničeni PC poput tableta...nemaju mogućnost čak ni za mp3 muziku. LOL. Gore su od tableta.

Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

to sa DNLA i MP3 je patka obicna dns je PS objavio da nakon FAq-u kojeg si mogao procitat su se desila negodovanja od strane fanova pa ce to u vrstit u sljedecem updateu a dok konzola dojde na nase trziste daklem sredina 1. tocnije 17.1(pouzdani izvori) ce imat sve navedeno omogouceno. sjeti se ps3 1.10 sto je imao nista ! a sto dns ima 4. nesto puno toga !

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 22:41 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?
XXX kaže...

Dakle zaključili smo da su nove konzole ograničeni PC poput tableta...nemaju mogućnost čak ni za mp3 muziku. LOL. Gore su od tableta.

 

Na temelju čega?
Potpis!
16 godina
odjavljen
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

Na temelju probnih balona kako vidjeli gdje vam sve mogu izvuči novac.

 

http://www.denofgeek.com/games/playstation-4/27971/no-dlna-or-mp3-support-for-ps4

Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

eto taman kad je bancic baniran došao nam je XXX. Nema razlike između vas dvojice, jednostavno ste isti.

 

ustvari sve više imam dojam kao da je to jedna osoba napravila 2 accounta pa trola {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 22:55 (antimadridista).
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?

A o čemu ćemo pisati, ekskluzivizma? Imate li još kakav "argument" u ovoj temi otvorenoj od starne PC hatera?

Moj PC  
2 6 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice