Minecraft vanilla server

poruka: 33
|
čitano: 22.433
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Ovako, pokusavao sam pronaci dobar vanilla server vec duze vrijeme, ali bezuspjesno. Jedini za kojeg znam je HCL-ov server na kojega je vraski tesko upasti. Planiram otvaranje novog vanilla servera, u kojem ce biti svi u survivalu. Server ce biti premium, tako da oni koji nemaju kupljeni minecraft (premium) ne mogu igrati. Bit ce prijave za whitelistu. Jedini plugin na serveru ce bit CoreProtect, za provjeravanje potencijalnih griefova i krađe!

Planiram prvo otvorit server sa 6 slotova, a kasnije, ako bude vise zainteresiranih, i vise!
Vec sam skupio troje zainteresiranih, ali vjerujem da vas ima jos kojima fali malo vanilla zabave!

Ako ste zainteresirani napisite tu! 

EDIT: SERVER JE OTVOREN!

 


PRAVILA SERVERA

 

- Griefanje, krađa, vrijeđanje i slično NIJE DOZVOLJENO!

- Čuvajte mapu! Znači, stabla rušite do kraja, ne kopajte pijesak sa plaza vec ih iskopajte u pustinji,

  pritom nastojući da sve izgleda prirodno nakon vašeg kopanja

- Poštujte druge igrače! Ne vrijeđajte ih i ne uništavajte njihovu imovinu!

- Ne gradite preblizu drugih igrača ili spawna! Prvi put ide opomena, morat ćete se preseliti,

  drugi put ide tempban i rušenje od strane admina.

- Zabrenjeno je korištenje bilo kakvih cheatova (modovi koji vam daju nepoštenu prednost)

- Zabranjeno je građenje nether portala bez dozvole admina! (Radit će se nether hub)
- Neopravdana neaktivnost veca od 20 dana rezultirat ce rusenjem baze i brisanjem sa whiteliste. Ulazenje na server na 5 minuta da se "vidi sta ima novog" nije aktivnost! 

 



FORMAT PRIJAVNICE


 Nick u igri: 

 Koliko dugo igras Minecraft:

 Koliko imas godina:

 Imas li skype (ako da, napisi ID tu):

 Slika nekog vaseg uratka (obavezno):

 Kako volis igrat Minecraft (sto ti je najdraze raditi i sl.):

 Prihvacas li pravila servera:

 Zasto se zelis pridruziti serveru:

 Nesto dodatno o sebi (neobavezno):


Prijavnicu mozete napisati tu, a mozete me i kontaktirati na skypu: biliba90
Kako vam vise pase!

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 22:25 (Roko567).
 
1 3 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

zanimljivo, budem probao server kad dođe.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Ok za sad nas se skupilo oko 10, sto je vec dovoljno za normalnu igru. Server ce krenuti sa radom za par dana, oko prijave za whitelistu cu pisati kroz ovih par dana, ako se netko javi

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Cini se dobro jako me zanima sta ce bit s ovime {#}

Tox1ch
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Server je otvoren!

IP je SCvanilla.beastnode.net

Ali, prvo morate upasti na whitelistu! Ako ste zainteresirani samo napisite ovdje ili me kontaktirajte na skypu.

Skype ID: biliba90

 

 

 
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft vanilla server

Možeš mi odgovoriti čemu whitelista? Npr ako mene ubaciš i moj se prijatelj hoće pridružiti on tebe prvo treba kontaktirati, malo glupo moram priznati.

www.mmo-balkan.com/forum
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft vanilla server

Da bi sprijecili griefanje ;)
Ne zelimo bilo kakve ljude na serveru, zelimo zrele i normalne ljude koji nece griefat/krast/ubijat 

11 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft vanilla server

Oprosti, ali nisi dao odgovor. Evo npr ako te ja dodam na skypu i ubacis me u whitelistu kako znaš da neču krasti i ubijati? Bilo bi ti bolje da otvoriš server svima i ako netko bude krao,ubijao itd banaj ga i vrati stvari koje su ukradene vlasniku i to je to.

www.mmo-balkan.com/forum
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft vanilla server

Stvar je u tome sto cu s tobom porazgovarati prije nego sto te stavim na whitelistu. Kuzis sad?

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft vanilla server

Znaći trebam te dodati na skype, pričat s tobom XX minuta da bi me dodao na whitelistu? ^^ Pitam se koliko te 18+ ljudi dodalo na skype i pričalo s tobom samo da bi ušli na server (osim tvojih prijatelja), nebi da nema boljih servera (sry,nemislim vrijeđati, ali kad takve uvjete davaš odmah pomislim da je server jako poseban, ali nije)

I još neshvačaš, svatko te može dodati da lijepo s tobom popriča i da mu dozvoliš da igra na tvome serveru, a što će biti kad ti odeš offline to nemožeš znati. To ti je isto kad se prijaviš za klan na nekom forumu i rečeš da imaš 25 godina,oženjen i odmah te ubace i kasnije kad imaš pristup sakrivenom dijelu foruma možeš spamati, snimiti cijeli sakriveni forum sa taktikama i podijelit ga na jubitu.

www.mmo-balkan.com/forum
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 16:01 (DeathBringer12).
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Gle
Ako zelis igrat, napisi prijavnicu, jer se to od tebe trazi.
Ako ne zelis, jednostavno nemoj. Koji je tu problem?
Netko tko je stvarno zainteresiran za server bi uzeo 5 min vremena i napisao tu prijavnicu... Ako ti se ne da pisat prijavnicu onda nisi za server i gotovo 

 
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft vanilla server

Ma daj molim te sada editiras prvi put gdje napises PRAVILA, a ispod njih PRIJAVNICA sa pitanjima:

 

Prihvacas li pravila servera Sto ako kaze ne?

 

i ostala:

 

Imas li skype (ako da, napisi ID tu): ako kaze da nema skype,teamspeak,raidcall itd trazit ces ga da instalira jedno od toga da mozete popricati?

Koliko imas godina: da ovo je jako bitno :) 

 

Prvo si rekao da želiš izbječi krade,ubijanja itd ako popricas s njima i sada te stvari stavljas u pravila, sam sebe pokopavas. Zasto bi te netko dodao,pricao s tobom 5 minuta i onda na kraju ude u server i ubije lika? Sada zahtjevas i prijavnicu da popuni. Sretno sa serverom, ako server ikad bude pun svaka čast! 

 

Vidim da je djecija ekipa sa coda dosla i na minecraft.

www.mmo-balkan.com/forum
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 18:30 (DeathBringer12).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft vanilla server

Ja ne znam koji je tvoj problem, zasto uopce komentiras? Jesi dosao kritizirat? 
Pa ako kaze ne logicno da cu ga odbit...
Mora imat nesto da popricamo, da.
Nije toliko bitno al lijepo je znat.

Uostalom ko tebe uopce ista pita? Sta ce meni tvoje kritike? Sta si ti? 
Kako ti uopce imas toliko slobodnog vremena da visis tu i izazivas svade? Nemas pametnijeg posla?
Kako ja to sam sebe pokopavam? Argumenti su ti nikakvi, i zasto uopce pises o tome??

Pa da, rekao sam. Naravno da cu napisat pravila, da nema pravila svi bi radili sta zele...

Vidim da i ti mislis da je bitno da je server pun... Sta ce mi pun server? Meni treba normalna ekipa za igru, a ne pun server...
Kakva "djecija" ekipa sa coda?

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 19:28 (Roko567).
11 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft vanilla server
Roko567 kaže...

Pa ako kaze ne logicno da cu ga odbit...

Zar nije logicno, ako se covjeku nesvidaju pravila da se uopce nece prijaviti? Nitko se nije prijavio, a da je rekao da se ne slaze s pravilima -.-

Roko567 kaže...

Mora imat nesto da popricamo, da.

Poput? Ako ti je več popunio prijavnicu što ga moraš još pitati? Koja mu je najdraža boja? ^^

Roko567 kaže...

Uostalom ko tebe uopce ista pita? Sta ce meni tvoje kritike? Sta si ti? 

Postao si na forumu, forum je otvoren za sve, pohvale i kritike svidilo se to tebi ili ne :)

 

Što ti je Samimicraft propao pa pokušavaš otvoriti novi? hehe, aj zz

 

www.mmo-balkan.com/forum
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 19:46 (DeathBringer12).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft vanilla server

SamimiCraft propao? hahahahaha

 

Kako da ozbiljno shvatim nekoga ko pise "dijeca" i "aj zz"?

 

Pitat cu ga sta je mene volja, i to nije tvoj problem. Ako neces igrat nemoj, nitko te nije ni pitao.
Necu se vise svadat sa tobom vidim da imas ozbiljnijih problema 

10 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server
Nick u igri: Mikac
Koliko dugo igras Minecraft:3 godine
Koliko imas godina:14
Imas li skype (ako da, napisi ID tu):nemam
Slika nekog vaseg uratka (obavezno):nisam mogo stavit nijednu sliku jer kaze da je nedozvoljeni komad sta ja znam
Kako volis igrat Minecraft (sto ti je najdraze raditi i sl.):kopat i napravit si malu kucicu
Prihvacas li pravila servera:da
Zasto se zelis pridruziti serveru:jer obozavam vanilla servere
Nesto dodatno o sebi (neobavezno):volim minecraft
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

oprostite na dvije aplikacije ako mozeze pobrisat obadvije jer sam krivo napisao sve hvala :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2013 16:32 (Jebac23).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft vanilla server
DeathBringer12 kaže...

Ma daj molim te sada editiras prvi put gdje napises PRAVILA, a ispod njih PRIJAVNICA sa pitanjima:

 

Prihvacas li pravila servera Sto ako kaze ne?

 

i ostala:

 

Imas li skype (ako da, napisi ID tu): ako kaze da nema skype,teamspeak,raidcall itd trazit ces ga da instalira jedno od toga da mozete popricati?

Koliko imas godina: da ovo je jako bitno :) 

 

Prvo si rekao da želiš izbječi krade,ubijanja itd ako popricas s njima i sada te stvari stavljas u pravila, sam sebe pokopavas. Zasto bi te netko dodao,pricao s tobom 5 minuta i onda na kraju ude u server i ubije lika? Sada zahtjevas i prijavnicu da popuni. Sretno sa serverom, ako server ikad bude pun svaka čast! 

 

Vidim da je djecija ekipa sa coda dosla i na minecraft.

ne vrijeđaj cod uspoređujući njegove igrače s mc, igram oboje al šta je je na minecraftu su većina igrača djeca ispod 12 godina...

 

btw frende sta nije cilj Vanilla servera da se može radit što god se poželi? 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Nikako, server ima svoja pravila kao i svaki drugi server, samo sto nema pluginova nego se igra vanilla.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server
Nick u igri: diamondman1234
Koliko dugo igras Minecraft:3 godine
Koliko imas godina:14
Imas li skype (ako da, napisi ID tu):nemam
Slika nekog vaseg uratka (obavezno):
Kako volis igrat Minecraft (sto ti je najdraze raditi i sl.):kopat i radit si male kucice
Prihvacas li pravila servera:da
Zasto se zelis pridruziti serveru:jer obozavam vanilla servere
Nesto dodatno o sebi (neobavezno):volim minecraft
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Slika iz alphe?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Jeli ovo i dalje aktivno?

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Nazalost, zbog manjka interesa, server je ugasen.
Cini se da ljudi vise vole super uber servere sa flyom i besplatnim itemima.
Zao mi je sto je tako, ali tako je i ja to ne mogu promijeniti.
Cini se da se za dobru vanilla zabavu treba pridruziti nekom stranom serveru... 

 
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft vanilla server
Roko567 kaže...

Nazalost, zbog manjka interesa, server je ugasen.
Cini se da ljudi vise vole super uber servere sa flyom i besplatnim itemima.
Zao mi je sto je tako, ali tako je i ja to ne mogu promijeniti.
Cini se da se za dobru vanilla zabavu treba pridruziti nekom stranom serveru... 

Nije stvar manjka interesa nego tih tvojih bjesnih pravila i prijavnica?

Nisi valjda stvarno mislio da ce ljudi tebi slati nekakve prijavnice za pristup tvom serveru kad mogu igrati na hrpetini drugih bez da gube vrijeme na tebe.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft vanilla server

Hah, jos jedan. 

Uzivaj u danu! Pozdrav!

 

SamimiCraft [SURVIVAL] [CREATIVE WORLD] [FACTION WORLD] [MINIGAMES] || samimicraft.beastnode.net
10 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft vanilla server
Roko567 kaže...

Hah, jos jedan. 

Uzivaj u danu! Pozdrav!

 

hah jedan po jedan i tvoj server je ostao prazan i na kraju je ugasen, uzivaj ti u danu. Istina boli ja to znam, ali je svejedno istina.

 

12 godina
odjavljen
offline
Minecraft vanilla server

meni je server bio ok,iako nisam često igrao na njemu,većinom u 9 mjesecu,sad kad je počeo faks nisam imao toliko vremena

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Drugi pokusaj vanilla servera, ovaj put sam malo pricekao prije nego sto reklamiram na bugu. Mislim da ce potrajat ovaj put (vec traje tri mjeseca) jer imam ljude koji zele igrat i lika koji mi pomaze u financiranju. Link za novu temu je ovdje

1971- ∞
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft vanilla server

Evo i malog toura za dotični server

 

1971- ∞
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 13:18 (Roko567).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice