Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

poruka: 81
|
čitano: 26.627
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Ponovo citam po netu i slusam po vijestima kako su pojedine igre pune krvi, sexa i nasilja i rade sve ono lose djeci i ljudima sirom svijeta.... zamislite, novi Dragon age imat ce SEX-a!!!!!!!!! OMG!!!!!!! U CoD: Modern warfare 2 uz svu krv i ubijanje koje ce, siguran sam, izroditi novih oko 5-10% kriminalaca i ubojica diljem svijeta, mozete biti i u ulozi negativca... NEGATIVCA!!!!!! pa kud je ovaj svijet krenuo?

 

Raspisalo se i rade senzacionalisticke vijesti na sve strane.... iskreno, meni svejedno, koliko vidim rade dobru reklamu tim igrama, jer u izvjestajo o CoD: MW2 su naveli i prikazali stvari koje nisam znao da ce igra pruzat, i moram priznat izgleda odlicno, ali dovoljna kolicina "odraslih" ljudi, mahom roditelja pocinje osjecati panican strah na pomisao da ce im racunalo i igrice dijete pretvoriti u monstruma, ocekujem paljenje racunala i konzola na ulicama i trgovima poput knjiga za vrijeme inkvizicije

 

iskreno, kako ja to vidim, vecina tih vjesti koje krecu o igricama krecu iz SAD medija koji igre krive za sve one pokolje po skolama gdje isfrustrirani klinci koje godinama lemaju raznorazni bully-ji i kradu im pare te na raznorazne nacine ih omalovazavaju i sramote pred cijelom skolom pa tako i prijateljima i djevojkama koje im se svidjaju, uzimaju doma tatino vatreno oruzje i krenu na osvetnicki pohod. sama cinjenica da svi oni imaju doma oruzje do kojeg mogu doci, da ga znaju koristit i u krajnjoj liniji da imaju ozbiljnih psihickih poremecaju zbog sustavnog maltretiranja i omalovazavanja nemaju, naravno, veze s time.... presudna stvar je da su imali 1 ili 2 fps-a instalirana na racunalo u trenutku kad su to ucinili. takodjer nasilna djeca koja cijelo djetinjstvo trpe sustavno mlacenje od strane oca ili gledanja kako otac mlati majku su nasilna prema drugima ne zato sto su doma tako uceni i odgajani.... ne, kriv je onaj fps ili uskoro street fight 4 kojeg su imali instalirano na kompu ili u konzoli, siguran sam...

 

igra je igra, i vecini je to jos uvijek jasno. cinjenica da je ratoborna i da u njoj ima krvi i sexa je veliki problem zato jer.... pa potice na promiskuitetno ponasanje i krvave pohode vatrenim oruzjem, za razliku od filmova, serija, stripova itd. koji to ne cine.... takodjer na vijestima nikada nema ni krvi ni nasilja koje takvi mogu pokupit, sve krece od igrica, one moraju biti krive za sve lose sto se desava u svijetu jer izvan tog svijeta svima teku med i mlijeko, pticice cvrkucu i svi smo dobri jedi drugima... proklete igrice

cudi me samo sto nitko jos nije pronasao nekog klinca koji kasta fireball u profesoricu matematike nakon sto dobije 1 pa se za to moze okriviti neki rpg, ili uzme mac i whirlwindom nakon leap attacka pokolje cijelu football ekipu

 

Moj PC  
49 4 hvala 8
14 godina
protjeran
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Ovo me podsjeca na onu rubriku Tup pogled Drage Galića...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

ne moras to igrati...

ko nije normalan, igre ce mu stetiti...normalni ljudi znaju da je to samo igra...nista vise ni manje...Namigiva

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
24 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Heh nisu stalno igre krive nekad i roditelji i društvo...

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

dakako da je djeci interesantnije igrat igrice neko čitat neku knjigu...No ravnajući se po tvojim zaključcima ne vidim u čemu bi bila razlika kad bi netko čitao knjigu punu nasilja, seksa, pa još malo seksa. također bi na njega utjecala itekako a ostalo dalje ovisi o osobi. Ako je poremećena, dovoljno je da vidi pse kako se gone i da ide silovat nekoga a kao što znamo neki najgnusniji zločini dogodili su se u vremenu kada su igre još u jaju bile da tako kažem.

Oglas: kvalitetno i uvjerljivo lažem na sudu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 12:59 (dwezzel).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

svaka cast na napisanom.... uvijek krive igre za nešto a filmovi,knjige itd nista ono u filmovima nema rata,pucanja,psovki,sexa itd..... ali igre moraju bit krive(po njihovoj strani)....

m&m's em su čokoladni em su SKUPI!!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
Rhodin kaže...

  ili uzme mac i whirlwindom nakon leap attacka pokolje cijelu football ekipu

 

  lol, i meni je barb najjači u d2...

lijepo si to sumirao, i ova ironija na kraju odlično prikazuje odnos i neznanje današnjih medija prema bilo čemu ustvari...

a i problem će biti što će novi Dragon Age imati i homoseksualnog seksa!!! omg omg omg , pa tinejdžeri će nam se popederit ko današnje švabe... gdje je svijet otišao?!?!?

u iscekivanju i5... vlastitog i5
15 godina
protjeran
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
angel of fire kaže...

ne moras to igrati...

ko nije normalan, igre ce mu stetiti...normalni ljudi znaju da je to samo igra...nista vise ni manje...Namigiva

 Tako je pusti njega amam mu stete!!!Nije to u redu.Ako sijeces glave u igru oces to bratu ili nekom uradit??Ne ako si normalan.A sto se ticem pune seksom to ti nemoze naskodit moze biti na tvoje dobro hehehe

Za volanom guja a u krevetu oluja!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 17:06 (CAPETAN PRICE).
15 godina
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Ah, to je tako kad su igre većini populacije nepoznat pojam(pogotovo za stariju populaciju)koji onda kad su bili djeca nisu ni znali ni za računalo a kamoli videoigre, i onda sad njih okrivljuju. Po meni jedan horor bi više na mene utjecao gdje ne samo što grafika je jača i krcata detaljima za razliku od Cod-a gdje skoro pa i da nema krvi kad upicate nekog. Očito će mo se trebat strpit da se izmjene generacije pa će se to valjda stabilizirat kad mi koji smo odrasli uz igre budemo bili stariji, onda valjda neće biti takvih idiota.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Svaka čast autoru na napisanom tekstu,sve je istina!Ali nitko to neće shvaćati ozbiljno dok se nešto takvo ne poćne događati kod nas na Balkanu!

Neznam kako vi ali mene nikada nisu previše privlačile pucačke igre tako da nemam niti jednu takvu na računalu.Nemojte mi se sad javljat i reći da postoje oni koji sade biljke ubojice(kao u Plants vs. Zombies)!

Toliko od meneSmijeh

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Shvaćam protivljenje pretjeranom nasilju u igrama (iako se ne slažem sa općom zabranom igara koji ga sadrže - upravo zbog toga postoje oni brojevi na kutijama, premda taj sustav baš i ne funkcionira...). Ali što je loše u seksu?

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 17:24 (itf4n).
 
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

meni to uopće ne smeta, sasvim suprotno, te su mi igre bolje

nađi mi jednu igru da je ono zabavna al bez mrvice nasilja i sexa
igram nasilne igre od malena i nišra mi nije

pročitaj si tup pogled u bug-u 192 i sad  nezz još nekom broju

ukratko nije baš sve tako
mediji za sve krive igre
Galić je isto pisao otome - nije bitno što je tip imao ilegalan arsenal oružija doma, i bolovao od ptsp-a, ali imao je CoD na kompjuteru! zamisli sigurno je CoD kriv.

provedeno je istraživanje gdje su na odmorištu na autocesti ddalji vzačima da igraju nasilne igre i utrke, te su mjerili njihovu brzinu kilometar prije odmarališta i kilometar nakon odmarališta
vozači su vozili oko 30% sporije nakon odmarališta!
nisu igre krive!

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 17:57 (dantex).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Baš sam sad čitao na dnevnik hr o cod 6 i odmah mi je muka kad se novinari počnu pravit pametni i govore o cod-u sve najgore! Igrao sam sve nastavke i šta je tu nasilno???Nevinašce

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
zeroname kaže...

Baš sam sad čitao na dnevnik hr o cod 6 i odmah mi je muka kad se novinari počnu pravit pametni i govore o cod-u sve najgore! Igrao sam sve nastavke i šta je tu nasilno???Nevinašce

 Jel mi moš dat link s tim šta su pisali o cod-u??

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
15 godina
neaktivan
offline
 
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
Mato_Lukic kaže...
zeroname kaže...

Baš sam sad čitao na dnevnik hr o cod 6 i odmah mi je muka kad se novinari počnu pravit pametni i govore o cod-u sve najgore! Igrao sam sve nastavke i šta je tu nasilno???Nevinašce

 Jel mi moš dat link s tim šta su pisali o cod-u??

Imaš ovdje neka blebetanja o tome kako "psiholozi govore"Smijeh

 

EDIT:Zeroname me pretekaoCool

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 18:09 (Tomislav95).
14 godina
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
zeroname kaže...

Baš sam sad čitao na dnevnik hr o cod 6 i odmah mi je muka kad se novinari počnu pravit pametni i govore o cod-u sve najgore! Igrao sam sve nastavke i šta je tu nasilno???Nevinašce

jaooo kako me živciraju ...

14 godina
protjeran
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet

 Evo ja komentiro taj članak nek još neš napišu o cod-u ja misli da ču im sve po spisku!!

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
zeroname kaže...

Baš sam sad čitao na dnevnik hr o cod 6 i odmah mi je muka kad se novinari počnu pravit pametni i govore o cod-u sve najgore! Igrao sam sve nastavke i šta je tu nasilno???Nevinašce

Ovo je jedan od rijetkih priloga o igrama gdje nisu nasrali gluposti i sve su dobro rekli

 

Igre teže realnosti i realnijem prikazivanju...točno

Odrasli se bolje nose s prikazom nasilja nego djeca...točno

Nasilje treba izbjegavati i držati pod nazorom i dati do znanja djeci da takvo što nije dopustivo u stvarnom životu...točno

većina igrača ignorira upozorenja o nasilju i nastavlja dalje...točno

 

Jedino im zamjeram naziv igrica

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Neka prvo odigraju sve nastavke cod-a pa nek onda komentiraju mislim da bi se večina novinara navukla na igranje i nebi mogli prestat igrat!

 
3 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

ja od 6.godine igram pucacine

igrao sam doom 3,sve codove,far cry serijal,serious sam,medal honore,brothers in arms itd.

uglavnom u tom razdoblju nisam nikada dobio zelju nekoga ubiti ili slicnu glupost kao u codu ili far cryju npr.

npr.moj kolega iz razreda koji nikad nije igrao pucacine radi najveca sranja na skoli.

igra je igra,stvarni zivot je stvarni zivot.

igre su ono da se opustis malo od reallifea.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
dantex kaže...

nađi mi jednu igru da je ono zabavna al bez mrvice nasilja i sexa

Zaista, nema takve igre. Čak je i Pacman nasilan. Zamisli, on POJEDE kuglicu. POJEDE!!! Užas. A tek oni duhovi... ako i uspiješ zaspat onda smočiš krevet.

 

[/sarkazam]

 

Naravno da ima zabavnih igara i bez nasilja i seksa. Stvar je u tome što tebi takva igrica igra nije zabavna.

There is no place like 127.0.0.1
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 18:35 (andy0101).
14 godina
protjeran
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
andy0101 kaže...
dantex kaže...

nađi mi jednu igru da je ono zabavna al bez mrvice nasilja i sexa

Zaista, nema takve igre. Čak je i Pacman nasilan. Zamisli, on POJEDE kuglicu. POJEDE!!! Užas. A tek oni duhovi... ako i uspiješ zaspat onda smočiš krevet.

 

[/sarkazam]

 

Naravno da ima zabavnih igara i bez nasilja i seksa. Stvar je u tome što tebi takva igrica igra nije zabavna.

stvarno imas dobar smisao za humor

ontopic-zato ja nemogu igrat utrke,nogomete itd

nema nasilja,one odlicne zabave,krvi,atmosfere,fellinga rata

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
2FA5T4U kaže...
andy0101 kaže...
dantex kaže...

nađi mi jednu igru da je ono zabavna al bez mrvice nasilja i sexa

Zaista, nema takve igre. Čak je i Pacman nasilan. Zamisli, on POJEDE kuglicu. POJEDE!!! Užas. A tek oni duhovi... ako i uspiješ zaspat onda smočiš krevet.

 

[/sarkazam]

 

Naravno da ima zabavnih igara i bez nasilja i seksa. Stvar je u tome što tebi takva igrica igra nije zabavna.

stvarno imas dobar smisao za humor

ontopic-zato ja nemogu igrat utrke,nogomete itd

nema nasilja,one odlicne zabave,krvi,atmosfere,fellinga rata

Ako si ikada zapravo igrao nogomet onda znaš da ima i odlične zabave i krvi i atmosfere i fellinga rata!

14 godina
protjeran
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
Tomislav95 kaže...
2FA5T4U kaže...
andy0101 kaže...
dantex kaže...

nađi mi jednu igru da je ono zabavna al bez mrvice nasilja i sexa

Zaista, nema takve igre. Čak je i Pacman nasilan. Zamisli, on POJEDE kuglicu. POJEDE!!! Užas. A tek oni duhovi... ako i uspiješ zaspat onda smočiš krevet.

 

[/sarkazam]

 

Naravno da ima zabavnih igara i bez nasilja i seksa. Stvar je u tome što tebi takva igrica igra nije zabavna.

stvarno imas dobar smisao za humor

ontopic-zato ja nemogu igrat utrke,nogomete itd

nema nasilja,one odlicne zabave,krvi,atmosfere,fellinga rata

Ako si ikada zapravo igrao nogomet onda znaš da ima i odlične zabave i krvi i atmosfere i fellinga rata!

o cem pricas?u nogometima moze biti odlicne zabave ali nema krvi atmosfere i fellinga rata

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
2FA5T4U kaže...
Tomislav95 kaže...
2FA5T4U kaže...
andy0101 kaže...
dantex kaže...

stvarno imas dobar smisao za humor

ontopic-zato ja nemogu igrat utrke,nogomete itd

nema nasilja,one odlicne zabave,krvi,atmosfere,fellinga rata

Ako si ikada zapravo igrao nogomet onda znaš da ima i odlične zabave i krvi i atmosfere i fellinga rata!

o cem pricas?u nogometima moze biti odlicne zabave ali nema krvi atmosfere i fellinga rata

Nisam mislio na pravu krv,naravnoSmijeh!Ima i fellinga rata,uvijekNamigiva

16 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Ako je osoba normalna, igre na nju neće utjecati, to je kao da pogleda film ili pročita knjigu, ovisi što ga više zabavlja. Ako je osoba poremećena, nju će i natpis na tetrapaku potaknuti na masakr. Problem je u odgoju. Ne razumijem kako mogu okriviti igre, a ne roditelje. Ovdje imate statistike(Steam), koliko ljudi dnevno igra CS:S, TF2, L4D itd. Jedan luđak ubije nekog i svi gameri su odmah krvoločni. Poznajem nekoliko divljaka koji uništavaju stvari iz razonode, a igre nikad nisu niti vidjeli. Gluposti...

Normal's overrated!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Uuu pa ja igrajuci pes pozizdim vise nego kad me ubijaju na nekom fps-uCool

CHE
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet oti

Svi koji smo ikad zaigrali ikoji malo ozbiljniji FPS/( ma zapravo bilo koji žanr ), dobro znamo da ima daleko nasilnijih igara na trzistu o kojima nitko ne pise u novinama/vjestima/medijima...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nasilne i sexom pune igre - OMG gdje je svijet
zeroname kaže...

Baš sam sad čitao na dnevnik hr o cod 6 i odmah mi je muka kad se novinari počnu pravit pametni i govore o cod-u sve najgore! Igrao sam sve nastavke i šta je tu nasilno???Nevinašce

Ma ja nisam cito dnevnik .hr vec gledo na tv-u sinoc, cini mi se dnevnik nove tv, mozda cak i hrt-a, nisam ziher vise, bila bas reportaza o CoD: MW2 i danas sam cito po netu o Dragon age: Origins i inace dosta tako citam (ili mi roditelji prepricaju) sto "ozbiljni" novinari i psiholozi krive danasnje igre za silovanja, za razbojnista, za oruzane napade, cak i promiskuitetno ponasanje te, necete vjerovat, kazu da novi dragon age uz to ima i homica koji djeci govori kako je to skroz ok i to je jako los utjecaj na djecu 0_o

puko sam, nemrem to... pogotovo kad mi sa 25 godina dodju roditelji skroz zabrinuti da jer se ja jos igram jer ne znam koliko je to lose i sta to sve potice u covjeku, sto su sve ljudi pod utjecajem raznoraznih igrica radili... OMG prokleti tvorci igrica, da nema njih na ovom svijetu bi bio mir i blagostanje... samo cekam da se netko sjeti za twinse okrivit igrice

 

bart94 kaže...

Svi koji smo ikad zaigrali ikoji malo ozbiljniji FPS/( ma zapravo bilo koji žanr ), dobro znamo da ima daleko nasilnijih igara na trzistu o kojima nitko ne pise u novinama/vjestima/medijima...

 

ma ok, nije stvar u fps-u nego opcenito o igrama i koliko su lose, o tom senzacionalizmu koji novinari stvaraju od nicega.... iskreno, da je prirodno gledaj ubojstva, krv, silovanje i slicne stvari i ostat ravnodusan? nije, slazem se, ali kako ce to utjecat na covjeka? nikako ako je rijec o igri, filmu itd. svjesni smo da to nije stvarno i da to nije nesto cemu cemo teziti...

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 19:41 (Rhodin).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice