Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 693.109
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
mind_challenge kaže...
Psych0 kaže...

Dakle, trebam pomoc, svaka je dobrodosla.

Stari je pred 15+ godina doma donio disketu sa JAMB-om.

Hrvatska verzija, DOS, kontrole na tipkovnicu, mislim da je cak i zvuk bio.

Izguglao sam sve zivo (bar tako mislim), poskidao vise verzija, ali nijedna nije ona prava.

Koje god skinem su u nekoj boji, a ovo je bila bas crno-bijela verzija.

Ako mi itko moze pomoci, bio bih mu vrlo zahvalan.

Da nije ovo možda? LINK 

 Nije nazalost, al izgled je otprilike takav.

Kolko me sjecanje sluzi, igra se otvarala u CMD-u, ili necemu nalik tome, jer velim crno-bijela je verzija.

Svejedno ti puno hvala, ako naletis na jos nesto pisi.

12 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Može pomoć? Koja je ovo igrica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

warblade?

12 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ne znam da li je to ta,  ali dobra je ova šta si napisao.  Hvala ti puno😊

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako, radi se o igri tipa call of juarez, samo što nije, niti jedan od četiri naslova, nešto kao sukob zapada i konfederacije.. Sjećam se da su bile misije, možda neki open world(možda). Bio sam u štaglju, na prozoru, pucao na neke tipove, idk..


Igrao sam ju cirka 2009., ili '10e, ubiti to razdoblje, i da me ubiješ ne mogu se sjetiti. Radila je sasvim normalno na p4, 2gb rama i 512mb grafike.

 

Ako se sjetim još nekih detalja, editiram post.

 

edit: bio sam dio neke jedinice, te smo bili undercover, iza neprijateljskih linija..

 

Hvala.

No me interesa nada!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 21:07 (marinn95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Prvo ili trece lice ? Da nije GUN ?

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Baš ga prelazim na plejki  Nije GUN, hvala ti puno na odgovoru :)

No me interesa nada!
7 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
marinn95 kaže...

Baš ga prelazim na plejki  Nije GUN, hvala ti puno na odgovoru :)

 Sortiraj igre po godini izdavanja i guglaj gameplay na Youtubeu

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Western_video_games

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 7:44 (Prince-Arthas).
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ništa od toga, pregledao sam to prije nego što sam postao.

No me interesa nada!
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Molim pomoc oko igre iz 90-ih - ne sjecam se da li je bila na C64 ili PC-u.
Pogled je bio odozgo i bile su birbe s robotima. Bio je lagani robot sa strojnicom, velik s raketama i neki s bacacem plamena.
Moglo se igrati u dvoje na podjeljenom ekranu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

oh, legendardna igrica, igrao se COOP sam tako,ludilo bas....

 

e da ime je : Future Cop L.A.P.D

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 20:23 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Na zalost nije, ova je bila negdje pocetak 90-ih. Cini mi se da je u nazivu bio mech.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

uh ja bas pomislio da je ova,

evo onda bar lista tih igara pa mozda uspije pronac svoju :

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_BattleTech_games

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
N!NO kaže...
Molim pomoc oko igre iz 90-ih - ne sjecam se da li je bila na C64 ili PC-u.
Pogled je bio odozgo i bile su birbe s robotima. Bio je lagani robot sa strojnicom, velik s raketama i neki s bacacem plamena.
Moglo se igrati u dvoje na podjeljenom ekranu.

 Meni pada na pamet igra Front Mission 3 na PlayStationu...

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jučer sam se sjetio tri igre koje sam prašio na arkadnim mašinama svakodnevno u djetinjstvu. Kod mene su bile vrlo popularne u lokalnoj igraonici poslije rata ali se ne mogu sjetiti naziva igri iako sam ih stotinu puta prešao.

 

Prva je beat um up arkadna igra, igra se sa nekim nabildanim herojem (sliči He Manu) koji može izabrati miniona pomoćnika (Lizard ispaljuje mačeve, Magician ili Pyro baca bombice i mislim neka žena Warior), ti pomoćnici se mogu levelati pa pucaju umjesto jednog četiri mača, 3 bombe i sl. 
 
Druga je neka gansterska pucačina sa izometrijskim pogledom, mogu se izabrati gangsteri i ratuje se protiv mafije ili tako nešto. Sjećam se da su bile mape na autootpadu tokom noći, zatim u starom kinu ili kazalištu, na trgu gdje ima fontana, također neki dijelovi mape su se mogli uništiti. Moglo se pucati običnim 45, revolverima, pumparicama i Tommygunom. 
Edit: Ovu sam našao zove se Dead Connection


 
Treća je sa avionima, mogu se pomjerati gore, dole, lijevo i desno, ima nekoliko načina pucanja, sjećam se da su se mogli kupiti elipsasti štitovi plave i zelene boje, neki dijelovi mape su se mogli uništiti, a neprijatelji su također razne letjelice, a bossovi su veliki avioni. 
 

Bile su poprilično dobre i popularne igre sa finom grafiokom u to vrijeme, tražim ih na google ali neuspješno.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 10:15 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozdrav.....prije par godina bila je jedna igrica mislim na enteru ili slicnom casopisu, ukratko radilo se o tome kao imas 2 rase ljudi i kao carobnjaci (cudovista) i imas 4 strane kao plava crvena zuta i jos jedna....svrha je kao napraviti sto vise gradevina, sto vecu vojsku....pocinjes sa kao glavnom utvrdom iz koje radis workere i onda gradis stale vojarne i tako....ako je nekome slucajno poznato, hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ovako, sjecam se da sam igro jednu demo igru sa ENTER cd-a, negdje između 2008 I 2010. Dakle, to je bilo u nekoj kao post apokalipticnoj pustinji I igrac je mogao birati između 3 vrste vozila (samo kao vozilo se moglo igrat), neki dzip, kamion I još nesta, s naoruzanjem. Znam isto da je neki "glavni negativac" bilo neko golemo oklopljeno vozilo a drugi neprijatelji su bili nekakve letjelice s automatskim puskama... Mislim da se zvala nesto kao Goliath Ali nemogu ništa nac na googleu.
Hvala unaprjed.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
metalac666 kaže...
Ovako, sjecam se da sam igro jednu demo igru sa ENTER cd-a, negdje između 2008 I 2010. Dakle, to je bilo u nekoj kao post apokalipticnoj pustinji I igrac je mogao birati između 3 vrste vozila (samo kao vozilo se moglo igrat), neki dzip, kamion I još nesta, s naoruzanjem. Znam isto da je neki "glavni negativac" bilo neko golemo oklopljeno vozilo a drugi neprijatelji su bili nekakve letjelice s automatskim puskama... Mislim da se zvala nesto kao Goliath Ali nemogu ništa nac na googleu.
Hvala unaprjed.

 Je rijec o 2D ili 3D igri?

011000110010.
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Trebam pomoc oko jedne igre koju sam igrao tamo pocetkom 2000. (tocnije igrao sam ju 2002 ili 2003). Radi se o 2D platformeru koji napreduje udesno, gdje je glavni lik ako se dobro sjecam neki vitez koji se moze zavrtjeti oko svoje osi i tako unistava protivnike. Sjecam se samo da je prvi dio igre bio obasut zelenilom (livada, suma .. ) a kasnije u igri se doslo do nekog opustosenog djela prozetog smedjim bojama. Uglavnom glavna caka po kojoj bi mogli prepoznati igru je upravo po ovome sto je tom "vitezu" napad zapravo bio to da se zavrti ko zvrk i tako unistava sve sto mu je na putu. 

 

EDIT: platforma na kojoj sam igrao je PC (mozda postoji i za konzole, no nemam pojma)

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2016 20:42 (etnes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dakle. jedna vrlo stara igra.. bilo je u prastarom dobu stare nam i dobropoznate psx-ice. Ne sjecam se previše, no bili su nekakvi roboti, valda se moglo izabrati neki od robota i onda ti si taj robot i dereš okolo druge. Kažem ne sjecam se dobro alo tako nekako. Igra mi je onda bila zabavna kao klinjo a igrao sam ju svega par puta jer nisam tada imo ps. Da li zna netko možda, opis je kratak, jbg ne znam više :(

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Dudu kaže...

Dakle. jedna vrlo stara igra.. bilo je u prastarom dobu stare nam i dobropoznate psx-ice. Ne sjecam se previše, no bili su nekakvi roboti, valda se moglo izabrati neki od robota i onda ti si taj robot i dereš okolo druge. Kažem ne sjecam se dobro alo tako nekako. Igra mi je onda bila zabavna kao klinjo a igrao sam ju svega par puta jer nisam tada imo ps. Da li zna netko možda, opis je kratak, jbg ne znam više :(

 Front Misssion, Armored core ili neki od Mechwarriora.

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
etnes kaže...

Trebam pomoc oko jedne igre koju sam igrao tamo pocetkom 2000. (tocnije igrao sam ju 2002 ili 2003). Radi se o 2D platformeru koji napreduje udesno, gdje je glavni lik ako se dobro sjecam neki vitez koji se moze zavrtjeti oko svoje osi i tako unistava protivnike. Sjecam se samo da je prvi dio igre bio obasut zelenilom (livada, suma .. ) a kasnije u igri se doslo do nekog opustosenog djela prozetog smedjim bojama. Uglavnom glavna caka po kojoj bi mogli prepoznati igru je upravo po ovome sto je tom "vitezu" napad zapravo bio to da se zavrti ko zvrk i tako unistava sve sto mu je na putu. 

 

EDIT: platforma na kojoj sam igrao je PC (mozda postoji i za konzole, no nemam pojma)

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
fer-de-lance kaže...
Dudu kaže...

Dakle. jedna vrlo stara igra.. bilo je u prastarom dobu stare nam i dobropoznate psx-ice. Ne sjecam se previše, no bili su nekakvi roboti, valda se moglo izabrati neki od robota i onda ti si taj robot i dereš okolo druge. Kažem ne sjecam se dobro alo tako nekako. Igra mi je onda bila zabavna kao klinjo a igrao sam ju svega par puta jer nisam tada imo ps. Da li zna netko možda, opis je kratak, jbg ne znam više :(

 Front Misssion, Armored core ili neki od Mechwarriora.

 Pogledao sam, nije niti jedna od ove :(

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Diablo86 kaže...
etnes kaže...

Trebam pomoc oko jedne igre koju sam igrao tamo pocetkom 2000. (tocnije igrao sam ju 2002 ili 2003). Radi se o 2D platformeru koji napreduje udesno, gdje je glavni lik ako se dobro sjecam neki vitez koji se moze zavrtjeti oko svoje osi i tako unistava protivnike. Sjecam se samo da je prvi dio igre bio obasut zelenilom (livada, suma .. ) a kasnije u igri se doslo do nekog opustosenog djela prozetog smedjim bojama. Uglavnom glavna caka po kojoj bi mogli prepoznati igru je upravo po ovome sto je tom "vitezu" napad zapravo bio to da se zavrti ko zvrk i tako unistava sve sto mu je na putu. 

 

EDIT: platforma na kojoj sam igrao je PC (mozda postoji i za konzole, no nemam pojma)

 

 dobar pokusaj, no nazalost nije :/ ... reko bi da je igra izdana bas tu negdje pocetkom 2000.  jer je grafika bila poprilicno lijepa. i bio je bas 2D platformer sa napredovanjem u desno (ne bas stalno desno, moglo se i vracati ulijevo medjutim 95 posto vremena se islo udesno )

 

EDIT: nasao sam sliku, al i dalje ne mogu nac naziv igre xD

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 14:32 (etnes).
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Lomax

Object reference not set to an instance of an object
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Beno kaže...

Lomax

 aaaa ... to je to  hvala

16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Lemmings spin-off platformer :)

Object reference not set to an instance of an object
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozdrav! Godinama trazim jednu igricu a ne znam kako se zove. Igrala sam je 99.otprilike,na starom PC, bile su tad igrice na malim disketicama. Uglavnom igra se udvoje,mali covjeculjci su u jednom,kao dvoristu i pokusavaju da uzmu kljuc da bi mogli izaci i preci u drugo,ali je prikazan na monitoru cijeli prostor. Bube cuvaju te kljuceve i da bi ih uzeo,moras bjezati ili ubiti bubu,pri tome kupis velike dijamante bez kojih ne mozes zavrsiti igricu. Molim vas help!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Majuska kaže...
Pozdrav! Godinama trazim jednu igricu a ne znam kako se zove. Igrala sam je 99.otprilike,na starom PC, bile su tad igrice na malim disketicama. Uglavnom igra se udvoje,mali covjeculjci su u jednom,kao dvoristu i pokusavaju da uzmu kljuc da bi mogli izaci i preci u drugo,ali je prikazan na monitoru cijeli prostor. Bube cuvaju te kljuceve i da bi ih uzeo,moras bjezati ili ubiti bubu,pri tome kupis velike dijamante bez kojih ne mozes zavrsiti igricu. Molim vas help!

Prvo što mi pada na pamet:

 

Nije sretan onaj koji puno ima, sretan je onaj kome malo treba
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Nije ova,ali se slicno igra, samo sto su dva igraca i bube su razlicite sa nekim rogovima koji se pomjeraju. Nije ovako tamna,nego je lijepo okruzenje . Ipak hvala !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice