Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.110
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav,

 

Ne mogu se sjetiti imena igre, sjecam se samo da je imalo vise dijelova. Mogli se igrat 1 na 1, jedan dio toga se mogao u labirintu igrati, a u jednom dijelu se sjecam nekoga snjega i padobrana. I jos jedna igra sjecam se samo nekoga podzemlja, i da se u jednom dijelu igre mogo otic pišat na jedan WC i kada se piša od tamo izlete neki likovi i počnu pucat

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 0:07 (tireN1337).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Side scroller? 2D, 3D? DOS, Win ili konzola?

Object reference not set to an instance of an object
14 godina
odjavljen
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
tireN1337 kaže...

 I jos jedna igra sjecam se samo nekoga podzemlja, i da se u jednom dijelu igre mogo otic pišat na jedan WC i kada se piša od tamo izlete neki likovi i počnu pucat

Ovo bi mogao biti soldier of fortune 1 (2000g.).

 

Gravediggers Crew
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Dudu kaže...

Dakle. jedna vrlo stara igra.. bilo je u prastarom dobu stare nam i dobropoznate psx-ice. Ne sjecam se previše, no bili su nekakvi roboti, valda se moglo izabrati neki od robota i onda ti si taj robot i dereš okolo druge. Kažem ne sjecam se dobro alo tako nekako. Igra mi je onda bila zabavna kao klinjo a igrao sam ju svega par puta jer nisam tada imo ps. Da li zna netko možda, opis je kratak, jbg ne znam više :(

 Future Cop LAPD?

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
boxer kaže...
Dudu kaže...

Dakle. jedna vrlo stara igra.. bilo je u prastarom dobu stare nam i dobropoznate psx-ice. Ne sjecam se previše, no bili su nekakvi roboti, valda se moglo izabrati neki od robota i onda ti si taj robot i dereš okolo druge. Kažem ne sjecam se dobro alo tako nekako. Igra mi je onda bila zabavna kao klinjo a igrao sam ju svega par puta jer nisam tada imo ps. Da li zna netko možda, opis je kratak, jbg ne znam više :(

 Future Cop LAPD?

 

 Nije :( ne znam malo sam kopao i guglao ali bezuspjesno za sad. 

 

btw hvala na trudu 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Dudu kaže...

 Nije :( ne znam malo sam kopao i guglao ali bezuspjesno za sad. 

 

btw hvala na trudu 

 Ako se možeš sjetiti još kojeg detalja bilo bi dobro, kako su izgledali roboti, neprijatelji, možda boss fightovi i sl. Imaš npr. poznati Front Mission sa mechovima, Gear Fighter, Armored Core, Rock 'em Sock 'em Robots Arena, Vanguard Bandits...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
tireN1337 kaže...

Pozdrav,

 

I jos jedna igra sjecam se samo nekoga podzemlja, i da se u jednom dijelu igre mogo otic pišat na jedan WC i kada se piša od tamo izlete neki likovi i počnu pucat

Haha, mene ovo podsjetilo na Duke Nukem 3D :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav, 

radi se o jednoj igri koja je bila popularna 2008/9 ili tako nešto, koliko se sjećam, radilo se o multiplayer pucačini iz ptičje perspektive gdje su igrači bili lopte(crvene i plave), a na njima su bila razna oružja i uglavnom se igrao Capture the Flag.

Ne znam puno više od toga. Mozda netko zna...

Never let a computer know you are in a hurry.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
IVOX kaže...

Pozdrav, 

radi se o jednoj igri koja je bila popularna 2008/9 ili tako nešto...

 TagPro?

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Dudu kaže...

Dakle. jedna vrlo stara igra.. bilo je u prastarom dobu stare nam i dobropoznate psx-ice. Ne sjecam se previše, no bili su nekakvi roboti, valda se moglo izabrati neki od robota i onda ti si taj robot i dereš okolo druge. Kažem ne sjecam se dobro alo tako nekako. Igra mi je onda bila zabavna kao klinjo a igrao sam ju svega par puta jer nisam tada imo ps. Da li zna netko možda, opis je kratak, jbg ne znam više :(

 jel ovo?

 

 

ili ovo?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 20:44 (toxic).
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...
IVOX kaže...

Pozdrav, 

radi se o jednoj igri koja je bila popularna 2008/9 ili tako nešto...

 TagPro?

 Ne, nije to, ali sličan tip igre. Grafika je bila puno bolja od ove i mogla su se birati razna oružja, i bila je relativno krvava igra. 

Never let a computer know you are in a hurry.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
toxic kaže...
Dudu kaže...

Dakle. jedna vrlo stara igra.. bilo je u prastarom dobu stare nam i dobropoznate psx-ice. Ne sjecam se previše, no bili su nekakvi roboti, valda se moglo izabrati neki od robota i onda ti si taj robot i dereš okolo druge. Kažem ne sjecam se dobro alo tako nekako. Igra mi je onda bila zabavna kao klinjo a igrao sam ju svega par puta jer nisam tada imo ps. Da li zna netko možda, opis je kratak, jbg ne znam više :(

 jel ovo?

 

 

ili ovo?

 

 Nije  ali, ty.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
IVOX kaže...
Lovac kaže...
IVOX kaže...

Pozdrav, 

radi se o jednoj igri koja je bila popularna 2008/9 ili tako nešto...

 TagPro?

 Ne, nije to, ali sličan tip igre. Grafika je bila puno bolja od ove i mogla su se birati razna oružja, i bila je relativno krvava igra. 

 Gunball Arena?

15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Dudu kaže...
toxic kaže...
Dudu kaže...

Dakle. jedna vrlo stara igra.. bilo je u prastarom dobu stare nam i dobropoznate psx-ice. Ne sjecam se previše, no bili su nekakvi roboti, valda se moglo izabrati neki od robota i onda ti si taj robot i dereš okolo druge. Kažem ne sjecam se dobro alo tako nekako. Igra mi je onda bila zabavna kao klinjo a igrao sam ju svega par puta jer nisam tada imo ps. Da li zna netko možda, opis je kratak, jbg ne znam više :(

 jel ovo?

 

 

ili ovo?

 

 Nije  ali, ty.

 

?

13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Spacecraft kaže...
IVOX kaže...

 Ne, nije to, ali sličan tip igre. Grafika je bila puno bolja od ove i mogla su se birati razna oružja, i bila je relativno krvava igra. 

 Gunball Arena?

 Nije ni to. 

Never let a computer know you are in a hurry.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Abra008 kaže...
Dudu kaže...
toxic kaže...
Dudu kaže...

Dakle. jedna vrlo stara igra.. bilo je u prastarom dobu stare nam i dobropoznate psx-ice. Ne sjecam se previše, no bili su nekakvi roboti, valda se moglo izabrati neki od robota i onda ti si taj robot i dereš okolo druge. Kažem ne sjecam se dobro alo tako nekako. Igra mi je onda bila zabavna kao klinjo a igrao sam ju svega par puta jer nisam tada imo ps. Da li zna netko možda, opis je kratak, jbg ne znam više :(

 jel ovo?

 

 

ili ovo?

 

 Nije  ali, ty.

 

?

 Nije, nije tipa ring pa fajt, vec neka mapa gdje ti moras ici nesto negdje i killat ostale ili tako nekako. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Cannon fodder
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dragi ljudi,

ima li itko pojma kako se zove igra koja je ripoff Qbert-a, kao neki baja u svemirskom odijelu skaće po kockama?

Doslovno qbert, ali ovaj je kao sav nekakav fensi?

Igrao prije nekih....

*preračunava*

*extreme math skills*

Kaj ja znam, prije 10-15 godina?

Igra stara ko biblija. Tu negdje.

Ak se itko sjeti...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
fico45 kaže...

Dragi ljudi,

ima li itko pojma kako se zove igra koja je ripoff Qbert-a, kao neki baja u svemirskom odijelu skaće po kockama?

Doslovno qbert, ali ovaj je kao sav nekakav fensi?

Igrao prije nekih....

*preračunava*

*extreme math skills*

Kaj ja znam, prije 10-15 godina?

Igra stara ko biblija. Tu negdje.

Ak se itko sjeti...

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Volim te do života i natrag.

Obećao bih ti pivo, ali glupo mi.

Recimo da će ti univerzum zahvaliti <3

14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ma nema problema

15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Trazim jedan rally naslov iz sredine 90-tih.

Igra je bila na arkadnom automatu, komplet sa sjedalom, volanom i mjenjacem.

Nije bilo izbora automobila, nije se vozilo kao tipicni rally protiv vremena vec protiv drugih automobila, ako si dobro vozio prvog bi prestigao taman prije cilja, mislim da je bio zeleni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Jel zna neko mozda onu flash igru sa stranica tipa y8, igre123 u kojoj se ti kao macujes u nekim gladijatorskim borbama mozes kupovat bolje maceve i to.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
drakula789 kaže...
Jel zna neko mozda onu flash igru sa stranica tipa y8, igre123 u kojoj se ti kao macujes u nekim gladijatorskim borbama mozes kupovat bolje maceve i to.

 Swords and sandals? 

Ex-girl she the female version of me
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Jeste jeste :D
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
7 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozz ekipa..
Opis igre ce biti uzasno los jer se ne mogu sjetiti bas puno toga, no ukratko..
Mislim da sam igrao prije 5-10 godina to.. kao neki roboti i puca se iz nekih oruzja.. mislim da je TPS, no mozda i grijesim.. moglo se skakat puno u zrak ako sam u pravu i unistavat tako pucajuci druge te robote i/ili izvanzemaljce ili stagod je to bilo.. Sjecam se kao misije na nekoj plaži i da ga jebes ne mogu se vise sjetit..
Znam da je mala vjerovatnost da netko pogodi no bio bih jako zahvalan jer me uhvatila nostalgija :D

EDIT: Igru sam igrao na PC-u.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 3:25 (RenyDB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
walentkane kaže...

Trazim jedan rally naslov iz sredine 90-tih.

Igra je bila na arkadnom automatu, komplet sa sjedalom, volanom i mjenjacem.

Nije bilo izbora automobila, nije se vozilo kao tipicni rally protiv vremena vec protiv drugih automobila, ako si dobro vozio prvog bi prestigao taman prije cilja, mislim da je bio zeleni.

 Sega Rally championship?

Object reference not set to an instance of an object
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije, provjerio sam sve igre iz serijala Sega rally  

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
RenyDB kaže...

Pozz ekipa..
Opis igre ce biti uzasno los jer se ne mogu sjetiti bas puno toga, no ukratko..
Mislim da sam igrao prije 5-10 godina to.. kao neki roboti i puca se iz nekih oruzja.. mislim da je TPS, no mozda i grijesim.. moglo se skakat puno u zrak ako sam u pravu i unistavat tako pucajuci druge te robote i/ili izvanzemaljce ili stagod je to bilo.. Sjecam se kao misije na nekoj plaži i da ga jebes ne mogu se vise sjetit..
Znam da je mala vjerovatnost da netko pogodi no bio bih jako zahvalan jer me uhvatila nostalgija :D

EDIT: Igru sam igrao na PC-u.

Jedina igra sa pucajućim robotima koji skaču uokolo za koju znam je SHOGO: Mobile Armor Division.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 14:53 (Father_Dougal).
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ili Future Cop LAPD, Front Mission Evolved ili War World - posto je rekao da je mozda TPS.

Object reference not set to an instance of an object
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.4.2017 9:53 (Beno).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice