Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 695.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ako je TPS onda mi jedino Future Cop LAPD pada na pamet, no tamo nema plaža, barem ih se ja ne sjećam.

Roboti i plaža su me asocirali na Supreme Commander, ali to je RTS.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jedene Igrici ne mogu se sjetit ime bila je recenzija iz Hacker mini oko 2001 god ,2d platform igrica decak sa noz u ruci ubija kao zombi ili ljude pozadina kao double dragon kroz grad 2d  

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Može li pomoć oko naziva jedne stare igre, dosta malo se sjećam, uglavnom igrao sam je cca 2005, možda i ranije. Uglavnom radi se o strategiji nekakvoj pomalo slično kao rise of nations, ali radi se sve na vodi, osnosno gradiš luke i nekakve tornjeve, radnja je smještena na Sredozemnom moru jer postoje grčki brodovi (moguće da je i loading screen bio nekakva grčka zastava), zatim neko pleme koje je lako za pobjediti. Također mornaricom se boriš protiv tih nekih neprijateljskih brodova, možeš ih užetom privući i onda se posade bore, a postoji i to neko morsko čudovište koje se svako malo pojavljuje i potapa brodove kojeg nikad nisam skužio kako ubiti...To je sve koliko se sjećam, pa ako netko zna ime bio bi zahvalan :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Negdje oko 2005 sam igrao igru na ps1 koja jako slici ovoj. Nisam nikad igrao cijelu igru nego samo demo (cini mi se da je bio cd s 10-ak demo igri ili tako nesto). Ono sto se sjecam je da si mogao izabrat robota kao sto je na ovoj igri za mobitel (cak us modeli robota bili prilicno slicni) i onda si mogao igrat ili protiv nekog drugon na split-screen ili protiv AI. 

011000110010.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
michael kaže...

Negdje oko 2005 sam igrao igru na ps1 koja jako slici ovoj. Nisam nikad igrao cijelu igru nego samo demo (cini mi se da je bio cd s 10-ak demo igri ili tako nesto). Ono sto se sjecam je da si mogao izabrat robota kao sto je na ovoj igri za mobitel (cak us modeli robota bili prilicno slicni) i onda si mogao igrat ili protiv nekog drugon na split-screen ili protiv AI. 

 Front Mission?

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
boxer kaže...
michael kaže...

Negdje oko 2005 sam igrao igru na ps1 koja jako slici ovoj. Nisam nikad igrao cijelu igru nego samo demo (cini mi se da je bio cd s 10-ak demo igri ili tako nesto). Ono sto se sjecam je da si mogao izabrat robota kao sto je na ovoj igri za mobitel (cak us modeli robota bili prilicno slicni) i onda si mogao igrat ili protiv nekog drugon na split-screen ili protiv AI. 

 Front Mission?

 

 Ne, igra se iz treceg lica stalno i malo je bolja grafika

011000110010.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
michael kaže...

Negdje oko 2005 sam igrao igru na ps1 koja jako slici ovoj. Nisam nikad igrao cijelu igru nego samo demo (cini mi se da je bio cd s 10-ak demo igri ili tako nesto). Ono sto se sjecam je da si mogao izabrat robota kao sto je na ovoj igri za mobitel (cak us modeli robota bili prilicno slicni) i onda si mogao igrat ili protiv nekog drugon na split-screen ili protiv AI. 

 mozda neka od ovih..

 

https://www.google.hr/webhp?ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=IBL6WOeYNNGN8Qekl7OAAg#q=+mech+games++ps1

 

16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Mechwarrior serijal vjerovatno.

Iako sam ja prvo igrao Amok u 90ima što je bio prvi mech still.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Korny1603987 kaže...

Mechwarrior serijal vjerovatno.

Iako sam ja prvo igrao Amok u 90ima što je bio prvi mech still.

 Nije ali me googlajuci odvelo do igre koju sam trazio, hvala. Link

 

Mechwarrior dobiva novi nastavak koji izgleda odlicno za sad i online koji cu probat, jos vec hvala za to 

011000110010.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Znaci, kao mali sam igrao demo igre s nekog Bug CD-a (ili možda PC Play-a, nisam siguran) i nikako ju naci.

Igra je bila 3D platformer u kojem igraš kao nekakva antropomorfizrana životinja ala Bugs Bunny i skupljaš ose (wasps) koje ti služe ko municija. Npr, crvene ose su eksplozivne, zelene su prateće itd. Više od toga se nažalost ne sjećam.

Sve ideje su dobrodošle. :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
JohnGlames kaže...
Znaci, kao mali sam igrao demo igre s nekog Bug CD-a (ili možda PC Play-a, nisam siguran) i nikako ju naci.

Igra je bila 3D platformer u kojem igraš kao nekakva antropomorfizrana životinja ala Bugs Bunny i skupljaš ose (wasps) koje ti služe ko municija. Npr, crvene ose su eksplozivne, zelene su prateće itd. Više od toga se nažalost ne sjećam.

Sve ideje su dobrodošle. :)

 Rayman 2 The Great Escape?

 

3D platformer, liči na Bugs Bunnyja, kupi neke žute, zelene i crvene leteće kuglice sa krilcima?

 

 

Edit vidim da ti nisu pomogli na redditu

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 21:35 (boxer).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Rayman 2 mi je jedna od najdražih igara iz djetinjstva, tako da definitivno nije to. Jedino što znam čisto i definitivno je da su baš ose, i da ih baš koristiš ko projektile (i da ovisno o boji, imaju različita svojstva).

 

Ako upišeš išta smisleno u google što bi moglo dovesti do te igre, dođeš do tog mog vječno neriješenog posta. :P


Sve mi se čini da je jedino rješenje naći nekoga ko ima sve Bug CD-ove i krenuti jedan po jedan dok ne naletim na to...i onda se ispostavi da je s PC Play-a. xD

15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jbg, nisam igrao Raymana ali sam bio siguran da se radi o ovoj igri.

 

Ako se možeš sjetiti više nekih detalja, bossova i slično može pomoći.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jedino što mi još negdje zvoni je da je level (jer kolko se sjećam dostupan je bio samo jedan level, i eventualno tutorial) imao nekakav uspon, tipa niz platformi koji ide negdi u visinu. I nije bilo fall damage-a.

 

Jedino me tješi što nisam igru izmislio jer znam još jednu osobu koja se sjeća točno te mehanike s osama. xD

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
E molim nekoga za pomoć. Sjetio sam se jedne igre koju sam instaliro kao demo igricu, sa cd-a koji sam dobio uz nekakav časopis. Mislim da je igrica maximalno do 2006 godine. Ugl radnja je ova: vrijeme ww2 ili ww1. Ratni avion se srušio iza neprijateljske linije. Ti si jedini ostao živ i moraš preživiti i doći do svojih.. naravno na putu ti stoje zapreke. Pa tako moraš između pucanja i slično upaliti vatru(mislim da je čak i zadatak da zapališ vatru da se ugriješ jer je hladno), jesti, piti. Sjećam se i scene kada dođeš do neke kuće odmah pri početku pa tu moraš pronaći alat s kojim moraš iskopati nekakvo kamenje da prođeš. Je li ikom poznato, živcira me što se ne mogu sjetiti. Mislim da jedeš nekakve jabuke, u početku nemaš oružje. Hvalaa
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
E uz to sjetio sam se još jedne. Strategija je ova: u nekim rudnicina imaš nekakva bića koja mašklinom kopaju zlato, na sredini je tvoja baza gdje proizvodiš vojsku. Mogao si se pomoću nekakve tipke spustiti i ti biti taj koji kopa. Uglavnom kopanjem tog prostora put si sebi radio.. znam još da je i bio nekakav most preko neke lave i tu se nalazio neprijatelj. Ugl cijela igra je tamna.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
tniduka kaže...
E uz to sjetio sam se još jedne. Strategija je ova: u nekim rudnicina imaš nekakva bića koja mašklinom kopaju zlato, na sredini je tvoja baza gdje proizvodiš vojsku. Mogao si se pomoću nekakve tipke spustiti i ti biti taj koji kopa. Uglavnom kopanjem tog prostora put si sebi radio.. znam još da je i bio nekakav most preko neke lave i tu se nalazio neprijatelj. Ugl cijela igra je tamna.

 Dungeon keeper 1 ili 2

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Je to je ta. 2 dio točnije.. hvala puno!!!!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Edit: možda sam malo godine pobrkao.. ne sjećam se.. ali sada bi prije rekao da je pocetkom 2000-ih
7 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ima jedna igra mislim da je bila na PcPlay dvd-u ,ali se nemogu sjetiti naziva.

Igra je bila 3d strategija sa malim stikmanima koji su bili u boji(ovisi o timovima) te su svjetlili(kao neonske boje),grafika je bila low poly i tlo nije imalo boju bilo je sivkasto,a nebo okolo je bilo skroz crno.

Glavni cilj je bio napuniti svemirsku raketu sa stikmanima,a krtali su se od mjesta spawnanja do nekih kao telefonskih stupova sa kojih su"letjeli" preko mape.

Igra je i imala puno power upsa.

Ako netko zna,bilo bi super.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2017 15:32 (DeanGandalf).
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
DeanGandalf kaže...

 

 jel možda

?

Gravediggers Crew
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

nije ne igra je dosta stara oko 2000 godine,i grafika je bas low poly.

Radnja nije u svemiru nego na zemlji ,te moraju osvojiti svemirkus raketu.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Igra se odvija na zemlji,zemlja je sive boje i low poly grafike a stikmani su 2d/3d vise su kao plosnati(dvije polovice spojene u jednu) i svijetle u razlicitim bojama ovisi o timu
Sve je vise onako nalik na pixelirano
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Darwinia možda?

 

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

*

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2017 22:29 (McSimon).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

To je ta igra,Legenda si

6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav ljudi, prestaltala forum uzduz i poprijeko ali ne mogu naci jednu staru "ratnu" igru.

Pa ako mi moze netko pomoc? :D 


Naime igra ima pocetak, mrak na igri jer je noc bila- pa ulazak u vojarnu (Baraku) (( nesto kao onaj film 12 torica zigosanih) pa biras vojnike koje zelis za misiju. ((slicno kao jagged alliance 1 samo pocetak u baraci)) . Pa pocetak misije ide avion pa ovi padobranci iskacu kao. Igra stara hmm negdje 98- 2005,6 ta godina.....

 

Valjda ce netko znat koju igru trazim, hvala :D 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
RizlaWizla kaže...

Pozdrav ljudi, prestaltala forum uzduz i poprijeko ali ne mogu naci jednu staru "ratnu" igru.

Pa ako mi moze netko pomoc? :D 


Naime igra ima pocetak, mrak na igri jer je noc bila- pa ulazak u vojarnu (Baraku) (( nesto kao onaj film 12 torica zigosanih) pa biras vojnike koje zelis za misiju. ((slicno kao jagged alliance 1 samo pocetak u baraci)) . Pa pocetak misije ide avion pa ovi padobranci iskacu kao. Igra stara hmm negdje 98- 2005,6 ta godina.....

 

Valjda ce netko znat koju igru trazim, hvala :D 

 silent storm?

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
CyberDemonVZ kaže...
RizlaWizla kaže...

Pozdrav ljudi, prestaltala forum uzduz i poprijeko ali ne mogu naci jednu staru "ratnu" igru.

Pa ako mi moze netko pomoc? :D 


Naime igra ima pocetak, mrak na igri jer je noc bila- pa ulazak u vojarnu (Baraku) (( nesto kao onaj film 12 torica zigosanih) pa biras vojnike koje zelis za misiju. ((slicno kao jagged alliance 1 samo pocetak u baraci)) . Pa pocetak misije ide avion pa ovi padobranci iskacu kao. Igra stara hmm negdje 98- 2005,6 ta godina.....

 

Valjda ce netko znat koju igru trazim, hvala :D 

 silent storm?

 

 Hmmm nije

11 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Mozda Medal of Honor Airborn?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice