Neophyte - League Of Legends Channel

poruka: 2
|
čitano: 1.833
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Neophyte - League Of Legends Channel

Pozdrav ekipico. Dolazim iz Hrvatske imam 22 godine te trenutno studiram u Rijeci. League of Legends sam krenuo igrat u sezoni 1 gdje sam dosao do lvl 15-16 i tada stao. Nakon njega igro sam dosta dugo dotu, a prije lola sam igrao wow da vam glava stane. Uglavnom, sad u sezoni 5 sam krenuo opet igrati lol, svida mi se interface, svi ti silni updateovi i jednostavno uzivam u igri. Poceo sam snimati gameplayove, i samim time otvorio youtube kanal za lol klipove. Na sta se zelim bazirati u svojem kanalu sigurno cete se pitati. Pa ukratko da vam odgovorim, kanal ce biti krcat videoklipovima tipa ovih koji su trenutno gore, znaci samo kao "highlights" tj. kilovi, team fightovi i slicno. Drugi zanimljivi klipici ce biti komentari, tj. ja cu igrati, gejm ce se snimati od pocetka do kraja uz moje voice ili ti ga komentare. Isto tako bit ce i prepun failova, epic move's, jungle tips, laning tips itd itd.

 

Mislim da kroz sve te silne igre koje sam igro sam stekao neki ajmo ga nazvati "skill" i da se snalazim dobro u tim nekim "learning phase's" ili ti ga prenijeti svoje znanje na nekog manje iskusnijega, jer hej ucimo dok smo zivi, neznam ni ja sve. Isto tako nisam poznat, nisam neki teski pro samo uzivam u svojim gejmovima koje cu stavljati na youtube.

 

Facebook page: https://www.facebook.com/pages/Neophyte/1657528924462685

Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UC1a6zKjinPDwwe8Pfa1dQnQ

 

Ako ima netko tko je zainteresiran za suradnju slobodno mi se moze javiti, i isto tako trazim nekoga tko zna raditi izvrso intro videoklipove.

 

Svaki pocetak je tezak, zato i trazim vasu pomoc. Hvala! :)

Neophyte
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Neophyte - League Of Legends Channel

Novi video je izbacen danas vanka :)

Neophyte
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice