Origin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 879
|
čitano: 265.404
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Origin down... 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

ovo govno nikako ne radi kako spada ...i u R&D modu isti k...skidanje traje 3 godine...malo 100kb/s pa maalo 1000 ..kak mu puhne tak skida ....

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Prvi put skidam neku igru preko Origina pa molim pojašnjenje.

Podesim u koji folder želim da mi se igra skida a šta sa onim "Legacy game installers"? Da li ostaviti default postavku ili promijeniti odredište i šta sa opcijom "Keep Legacy game installers"?

I da, da li se mora biti ulogiran na Origin kako bi se  igrala igra?

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2017 18:18 (mrgud1).
8 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

ma ostavi default ....moras uc u origin aplikaciju da i onda u my library odaberes igru i stisnes play itd. 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
10 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Origin se odjednom neće upalit, a kada ga izbrišem instalacija se ne želi pokrenuti, ne dobivam nikakvu povratnu infromaciju
Zna netko mozda kako to rijesit?

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi molim za pomoc oko BF4 , igru sam prije 2 mj. igrao preko origin access a nakon toga ju odlucio kupiti..Iako sam kupio original kljuc preko kinguin i unjeo ga i sve je bilo ok ! naime  igra mi je sa zavrsetkom origin access-a nestala :( , par dana je nema je u my game libary ! Danas sam ponovno kupio kljuc preko Kinguin-a  i unjeo u origin pokazao mi je da je bf4 premium , ali nisma dobio link za download igre niti mi je igru dodao u my game libary..opet je nema..probao sam sve zivo i nezivo , u hidden games tamo-vamo ali nista :( sto da radim mogu li kako i kome reklamirati ovo ? Hvala !

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
war666 kaže...

Pozdrav ljudi molim za pomoc oko BF4 , igru sam prije 2 mj. igrao preko origin access a nakon toga ju odlucio kupiti..Iako sam kupio original kljuc preko kinguin i unjeo ga i sve je bilo ok ! naime  igra mi je sa zavrsetkom origin access-a nestala :( , par dana je nema je u my game libary ! Danas sam ponovno kupio kljuc preko Kinguin-a  i unjeo u origin pokazao mi je da je bf4 premium , ali nisma dobio link za download igre niti mi je igru dodao u my game libary..opet je nema..probao sam sve zivo i nezivo , u hidden games tamo-vamo ali nista :( sto da radim mogu li kako i kome reklamirati ovo ? Hvala !

 

 

Znači, odabrao si Redeem product code, ukucao key i pisalo je da je sve u redu i stavio si OK.

Poslije toga se nigdje nije pojavila?

 

Probaj na Origin -> Order history i pogledaj dal je tamo.

 

I kad desno klikneš na Filter, dal ti pod Purchased games piše točan broj, uključujući i taj BF4 kojeg nema?

 

Btw,  EA Help. Uvijek pomognu.

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Frende hvala za odg. rijesio sam stvar , ja sam pogrjesio jer sam kupio DLC Premium a nisamprije  imao obicnu igru..sada sam kupio i obicnu verziju pa imam sve i stoji u game libary ! Napisao sam i por. Kinguin-u da sam pogrjesio pa su mi obecali povrat novca jer sam srecom uplatio safe play 2 eur. bas zbpog slucaja ovakvih stvari !

12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
war666 kaže...

Frende hvala za odg. rijesio sam stvar , ja sam pogrjesio jer sam kupio DLC Premium a nisamprije  imao obicnu igru..sada sam kupio i obicnu verziju pa imam sve i stoji u game libary ! Napisao sam i por. Kinguin-u da sam pogrjesio pa su mi obecali povrat novca jer sam srecom uplatio safe play 2 eur. bas zbpog slucaja ovakvih stvari !

  Odlično!

 

Ma, nisi ni prvi ni zadnji, bez brige :D

 

Sad lijepo u BF4 temu i pričaj nam o dogodovštinama s bojnog polja

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

usrani update za BF 1  koji je ovako i onako bzvz ..dal se po novom skidaju DLCovi na komp igrao ti il ne ? ne vjerujem da su fixevi 5gb sad update...izmedju ostalog ovo goovno od ORIGINA nikako da radi kako spada..sada sam i u R&D modu kao što su gore naveli da bi bilo kakti pametno, pa ja i dalje dobivam 100-500kb/s download speed sa brzinom od 20mbps..ilti jos gore padne i na 0 ...sta god napravim ista stvar....majku u p i programima...Steam radi uvijek dobro

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Svi moraju skinuti update jer i non-premiumi mogu spectate-at dlc mape.
Zanimljiva stvar ali trebali su ostaviti ljudima izbor žele li to ili ne.
Valjda misle da će se ljudima nakon par odgledanih rundi svidjeti novi mod i mape pa će kupiti dlc ili premium
8 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

veci mi je problem taj što trenutnom brzinom mi treba 10h za skinuti 5gb .....šta god napravim ne mjenja se ...download brzina je cak padne i na 0 ili bude 20...50...100kb/s ..

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
7 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Pozdrav svima,
Zelim da kupim premium pass za bf1 preko origina,ali imam problem.Juce sam otvorio Visa internt karticu uplati zeljeni iznos i krenuo u kupovinu.(po prvi put kupujem nesto preko internta). .Popunio sam sve podatke u origin settings,pa onda kliknuo na kupovinu tamo mi je vec ocitana kartica ali pise da updejtujem onaj csc broj,dakle trocifreni broj na poledjini kartice,ja ga upisem,medjutim pise da nije validam,ponovo sve izbrisem deinstaliram origin i ponovo uradim isto unesem sve podatke i ponovo trazi update tog csc koda i nista.Prepao se kako mi je neko vec to provalio(posto pojma nemam o koriscenju kartice) odem na banku provjerim racun,a ono sve normalno...i sad ne znam sta da radim.Bio bih zahvalan svima koji mi mogu pomoci.pozdrav
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
DuskoDuca kaže...
Pozdrav svima,
Zelim da kupim premium pass za bf1 preko origina,ali imam problem.Juce sam otvorio Visa internt karticu uplati zeljeni iznos i krenuo u kupovinu.(po prvi put kupujem nesto preko internta). .Popunio sam sve podatke u origin settings,pa onda kliknuo na kupovinu tamo mi je vec ocitana kartica ali pise da updejtujem onaj csc broj,dakle trocifreni broj na poledjini kartice,ja ga upisem,medjutim pise da nije validam,ponovo sve izbrisem deinstaliram origin i ponovo uradim isto unesem sve podatke i ponovo trazi update tog csc koda i nista.Prepao se kako mi je neko vec to provalio(posto pojma nemam o koriscenju kartice) odem na banku provjerim racun,a ono sve normalno...i sad ne znam sta da radim.Bio bih zahvalan svima koji mi mogu pomoci.pozdrav

 Provjeri da si napisao ispravan pan kartice...adresa ti mora biti ista kao i adresa koju si dao u banci...obriši karticu iz settingsa i ukucaj brojeve samo kod checkouta...probaj kupnju iz browsera...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Ok,probacu pa cu javiti.hvala
8 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

ima li itko kakvo pametno rijesenje ...ne znam sta da vise probam da  rijesim taj fcking origin....od 3 popodne do evo pola 11 navecer skida update za bf1  i sad stoji na 92% -.-'

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Ja sam instalirao fifu 14 na svoj racunar preko Ocean of games-a i kada uđem u igru ne mogu je igrati jer mi teba Origin registracija.Skinuo sam Origin i Registrovao sam se i i dalje kad uđem u igru ne mogu je igrati.Sta da radim, kako da Origin povezem sa fifom jer nemaju nista zajednicko oba sam skinuo sa neta.Hvala unapred

 

Rudinac N.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2017 22:28 (DzoniKING).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
DzoniKING kaže...

Ja sam instalirao fifu 14 na svoj racunar preko Ocean of games-a i kada uđem u igru ne mogu je igrati jer mi teba Origin registracija.Skinuo sam Origin i Registrovao sam se i i dalje kad uđem u igru ne mogu je igrati.Sta da radim, kako da Origin povezem sa fifom jer nemaju nista zajednicko oba sam skinuo sa neta.Hvala unapred

 

 Kupi igru 

15 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pozz

 

Imam jedan problem. Do jučer mi origin normalno radio i sve bilo OK. Imam windows 10 i sinoc mi je radio nekakav update i sad mi više origin neće da radi :( 

Startam ga normalno sve pokrene se i kad treba izbaciti izbornik ode mi dolje u status bar i nema nista vise. Niti kad kliknem desnim klikom da se mogu odjaviti niti da ga mogu ugasiti nista nema. Neznam kako da vratim nazad? Ako ga reinstaliram dali cu morati ponovo igre snimati ili sta?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Nisam siguran kako je riješeno kod Origina, ali kad sam radio reinstalaciju Steama, nakon instalacije samo sam podesio u opcijama foldere gdje su mi instalirane igre i Steam ih je prepoznao bez potrebe za ponovnom instalacijom. Vjerujem da je na istom principu i ovdje.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
bongy kaže...
... Do jučer mi origin normalno radio i sve bilo OK. Imam windows 10 i sinoc mi je radio nekakav update i sad mi više origin neće da radi :( 

Startam ga normalno sve pokrene se i kad treba izbaciti izbornik ode mi dolje u status bar i nema nista vise. Niti kad kliknem desnim klikom da se mogu odjaviti niti da ga mogu ugasiti nista nema. Neznam kako da vratim nazad? Ako ga reinstaliram dali cu morati ponovo igre snimati ili sta?

Probaj deinstalirati Origin pa skinuti novu instalacijsku Origin datoteku i ponovno instalirati. Znači reinstalirati samo Origin client, igre nemoj deinstalirati (one ti ostaju spremljene u mapi Origin Games).

Nakon instalacije Origina vidi da li će ti se normalno pokrenuti Origin client (tj. da li ti je nestao problem sa pokretanjem Origina koji si imao). Ako nije nestao problem, onda ne znam u čemu je greška.

 

Ako je sve ok, pogledaj da li ti je Origin prihvatio igre koje su bile instalirane. Ako je, za svaki slučaj napravi repair svake instalirane igre kroz Origin client.

 

Ako ti nije prihvatio (kad klikneš desnim klikom na igru koju si imao instaliranu piše Download umjesto Play), napravi slijedeće:

Mapu Origin Games u kojoj su ti instalirane igre preimenuj u Origin Games 2.

Provjeri u Originu pod "Application Settings->Installs&Saves->Game library locations" da li ti je postavljena putanja direktorija: (npr.) C:\Program Files\Origin Games\ (tako bi trebalo biti po defaultu).

Ako je ta putanja, ponovno pokreni skidanje svake igre koju si imao instaliranu. Nakon nekih 150-200 MB pauziraj instalaciju svake pojedine igre (neki kažu da ne trebaš skidati ni to ali ti savjetujem da to ipak učiniš).

Nakon pauziranja skidanja svih igara, uništi taj folder Origin Games (na koji se počelo to sve skidati).

Zatim onaj folder koji si prije preimenovao u Origin Games 2 (na kojem su ti bile instalirane igre iz starog Origina) ponovno preimenuj u Origin Games.

U Originu sad samo nastaviš skidanje igara koje su ti bile pauzirane i trebalo bi ti prepoznati te igre kao skinute. Za svaki slučaj napravi Repair Game svake skinute igre.

 

Nadam se da nisam previše zakomplicirao. Napravi točno tako kako sam ti napisao.

Iako mnogi savjetuju da ne trebaš skidati ni tih 150-200 MB igre prije pauze (obično Origin zna prepoznati i ako samo premjestiš mapu na lokaciju koja ti je postavljena u Origin clientu, meni se jednom dogodilo da mi nije htjelo prepoznati mapu sa igrama i uništilo mi mapu sa instaliranim igrama pa sam ponovno sve morao skidati). Tako da ipak napravi ovako kako sam ti savjetovao.

 

Naravno, opširno sam opisao postupak tako da se mogu snaći i oni koji premještaju mapu Origin Games na neku drugu lokaciju.

 

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
15 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Hvala na odgovoru. Ma neznam ni sam sta je sa komp. jedan dan mi otvori drugi dan nece. Odem na task manager maknem sve od origina restartiram komp. kad otvorim nekad hoće otvoriti nekad nece. Sve se nesta ćudno poćelo događati

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
bongy kaže...

Hvala na odgovoru. Ma neznam ni sam sta je sa komp. jedan dan mi otvori drugi dan nece. Odem na task manager maknem sve od origina restartiram komp. kad otvorim nekad hoće otvoriti nekad nece. Sve se nesta ćudno poćelo događati

 Da ti disk ne pocinje krepavat ?

8 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
sseennoonn kaže...

ima li itko kakvo pametno rijesenje ...ne znam sta da vise probam da  rijesim taj fcking origin....od 3 popodne do evo pola 11 navecer skida update za bf1  i sad stoji na 92% -.-'

 jel postoji na ovom citavom forumu netko pametan da me rijesi muke koja se konstantno ponavalja sa usranim originom ! ! !  ista stvar drugi update i meni i dalje treba 3 mjeseca za skinut 2gb...apsolutno sve radi i skida se na kompu što od torenata Steama itd itd sa max brzinom ali nee ..Origin  ide od 5kb/s pa malo 20..pa 100 ..... pa opet 20 itd 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
9 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
To ti je do rutera, ja sam imao isti problem i zamijenili su mi ruter i od tada sve je kao po špagi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
sseennoonn kaže...
sseennoonn kaže...

ima li itko kakvo pametno rijesenje ...ne znam sta da vise probam da  rijesim taj fcking origin....od 3 popodne do evo pola 11 navecer skida update za bf1  i sad stoji na 92% -.-'

 jel postoji na ovom citavom forumu netko pametan da me rijesi muke koja se konstantno ponavalja sa usranim originom ! ! !  ista stvar drugi update i meni i dalje treba 3 mjeseca za skinut 2gb...apsolutno sve radi i skida se na kompu što od torenata Steama itd itd sa max brzinom ali nee ..Origin  ide od 5kb/s pa malo 20..pa 100 ..... pa opet 20 itd 

 Nisam imao takav problem, ali malo sam čitao na netu i ljudi prijavljuju da imaju probleme zato što im je uključen safe download.

 

Pogledaj da li je uključen, ako jeste, isključi ga.

 

Origin>application settings>diagnostics

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 0:19 (boxer).
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
sseennoonn kaže...
sseennoonn kaže...

ima li itko kakvo pametno rijesenje ...ne znam sta da vise probam da  rijesim taj fcking origin....od 3 popodne do evo pola 11 navecer skida update za bf1  i sad stoji na 92% -.-'

 jel postoji na ovom citavom forumu netko pametan da me rijesi muke koja se konstantno ponavalja sa usranim originom ! ! !  ista stvar drugi update i meni i dalje treba 3 mjeseca za skinut 2gb...apsolutno sve radi i skida se na kompu što od torenata Steama itd itd sa max brzinom ali nee ..Origin  ide od 5kb/s pa malo 20..pa 100 ..... pa opet 20 itd 

 Onaj r&d mod si probao?

Znam da je netko već pitao, pa sam mu to napisao

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
playjob kaže...
To ti je do rutera, ja sam imao isti problem i zamijenili su mi ruter i od tada sve je kao po špagi

 To jos nisam mjenjao  od zadnjeg speedport rutera koji sam  dobio

boxer 

 Nisam imao takav problem, ali malo sam čitao na netu i ljudi prijavljuju da imaju probleme zato što im je uključen safe download.

 

Pogledaj da li je uključen, ako jeste, isključi ga.

 

Origin>application settings>diagnostics

 Palio gasio safe mode isti k. Sinoc je cak doslo do 2mb/s  i onda opet palo na  20kb/s

CyberDemonVZ kaže...

 Onaj r&d mod si probao?

Znam da je netko već pitao, pa sam mu to napisao

 Ma jesam  i u R&D modu i bez njega  i brisao origin  i dalje sere...

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pozdrav,dali Vam radi origin?Online login is currently unavailable. To mi stoji na originu.Pomoc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
gamer1511 kaže...

Pozdrav,dali Vam radi origin?Online login is currently unavailable. To mi stoji na originu.Pomoc?

 Upravo probal. Radi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice