Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.798
|
čitano: 4.674.837
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ima ih kolko god oćeš, iz UK ili DE, 7-11$, prošle godine sam uzo office 2016 pro plus za manje od 6$, aktivirao bez beda, rušio winse radi promjene hw-a, nije dalo aktivirati, ali po kodu koji je dao office pri upisu keya i prek ms supporta koji prespaja iz Slo u Srb kad sam agentici reko taj kod te je ona provjerila i ako je ispravan da ti novi key za reaktivaciju i radi opet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Doom na rekordno niskoj cijeni (6.59$): https://www.wingamestore.com/product/5567/DOOM/

 
2 0 hvala 2
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

For Honor Starter Edition je free na steamu određeno vrijeme.

 
4 0 hvala 11
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Reboot

Povodom dolaska SCUM-a na Steamov Early Access, u suradnji s Gamepiresom vas nagrađujemo s pet ključeva za njihov nadolazeći hit. Sve što trebate učiniti kako biste osvojili ključ jest reći nam koja je to neobična gameplay mehanika toliko oduševila streamere. Link

Moj PC  
14 0 hvala 4
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Warhammer 40,000: Space Marine free na Humble Bundle
https://www.humblebundle.com/store/warhammer-40000-space-marine

 
20 0 hvala 18
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Od 11. do 18. 09. Battlefield 1 Premium besplatan za sve!!

https://www.ea.com/games/battlefield/news/road-to-battlefield-premium-free-for-all-players

Ako ga ugrabite, ostaje vaš zauvijek.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 21:48 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
21 0 hvala 18
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
CyberDemonVZ kaže...

Od 11. do 18. 09. Battlefield 1 Premium besplatan za sve!!

https://www.ea.com/games/battlefield/news/road-to-battlefield-premium-free-for-all-players

Ako ga ugrabite, ostaje vaš zauvijek.

Preduvjet je posjedovat bazičnu igru?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Mislim da možeš dodati bez da posjeduješ igru, ja sam dodao nekoliko dlc-a i onda kupio bf1 za 5 eur.

EDIT: Može se dodati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 10:08 (dustY).
Moj PC  
7 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
sudy_freak kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Od 11. do 18. 09. Battlefield 1 Premium besplatan za sve!!

https://www.ea.com/games/battlefield/news/road-to-battlefield-premium-free-for-all-players

Ako ga ugrabite, ostaje vaš zauvijek.

Preduvjet je posjedovat bazičnu igru?

 Za igranje da. Za kupovinu.. nemam pojma, čak mislim da ne.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Da li za BF1 Premium moram imati Origin Access?

 

Ja ne nalazim ništa free...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
El Munjoko kaže...

Da li za BF1 Premium moram imati Origin Access?

 

Ja ne nalazim ništa free...

 Ja mislim nakon sto zavrsi battlefield 5 beta

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
El Munjoko kaže...

Da li za BF1 Premium moram imati Origin Access?

 Izgleda da treba imati Battlefield 1 već od prije, a da se ne može uzeti prvo Pass, pa kasnije na nekoj akciji ugrabiti Bf 1
"The Battlefield 1 Premium Pass giveaway is set to run from September 11 to 18, as our way to capstone all the giveaways and rewards from the Road to Battlefield V. This offer will let Battlefield 1 owners play everything Battlefield 1 Premium Pass has to offer for free*."

 

i onda dolje pod zvijezdicom pise "Requires Battlefield 1 on applicable platform (sold separately), Internet connection, EA account, and, for console players, an Xbox Live Gold or PlayStation Plus account (each sold separately)."

 

EDIT: nakon što sam par puta refreshao stranicu i ponovno stisnuo da se doda bez kupnje bf1, prihvatilo je i stavilo u library bez origin accessa

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 17:30 (ficosime).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
ficosime kaže...
El Munjoko kaže...

Da li za BF1 Premium moram imati Origin Access?

 Izgleda da treba imati Battlefield 1 već od prije, a da se ne može uzeti prvo Pass, pa kasnije na nekoj akciji ugrabiti Bf 1
"The Battlefield 1 Premium Pass giveaway is set to run from September 11 to 18, as our way to capstone all the giveaways and rewards from the Road to Battlefield V. This offer will let Battlefield 1 owners play everything Battlefield 1 Premium Pass has to offer for free*."

 

i onda dolje pod zvijezdicom pise "Requires Battlefield 1 on applicable platform (sold separately), Internet connection, EA account, and, for console players, an Xbox Live Gold or PlayStation Plus account (each sold separately)."

Imam već Bf1 od prije, brzo mi je dosadio. Možda me uspije povratiti ovaj Premium. :)

 

Počelo je free djeljenje!

6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ni premium više battlefieldu 1 ne može pomoci. Ja sam kupio na početku bf1 i premium i dosadio je veoma brzo. Jako malo ljudi je kupovalo premium i skoro nitko nije igrao mape cak od pocetnih dlcova .Bio bi mozda jedan server pun. Cak sad kad su dijelili dlcove besplatno i dalje nije bilo puno igrača

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Battlefield™ 1 ($4.99/88% off) i Premium Pass je besplatan i dalje (ima gore link)

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1

 

Battlefield 4 Premium (Free / 100% off) - može se dodati u library i bez same igre (ali onda nema igranja naravno..)

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-4/expansion/battlefield-4-premium

 

 

 

Moj PC  
21 0 hvala 19
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

nije igra, ali...

 

windows 10 professional OEM key - 5eur sa kodom aksw10

windows 10 professional retail key - 9eur

 

 

prije netko krene pljuvat kako to ne radi, gledaš si iza ramena cijeli život i te fore...osobno sam uzeo preko kinguina na vrlo slučnoj akciji za 10eur i imam ga već 4god bez ikakvih problema.

Kada kupite provjerite key na microsoft stranici i kraj...na kinguinu imaju onaj buyers protection i to radi super, sa agentom provjerite key na licu mjesta.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
MasterG kaže...

nije igra, ali...

 

windows 10 professional OEM key - 5eur sa kodom aksw10

windows 10 professional retail key - 9eur

 

 

prije netko krene pljuvat kako to ne radi, gledaš si iza ramena cijeli život i te fore...osobno sam uzeo preko kinguina na vrlo slučnoj akciji za 10eur i imam ga već 4god bez ikakvih problema.

Kada kupite provjerite key na microsoft stranici i kraj...na kinguinu imaju onaj buyers protection i to radi super, sa agentom provjerite key na licu mjesta.

 Ako netko kupi javite je li radi. Namjeravam curi kupit windows 10 key pošto sam joj instalirao windows 10 bez keya pa kad je jeftino da ima potpuni windows 10 bez watermarka i drugih restrikcija.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Mambinjo kaže...
MasterG kaže...

nije igra, ali...

 

windows 10 professional OEM key - 5eur sa kodom aksw10

windows 10 professional retail key - 9eur

 

 

prije netko krene pljuvat kako to ne radi, gledaš si iza ramena cijeli život i te fore...osobno sam uzeo preko kinguina na vrlo slučnoj akciji za 10eur i imam ga već 4god bez ikakvih problema.

Kada kupite provjerite key na microsoft stranici i kraj...na kinguinu imaju onaj buyers protection i to radi super, sa agentom provjerite key na licu mjesta.

 Ako netko kupi javite je li radi. Namjeravam curi kupit windows 10 key pošto sam joj instalirao windows 10 bez keya pa kad je jeftino da ima potpuni windows 10 bez watermarka i drugih restrikcija.

 Ja sam kupio retail verziju još prije 2 mjeseca negdje. Sve radi kako treba.

9 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Rade normalno ti keyevi, imao sam jedan i koristio 2.5 godine, dok nije crkla matična. 

Netko je na forumu spomenuo i za ebay, ključevi za 15-20kn, uzeo jedan, i nema problema.

 

Npr: Windows 10 Pro 2.18 eura

 
13 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Mambinjo kaže...

 Ako netko kupi javite je li radi. Namjeravam curi kupit windows 10 key pošto sam joj instalirao windows 10 bez keya pa kad je jeftino da ima potpuni windows 10 bez watermarka i drugih restrikcija.

 kupio key sa ebay-a za win 10, koristim već nekoliko mjeseci (iskreno ne znam koliko dugo) taj key, nikad problema
neki dan napravio reinstall windowsa, sve 5, radi i sve šljaka

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
El Munjoko kaže...

Rade normalno ti keyevi, imao sam jedan i koristio 2.5 godine, dok nije crkla matična. 

Netko je na forumu spomenuo i za ebay, ključevi za 15-20kn, uzeo jedan, i nema problema.

 

Npr: Windows 10 Pro 2.18 eura

 

matija656 kaže...
Mambinjo kaže...

 Ako netko kupi javite je li radi. Namjeravam curi kupit windows 10 key pošto sam joj instalirao windows 10 bez keya pa kad je jeftino da ima potpuni windows 10 bez watermarka i drugih restrikcija.

 kupio key sa ebay-a za win 10, koristim već nekoliko mjeseci (iskreno ne znam koliko dugo) taj key, nikad problema
neki dan napravio reinstall windowsa, sve 5, radi i sve šljaka

 

Potpisujem, kupio na savjet kolege CyberDemonVZ prije malo manje od mjesec dana. Sve uredno radi, nemam zamjerki 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ako sam dobro skužio dobio sam 4 koda za blackout early betu pa probajte ako radi:

 

Your Battle.net code: NMTK-MCC3-T343J-HLDV-GMMH
Your Battle.net code: NMTK-QDK6-GFBMH-49GF-XJ6B
Your Battle.net code: NMTL-DNN9-NC89F-SQN4-XK89

 

Igra je sranje, lock na 90fps u ovoj beti sa puno dropova.

Moj PC  
7 0 hvala 3
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na Humble Bundleu do 16.9.2018. besplatno prvih 9 DRM igara (skini i instaliraj).

Ostale igre su free za pretplatnike ovaj mjesec.

 

Zaokruženo crvenim koje su free Zaokruženo crvenim koje su free
Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na Fanatical postoje 3 povoljna bundlea (3 eura svaki) u kojima su većinom manje poznate igre, ali ima fora stvari:
https://www.fanatical.com/en/collections/anthology

Također, ako želite dobar alat za story writing za igre, koristi ga čak i CD Project Red, 2,35 eura:
https://www.fanatical.com/en/game/articy-draft-2-se

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 13:10 (markoal).
Moj PC  
3 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Avensac kaže...

Battlefield™ 1 ($4.99/88% off) i Premium Pass je besplatan i dalje (ima gore link)

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1

 

Battlefield 4 Premium (Free / 100% off) - može se dodati u library i bez same igre (ali onda nema igranja naravno..)

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-4/expansion/battlefield-4-premium

 

 

 

MEni pise 4.99 eura ne dolara

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Valjda ćeš preživjeti
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
26 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
njuskac kaže... 

MEni pise 4.99 eura ne dolara

 To sam prekopirao sa reddita, normalno da će biti u evrima kod nas. A imaš i vpnove pa si kupi gdje je jeftinije ako ti je pre velika razlika 32-37kn.

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

na Fanaticalu, u sklopu Slayer Bundlea besplatna igra Spacecom : https://www.fanatical.com/en/bundle/slayer-bundle

ulogira se i odabere Tier 1 u kojem je samo ta igra i na checkout

Moj PC  
1 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice