Prebacivanje igara na Steam-u

poruka: 4
|
čitano: 1.256
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Prebacivanje igara na Steam-u

Imam CS 1.6, Portal te Team Fortress 2 instaliran na PC-u (iako imam zabranu igranja, zelim da ih mogu koristiti nekad kada sam sam).

 

Zelio bih instalirati Windows 7, postoji li nacin da ja prenesem (nekako) te igre na Windows 7, a da ih ne skidam ponovo?

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prebacivanje igara na Steam-u

Frend mi je jednom išao kopirat cijeli steam folder ( prebacio na prijenosni hard ) i kad je instalirao steam, napravil copy/paste sa harda preko cijelog steam foldera, rekao je da mu je sve bilo uredu ( al je on imo preko 40 igara ), a ovo nije više od 15gb, tako da se to sve skine u roku od 6-8 sati ( to je maksimala )...

 

moja preporuka je da si skineš ponovo jedino kao što je moj frend imo preko 200gb svega za prebacit...

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2010 17:43 (Dompa).
14 godina
protjeran
offline
RE: Prebacivanje igara na Steam-u
Dompa kaže...

Frend mi je jednom išao kopirat cijeli steam folder ( prebacio na prijenosni hard ) i kad je instalirao steam, napravil copy/paste sa harda preko cijelog steam foldera, rekao je da mu je sve bilo uredu ( al je on imo preko 40 igara ), a ovo nije više od 15gb, tako da se to sve skine u roku od 6-8 sati ( to je maksimala )...

 

moja preporuka je da si skineš ponovo jedino kao što je moj frend imo preko 200gb svega za prebacit...

Nazalost ja mjesecno smijem skinuti 10Gb...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje igara na Steam-u

Pa napraviš backup igara!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice