Spin Tires

poruka: 145
|
čitano: 66.835
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Spin Tires

Tko voli kamione i blato ovo je stvoreno za njega. Igra je još u razvoju, a nedavno je izašla i druga verzija demo-a (mislim da je druga).

Vozite kamion po terenu koji se demolira ako uđete u blato. U novome demo-u je dodano da skupljate pakete te time otključavate dodatke za kamion i još dva nova kamiona.

U igri je dobro prikazano ponašanje kamiona na terenu, izmjenjivanje terena i prikaz vode.

 

Ovo je kak igra izgleda:

 

 

Besplatno ju možete skinuti sa:

http://www.oovee.co.uk/games/upcoming-games/spin-tires/

 

 

 

A ima i modana igra na netu sa više kamiona i mapa po kojima možete voziti.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 18:12 (Osa).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Evo izasao Spin tires 2013.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Mod Nissan patrol.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 14:50 (began).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Spin Tires

kako instalirati modovoe?

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Spin Tires

Upravo isprobao demo, imo puno potencijala, držim fige da ju ne sjebu. Ak niste skužili, ne samo da se deformira teren, nego se i gume ponašaju slično pravim gumama, gnječe se pod pritiskom. I ugodno me iznenadilo kak drvca lijepo izgledaju i njušu se na vjetrići i možeš ih rušiti. Da bar sve igre to imaju te stvari.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Spin Tires

i sve to tako lijepo i teksture i sve, a tako lako pokretati ihru bez ikakve muke i fps dropova. Odlican posao za sad

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Spin Tires

Demo mi je prvi dan radio normalno, a sad je neigrivo; svakih nekoliko sekundi sve stane, pa se pokrene, pa opet stane... probo sam mijenjat grafičke postavke, reinstalirat, i dalje isto. :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spin Tires
FLes kaže...

Demo mi je prvi dan radio normalno, a sad je neigrivo; svakih nekoliko sekundi sve stane, pa se pokrene, pa opet stane... probo sam mijenjat grafičke postavke, reinstalirat, i dalje isto. :S

Jel imaš Tech demo ili Dev demo?

Ako imaš tech skini ovu verziju.

14 godina
offline
Spin Tires

Obje sam već isprobo, ista stvar. Ništa nisam mijenjao na pc-u, samo jedan dan radilo, sad više ne :S Čudni su ti kompjuteri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

izasao je novi trailer , release date 13 juni

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Ja napravio pre-order, jedva cekam 13.06 ;)

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

ovaj dasquirell ima pravo dobr eklipove,

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

novi vide od dasquirella 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...

novi vide od dasquirella 

Igra je izašla danas. Nema potrebe više gledat videje {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
14 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Evo nešto mog čeprkanja u blatu! {#}

 

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Spin Tires

Igra je dobra, ali kamera... Bože pomozi.

 

Nadam se da će to malo promijeniti.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Spin Tires

Isto sam bio pre-orderao igru, i krenuo igrat 13.06.

 

Igra je bolja nego što sam očekivao da će biti nakon tech demoa. Za sad sam prešao 2 mape, ne žurim se, istražim cijelu mapu pa onda vozim dve ture drva.

 

Podsjeća me na Crysis malo pod tim da imaš svoj pristup igri i sam si stvaraš zabavu.

 

Cijeli taj gameplay i mehanika oko ugrezavanja u blatu i izvlačenja iz njega je vrh, stvarno imam samo riječi hvale.

 

Ova igra će se igrati mjesecima jer doslovno možeš doći u svaki kutak mape jer nema nikakvih nevidljivih zidova ko u većini igara, samo je izazov doći u neke dijelove mape i nekako je zanimljivo se jednostavno samo vozit i zahebavat.

 

Istina malo i meni kamera ide na živce, ali se preživi, također igram s gamepadom Logitech Rumble Pad 2 sa XBOX 360 Controller emultatorom i radi super, pogotovo kontrola kamere, na mišu/tipkovnici je sigurno ubi bože teško se s kamerom zezat, a ovdje na gljivama je dosta lakše. Ipak se mora tu i tamo koristit miš za prikapčanje prikolice, vezanje sajle za drvo ili vozilo, odabiranje opreme itd.

 

 

9.5/10 - vjerovatno najbolja simulacija koju sam igrao

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2014 12:36 (Hyperion).
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Spin Tires

Jel ona cisterna služi da napuni druge kamione? Jel igra tko multyplayer?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Diablo86 kaže...

Jel ona cisterna služi da napuni druge kamione?

Da

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
15 godina
offline
Re: Spin Tires
Diablo86 kaže...

Jel ona cisterna služi da napuni druge kamione? Jel igra tko multyplayer?

Da, samo prvo je moraš natočit na benzinskoj postaji. Mislim da nema potrebe za tim na casual težini, samo na hardcore.

 

Ja sam probao malo multiplayer no sva 3-4 puta što sam igrao user koji je stvorio mapu je otišao i odmah te izbaci van nakon tog, jedino da sam hostaš.

 

Stvarno su detaljne mape, prešao sam Volcano (odlična, sa puno brda i prilično dugačkim putem od utrpavanja drva do cilja) i Hills (također odlična, ova ima i asfalt i vijugavo penjanje uz brdo gdje sam uspio prevrnut prikolicu jer je jako uska cesta), sada prelazim Coast koja ima dva odredišta za istrpavanje dva (oba su 0/8, što znači 4 ture, i ovdje se za razliku od prijašnje dvije mape na jednom mjestu mogu utrpavat drva ručno sa grajferom, ali ima i automatsko).

 

Ovaj je najbolji stroj za sve, najmanje štete prima jer je visoko od zemlje i iz skoro svega se može sam izvuć

 

Ima jedan sličan njemu MAZ E-7310 ili kak se već zove, on je prenizak i jako puno damage-a prima, skoro svaki put kad bude neka rupa ili nešto primi damage jer mu osovina udari u zemlju, već su se žalili na to na forumu i ima mislim samo dva priključka.

 

I ovaj all around, dobar, ali u velikom blatu se jedva izvuče ili treba pomoć, probao sam s njim vući dugu prikolicu za drva i nema šanse previše je to za njega u blatu, ali je dobar za traženje razotkrivanje onih "cloak"-ova po mapi jer je okretniji i manji od ovih strojeva gore, puno lakše skreće. Imaju 2 modela, jako su slični.

 

Od ostalih vozila ima neki jadni kamion s 4 kotača i samo zadnjom vučom, taj nemože mrdnut s mjesta čim dođe u blato. Pa ima normalni kamion kakav se koristi i kod nas u Hrvatskoj sa 6 kotača i svi imaju pogon, no ima prenizak prednji kraj i često dobiva damage zbog tog, te u blatu je bogac. Džip je isto više manje beskoristan, jedino ako treba brzo doći do neke lokacije.

 

BTW: Ako niste znali, veliku prikolicu za drva se može preklopiti i vozit na kamionu kao što se vidi na zadnjoj slici, ali je nekako beskorisna jer vozi količinu od "6 drva", a na sve tri mape što sam probao je trebalo "8 drva" iskrcat, što znači da ionako morate 2 puta ići, a sa srednjom prikolicom (ona vozi 4) je puno lakše prolazit kroz teren.

 

S grajferom se mogu bez većih problema utrpat drva na kamion, malo nekad zahebavaju kontrole, ali radi ok s "gljivama" na gamepadu.

 

Damage sistem će trebat malo ispolirat još, no generalno meni se igra čini fino ispoliranom, naišao sam na par malih "rupa" u teksturama blata no to je to, ništa što utječe na gameplay igre.

Fortune favours the brave
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

meni igra crasha svaki put kad pokusam izvuci jeepa iz vode sa kamionom uz pomoc winch-a
bilo bi dobro kad bi neko psotavio video kako rukovati kranom da se utrpaju drva itd., meni stvarno ide na zivce kontrola krana, lijevo-desno se pomjera ok, ali kad treba vertikalno gore-dole pomjerat  nece nikad, moras ga ispruzit da bi se spustio ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

veceras u 7 livestream sa developerima igre : 

lik ima pravo dobr eklipove, live stream ce bit na twitchtv, ima link ispod videa

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...

meni igra crasha svaki put kad pokusam izvuci jeepa iz vode sa kamionom uz pomoc winch-a
bilo bi dobro kad bi neko psotavio video kako rukovati kranom da se utrpaju drva itd., meni stvarno ide na zivce kontrola krana, lijevo-desno se pomjera ok, ali kad treba vertikalno gore-dole pomjerat  nece nikad, moras ga ispruzit da bi se spustio ... 

Kran gore dolje ti ide sa slovima Q i E.

14 godina
offline
Spin Tires

A dali se može upravljat kranom na onom kamionu 8x8?

 

Ima opcija za kran ali kaj god pokušam on ne mrda.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

A dali se može upravljat kranom na onom kamionu 8x8?

 

Ima opcija za kran ali kaj god pokušam on ne mrda.

i ja isto probao al ne radi, mislim da cu morat odustat od igre, dosa do zadnjeg Cloak da otkljucam i igra mi se svaki put rusi, kaze runtime error, malo googlao jos ljdui se zali probao neka rjesenja al nista opet crash....

14 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

A dali se može upravljat kranom na onom kamionu 8x8?

 

Ima opcija za kran ali kaj god pokušam on ne mrda.

i ja isto probao al ne radi, mislim da cu morat odustat od igre, dosa do zadnjeg Cloak da otkljucam i igra mi se svaki put rusi, kaze runtime error, malo googlao jos ljdui se zali probao neka rjesenja al nista opet crash....

I kod mene se isto događa. Već par puta vozim jednu te istu mapu jer sam mislio da je nešto do mene al i ja sam čitao danas da i ostali imaju taj problem.

 

Problem sam riješio tako da ne otključavam zadnji cloak {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
15 godina
offline
Re: Spin Tires
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

A dali se može upravljat kranom na onom kamionu 8x8?

 

Ima opcija za kran ali kaj god pokušam on ne mrda.

Prvo moraš otić na advanced opcije pa uključit grajfer pa onda tek možeš upravljat njime. Radi provjereno, danas sam prvi put natrpao drva s njim.

Fele08 kaže...

i ja isto probao al ne radi, mislim da cu morat odustat od igre, dosa do zadnjeg Cloak da otkljucam i igra mi se svaki put rusi, kaze runtime error, malo googlao jos ljdui se zali probao neka rjesenja al nista opet crash....

Na kojoj mapi ti se crasha?

 

Zašto bi odustao, šta ako je recimo samo na jednoj mapi taj error, u ove 3 koje sam igrao (Hill, Volcano, Coast) sam sve istražio i ni jednom se nije crashala igra?

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2014 20:26 (Hyperion).
14 godina
offline
Spin Tires

Igra se na jogurt verziji crasha jer je loš jogurt, navodono original sa steama nema probleme. Razlog rušenja su achievementsi, kada otključate zadnji cloak dobijete achievement, a on onda sruši igru.

 

No naaravno na netu postoji i moguće riješenje za rušenje, nisam probao ali morati ću, postavljam ga vamo pa vi isprobajte

 

1. Go in the folder /Spintires
2. Оpen Media.zip (dont extract, just open)
3. Go to templates folder
4. Open trucks.xml with a text editor.
5. Change <EngineStartDelay Value="1.0" /> to <EngineStartDelay Value="1.1" />
6. Save the file in the archive.

This will disable achievements and the game plays fine, tested it with every map. HAVE FUN !

 

Također, kran na 8x8 za drva se može upravljati, ali postoji i onaj kao kran za 8x8 koji zapravo je samo vučna služba kad zapne negdje.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Hyperion kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

A dali se može upravljat kranom na onom kamionu 8x8?

 

Ima opcija za kran ali kaj god pokušam on ne mrda.

Prvo moraš otić na advanced opcije pa uključit grajfer pa onda tek možeš upravljat njime. Radi provjereno, danas sam prvi put natrpao drva s njim.

Fele08 kaže...

i ja isto probao al ne radi, mislim da cu morat odustat od igre, dosa do zadnjeg Cloak da otkljucam i igra mi se svaki put rusi, kaze runtime error, malo googlao jos ljdui se zali probao neka rjesenja al nista opet crash....

Na kojoj mapi ti se crasha?

 

Zašto bi odustao, šta ako je recimo samo na jednoj mapi taj error, u ove 3 koje sam igrao (Hill, Volcano, Coast) sam sve istražio i ni jednom se nije crashala igra?

desavalo se na coast mapi, nazalsot vec sam obrisao igru jer sam cackajuci moguca rjsenja nesto zeznuo i sad mi nestala sva vozila iz mape, nit se mogu pomac samo vidim mejsto gdje mi je vozilo bilo. Al nema veze svakako sam igrao pirat verziju, cim skupim pare kupuejm oriignal. valjda nece bit toliko bugova. PS : sta je taj grajfer i kako se ukljuci, ti igras original?

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2014 20:54 (Fele08).
15 godina
offline
Re: Spin Tires
St0ka kaže...

Također, kran na 8x8 za drva se može upravljati, ali postoji i onaj kao kran za 8x8 koji zapravo je samo vučna služba kad zapne negdje.

To je ruka s kukom na kraju, a tu ruku može podignut jedno pol metra u zrak (da digneš prednji kraj vozila) i to je to, čisto za izvlačenje.

Fele08 kaže...

desavalo se na coast mapi, nazalsot vec sam obrisao igru jer sam cackajuci moguca rjsenja nesto zeznuo i sad mi nestala sva vozila iz mape, nit se mogu pomac samo vidim mejsto gdje mi je vozilo bilo. Al nema veze svakako sam igrao pirat verziju, cim skupim pare kupuejm oriignal. valjda nece bit toliko bugova. PS : sta je taj grajfer i kako se ukljuci, ti igras original?

Pa grajfer ti je isto što i "kran", bolje zvuči i tak ga svi zovu kod mene. Imam i kod kuće za traktor i upravljao sam s njime osobno, dost dobar je ovaj u igri samo prebrz treba bit dosta tromiji da bi bio realan.

 

Ja igram Steam original verziju i ponavljam niti jedan crash i niti jedan problem s igrom.

Fortune favours the brave
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice