STALKER save file wrong version

poruka: 3
|
čitano: 568
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
STALKER save file wrong version

Znači imam save file od stalkera clear sky jos od piratske igre(znam ali sam ju kupio ) i sada kada sam skinio original preko steam kaže da imam pogrešnu verziju. Pa ako iko može pomoći kako da to prebacim bio bih zahvalan.

French Car Mafia EST.2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: STALKER save file wrong version
Ares88 kaže...

Znači imam save file od stalkera clear sky jos od piratske igre(znam ali sam ju kupio ) i sada kada sam skinio original preko steam kaže da imam pogrešnu verziju. Pa ako iko može pomoći kako da to prebacim bio bih zahvalan.

 Verzija igre s kojom su sejvovi napravljeni je novija/straija nego si ti sada instalirao. Ako su sejvovo bitno stariji onda je vjerojatno i starija verzija igre koja je u međuvremenu patchana/updatana. Ja bi ti preporučio da igraš iz početka, sada kako treba, kada imaš kupljen org.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2016 17:26 (skorvy).
9 godina
neaktivan
offline
Re: STALKER save file wrong version
skorvy kaže...
Ares88 kaže...

Znači imam save file od stalkera clear sky jos od piratske igre(znam ali sam ju kupio ) i sada kada sam skinio original preko steam kaže da imam pogrešnu verziju. Pa ako iko može pomoći kako da to prebacim bio bih zahvalan.

 Verzija igre s kojom su sejvovi napravljeni je novija/straija nego si ti sada instalirao. Ako su sejvovo bitno stariji onda je vjerojatno i starija verzija igre koja je u međuvremenu patchana/updatana. Ja bi ti preporučio da igraš iz početka, sada kako treba, kada imaš kupljen org.

 Ah šteta u ovom sam već prešao pola igre 

French Car Mafia EST.2016
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice