Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.234.138
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Kupovina preko Steama

Za sad je sve prošlo bez problema. Kupio Oblivion Delux paket sa svim dodacima, instalirao i sve 5.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kupovina preko Steama

Ja uzeh Valve Complete Pack. Vrlo sam zadovoljan. Jedva čekam dolazak Steama za Mac; Valveove igre će se platiti jednom za obje platforme. 

 

Također niste spomenuti Steam Cloud, koji nažalost dosad vidjeh jedino Torchlight da koristi kako spada, a Valve kaže da će dodati sada u povodu Mac releasea (12. 5. 2010.). Steam Cloud omogućava igri da spremi neke podatke na server ... primjerice saveove i key configuracije. Torchlight sprema likove, Left4Dead sprema keybindinge, a koliko shvatih, i ostale Source igre (dakle Valveove) bi trebale početi sada spremati sejvove na cloud.

 

Što znači... recimo da zamislimo da imam vikendicu. Onda igram u vikendici, dođem doma, nastavim igrati doma. (Naravno, postoje i druge, "svakodnevnije" lokacije osim vikendice, ali s obzirom da smo, jelte, svi ovdje radišni ljudi... :) )

 

Valve se trudi :)

the evil programming mastermind
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Kupovina preko Steama

www.onlinekeystore.com

 

ima igara koje rade preko steam-a.. kupio bioshock za steam za 80kn (pojavio se kao gift u steam-u) i BC2 za 127 kn, ali za EA..  Uglavnom, odlične cijene, brz proces obrade kupovine (unutar 2h) i za sada sve ok..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kupovina preko Steama

Gluposti, promocija piratluka, bezobraština i vrijeđanje, neće se tolerirati. Off-topic je obrisan (iako je bilo jako dobrih komentara), a najveći izgrednik kažnjen.

Molimo da se suzdržite od glupih rasprava i kršenja pravila, jer ćete u suprotnome biti obrisani, banirani i eventualno uklonjeni s foruma u cjelosti.

 

Hvala.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina preko Steama

Ja mislim da je steam največe smeče ikad napravljeno i da nema smisla da bi uštedia nekoliko lipa da skidaš igricu.

To nema smisla a da ja koristim steam ja bi se zamislia zapravo uzea konop i obisija se

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2010 17:17 (naxeem).
15 godina
protjeran
offline
RE: Kupovina preko Steama
marino12345 kaže...
naxeem kaže...

Gluposti, promocija piratluka, bezobraština i vrijeđanje, neće se tolerirati. Off-topic je obrisan (iako je bilo jako dobrih komentara), a najveći izgrednik kažnjen.

Molimo da se suzdržite od glupih rasprava i kršenja pravila, jer ćete u suprotnome biti obrisani, banirani i eventualno uklonjeni s foruma u cjelosti.

 

Hvala.

Ja mislim da je steam največe smeče ikad napravljeno i da nema smisla da bi uštedia nekoliko lipa da skidaš igricu.

To nema smisla a da ja koristim steam ja bi se zamislia zapravo uzea konop i obisija se

1. Nije jedna lipa već sniženja i do 75%. Nedavno kupih Torchlight za nekih 50ak kn na Steamu a kod nas je u Algoritmu 200 kn. Stoga, daleko je to od "nekoliko lipa" i NARAVNO DA IMA SMISLA jer samo bi glup platio 4 puta više.

2. Nema nikakve koristi od gomile cd-a u sobi koji se grebu, izgube i koji su potrebni svaki put kad se igra koristi. Samo čekati da se ili potrgaju ili da ih DVD više neće moći čitati. Sa Steamom nema tih problema.

3. Glede ovog podebljanog. Ja te potpuno razumijem. Jer, da i ja imam takav kvocijent inteligencije pa da pričam o nečemu u što se ne razumijem i ja bih vjerovatno se zamislio, uzeo konop i objesio se.

16 godina
neaktivan
offline
Kupovina preko Steama

Lakše malo s inteligencijama, molimo.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupovina preko Steama

samo da vam javim, ako već niste znali, Portal vam je besplatan na Steamu do 24-tog. dva klika, dodate je na steam account i imate je za sva vremena.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

ovako zanima me ako iman vise racuna na kompu i sada ocu s jednoga na drugi pribacit recimo mw2 jeli to moguce ? pokusavao san napr kopirat program files sa jednog na drugi ali ne funkcjonira

Dajem link za download cracka za cod 6 !!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori
xXx lnf3rno xXx kaže...

ovako zanima me ako iman vise racuna na kompu i sada ocu s jednoga na drugi pribacit recimo mw2 jeli to moguce ? pokusavao san napr kopirat program files sa jednog na drugi ali ne funkcjonira

 

Steam računa, ili windows računa?

14 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

steam

Dajem link za download cracka za cod 6 !!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori
Ne možeš sa jednog steam računa na drugi steam račun prebacivati igre.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
16 godina
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori

Jel ima još koja dobra i sigurna stranica preko koje se mogu kupovati igrice za steam?

tipa-www.onlinekeystore.com

16 godina
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori
Wolf88 kaže...

Jel ima još koja dobra i sigurna stranica preko koje se mogu kupovati igrice za steam?

tipa-www.onlinekeystore.com


A na toj stranici se mogu kupovat igre za Steam?

13 godina
protjeran
offline
Steam - pitanja i odgovori

ja msm da sam skontao sad kako kupiti igru preko steama...e sad me zanima kad ja to sve uplatim i stigne mi to obavještenje da sam je kupio...jel ja skinem igru sa steama pa je instaliram ??? i ono mi dadne key za multiplayer igranje i kad ja hoću da igram u mp-u asmo ukucam taj key i odem na neki server npr i igram bez problema ???????????? molim vas da mi to objasnite (ta 2 pitanja) Hvala Unap.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori

odes kupis platis karticom,i igra se pojavi u game listi,desni klik i instal,i samo mazi,a kroz igru biras multy il single,nema kljuceva i ostalog,imas igru na svom racunu i mozes mazat kad got hoces bio online il ne.

darkness is my friend
16 godina
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori

Tako je, a MP key ti se pojavi kod prvog pokretanja igre, klikneš gumb "copy to clipboard" i kada te igra traži zaljepiš key i više ga ne moraš upisivati.

 

@ Wolf88: probaj ovaj sajt, vlasnik je hrvat: enabava

 

Edit: Ljubo2mad je bio brži ali ti je dao krivu informaciju, ključeve nemaju sve igre, ali neke ih imaju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 13:51 (jastreb).
15 godina
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori
silent_gamer kaže...

ja msm da sam skontao sad kako kupiti igru preko steama...e sad me zanima kad ja to sve uplatim i stigne mi to obavještenje da sam je kupio...jel ja skinem igru sa steama pa je instaliram ??? i ono mi dadne key za multiplayer igranje i kad ja hoću da igram u mp-u asmo ukucam taj key i odem na neki server npr i igram bez problema ???????????? molim vas da mi to objasnite (ta 2 pitanja) Hvala Unap.

  Čim prođe transakcija možeš je download,igra se sama instalira.

Rijetke igre sa steama traže ključ tvoj acc je dovoljan.

Dakle čuvaš dobro pass i to je to igraš.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori
jastreb kaže...

Tako je, a MP key ti se pojavi kod prvog pokretanja igre, klikneš gumb "copy to clipboard" i kada te igra traži zaljepiš key i više ga ne moraš upisivati.

 

@ Wolf88: probaj ovaj sajt, vlasnik je hrvat: enabava

 

Edit: Ljubo2mad je bio brži ali ti je dao krivu informaciju, ključeve nemaju sve igre, ali neke ih imaju.

da nema frke,ja nisam još dobio ni jedan key pa neznam,eto bas sam sogoru kupio left4dead 2 za 7.65 eura,smjesno.

darkness is my friend
16 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Jel je na snazi još uvijek ona glupost koju su napravili da su izjednačili dolar i euro? Mislim, još uvijek su izjednačeni?

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

super topic sa brdom korisnih informacija.

regat cu se i iskoristiti ove popuste.

hvala svima na korisnim informacijama.

 

 

molim moderatore da me ne nazivaju po forumu BUDALOM, kao Danny_HR .. ja nikog ne nazivam nikakvim imenima.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Evo Audiosurf za par eura, a Witcher za 35 kn. Nekad davno sam toliko davao piratu za kopiju, kako se vremena mijenjaju :)

 

EDIT: ah sad vidim da je ČAK 70 kn, šteta trebao sam jučer kupiti :)

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 18:16 (reservoir dog).
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori
reservoir dog kaže...

Evo Audiosurf za par eura, a Witcher za 35 kn. Nekad davno sam toliko davao piratu za kopiju, kako se vremena mijenjaju :)

Eno zeno clash 3 dolara... Badava...

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina preko steam-a

Želim kupit COD serijal na Steamu, i sad neznam kako da platim lovu pošto nemam karticu. Jeli mogu uplatit ikako preko žiro računa na banci???

Neznam šta da napišem :) xf:cerina14
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 17:24 (Cerina15).
16 godina
offline
RE: Kupovina preko steam-a
Cerina15 kaže...

Želim kupit COD serijal na Steamu, i sad neznam kako da platim lovu pošto nemam karticu. Jeli mogu uplatit ikako preko žiro računa na banci???

Nemreš.

 

Pitaj na enabava da ti oni isfuraju.

Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica
14 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Kako misliš isfuraju??

Neznam šta da napišem :) xf:cerina14
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Steam - pitanja i odgovori
Cerina15 kaže...

Kako misliš isfuraju??

 

Ti njima platiš na račun + proviziju, oni tebi kupe igru karticom.

13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ja sa upravo skinuo demo igru i sada mene zanima jedna stvar. Kak da ju instaliram?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Igra ti je instalirana automatski. Odi u steamu na igre koje imaš i od tamo ju pokreni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice