Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.235.584
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Gale92 kaže...

napravio sam frendu STEAM i sada kada ga želim dodati s svojeg računa ne mogu ga pronaći a on kada mene želi dodati njemu pronađe moj profil ali nije u mogužnosti da me doda, čemu li je tako?

 on te nemoze dodat jer jos nije kupio nijednu igru. neka nadje na g2a neku za par centi, ili neka mu neko da neki key viška ako ima da ga aktivira. dakle, tek kad kupis/aktiviras igru ti se otkljucaju sve mogucnosti steama. a sad neznam zasto ga ti nemos pronac, mozda nema steam community profil postavljen.

15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Gale92 kaže...

 EDIT: dal ja mogu platit s svojim PayPal računom pri njegovom STEAM računu?

 Mislim da možeš ako se nije što promijenilo u zadnjih godinu-dvije. Kupio sam prije frendu igru direktno na njegovom Steamu sa svojim Paypal podacima.

A i sam imam 3 Steam accounta (jednog slažem nećaku kao poklon kad naući čitati a na drugi stavljam razne manje igre da si glavni account ne trpam igrama koje možda nikad neću igrati) i na svima prolazi kupnja sa istim Paypalom.

Jedino označiš da ti ne zapamti podatke od kupnje.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Gale92 kaže...

 EDIT: dal ja mogu platit s svojim PayPal računom pri njegovom STEAM računu?

 Možeš bez ikakvih problema, logiraj se na njegov account, odaberi igru koju želiš kupiti, za plaćanje odaberi paypal i kada ti otvori stranicu za login na paypal logiraš se sa svojim podacima...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
ervin121 kaže...
Gale92 kaže...

napravio sam frendu STEAM i sada kada ga želim dodati s svojeg računa ne mogu ga pronaći a on kada mene želi dodati njemu pronađe moj profil ali nije u mogužnosti da me doda, čemu li je tako?

 on te nemoze dodat jer jos nije kupio nijednu igru. neka nadje na g2a neku za par centi, ili neka mu neko da neki key viška ako ima da ga aktivira. dakle, tek kad kupis/aktiviras igru ti se otkljucaju sve mogucnosti steama. a sad neznam zasto ga ti nemos pronac, mozda nema steam community profil postavljen.

 Igra mora biti kupljena preko steama i to u vrijednosti 5€. Odnosno ne mora biti ni igra nego treba napraviti transakciju bilo preko steam store ili steam market.

16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
marko227 kaže... 

 Jest za one koji imaju tu opciju? Ja je nemam... Koju verziju steama imaš?

Vjerojatno jer mi je uključeno da Steam skida beta patcheve.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
marko227 kaže...
ervin121 kaže...
Gale92 kaže...

napravio sam frendu STEAM i sada kada ga želim dodati s svojeg računa ne mogu ga pronaći a on kada mene želi dodati njemu pronađe moj profil ali nije u mogužnosti da me doda, čemu li je tako?

 on te nemoze dodat jer jos nije kupio nijednu igru. neka nadje na g2a neku za par centi, ili neka mu neko da neki key viška ako ima da ga aktivira. dakle, tek kad kupis/aktiviras igru ti se otkljucaju sve mogucnosti steama. a sad neznam zasto ga ti nemos pronac, mozda nema steam community profil postavljen.

 Igra mora biti kupljena preko steama i to u vrijednosti 5€. Odnosno ne mora biti ni igra nego treba napraviti transakciju bilo preko steam store ili steam market.

 ok, onda se promijenilo u zadnjih par god.

znam da je meni bilo dovoljno aktivirat kljuc da mi se otkljucaju sve mogucnosti.

11 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Rating moga profila od 1 do 10?

 

http://steamcommunity.com/id/BluePill

 

Postajte i vi da vidimo profile!

Moj PC  
0 3 hvala 0
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

http://steamcommunity.com/id/klija2/ evo i moga... sad nisam pri parama al nadam se do kraja ljeta 500+ igrica i lvl 100/150

RAMPAGE
 
1 3 hvala 0
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

zna'l se kad će easter popusti??  Ako će ih uopće bit ? haha...

RAMPAGE
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

jel vam radi steam ? Meni piše Could not connect to the Steam network

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Gremlin144 kaže...

jel vam radi steam ? Meni piše Could not connect to the Steam network

 Kod mene sve stima, mozda ti internet steka! 

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
11 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

i meni se to počelo pojavljivat zadnjih dana kad upalim steam. ali drugi put kad pokrenem, radi ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

http://downdetector.com/status/steam/map/

 

našao sam ovu mapu, ugl. sve sad štima kod mene

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

meni je nestalo nekolicina igara iz librarya :O ..ostao mi samo DOOM i CS:GO oO ???

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Jesi nabavljao igre preko G2A i sličnih preprodavača?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
sseennoonn kaže...

meni je nestalo nekolicina igara iz librarya :O ..ostao mi samo DOOM i CS:GO oO ???

 Primljeno na znanje...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Dann3R kaže...
Jesi nabavljao igre preko G2A i sličnih preprodavača?

 zar bi stvarno micali ljudima igre iz libraryja radi toga?

8 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Dann3R kaže...
Jesi nabavljao igre preko G2A i sličnih preprodavača?

jesam  preko kinguina ...al mislim da je i doom preko kinguina pa je on ostao...i uz neki dodatni prostor nesto pod ban pise da mi je profil kakti uredan itd ...sad vise ne znam nisam gledao...budem navecer kad dodjem doma 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
7 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Dobar dan imam jedno pitanje ja sam kupio Steam Wallet i pitao me za adresu ja sam slucajno stavio krivu i dali ce mi oni nesto posalt na krivu adresu?znam da je glupo ali se ne razumijem ps(nadimak mi je glup)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

misliš dodao si novac na steam account preko svoje kartice i stavio krivu adresu pri kupnji?

mislim da ne bi trebalo bit nekih problema. da je to neki problem izbacilo bi ti grešku pri kupnji. drugi put stavi pravu adresu i nemaš brige.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Nene ja sam kupio preko g2a steam wallet code od 5eur i stavio krivu adresu pa me zanima pise ovako nesto "purpose of collecting tax sale" molim vas pomozite da se ne brinem da mi nesto ne posalju na krivu adresu jer imam straha plzzz
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
prodavač igrica kaže...
Nene ja sam kupio preko g2a steam wallet code od 5eur i stavio krivu adresu pa me zanima pise ovako nesto "purpose of collecting tax sale" molim vas pomozite da se ne brinem da mi nesto ne posalju na krivu adresu jer imam straha plzzz

 Bez brige. Ništa fizički nećeš dobiti nego jednostavno kod na mail. A za adresu staviš bilo koju da je izvan EU da ti ne lupe PDV.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Hvala ali jos jedno ja sam se zeznuo jer sam stavio da zivim u hrv i kad sam kupio jedan key naplatili mi 0.80eur (to je bio porez jer je pisalo tax)i hvala jos jedanput znaci moja pogreska sto sam stavio krivu adresu i necu se morat brinut za to plz jos to znaci nista mi nece poslat na kucnu adresu jos to i to je to sa pitanjima
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Ma niko ti nis ne bude slal bez obzira dal si stavio pravu ili krivu adresu
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

sorry ukoliko je slično pitanje postavljeno, nisam ništa slično našao...

imam problem vezan za community market, točnije nisam u mogućnosti koristiti svoj wallet navodno zbog "unverified credit card"?

Screen Screen
sada, razumijem u čemu je problem i znam da ne mogu nikako potvrditi karticu al' zanimame hoće li mi se osposobiti i omogućiti kupnja nakon navedenog datuma i vremena?

Do it for the people who want to see you fail!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
SR3CKO kaže...

sorry ukoliko je slično pitanje postavljeno, nisam ništa slično našao...

imam problem vezan za community market, točnije nisam u mogućnosti koristiti svoj wallet navodno zbog "unverified credit card"? sada, razumijem u čemu je problem i znam da ne mogu nikako potvrditi karticu al' zanimame hoće li mi se osposobiti i omogućiti kupnja nakon navedenog datuma i vremena?

 kada istekne taj vremenski period sve ti bude radilo ok. ja sada sa svojom karticom dodajem novac na steam wallet i sve sjedne iste sekunde čim kliknem. isto je i ako kupujem igre direktno preko kartice. prvi puta kada je koristiš steam postavi taj vremenski limit da se kartica potvrdi kako je valjana i ima novaca na njoj

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2017 0:20 (Skullscar1989).
12 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

da, nikakvih problema nije bilo sa dodavanjem novaca na wallet samo se et' to pojavilo oko potvrde...

ok hvala na odgovoru, onda čekam 10.05. ;)

Do it for the people who want to see you fail!
10 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Zdravo,uplatio sam steam wallet od 10USD i oni su prebacili u 9,31EUR.Ja sam mislio kupiti battle pass koji kosta 9.99 USD ali u EUR je 9,5.Ne razumijem po kojoj logici sam ja dobio manje 0,2E kada sam lijepo platio 10USD,a ne u EUR.Je l' ima neki nacin da vratim to na 10USD jer stvarno je glupo da u USD mogu kupiti,a kada se prebaci u EUR ne mogu...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

jer tebi u hrvatskoj računa u eurima, ne dolarima. 1 euro nije 1 dolar pa ako ne uplaćuješ novac direktno sa kartice na steam nego sa vanjske stranice, oni to preračunaju u eure

10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Armin Reus kaže...

Zdravo,uplatio sam steam wallet od 10USD i oni su prebacili u 9,31EUR.Ja sam mislio kupiti battle pass koji kosta 9.99 USD ali u EUR je 9,5.Ne razumijem po kojoj logici sam ja dobio manje 0,2E kada sam lijepo platio 10USD,a ne u EUR.Je l' ima neki nacin da vratim to na 10USD jer stvarno je glupo da u USD mogu kupiti,a kada se prebaci u EUR ne mogu...

 dolari i euri nisu isti... 1€=7,43kn i 1$=6,77kn

Battleog - 191silvinjo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice