Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.234.141
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Skinio sam novu igru sa steam-a zvana "Zula Europe" i sad ja sam nju jucer skinuo igro nekih 4-5h a danas probam uc nemogu pokrenuti launcher ja udjem unutra ali mi se nista ne pojavi. Jel zna neko kako to rjesiti?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ekipa, koliko se otprilike čeka na refund? Kupio sam jednu igru danas, ali jako loše se vrti tako da sam odlučio tražit, a pošto nisam nikad još imao takav slučaj zanima me koliko su ažurni sa tim.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Igzy20 kaže...

Ekipa, koliko se otprilike čeka na refund? Kupio sam jednu igru danas, ali jako loše se vrti tako da sam odlučio tražit, a pošto nisam nikad još imao takav slučaj zanima me koliko su ažurni sa tim.

 nekada mi odobre refund unutar 30 minuta ili manje. ali sam novac od povrata sjeda na tvoj steam account unutar 24 sata do 7 dana. uglavnom nisam nikada čekao duže od 24 sata da dobijem lovu nazad

9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Bok! Kupio sam DLC sa Steama i pise u profilu ( racunu ) da sam ga kupio, ali ga nema u library, sada ne kuzim gdje je caka, jer kada sam kupovo ostale DLC-e, sve je bilo uredu. I uredno u marketu pise da su u library. A ovog nema. E sad kako to rijesiti, ako netko zeli pomoci! Tnx!

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
veseli007 kaže...

Bok! Kupio sam DLC sa Steama i pise u profilu ( racunu ) da sam ga kupio, ali ga nema u library, sada ne kuzim gdje je caka, jer kada sam kupovo ostale DLC-e, sve je bilo uredu. I uredno u marketu pise da su u library. A ovog nema. E sad kako to rijesiti, ako netko zeli pomoci! Tnx!

 Neki ti se DLC-ovi prikažu posebno u inventoriju a neki su u sklopu igre.

Klikni desnim klikom na igru za koju si kupio DLC -> Properties -> DLC ... i u prozoru bi ti trebao biti prikazan kupljeni DLC.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Micek kaže...
veseli007 kaže...

Bok! Kupio sam DLC sa Steama i pise u profilu ( racunu ) da sam ga kupio, ali ga nema u library, sada ne kuzim gdje je caka, jer kada sam kupovo ostale DLC-e, sve je bilo uredu. I uredno u marketu pise da su u library. A ovog nema. E sad kako to rijesiti, ako netko zeli pomoci! Tnx!

 Neki ti se DLC-ovi prikažu posebno u inventoriju a neki su u sklopu igre.

Klikni desnim klikom na igru za koju si kupio DLC -> Properties -> DLC ... i u prozoru bi ti trebao biti prikazan kupljeni DLC.

 Hvala, to je uredu ali u igri ga nema, to me zanima zasto!?

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
veseli007 kaže...
Micek kaže...
veseli007 kaže...

Bok! Kupio sam DLC sa Steama i pise u profilu ( racunu ) da sam ga kupio, ali ga nema u library, sada ne kuzim gdje je caka, jer kada sam kupovo ostale DLC-e, sve je bilo uredu. I uredno u marketu pise da su u library. A ovog nema. E sad kako to rijesiti, ako netko zeli pomoci! Tnx!

 Neki ti se DLC-ovi prikažu posebno u inventoriju a neki su u sklopu igre.

Klikni desnim klikom na igru za koju si kupio DLC -> Properties -> DLC ... i u prozoru bi ti trebao biti prikazan kupljeni DLC.

 Hvala, to je uredu ali u igri ga nema, to me zanima zasto!?

Probaj samo resetirat steam, i onda opet pogledaj jel tamo i jel pise installed.

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Rijeseno, Hvala vam!

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Pozdrav
Kupio sam cs:go i igram ga vec mjesec dana i jucer sam zavrsio i idem izaci iz igrice i samo mi je crn ekran, moram ponovno pokrenuti kompjuter i tako svaki put. Reinstalirao sam igricu i nista sve isto. Inace novi komp kupljen prije 2 mjeseca.
Jel mi moze tko pomoci?
Hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

dobar dan zanima me samo jos jedno pitanje ja kad sam dodao steam wallet od 5eur i onda su me pitali adresu da ukucam za nisam bas siguran kako ide,ali ovako nesto:"colleting for purpose tax" nisam siguran i sada ja sam slucajno stavio krivu adresu pa me zanima za sto je to i dali ce mi posalt steam nesto fizicko nadam se da ne pa ako moze odgovor hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
prodavač igrica kaže...

dobar dan zanima me samo jos jedno pitanje ja kad sam dodao steam wallet od 5eur i onda su me pitali adresu da ukucam za nisam bas siguran kako ide,ali ovako nesto:"colleting for purpose tax" nisam siguran i sada ja sam slucajno stavio krivu adresu pa me zanima za sto je to i dali ce mi posalt steam nesto fizicko nadam se da ne pa ako moze odgovor hvala

 pitao si isto pitanje stranicu-dvije unatrag i dobio odgovor.

ništa ti fizičko neće stizat na adresu.

idući put upiši pravu i amen.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 21:13 (ervin121).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Starpoint Gemini 2 je besplatan do 24.05. Požurite.
 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Klincu sam kupio igricu lego i sve je bilo do neki dan ok.Da bi sada kada bi je htio otvoriti samo se u gornjem kutu pojavi mala sličica te igre.Kako to otvoriti preko cijelog ekrana?,hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
dell12 kaže...

Klincu sam kupio igricu lego i sve je bilo do neki dan ok.Da bi sada kada bi je htio otvoriti samo se u gornjem kutu pojavi mala sličica te igre.Kako to otvoriti preko cijelog ekrana?,hvala

 ako se kad je otvoriš igra pokrene ali samo u smanjenom prozoru, probaj alt+enter to te baci u full screen.

13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Da li još neko ima problema sa steam-om? Nešto mi je naveliko usporeni danas, nemogu ni skrolati a da ne trzne, sporo otvara...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Dali se moze kupovati na steamu s ekesh visa kartiom?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Jel moguće povratit acc ako nemam Steam Guard? Vratio mob na tvorničke postavke i sad nemogu se ulogirat bez toga.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
x18x05x kaže...

Jel moguće povratit acc ako nemam Steam Guard? Vratio mob na tvorničke postavke i sad nemogu se ulogirat bez toga.

 Ako imas tocan broj mobitela moze ti na SMS poslat kod, druga mogucnost je da deaktiviras steam guard i opet ga aktiviras.

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav!

Zanima me, kako da steam pokaze prijateljima da sam zauzet, znam da ima opcija, vidio sam je negdije u postavkama..... A sada kada mi treba ne mogu je naci! Help! tnx!

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

10 sekundi googlanja daje ti ovaj odgovor http://steamcommunity.com/discussions/forum/1/558751179626264340

To je strašno teško...

9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Moli tebe Marko227 da mi ti ne odgovaras, plz! Stalno se pravis naj pametniji, a kada ti nesto ne odgovara onda kenj... i lijepis Td, gledanje sa visokog nikom ne pomaze! Da mogao sam googlati, ali sam bas htio preko foruma! Nista nije slucajno, mozda si ti razlog! Zato te molim jos jednom preskoci me , ne moras mi odgovarati! Kada te vec molim! LOL! PLzzz

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Uzalud moliš, ali eto mogao si barem zahvaliti jer si dobio odgovor na pitanje.

9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Da ti  budem iskren nisam ni pogledo, taj link! Cim sam vidio tvoje ime znao sam sta ocekivati! Jos jednom zaobidji me, nemoj da ti bude tesko! Sry! Snaci cu se!lp

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Nema na čemu. I drugi put!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
veseli007 kaže...

Da ti  budem iskren nisam ni pogledo, taj link! Cim sam vidio tvoje ime znao sam sta ocekivati! Jos jednom zaobidji me, nemoj da ti bude tesko! Sry! Snaci cu se!lp

 ako nisi pogledao taj link, jesi konačno koristio google? ili još čekaš na odgovor za tako lako pitanje jer si lijen sam potražiti?

7 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ako netko treba Steam kartice, imam nekih 400 komada i mijenjao bih za nešto...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ekipa, dal još netko ima problema sa skidanjem updatea i slično sa Steama? Nakon zadnjih 2-3 updatea Steama svaki brzina skidanja mi se prepolovila, često mi zna stati, pa nakon min - dvije ponovno krenuti. Problemi se manifestiraju samo na Steamu, internet radi i dalje normalno.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Igzy20 kaže...

Ekipa, dal još netko ima problema sa skidanjem updatea i slično sa Steama? Nakon zadnjih 2-3 updatea Steama svaki brzina skidanja mi se prepolovila, često mi zna stati, pa nakon min - dvije ponovno krenuti. Problemi se manifestiraju samo na Steamu, internet radi i dalje normalno.

 Svi imaju taj problem, rasprodaja je i svi skidaju igre koje su pokupovali...

Probaj promjeniti server s kojeg skidaš igru, možda pronađeš neki bolji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 19:56 (It'sMe932).
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ja ne mogu kupit igru ako ju vec imam na stimu? Dakle samo stim kupnja, ne neki sajtovi i sl. ??

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Počelo mi je i prije salea, tako da nisam povezao sa tim. Uglavnom skidam updateove, pogotovo za Ark koji ih na dnevnoj bazi gotovo ima, pa sam tu primjetio. Vidjet ćemo kak bude poslije salea, pa ću onda dalje rješavat ako bude potrebno.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice