Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.235.979
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

gta možeš nabaviti  i za z jeftinije, bez ikakvog rizika za steam račun

edit: zapravo ovo i nije za steam, moja greška

link

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 19:43 (xDISORDERx).
15 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Malo offtopic. Al ono kad developeru dosade sranja u igri haha

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

dali je netko imao ovaj problem? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
toma20 kaže...

dali je netko imao ovaj problem? 

 Makni beta update ili probaj koristiti beta update. Nekad davno mi je nešto od toga pomoglo da se rješim tog problema.

ja
7 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pitanje, da li je netko danas ili ovih dana imao problema sam updatanjem igara?

Naime, danas se updatao steam klijent na novu verziju i nakon toga ne rade updati na igrama.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Nikakvih problema kod mene. Sve radi kako bi trebalo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

UPDATE:

navodno probleme imaju smrtnici koji su kod Optima Telekoma.

Rješenje je prebacivanjem internet protokol adresa na Googlove

Prefered DNS server 8.8.8.8

Alternate DNS server 8.8.4.4

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Hvala, nisi direktno meni pomogao ali jesi mom prijatelju koji dva dana muku muči s ovim problemom.

13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Isto imam Optimu i uvijek si složim Open DNS i nikad problema.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Steam - pitanja i odgovori

Znaci vec nekoliko dana Steam mi ne zeli updejtat igre, instalirat igre nove koje sam kupio ni stare, cak ni unistallat igre. Kad pokusam updejatat stuckano je na 0 bytes, kad zelim installirat samo je stucakno u instalaciji, a kad zelim uninstall napravit crasha mi se steam. Koji mu je bog?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

jesi ga probao izbrisati pa opet sve instalirati?

 

10 godina
odjavljen
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Da, nije pomoglo. Cak sam probo na laptopu installirat nesto i isto mi ne da. Kao da je vezano uz account.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

imaš drugi account? ulogiraj ga i probaj neku f2p igru instalirati. vidi jel opet zeza ili ne

10 godina
odjavljen
offline
Steam - pitanja i odgovori

Nemam. Ovaj problem sam imao prije nekoliko godina na starom PC-u i isto nisam naso rijesenje. Sjecam se samo da sam napravio reinstalaciju Windowsa i to je pomoglo, a sad to fakat ne mislim radit. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

ako imaš još neki mail, lako središ novi account. nađeš neku f2p igru tipa dota ili team fortress i probaj. košta te malo vremena samo

10 godina
odjavljen
offline
Steam - pitanja i odgovori

Probat cu, pa javim.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
IvanDado kaže...

Znaci vec nekoliko dana Steam mi ne zeli updejtat igre, instalirat igre nove koje sam kupio ni stare, cak ni unistallat igre. Kad pokusam updejatat stuckano je na 0 bytes, kad zelim installirat samo je stucakno u instalaciji, a kad zelim uninstall napravit crasha mi se steam. Koji mu je bog?

 Da nisi i ti na Optimi

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Do Optime je, sad sam isprobao. Open DNS imam složen i skida normalno, čim isključiš neće skidati.

 

Evo brzinski postupak da čovjek složi pa da može skidati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 18:03 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Imam Steam account, danas kupio igricu u trgovini  Call of Duty Black Ops 2 i dobio dva cd diska i ključ. Stavio sam prvi disk i kliknu na instaliranje i kad pogledam na svom steam accountu piše ovo--https://imgur.com/a/k3DBB

Zanima me zašto toliko dugo trebam čekati da se instalira kad mi je igrica na cd disku.

Jel to treba tako biti i jel to u redu ili je neki drugi problem jel ovo mi je prvi put da koristim steam pa ne znam dovoljno o tome svemu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 18:27 (REAKTOR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
REAKTOR kaže...

Imam Steam account, danas kupio igricu u trgovini  Call of Duty Black Ops 2 i dobio dva cd diska i ključ. Stavio sam prvi disk i kliknu na instaliranje i kad pogledam na svom steam accountu piše ovo--https://imgur.com/a/W11JV

Zanima me zašto toliko dugo trebam čekati da se instalira kad mi je igrica na cd disku.

Jel to treba tako biti i jel to u redu ili je neki drugi problem jel ovo mi je prvi put da koristim steam pa ne znam dovoljno o tome svemu.

 Kod nekih novijih igara za PC disk dobiješ samo radi fore, a cijelu ju skidaš sa Steama, Origina, čega već. 

 

U tvom slučaju vjerojatno dio igre je na disku, a ovo što se skida su patchevi koji su dolazili tokom godina od kad je igra izašla.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

To onda znači da je sve u redu i da sad moram čekati da skine do kraja i to je onda to.

13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
REAKTOR kaže...

To onda znači da je sve u redu i da sad moram čekati da skine do kraja i to je onda to.

 Da

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
odjavljen
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Hexfire kaže...

 Da nisi i ti na Optimi

 Da, na Optimi sam lol. Sto se dogadja, uvijek sam bio zadovoljan s njima?

10 godina
odjavljen
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
vrinho kaže...

Do Optime je, sad sam isprobao. Open DNS imam složen i skida normalno, čim isključiš neće skidati.

 

Evo brzinski postupak da čovjek složi pa da može skidati.

 Hvala, onda cu to probat 

13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
IvanDado kaže...
Hexfire kaže...

 Da nisi i ti na Optimi

 Da, na Optimi sam lol. Sto se dogadja, uvijek sam bio zadovoljan s njima?

 Napisao je kolega iznad:

 

UPDATE:

navodno probleme imaju smrtnici koji su kod Optima Telekoma.

Rješenje je prebacivanjem internet protokol adresa na Googlove

Prefered DNS server 8.8.8.8

Alternate DNS server 8.8.4.4

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
odjavljen
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Hvala puno obojici 

10 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Jučer sam počeo instalirati igricu call of duty black ops 2 i došlo je do 9.3 gb i nakon toga  stoji 5-6 sati ovako (vidi sliku) spojen sam na internet i ne dešava se ništa.  Ne znam u čemu je problem.

https://imgur.com/a/m36da

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 16:25 (REAKTOR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
REAKTOR kaže...

Jučer sam počeo instalirati igricu call of duty black ops 2 i došlo je do 9.3 gb i nakon toga  stoji 5-6 sati ovako (vidi sliku) spojen sam na internet i ne dešava se ništa.  Ne znam u čemu je problem.

https://imgur.com/a/m36da

 Da nisi i ti na Optimi 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Hexfire kaže...
REAKTOR kaže...

Jučer sam počeo instalirati igricu call of duty black ops 2 i došlo je do 9.3 gb i nakon toga  stoji 5-6 sati ovako (vidi sliku) spojen sam na internet i ne dešava se ništa.  Ne znam u čemu je problem.

https://imgur.com/a/m36da

 Da nisi i ti na Optimi 

 Jesam

9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Imao sam u par navrata sličan problem, jednostavno mi je download stao u jednom trenu i nikud-nikam. Meni je pomoglo restartanje Steama, ne znam dal to bude slučaj i kod vas. I nisam na Optimi, na Iskonu sam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice