Uplay bez igre

poruka: 11
|
čitano: 2.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Uplay bez igre

Pozz...

 

Ovako imao sam na svom Uplay racunu aktiviran Far cry 3 i dragon blood... I sad sam isao reko da skinem da malo igram , kad sam usao pise nema niti jedna igra aktivirana gore ??

 

Kako da dodem do nje i svog cd key ?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Uplay bez igre

Neznam jesi li uzimao te igre preko Steama, jer recimo meni je FC3 u steam kolekciji. Uplay mi treba jedino da ga pokrenem.

Life is a sexually transmitted disease and there is a 100% mortality rate.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Uplay bez igre

nikako, ako si kupovao sa g2play ili takvih stranica ubisoft ih je maknuo sa uplay servisa.

zašto? nemam pojma nit me ne zanima, ali tak sam pročitao neki dan.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Uplay bez igre

Ne nista tako... Razmijenio sam acc to jest igru sa jednim kolegom na bugu ... I nisam do sada isao skidati , dobio sam serial i sve.. Nisam nigdje zapisivao jer sam aktivirao igru i to sve.. I sad idem skinuti i ne mogu , to jest nema je .

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Uplay bez igre

Mozda ima veze sa ovim LINK

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uplay bez igre
razermario kaže...

Ne nista tako... Razmijenio sam acc to jest igru sa jednim kolegom na bugu ... I nisam do sada isao skidati , dobio sam serial i sve.. Nisam nigdje zapisivao jer sam aktivirao igru i to sve.. I sad idem skinuti i ne mogu , to jest nema je .

 Onda je kolega s kojim si razmijenio acc kupio igre sa G2A, G2play ili neke slične stranice. Večina keyeva sa tih stranica je banana od Ubisofta jer su bili ukradeni i preprodavani.

SVEMOGUĆI
11 godina
offline
Uplay bez igre

Naci pisi propalo... Ljepo.. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Uplay bez igre

Salji mail G2A ili im se javi na support i dobit ces ili povrat novaca na paypal ili novce na njihov balance. Jed jedan je lik na forumu tako napravio i dobio je nazad sve.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Uplay bez igre

ja evo baš sad gledam na uplay, fc3 mi uredno radi i nalazi se pod "all games". kupljeno na g2play dan-dva prije božića.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uplay bez igre
SimeKZ kaže...

Salji mail G2A ili im se javi na support i dobit ces ili povrat novaca na paypal ili novce na njihov balance. Jed jedan je lik na forumu tako napravio i dobio je nazad sve.

 Ali za to treba imat dokaze o kupnji ak se ne varam.

SVEMOGUĆI
11 godina
offline
Uplay bez igre

Da vijerovatno kad bi trazio povrat novca ili nesta, morao bi dokazivati kad sam kupio i sve to ... Nebi bio dovoljan samo acc ili nesta tako... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice