Vaše pitanje za DICE

poruka: 53
|
čitano: 6.562
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Vaše pitanje za DICE

Naš uvaženi kolega gamer, recenzent i kolumnist, HR_The_Butcher, dobio je priliku odraditi intervju sa švedskim developerom Digital Illusions CE (DICE), tvorcima popularnog Battlefield serijala.

 

Dobar, kakav jest (neki ga doduše zovu k******m sinom), Butcher je odlučio vama, BUG forumašima, dati priliku da se vaše pitanje nađe među onima koje će postaviti u intervjuu.

 

Bacite se na razmišljanje, dajte prijedlog, ali molim vas da pitanja budu ozbiljna (što ne znači da ne smiju biti humoristična), interesantna i kvalitetna jer samo takva dolaze u obzir.

 

Butcher će večeras, ako se ne varam, odabrati najbolja 3 pitanja koja će biti upućena DICE-u.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
20 0 hvala 7
16 godina
odjavljen
offline
Vaše pitanje za DICE

Šta mislite o budućnosti FPS žanra?

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Moj PC  
0 14 hvala 0
15 godina
offline
Vaše pitanje za DICE

Što mislite o lošim portovima FPS-ova sa konzola na PC?

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
48 0 hvala 6
16 godina
odjavljen
offline
Vaše pitanje za DICE

Šta mislite o piratstvu na PC-u?

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Moj PC  
6 10 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vaše pitanje za DICE

Ocete li slusati rijec communitya u vezi OP oruzja/vozila?

 

Baj d vej pohvale za ideju

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Vaše pitanje za DICE

neka ih pita ako ce doc na server da im malo pokazemo kako smo stasali?! moze sad a moze i kad b3 izadje, a ni koji dog tag s potpisom nebi lose pao.. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Vaše pitanje za DICE

Kakve su realno šanse da vidimo Mirror's Edge 2?

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaše pitanje za DICE

Koliko će biti zahtjevan Battlefield 3?

Hoće li uistinu se moći rušiti cijele zgrade u multiplayeru?

Koliko je zapravo iskorišten Dx11 u novom engineu?

Hoće li broj oružja i vozila u odnosu na Battlefield Bad Company 2 znatno povećan?
Mislite te li da će novi Battlefield uspjeti preobratiti zagrižene CoD igrače?

 

Imam još, napisat ću kad se sjetim.

Postoje normalne ( . )( . ) Silikonske ( + )( + ) Savršene (o)(o) Nekima je ledeno (^)(^) Neke pripadaju bakama \./\./ ...Ne smijemo zaboraviti ni jako velike (◉ Y ◉) Vrlo male (.)(.) I asimetrične (•
15 godina
neaktivan
offline
Vaše pitanje za DICE

Zanima me dali će Battlefield 3 imati mogućnost rušenja cijelih zgrada unutar gradova,te dali će imati mape izvan gradova,znači ravnice i polja kao u BC2?

Hacking is not a crime - - - - - - - Android rulz!!
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Vaše pitanje za DICE

Hoće li i battlefield 3 imati ekspanziju kao što Bf2 ima Vietnam?

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vaše pitanje za DICE

Nakon otkazivanja PC verzije fantastičnog mrežnog FPS-a Battlefield 1943, planiraju li izdati novi Battlefield nastavak ili DLC u okruženju drugog svjetskog rata za PC? Mislim, na toj je platformi i u tom settingu serijal počeo.

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vaše pitanje za DICE

Zašto ni njima ni bilo kome drugome do sada na pamet nije palo napraviti FPS s temom prvog svjetskog rata? Zbog uvjetno dosadnijih i čestih rovovskih bitki ili malog broja oružja u upotrebi?

Moj PC  
20 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaše pitanje za DICE

Zašto jednostavno ne rade igru nekoliko godina, nije važno koliko, ali ubace sve svjetske ratove i sve važnije događaje ljudske povijesti? Je li to zbog neisplativosti?

Igra bi imala dugu kampanju, raznovrsne neprijatelje, raznovrsan okoliš i oružja te vozila. Još kad bi se sve to stavilo u Mutliplayer...

Postoje normalne ( . )( . ) Silikonske ( + )( + ) Savršene (o)(o) Nekima je ledeno (^)(^) Neke pripadaju bakama \./\./ ...Ne smijemo zaboraviti ni jako velike (◉ Y ◉) Vrlo male (.)(.) I asimetrične (•
13 godina
protjeran
offline
Vaše pitanje za DICE

Dali je 24 igrača konačna brojka u bf3 za konzole? ako je zašto?

znamo da MAG podržava 256 igrača

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 15:05 (roseman).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaše pitanje za DICE

Jeste li ikad čuli za Hrvatsku i naš Domovinski rat? :D

Ako jeste, da li vam se to čini kao zanimljivo područje za neku FPS igru?

Koliko ste ovog puta koncentrirali na samu priču i atmosferu?

Mislite li da će prodaja na osobnim računalima biti slabija zbog nekompatibilnosti sa XP-om?

Možete li bar otprilike reći koja bi bila minimalna, a koja preporučena konfiguracija?

Hoće li razlika u grafici biti lako uočljiva između konzola i PC-a?

Koliko je uznapredovala zvučna podloga od prošlog nastavka?

Kad možemo očekivati video gameplaya?

 

Postoje normalne ( . )( . ) Silikonske ( + )( + ) Savršene (o)(o) Nekima je ledeno (^)(^) Neke pripadaju bakama \./\./ ...Ne smijemo zaboraviti ni jako velike (◉ Y ◉) Vrlo male (.)(.) I asimetrične (•
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaše pitanje za DICE

Da je je popravljen hitbox u BFBC3? (mislim na to da kad neki put pogodim nekog u tijelu, kaže da je headshot, a neki put ne, i ponekad se zna dogoditi da kad puknem nekome kroz noge, da ga ubijem pa me zanima da li će to poboljšati)

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaše pitanje za DICE

kakav ce biti hit registry u novom battlefieldu,jer u ovom bad companyju 2 je srednja zalost

nemam zamjerku sto treba 3-4 metka u tijelo da se nekog srusi problem je nestajanja metaka kad si siguran da si ga pogodio a igra nista ne pokazuje

-=PiS=- CROZOKI
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaše pitanje za DICE

koliko čega ima tu?

 

or

 

Hoce li veci broj igraca i destruktivnih objekata utjecati na hitbox,tj hoce li igra lagati ko bc2 (BF3)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaše pitanje za DICE
FX_09 kaže...
dedaa kaže...
naxeem kaže...

Zašto ni njima ni bilo kome drugome do sada na pamet nije palo napraviti FPS s temom prvog svjetskog rata? Zbog uvjetno dosadnijih i čestih rovovskih bitki ili malog broja oružja u upotrebi?

Zato što su Amerikanci bili samo oko 1 godine u ratu, pa im nije zanimljivo.

  zato jer je svaka takva igra dosad loše prosla, ljude ne zanima, tehnologija je tek pocela. i jurisne bitke su debilne...

 I sada su imali problema sa prodajom MoH2010 u Afganistanu u Army PX shopovima, pa nevjerujem da pošto im je EU najveći saveznik (recimo) da "opet" započinju rat sa Nacistima, ili Rusima . Kao što vidiš trenutno su Koreanci hit, Sjeverni dio ofc.

 

Pitanje? Dali će biti exluziva za PC kao takvih u FPS žanru, da nedobijamo loše portove koji ne rade prvih par tjedana(mjeseci, čast BF du) , a ako ne i ako je odgovor PC Piratluk ( nakon razbijanja PS3 a i PSNetworka, XBox razbijen već 100godina) jer to stvarno misle da čemo popušiti kao iskren odgovor, jer piratiziranje na PC u za MP dio tako reći ne postoji od kako CD MW 2, Bo, MoH2010 pa nevjerujem da će ako nastave tom tehnikom MP dio bez mogučnosti dizanja privat servera zaživjeti.

 

B) kako se osječaju NE biti atm "big bad wolf" PC gaming industrije , jer primat je preuzeo Activision, nakon tolko puno godina od njih? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vaše pitanje za DICE
Što misle o budućnosti njihovih FPS-ova i da li će proširivati Battlefield serijal paralelno uz Call of Duty ili će napraviti preokret u priči pod serijala pa jednom završiti taj serijal i krenuti na nešto novo ?
1001010 1100001 100000 1110011 1100001 1101101 100000 1101011 1110010 1100001 1101100 1101010 100000 100001 100000 1101 1010 1101 1010
15 godina
offline
Vaše pitanje za DICE

Da li će urbano okruženje ,koje kako smo čuli prevladava u Battlefieldu 3, smanjiti mogučnost taktiziranja i sakrivanja kakve smo imali u ranijim Battlefieldima i staviti naglasak na otvoreniju borbu?

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 16:29 (Ad4pt3r).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vaše pitanje za DICE
I još jedno (inspirirano Ad4pt3r-ovim postom)
Namjeravaju li nadopuniti Battlefield serijal modernom ratnom igrom, odnosno suvremenom ratnom igrom ?
1001010 1100001 100000 1110011 1100001 1101101 100000 1101011 1110010 1100001 1101100 1101010 100000 100001 100000 1101 1010 1101 1010
15 godina
protjeran
offline
Re: Vaše pitanje za DICE
Ad4pt3r kaže...

Da li će urbano okruženje ,koje kako smo čuli prevladava u Battlefieldu 3, smanjiti mogučnost taktiziranja i sakrivanja kakve smo imali u ranijim Battlefieldima i staviti naglasak na otvoreniju borbu?

greska

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 16:35 (hrvatskafarkasevec).
13 godina
protjeran
offline
Vaše pitanje za DICE

Dali ste ikada razmišljali o Battelfield strategiji?

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaše pitanje za DICE

dali razmišljaju o izradi BF MMO?

15 godina
neaktivan
offline
Vaše pitanje za DICE
E, jeste se uhvatili tog BFa...

Nek pita koji su im planovi za buducnost, koje i kakve igre i sl.

Planiraju li se prebacit i na mobilne platforme (tableti s Tegra2 su jako mocni)?

Sto misle o OnLive servisu? Jer ce sada on ici i na HTCove tablete...



Jesu li bili u Hrvatskoj i ako ne, namjeravaju li?
Kada? Koje mjesto?


I nadam se da je ponio malo prsuta, paskog sira, incuna a.k.a. slanih srdela, speka, kulena, ostalih domacih delicija da malo pocasti ekipu i zahvali im na BF serijalu.
Neka im zazeli svu srecu u razbijanju CODa i nek ih pozove na nas BF server i nek ih pozove na odmor u Hrvatsku :)


(mora se malo propagirati turizam, jer ocito je to jedina stvar koja valja u Lijepoj Nasoj...)
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vaše pitanje za DICE
Mitch kaže...
I još jedno (inspirirano Ad4pt3r-ovim postom)
Namjeravaju li nadopuniti Battlefield serijal modernom ratnom igrom, odnosno suvremenom ratnom igrom ?

?? Battlefield 2, Bad Company 2, Battlefield 3... sve su to moderne ratne igre. Kakvu bi ti?

14 godina
protjeran
offline
Vaše pitanje za DICE

Je li igra optimizirana za quad core procesore?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaše pitanje za DICE

Zašto smo toliko čekali na nastavak serijala Battlefield (ako izuzmemo BF: Bad Company)?

Koji je točan datum izlaska ovog dugo očekivanog nastavka?

Koji su minimalni hardverski zahtjevi?

Primate li grafičare u svoj studio? {#}

** Live 4 Music **
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaše pitanje za DICE

Kakve su šanse da vidimo neki drugi anti-cheat program, a ne samo PB?

 

Jer da budem iskren, od njega mi se sere{#}

I'm just sayin'
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 20:09 (Dodinho).
Moj PC  
13 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice