YouTuber TotalBiscuit nažalost gubi bitku s rakom

poruka: 7
|
čitano: 1.991
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
YouTuber TotalBiscuit nažalost gubi bitku s rakom

Jedna jako tužna vijest za ljubitelje YouTube-ra zvanog TotalBiscuit/CynicalBrit

Poznat je po svojim "recenzijama" raznih Indie naslova

 

YouTube link na kanal

 

 

One koji su čuli, nekoliko godina je vodio borbu s rakom debelog crijeva, te se činilo kako se rak povukao.

Nažalost novim saznanjima otkrio je da mu je rak metastazirao na jetru, i da lijeka nema. Ostalo mu je 2-3 godine života.

 

 

Jako sam se šokirao, jer pratim ga već dosta godina svakodnevno, postao mi je jako simpatičan. Nažalost, bolest ne bita niti tko si niti kako živiš...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2015 22:38 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: YouTuber TotalBiscuit nažalost gubi bitku s ra
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Jedna jako tužna vijest za ljubitelje YouTube-ra zvanog TotalBiscuit/CynicalBrit

Poznat je po svojim "recenzijama" raznih Indie naslova

 

YouTube link na kanal

 

 

One koji su čuli, nekoliko godina je vodio borbu s rakom debelog crijeva, te se činilo kako se rak povukao.

Nažalost novim saznanjima otkrio je da mu je rak metastazirao na jetru, i da lijeka nema. Ostalo mu je 2-3 godine života.

 

 

Jako sam se šokirao, jer pratim ga već dosta godina svakodnevno, postao mi je jako simpatičan. Nažalost, bolest ne bita niti tko si niti kako živiš...

 Neki link?

12 godina
offline
YouTuber TotalBiscuit nažalost gubi bitku s rakom

Pa jbm ti sve, toliko dobrih meta na planeti i ovo se njemu dogodi... Pratim mu kanal vec dulje vrijeme, pogledam svaki WTF video cak i ako me igra inace ne zanima. Nadajmo se da ce poziviti dovoljno dugo da se dogodi neki breakthrough u medicini.

WordPress ❤
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTuber TotalBiscuit nažalost gubi bitku s rakom

Ja ga isto pratim i zao mi je, ali mi je i zao zbog ostalih ljudi.

Meni je majka preminula ove godine od raka u 3. mjesecu. Rak gusterace. A najsmjesnije u cijeloj prici je da je imala 3 mozdana udara u zivotu (sve jedan jaci od drugoga) i svaki puta se oporavila makar su doktori govorili da nece prezivjeti noc. Dosao je rak i tu pomoci nije bilo jer je pronadjen u terminalnoj fazi.

Za lijek sumnjam da ce se "pronaci" jer je to neizljecivo za ovu tehnolosku razinu. Mogu se samo pronaci ucinkovitije metode rane detekcije i terapije jer kad to djubre udje u terminalnu fazu... nazalost GG.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: YouTuber TotalBiscuit nažalost gubi bitku s ra
ukay1000 kaže...

Ja ga isto pratim i zao mi je, ali mi je i zao zbog ostalih ljudi.

Meni je majka preminula ove godine od raka u 3. mjesecu. Rak gusterace. A najsmjesnije u cijeloj prici je da je imala 3 mozdana udara u zivotu (sve jedan jaci od drugoga) i svaki puta se oporavila makar su doktori govorili da nece prezivjeti noc. Dosao je rak i tu pomoci nije bilo jer je pronadjen u terminalnoj fazi.

Za lijek sumnjam da ce se "pronaci" jer je to neizljecivo za ovu tehnolosku razinu. Mogu se samo pronaci ucinkovitije metode rane detekcije i terapije jer kad to djubre udje u terminalnu fazu... nazalost GG.

 

 

 

Moje saucesce. :-(

zao mi je sto to cujem. Puno srece tebi i obitelji.

16 godina
offline
Re: YouTuber TotalBiscuit nažalost gubi bitku s ra
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže..

 

Moje saucesce. :-(

zao mi je sto to cujem. Puno srece tebi i obitelji.

 Fala. Ma sve u redu. Samo da ljudi budu svjesni ove posasti. Vecina misli "ma kaj bu mene nema sanse..." i onda ti se desi. Vecina i koja uspije dobiti bitku s rakom nazalost posustanu psihicki i nikad vise nisu one stare osobe.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice