Zastave

poruka: 7
|
čitano: 2.165
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Zastave

Kaj mislite sad kad smo planetarno popularna zemlja hoce li poceti stavljati hrvatske zastave u igrama?

Oduvijek mi je smetalo sto u igrama nikad nema hrvatske zastave. Najvise mi je nedostajalo u trackmania jer sam bio dobar i htio sam da se vidi da sam iz hrvatske. 

Je li vezano za to imaju drzave utjecaja ili proizvodaci rade kako im je volja?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zastave

Pa obično imaju hrvatsku zastavu. Sad igram F1 2017 i Gran turismo i obje imaju hrvatsku zastavu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Zastave

A i Trackmania ima hrvatsku zastavu, pa čak i skin za vozilo, od one prve Trackmanie Nations, preko Trackmanie Nations Forever pa do Trackmanie United Forever i svih novijih..Jedino ne znam za onu prvu jer ju nisam igrao.

15 godina
offline
Zastave

ima moj susjed zastavu (101 gl) u dvorištu, već godinama uspješno skluplja prašinu. možda bi je ustupio trackmaniji, kad bi mu se javili. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zastave
dejo6 kaže...

Pa obično imaju hrvatsku zastavu. Sad igram F1 2017 i Gran turismo i obje imaju hrvatsku zastavu.

 Pa to je sjajno. 

Cimet kaže...

A i Trackmania ima hrvatsku zastavu, pa čak i skin za vozilo, od one prve Trackmanie Nations, preko Trackmanie Nations Forever pa do Trackmanie United Forever i svih novijih..Jedino ne znam za onu prvu jer ju nisam igrao.

 Ziher,pa onda ja ili lazem ili sam uvjerio sam sebe da nema. 

15 godina
offline
Re: Zastave

Ima i trackmania

16 godina
neaktivan
offline
Zastave

kako nema pa sve Codemasterove igre McRae, Dirt imaju HR zastavu 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice