Anketa o piratstvu

poruka: 26
|
čitano: 4.879
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Anketa o piratstvu

Molbio bih vas da odgovorite na sljedece pitanje.

Koliko ste do sada igara kupili

p.s molim bez rasprave u temi!

32 nisam nikad kupio igru
1 nisam kupio jer nemam paypal
97 1-20
6 21-40
29 40+
Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
8 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Anketa o piratstvu

Mislim da je najveći problem u nekupovanju igara što neki ljudi nemaju karticu, ja dok nisam imao karticu sam možda kupio 2 igrice, od kada sam dobio karticu, preko 30 igrica kupio, pogotovo kad su ovi saleovi i to, skroz se isplati!

gjurki
Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Anketa o piratstvu

Zavisi koliko igras ako igras par puta mjesecno sta ces kupovati igricu.

Let it be
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anketa o piratstvu
duzda kaže...

Zavisi koliko igras ako igras par puta mjesecno sta ces kupovati igricu.

Pa rađe ću za 2 dolara koja meni ne znače apsolutno ništa, kupiti igru koja će me zabaviti, podržat developera, dobit sve update, nego se zezat sa piratskom verzijom:)

gjurki
16 godina
offline
Anketa o piratstvu

Zašto bi nekupovanje igara moralo značiti piratstvo?

Ja imam hrpu igara na Steamu i nekoliko na Originu, ni jednu od njih nisam kupio a ne radi se o free igrama.

 

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anketa o piratstvu
191x7 kaže...

Zašto bi nekupovanje igara moralo značiti piratstvo?

Ja imam hrpu igara na Steamu i nekoliko na Originu, ni jednu od njih nisam kupio a ne radi se o free igrama.

 

??? how

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
13 godina
offline
Re: Anketa o piratstvu
Mikovic_xD kaže...
191x7 kaže...

Zašto bi nekupovanje igara moralo značiti piratstvo?

Ja imam hrpu igara na Steamu i nekoliko na Originu, ni jednu od njih nisam kupio a ne radi se o free igrama.

 

??? how

žicar...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
16 godina
offline
Re: Anketa o piratstvu
zelenbic kaže...
Mikovic_xD kaže...
191x7 kaže...

Zašto bi nekupovanje igara moralo značiti piratstvo?

Ja imam hrpu igara na Steamu i nekoliko na Originu, ni jednu od njih nisam kupio a ne radi se o free igrama.

 

??? how

žicar...

Ne već dobitci (raznoraznih giveawaya i nagradnih igara) i razmjene (ako osvojim igru koja mi ne treba mijenjam ju za drugu). Žicar ti čaća.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 16:33 (191x7).
13 godina
offline
Re: Anketa o piratstvu
191x7 kaže...
zelenbic kaže...
Mikovic_xD kaže...
191x7 kaže...

Zašto bi nekupovanje igara moralo značiti piratstvo?

Ja imam hrpu igara na Steamu i nekoliko na Originu, ni jednu od njih nisam kupio a ne radi se o free igrama.

 

??? how

žicar...

Ne već dobitci (raznoraznih giveawaya i nagradnih igara) i razmjene (ako osvojim igru koja mi ne treba mijenjam ju za drugu). Žicar ti čaća.

Zašto se prijavljueš za igru koju nemisliš igrat? i onda netko tko želi igrat nedobije tu igru?

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anketa o piratstvu
zelenbic kaže...

Zašto se prijavljueš za igru koju nemisliš igrat? i onda netko tko želi igrat nedobije tu igru?

Pa mjenja je za drugu koju želi igrat, sa nekim koji želi igrat ovu koju on ima.

gjurki
13 godina
offline
Re: Anketa o piratstvu
Volvox kaže...
zelenbic kaže...

Zašto se prijavljueš za igru koju nemisliš igrat? i onda netko tko želi igrat nedobije tu igru?

Pa mjenja je za drugu koju želi igrat, sa nekim koji želi igrat ovu koju on ima.

da ali je glupo priajvljivat se za igre koje nemislis igrat 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
16 godina
offline
Anketa o piratstvu

Prijavljujem se za one koje želim igrati ili koje sam igrao pa želim imati.

Mijenjam one koje dobijem a ne namjeravam igrati (za koje nije trebalo nikakvo prijavljivanje).

Ako je negdje recimo prva nagrada bubam grafa Radeon HD 7950, druga nagrada 8GB Kingston memorije i treća nagrada recimo kod za igru Sniper Elite V2, šta se ja ne bih trebao prijaviti u tu nagradnu igru jer mi se ne igra sniper elite v2 (a grafa ili ram mi trebaju)?!

Zašto mislite da je steamgifts jedini način za dobiti neku igru? Ja sudjelujem po igrama na fejsu, po nagradnim igrama proizvođača hardvera, na Hexusu, po raznoraznim domačim i stranim forumima i još hrpi drugoga. I dobijam, tako da nije istina da se ne dobije.

 

Zelembic, zašto si bezobrazan?!

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 17:25 (191x7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Anketa o piratstvu

Anketa ti je blago receno retardirana, ono nje isto ako sam kupio 1 igru ili 20.

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Anketa o piratstvu

Što znači ovo bez rasprave u temi? Da samo odgovorimo u anketi i ne pišemo ništa drugo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Anketa o piratstvu
k1klop kaže...

Anketa ti je blago receno retardirana, ono nje isto ako sam kupio 1 igru ili 20.

zato što je max 5 opcija a pretpostavio sam da više ljudi kupuje online igre gdje je cesto igra do 5€

Lopoc kaže...

Što znači ovo bez rasprave u temi? Da samo odgovorimo u anketi i ne pišemo ništa drugo?

mislio sam bez rasprave o piratstvu da nepocne flamewar

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Anketa o piratstvu

Kupio sam par igara dok još nisam imao internet. I to obično one za 100-200kn. Preko toga nisam išao.

Nakon što sam dobio internet, nisam kupio nijednu.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Anketa o piratstvu
dv14 kaže...

Kupio sam par igara dok još nisam imao internet. I to obično one za 100-200kn. Preko toga nisam išao.

Nakon što sam dobio internet, nisam kupio nijednu.

ja sam kupio dvije do 150 kn a od kad sam dobio internet sam ih kupio preko 100 ;)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Anketa o piratstvu

Meni je čudno kako neko ima 100+ igara kupljenih :D Razumijem da se na saleovima rastroše ljudi i kupe po 10-15 igara, ali ako se za 1-2 odigrane igre kupi njih 10, pa nikad se neće to odigrati :D Ja sam ih kupio 5 na ovom božićnom saleu i ne planiram ništa novo uzimat dok to sve ne odigram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Anketa o piratstvu
Lopoc kaže...

Meni je čudno kako neko ima 100+ igara kupljenih :D Razumijem da se na saleovima rastroše ljudi i kupe po 10-15 igara, ali ako se za 1-2 odigrane igre kupi njih 10, pa nikad se neće to odigrati :D Ja sam ih kupio 5 na ovom božićnom saleu i ne planiram ništa novo uzimat dok to sve ne odigram.

To smo svi mi rekli na početku Smijeh

tak sam si ja mislio koje budale kupile igru koju nisu ni igrale, a sad sam ja postao ta budala Smijeh

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
neaktivan
offline
Anketa o piratstvu

Dok još nisam imao internet onda sam tu i tamo nažicao starce da mi kupe neke igre. Od kad sam dobio net i saznao da postoje bestplatni dućani nisam kupio ni jednu igru. Jedan od razloga nekupovine igara je i nedostatak novaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Anketa o piratstvu

Imam par igara na DVD-u, a to su klasici (StarCraft, Diablo II, Curse of Monkey Island i novi Diablo, III).

I 20-ak na steamu. Uglavnom multiplayer i od single player igara, svi Half-Lifeovi i Portal 1 i 2.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anketa o piratstvu
zelenbic kaže...
Lopoc kaže...

Meni je čudno kako neko ima 100+ igara kupljenih :D Razumijem da se na saleovima rastroše ljudi i kupe po 10-15 igara, ali ako se za 1-2 odigrane igre kupi njih 10, pa nikad se neće to odigrati :D Ja sam ih kupio 5 na ovom božićnom saleu i ne planiram ništa novo uzimat dok to sve ne odigram.

To smo svi mi rekli na početku Smijeh

tak sam si ja mislio koje budale kupile igru koju nisu ni igrale, a sad sam ja postao ta budala Smijeh

Mene je strah da mi ne propadnu igre onda. Ovako ću se u svaku pokušat uživit kako treba kad joj dođe vrijeme.

 

@tomo104

 

Ne znam stvarno tvoju (niti želim znat) financijsku situaciju, ali ako ja kao student sa 0 primanja mogu ušparat 20-100 kn za neku igru, mislim da može svako. Kupiš neku jeftiniju, dugotrajniju igru za tridesetak kuna (nađe ih se puno) i dok nju igraš polako sa strane skupljaš svaki dan 5, 10, 1, 2 kune i taman kad je završiš bi mogao imat za novu :D Ne za novu novcatu, ali vjerojatno ima na desetke igara koje nisi odigrao, a da su jeftinije. Ja smatram da neki ljudi jednostavno žele kupovat, a neki ne. Cijene su bile problem prije 5 godina, ali u doba Steama, GMG-a i još mnoštva drugih stranica, neke se igre nađu za cijenu 2 pive. Iskreno mi ne smeta da ljudi piratiziraju što hoće i koliko hoće, meni je jednostavno gušt kupovat i štedit za igre. Nekako su mi od tad postale još draže :D

13 godina
neaktivan
offline
Anketa o piratstvu

Do sada nisam kupio puno igara, inače skidam piratske igrice, one se ne plaćaju i besplatne su. Znam da je na ovoj temi zabranjeno piratstvo, ali eto. Svatko ima pravo na svoje mišljenje! {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Anketa o piratstvu

Popravljam se. Zahvaljujuci dreamspark premiumu, office i win su mi originalni, a i poceo sam igre kupovati. Imam jako malo vremena, pa kupim nesto jeftino na ogromnoj akciji ili u bundlu pa mi to traje nekoliko mjeseci. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Anketa o piratstvu

Također preko 50 igara, sve kupljeno na rasprodajama po dolar, dva, danas vam original dođe skoro jeftinije nego prazan dvd, zahvaljujući steamu, amazonu, gmg-u koji gotovo svako malo imaju rasprodaje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anketa o piratstvu
Previše, pogotovo zadnjih nekoliko mjeseci, i onda se nagomila igri koje ne stignem ni probat.
Sogandolma, japrak, Baklava i halva Fildžan, džezva, Cigara i kahva Ne šećeri sitno, Bolja ti je kocka Crk'o svak Ko u bosnu bocka
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice