Gejming i loše/dobre navike

poruka: 4
|
čitano: 1.796
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Koje gejming navike koristite

Evo mojih:

 

- prije ere interneta i još više yt-ba kad sam negdje zapeo u igri a nitko od meni znanih nije znao riješenje problema nadao sam se da će biti odgovor u časopisu nekom koji je namjenjen gejmanju, ali rijetko bi imao od toga koristi a i mjesecima se čekalo dal će netko možda postavit odgovor, šifru, prohod il pitanje...a i kad je bilo je ono što meni netreba...znao sam se igri vraćati s vremena na vrijeme da vidim jesam li sada pametniji i ponekad bi to i uspjelo...sada je priča drukčija neigram često kao prije zbog manjka vremena ali ako zapnem (nemora značit da sam zapeo u samoj igri na nekom mjesto nego nemogu naći određeni collectible item - zadnji slučaj sa Tomb Raider igrom) pogledam yt video, ali prije toga si dam šansu od par dana da vidim dali ću sam riješit problem jer nema smisla gubiti vrijeme pogotovo kad imaš druge obaveze pa čak i kad si slobodan...inače tek sam nedavno nakon puno godina otkrio kako nešto riješiti u jednoj igri iz Army Man serijala i to demo lvl (yt video) al za to je bio kriv tada manjak poznavanja engleskog jezika (uglavnom nepoznavanje dobro jezika je bio problem pa nisam znao šta dalje) što danas i nije problem

 

- ako gledam nekoga ko igra volim naređivati šta da radi, proba, istraži....

 

- Fast traveling koristim samo tamo di sam sve istražio pa nema smisla gubiti vrijeme, inače ga nekoristim dok nisam sve obišao jer uvijek mislim da ću nešto fulati

 

- u zadnje vrijeme počnem igrat igru i stanem (zavisi od igre), što prije nije bio slučaj ali nijedanput mi se nije desilo da sam prešao 50, 80, 90% i nikada završio

 

- zadnjih godinu dana opsjednut Steam-om...pokušavam ne bit svaki dan logiran

 

- volim psovati (imam par psovki koje su baš za igre) kad mi neide ali se i veselim kad nešto skužim/prođem il završim igru - imam neki poseban filing da sam nešto napravio

 

- brine me kad nešto nije 100% ali opet zavisi od igre do igre

 

- volim raditi Reloading iako sam ispucao sam par metaka

 

- volim se u igri osvećivat...uglavnom u vožnjama

 

- zavisi kakva je igra volim sejvati kad god mogu

 

- skupim neki predmet i nikada ga nekoristim ali sve lootam

 

- još sam ovaj lvl pa ću leći (ako je igra vrh po meni)

 

- u zadnje vrijeme prije nego počnem nešto igrati gledam ačivmente

 

...eto to su moji kojih sam se sjetio...inače imao sam školskog koji je brzo i lako se naživcirao kad mu neide, psovao i volio razbijat đojstike...da čujem vaše gejming navike!

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koje gejming navike koristite

-psovanje obavezno kod multiplayer kompetitivnih igara

-razbijanje stvari, isto kod gore navedenih igara (za sada gamepad, 2 tipkovnice i miš)

-reloadanje nakon 1 metka, još od doba cs 1.6 kad sam s krmačom ispucao 2 metka, obavezno reload

 

-također u zadnje vrijeme krenuo dosta sp naslova, malo sam ih završio, jednostavno me rijetke igre tolko privuku

 


-nadopunit ću još kak se sjetim...

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2014 20:14 (The Unforgiven).
11 godina
neaktivan
offline
Gejming i loše/dobre navike

-psovanje

-rage quit

-"my team is useless"

-lupanje mišem

-dizanje sa stolca i bacanje na krevet,odlezim par sec i nastavim

-lupanje po celu kad napravim glupu pogresku

-setnja po katu kada izgubim dobiveni game

-trazenje campera i nakon killa (po mogucnosti sa nozem) t-baganje dok mene netko drugi ne ubije

-uvijek gledam k/d na kraju runde

-preferiram igranje nakon rucka,tada sam najbolje volje

-uvijek kada mi fali nesto sitno do neceg,produzim igranje kako bih to rijesio

-reload nakon bilokojeg ispaljenog metka (sada poceo igrat sa lmg,reloadam nakon 20 potrosenih metaka,a imam ih jos 180->u fazi promjene)

 

ako primjetim jos jednu naviku,EDIT.

{#}

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gejming i loše/dobre navike

Loše:

- do nedavno nisam psovao, ili sam to barem radio onako u sebi, ali u zadnjih mjesec danas sam počeo sve češće i češće na glas.

- dok se raživciram kak se spada ili lupim po stolu(ne više od jednom da se ne raspadne {#}), šakom u drugu ruku ili se iskalim na fotelji, no najšešće ugasim igru(alt tab), upalim muziku(jer me smiruje) koja mi je odma na bindu i bacim se na krevet(nakon 20 sekundi se vračam na komp{#}), a nekad napravim samo facepalm i nastavljam tako držat ruku barem jednu minutu {#}

- ne tako često ali znam napisat tu i tamo "nob team". U zadnje vrijeme samo u War Thunderu

- isto ko i kod večine "FPS-era", reloadam nakon dva-tri metka 

- tu i tamo se idem osvečivat protivniku pa baš zbog toga jer ne pazim, ponovo završi kobno za mene.

- stvarno mi se neda više igrat ali dok vidim da imam još malo za nešto otključat onda nastavim ipak igrat

- sve u svemu, previše visim na kompu

 

 

Dobre:

- ne silujem tab i ne gledam skoro uopće score sve do pred kraj runde

- nikad ne lupam po mišu ili po tipkovnici. Previše je tu para uloženo da bi ih zbog svojeg živciranja potrgao.

- suzdržavam se od psovanja u igri još od davnih cod 2 dana i pokušavam se kolko tolko lijepo ponašat. Tu i tamo znam opsovat nekom svojem iz tima zbog teamkilla. To ne podnosim

 

 

Ak se još kaj sjetim budem nadopunio. {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice